Odgađanje života..

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Avatar
Faith
Postovi: 1750
Pridružen/a: 10 stu 2010 16:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zg

Re: Odgađanje života..

Post Postao/la Faith » 11 lis 2011 15:11

druge prosuđujemo po njihovom ponašanju ,jedino sebe vrijednujemo prema namjerama! zato živim punim plućima bez obzira na posljedice...
I'm back on track, add to the fact that I never really drive sober.Let's Drink and Play

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Odgađanje života..

Post Postao/la ariadne » 11 lis 2011 15:19

bašja je napisao/la:
ariadne je napisao/la:Mene više jebe to što (odnedavno tek) znam uzroke ali ne mogu sad samo tako uskočit u nešto bez tog straha koji me prati cijeli život. Valjda postoji neka faza prilagodbe a ja ne znam dokle će trajat ni šta da radim sa sobom do tad. I'm in no man's land. :D
sad kad si ih otkrila, sad ih lijepo zaboravi :D
Lakše reć nego učinit. :D Idem radije pogledat seriju. :D
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: Odgađanje života..

Post Postao/la Fusion » 11 lis 2011 20:59

phos je napisao/la:tebe treba zasamarati
Mmmm, dirty talk <3

Hit me baby one more time slika slika

tamara3 je napisao/la:@Fusion: Onda, skačemo :)?
slika

:D

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Odgađanje života..

Post Postao/la JaNNa » 11 lis 2011 21:23

:haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:

ajde, ajde.. možete vi to! mi vjerujemo u vas!
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=NX47lHIJ2GQ[/youtube]

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: Odgađanje života..

Post Postao/la tamara3 » 12 lis 2011 10:38

Fusion je napisao/la:
tamara3 je napisao/la:@Fusion: Onda, skačemo :)?
slika

:D
:haha: :haha: :haha: :haha:, viđe skakačkog outfita :haha:!

Avatar
phos
Postovi: 6858
Pridružen/a: 10 tra 2010 14:24
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zg

Re: Odgađanje života..

Post Postao/la phos » 12 lis 2011 10:49

Fusion je napisao/la:
phos je napisao/la:tebe treba zasamarati
Mmmm, dirty talk <3

Hit me baby one more time slika slika


:D
hau ju duin? slika
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupaslika
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba :D - autor nepoznat

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: Odgađanje života..

Post Postao/la tamara3 » 12 lis 2011 12:26

Dobro sad... nda.

Htjela sam se samo još osvrnuti na sam naslov teme, "Odgađanje života".

E pa ja u to ne bih svrstala klasično odgađanje dosadnih svakodnevnih stvari koje se ono, moraju, već onu drugu kategoriju - odgađanje realizacije onoga što je srcu milu, svojevrsnog pravog poziva (ma što to bilo) iz straha od neuspjeha, odnosno uspjeha, što smo gore i jučer temeljitije raspravile. Dakle, "odgađanje života" bi za mene bilo odgađanje aktivnosti/djelovanja/nečega do čega mi je zapravo jako stalo.
:nezna:

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: Odgađanje života..

Post Postao/la Fusion » 12 lis 2011 13:19

tamara3 je napisao/la: :haha: :haha: :haha: :haha:, viđe skakačkog outfita :haha:!
Ja sam ova koja čepi nos. :D

* * *

Jučer su me nakon ove teme zaskočile neke misli o jednodimenzionalnom gledanju na uspjeh. Imaš potencijale + moraš ih iskoristiti do kraja = uspjeh.
Da li je uspjeh nužno u korelaciji sa srećom pojedinca? Nameće li nam se definicija uspjeha koja rezultira time da nam stvara fabriciranu frustraciju?
Pitanje je kako bi se percipirao uspjeh kad novac ne bi bio upleten u sve.
Možda je netko s potencijalom za biti sve i svašta sretniji/zadovoljniji kad provede dan gledajući filmove u svojoj sobi, nego da izađe van u "bijeli" svijet i krene realizirati svoje potencijale do maximuma.

Čisto kad se sjetim koliko mi je ljudi reklo "Ti bi morala..." i to "moranje" je znalo biti toliko oprečno, shvatim da sam kojim slučajem sve poslušala, od mene i onoga što ja zaista želim ne bi ostalo ništa.
Držim da čovjek u većini slučajeva izabere ono što želi, bez obzira na to što će mu to dugoročno donijeti...i zato ovima s "ti bi morala" šaljem jedan srdačan mah-mah.

I tak' slika, to su crtice od jučer : D, razradit ću ih detaljnije i možda postaviti temu.

Avatar
roza_surla
Postovi: 429
Pridružen/a: 03 ruj 2011 14:21

Re: Odgađanje života..

Post Postao/la roza_surla » 13 lis 2011 10:41

Ljudi vecinom gledaju na uspjeh jednodimenzionalno... imati potencijal za nesto ne znaci da covjek moze/treba u potpunosti realizirati. Svi imamo potencijal za svirat, pjevat, vozit, trcat, klizat ili razbijat atom; no po afinitetu/strasti prema odredjenoj aktivnosti svoje potencijale dodijeljujemo i postizemo.

Cilj sam po sebi ne znaci nista ako covjek sam nije odabrao. :) Zato i 'predavanja' niti ne pale... :)

_________

Meni s g-talka.
Roza nije koza
Niti surla znaci da je kurva

Avatar
Jadzia Dax
Postovi: 3063
Pridružen/a: 08 vel 2011 21:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: lala land

Re: Odgađanje života..

Post Postao/la Jadzia Dax » 13 lis 2011 13:34

tamara3 je napisao/la:Dobro sad... nda.

Htjela sam se samo još osvrnuti na sam naslov teme, "Odgađanje života".

E pa ja u to ne bih svrstala klasično odgađanje dosadnih svakodnevnih stvari koje se ono, moraju, već onu drugu kategoriju - odgađanje realizacije onoga što je srcu milu, svojevrsnog pravog poziva (ma što to bilo) iz straha od neuspjeha, odnosno uspjeha, što smo gore i jučer temeljitije raspravile. Dakle, "odgađanje života" bi za mene bilo odgađanje aktivnosti/djelovanja/nečega do čega mi je zapravo jako stalo.
:nezna:

Dok god nešto odgađaš (bitno jel) toliko dugo to može ostat san, uspiješan san, a kad se uhvatiš u koštac s tim u stvarnosti, može se dogoditi da je to potpuni neuspijeh, razočaranje i da jednostavno nisi stvorena za nešto.
Eh, sad to je već stvar straha, suočiti se s njima i propasti ili sanjati i dalje.
Netko više voli živit u oblacima gdje je sam sebi super i iz toga crpiti snagu a netko akšeli želi i proživiti nešto pa makar grešku. Moje skromno mišljenje je da je i jedno i drugo u redu, dok god je pojedinac zadovoljan ishodom.

Avatar
Fuga
Postovi: 7525
Pridružen/a: 12 tra 2010 08:33
Spol/rod: žensko
Lokacija: Wien

Re: Odgađanje života..

Post Postao/la Fuga » 14 lis 2011 18:01

Pronalazim se samo djelomično. Većinu stvari rješavam i obavljam, ponekad i prije roka.
Ima jedan dio koji zapostavljam, tj. nikako da položim tih par ispita tamo negdje i diplomiram, čak sam radije upisala drugi faks i tamo dogurala do četvrte godine, dok mi ovih šest ispita i diplomski još uvijek stoji, stalno si govorim da ću uhvatiti vrijeme, da ću to riješiti kad s poslom malo olabavim i onda si to omogućim i kroz mjesec dana se opet počnem topiti u poslu itd. :/
Uz sam neodgovorna i na području zdravlja, nemarna sam po tom pitanju, meni liste čekanja predstavljaju zadovoljstvo :D, osim za oči, tu sam ažurna.

Avatar
Afrodita
Postovi: 4523
Pridružen/a: 23 srp 2011 11:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Karlovac

Re: Odgađanje života..

Post Postao/la Afrodita » 25 vel 2012 13:53

Uglavnom ne odgađam ništa i ono što želim ostvariti postavljam u granice za koje znam da mogu i ostvariti.
I want her everywhere and if she's beside me I know I need never care but to love her is to need her everywhere knowing that love is to share

Avatar
Angela07
Postovi: 701
Pridružen/a: 30 srp 2011 19:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Odgađanje života..

Post Postao/la Angela07 » 25 vel 2012 16:30

:kokice: sve što se da odgoditi odgodim. nije baš pametno, ali je jače od mene

Avatar
mango
Postovi: 1165
Pridružen/a: 21 pro 2010 16:42
Spol/rod: žensko
Status: U vezi
Lokacija: Zg

Re: Odgađanje života..

Post Postao/la mango » 25 vel 2012 16:36

odgađam...i to dosta...jednostavno iz linosti...i za sve cekan zadnji sekund za obavit...

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Odgađanje života..

Post Postao/la ariadne » 25 vel 2012 19:24

Hm. Prošlo je pet mjeseci od mog odgovora na temu a nisam se previše pomakla. Malo. Bolje išta nego ništa, I guess. :D
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
ejla
Postovi: 174
Pridružen/a: 01 vel 2010 01:40

Re: Odgađanje života..

Post Postao/la ejla » 26 vel 2012 16:55

periodički mi se svašta nakuplja što odgađam, tipa ispiti, zubar, neodgovorena poruka, rekreacija i tako svašta nešto,
kad dođe do kritične točke prvo se zbediram pa još malo odgađam,
a onda se trgnem i sve pa kratkom postupku riješim (tipa učim danonočno, natrpam si sve zapostavljene kave u jedan tjedan, teretana hc...)
i tako u krug

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: Odgađanje života..

Post Postao/la Fusion » 26 vel 2012 17:00

Um, mislim da mi se život okrenuo skoro za 180° otkad sam zadnji put ovdje pisala. Ni u gimnaziji nisam imala toliko aktivnosti. Ne da sam skočila nego ronim. slika

Avatar
disturbed
Postovi: 110
Pridružen/a: 26 vel 2012 13:01
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Odgađanje života..

Post Postao/la disturbed » 27 vel 2012 23:13

odgađam. ali ne obaveze. odgađam one neopipljive stvari. not good samtajmz. bat dec hu aj em :runaway:

Avatar
OtherMe
Postovi: 1175
Pridružen/a: 30 svi 2011 09:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Odgađanje života..

Post Postao/la OtherMe » 28 vel 2012 12:00

Odgađam...cak sam i post tu odgodila..vec par puta :-)...

ne sad ozbiljno...odgadam zbilja...nekad toliko da nesto ni ne obavim na kraju...al uvijek imam dobar razlog ili ispriku za to...(bar tako sama sebe utjesim)!
----Hello I'm your mind, giving you someone to talk to...Hello...----

Avatar
gigiONlajna
Postovi: 2336
Pridružen/a: 02 stu 2005 19:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Odgađanje života..

Post Postao/la gigiONlajna » 07 pro 2013 19:23

ovđe prokastinator...
GigiOnTrajna :frizuraparti:

Avatar
Hurem
Postovi: 671
Pridružen/a: 01 stu 2013 19:03

Re: Odgađanje života..

Post Postao/la Hurem » 07 pro 2013 20:31

Svako "moram" izvršim,ali često ono "želim" odgodim...nije dobro,nikako.... :(
Svaka sličnost sa stvarnom osobom je slučajna.....

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Odgađanje života..

Post Postao/la ariadne » 07 pro 2013 21:57

Više od godinu dana poslije, mislim da sam uspjela smanjit prokrastinaciju za oko 40%. Prokrastiniram i smanjivanje prokrastinacije. :D
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
mat3a
Postovi: 1677
Pridružen/a: 17 srp 2013 19:47
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo
Lokacija: Zagreb

Re: Odgađanje života..

Post Postao/la mat3a » 08 pro 2013 10:39

cim dode u pitanje da nesto MORAM, nekako to leti na kraj popisa. mrzim kad mi se namecu obveze,a uijek je tako,jel.
vjecne borbe razuma i karaktera :haha:
nekako mi se najuspjesnijom pokazala taktika: kreni s poslom bez previse razmisljanja,samo kreni
I like messy people; people who don’t fit in a box or stay between the lines, but who’s integrity is greater than any rule book and who’s loyalty is stronger than blood.

Ooh

Re: Odgađanje života..

Post Postao/la Ooh » 08 pro 2013 16:54

ne odgadjam.

zato dobijam po glavi :/ ili istom probijam zidove.

ako nesto ne radim to je zato sto sam polumrtva od posljedice realizacije ideja :D

no, jednom ce upaliti :D

Odgovorite