cyberbullying

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.

Da li ste ikada doživjele cyberbullying?

da
14
33%
ne
28
67%
 
Ukupno glasova: 42

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: cyberbullying

Post Postao/la Fusion » 21 vel 2012 19:53

backspace je napisao/la:nadamnom se vrše svakakve vrste bulinga - sajber buling, red buling, pit buling, da ne kažem i bulšiting. i ono, obratila sam se i plavom telefonu i hrabrom telefonu, pa potom i na help deskove svih firmi koje imaju navedeni stol, ali svaki od službenika s druge strane linije, pojedinačno a onda i skupno, su mi rekli da obzirom da te žene to rade u offu da se ne radi o običnom bulingu, već da se radi o profesionalkama i da si jedino mogu pomoć tako da bacim laptop u zid i učlanim se u najbližu kršćansku zajednicu jer je, navodno, vrlo izgledno da će bit potrebno nakon tih trauma koje sam proživjela vršit neke egzorcističke tretmane nad mojom jetrom (tu negdje se pretpostavlja da je moja duša).
:vrišti:

Mitzitza, vrati se u o.Offtopic. You know you want it. slika

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: cyberbullying

Post Postao/la Zita » 21 vel 2012 19:58

:lol:
dodi dodi
Measure of a woman is her sense of humor

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: cyberbullying

Post Postao/la JaNNa » 29 ožu 2012 13:59

ariadne je napisao/la: Napola preventivni bump teme prije nego sve ode dovraga, hm? :D Whitney Houston je mrtva, dan deseti. :cameraman:
:D :D :D :D :D

rifreš teme btw.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: cyberbullying

Post Postao/la ariadne » 29 ožu 2012 14:03

Jel zbog one teme o nasilju u vezi? Imaš actual bullying i cyberbullying. Akcija, 2 u 1.

Što me sjetilo da moram ić kupit sapun za ruke because that's how my mind works. Ne znam zašto sam ovo napisala. :ignore:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: cyberbullying

Post Postao/la Kroacija » 16 tra 2012 00:32

bok svima.
nada mnom je izvrsen cyberbullying prije tri mjeseca zbog vlastitog misljenja, a od strane jednog muskog clana ove zajednice. ne znam kojim rijecima da opisem to iskustvo i moj zivot u medjuvremenu. jednostavno je sve krenulo nizbrdo. moja obitelj, rodbina, prijatelji, ljubav - sve je poprimilo te tuzne otiske, mracne tragove prouzrokovane ovom tragedijom i psiho-emocionalnim osakacenjem. majka mi je od stresa dobila tahikardiju a otac je imao dva lagana srcana udara. svaki dan je bio nocna mora. besane noci, mokri snovi, odbijanje hrane...
kako sam nastavila dalje? pa, u mom srcu uvijek postoji nada. nada da su oko nas dobri ljudi, da treba iskoristavati pozitivne strane zivota i uzivati u njima, rane ce s vremenom zacijeliti. najveca podrska bio mi je moj psic antonio i kornjacica milena. ona je morska kornjacica. trenutno volontiram u domu za nezbrinutu djecu i to me posebno ispunjava. svaki dan je izazov i trudim se ne misliti na oziljke, premda me ponekad strcne oko srca kad se sjetim ove teme. idem u zajednicu bivsih zrtava cyberbullyinga (ZBZC) svakodnevno, namjeravamo osnovati drustvo (DBZC) i aktivirati se za sve mlade koji su prosli jednako iskustvo. ako ste i vi jedna od tih osoba, molim da nam se pridruzite na nasim seminarima i hrabro priznate sebi da vi to mozete. jer vi to mozete! mozete prebroditi traume cyberbullyinga i izbrisati taj oziljak u dusi, zauvijek. darujte nam vase prisustvo i pridruzite se seminarima.
zivot je borba!

katica, 34 g.

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: cyberbullying

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 16 tra 2012 00:34

:touched:
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: cyberbullying

Post Postao/la shizika » 16 tra 2012 00:38

invalid_user je napisao/la:bok svima.
nada mnom je izvrsen cyberbullying prije tri mjeseca zbog vlastitog misljenja, a od strane jednog muskog clana ove zajednice. ne znam kojim rijecima da opisem to iskustvo i moj zivot u medjuvremenu. jednostavno je sve krenulo nizbrdo. moja obitelj, rodbina, prijatelji, ljubav - sve je poprimilo te tuzne otiske, mracne tragove prouzrokovane ovom tragedijom i psiho-emocionalnim osakacenjem. majka mi je od stresa dobila tahikardiju a otac je imao dva lagana srcana udara. svaki dan je bio nocna mora. besane noci, mokri snovi, odbijanje hrane...
kako sam nastavila dalje? pa, u mom srcu uvijek postoji nada. nada da su oko nas dobri ljudi, da treba iskoristavati pozitivne strane zivota i uzivati u njima, rane ce s vremenom zacijeliti. najveca podrska bio mi je moj psic antonio i kornjacica milena. ona je morska kornjacica. trenutno volontiram u domu za nezbrinutu djecu i to me posebno ispunjava. svaki dan je izazov i trudim se ne misliti na oziljke, premda me ponekad strcne oko srca kad se sjetim ove teme. idem u zajednicu bivsih zrtava cyberbullyinga (ZBZC) svakodnevno, namjeravamo osnovati drustvo (DBZC) i aktivirati se za sve mlade koji su prosli jednako iskustvo. ako ste i vi jedna od tih osoba, molim da nam se pridruzite na nasim seminarima i hrabro priznate sebi da vi to mozete. jer vi to mozete! mozete prebroditi traume cyberbullyinga i izbrisati taj oziljak u dusi, zauvijek. darujte nam vase prisustvo i pridruzite se seminarima.
zivot je borba!

katica, 34 g.

katice ne daj se..imaš potporu od B.A.B.E :D

http://www.babe.hr/
...život je lijep... (:

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: cyberbullying

Post Postao/la Kroacija » 16 tra 2012 00:40

hvala. hvala svima! :')

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: cyberbullying

Post Postao/la ariadne » 16 tra 2012 11:26

Očito je da su ožiljci jako duboki ako peku i nakon tri mjeseca. Imate potpunu podršku, kolegice. :sadhug:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Plague

Re: cyberbullying

Post Postao/la Plague » 16 tra 2012 13:13

a budale :D :D

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: cyberbullying

Post Postao/la ariadne » 16 tra 2012 13:25

Nije se lijepo smijat tuđoj patnji. :D
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: cyberbullying

Post Postao/la Kroacija » 16 tra 2012 21:06

grozne ste. :'(

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: cyberbullying

Post Postao/la JaNNa » 02 sij 2013 15:41


Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: cyberbullying

Post Postao/la ariadne » 02 sij 2013 16:00

:lol: :lol:

Jel to znači da više ne smijem komentirat indexove članke na fejsu? :(
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: cyberbullying

Post Postao/la JaNNa » 03 sij 2013 08:20

to znači da smo je... ježa bilo gdje! a podforum Slučajni susreti će procvjetat! :lol:
no, s druge strane, nije to ni tak loše, ako uzmem u obzir komentare u npr. 24 sata i sl.

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: cyberbullying

Post Postao/la JaNNa » 23 ožu 2016 09:25

tema za Curicu... pa neka dijete piše....

TheaX
Postovi: 434
Pridružen/a: 27 stu 2016 05:08
Spol/rod: žensko

Virtualno zlostavljanje

Post Postao/la TheaX » 07 pro 2016 10:34

Sta mislite o cyberbullyingu ili ti na nasem virtualno zlostavljanje? S obzirom da se na internetu moze naci svasta i ako citate dnevne članke, vijesti ... koliko toga danas ima i koliko se to prosiruje.

Da li si ti ikada bila na neki nacin zrtva cyberbullyinga ili se osjecala tako?

Kako si reagirala? Jako je poznat slucaj djevojke Amande Todd
ali nije jedina, svakodnevno se dogadja, posebno virtualno. Na bilo kakvim drustvenim mrezama a da ne spominjem Facebook i slicno.

Da li se ljudi i sve vise djece osjecaju vise slobodno i nekako zasticeno "ispred ekrana" pa si pridaju malo previse "slobode" ?

Jednom sam procitala da su ljudi neku zenu toliko izmaltretirali po forumu i FB ... da se na kraju ubila, ne znam tocno o kojem se radi, ali znam da se takve i slicne stvari nerijetko dnevno dogadjaju po svijetu.

Gdje pocinje a gdje zavrsava sloboda misljenja a kada pocinje maltretiranje?

Zašto se virtualno moze puno vise naici na negativne komentare i kritike nego pozitivne u vecine slucajeva?

Koliko ti pazis da virtualno ne povrijedis nekoga, koje su tvoje granice ili si daš oduška ... i nije te briga.

Sta misliti o tzv "klanovima" po drustvenim mrezama, forumima i slicno?

Sta bi ti porucila nekome tko je zrtva cyberbullyinga, jer internet je danas najpopularnije mjesto za druzenje opcenito, tako da to postoji, svugdje.

Vaše mišljenje o tome i kako bi se to moglo zaustaviti i da li bi se moglo uopce zaustaviti.

A ma svasta ... bas me zanima vase misljenje o tome.
Zadnja izmjena: TheaX, dana/u 07 pro 2016 10:44, ukupno mijenjano 2 puta.
Nakon 28 godina, Milk se nasmijala iskreno. Nakon jebenih 28 godina. Zahvaljujući meni i samo meni.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: cyberbullying

Post Postao/la ariadne » 07 pro 2016 11:22

ariadne je napisao/la::lol: :lol:

Jel to znači da više ne smijem komentirat indexove članke na fejsu? :(
Blokirali su me nedugo nakon ovog iirc. :lol:

Godinama ih nisam poslala u rodno mjesto. :'(
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Virtualno zlostavljanje

Post Postao/la zwarte paard » 07 pro 2016 12:03

vi mora da se uzivo znate.

kako god...ruzno je da se ovako kacite. a ni za sto. mada, barem je zivo.

ot...sto god da napises je vidjeno, tako da u svakom trenutku napisano moze biti iskoristeno na nacin da naskodi. cinjenica da su sve drustvene mreze samo baza podataka identicna hitletovim bazama koje je radio o svakom gradjaninu njemacke koje su ukljucivale informacije i o svim privatnim detaljima i vezama pojedinca. samo su to nekada radile onavjestajne sluzbe, a danas radimo sami na faceu npr.

meni nije strah pacijenata, bar ne vise, nego citave masinerije koja je u osnovi svih nasih tagovanja, lajkova izjasnjavanja, online peticija...nikada ne bih voljela biti javna licnost, jer su tone informacija koje su beznadezne negdje u online svijetu, a mogu biti izvucene iz konteksta i biti izvor zesceg pogroma.

negdje sam na tragu tog razmisljanja...


bilo bi lijepo da se dalje ne vredjamo. :)
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
Nirya
Postovi: 3057
Pridružen/a: 21 sij 2016 21:15
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Virtualno zlostavljanje

Post Postao/la Nirya » 07 pro 2016 12:09

zwarte paard je napisao/la:bilo bi lijepo da se dalje ne vredjamo. :)
^This.

OT: Ok, svi puštamo puno podataka o sebi u internetska bespuća - netko više, netko manje, ali u osnovi se o svakome od nas hrpa toga može iščeprkati, čak i ako osoba pazi što stavlja i gdje. Mislim, ipak, da sama ta činjenica ne oslobađa od odgovornosti (da ne kažem krivnje - ako ne zakonske, onda barem moralne) onog tko te podatke zloupotrijebi na bilo koji način.
"Don't underestimate the seductive power of a decent vocabulary."

TheaX
Postovi: 434
Pridružen/a: 27 stu 2016 05:08
Spol/rod: žensko

Re: Virtualno zlostavljanje

Post Postao/la TheaX » 07 pro 2016 12:17

Potpisujem :)

Netko moze da ima los dan, usao na lijevu nogu, jebe ju PMS, ima jebenih stvari za rijesiti, frustriran je ... ali bilo bi lijepo vise se aktivirati kad smo jucer spomenuli aktivizam i na ovom podrucju, jer to je danas bas eto rasireno.

Ja nikad nisam vidjela svrhu prepucavanja po internetu ali ima jedna dobra stara ... kako zapoceti svadju, izrazi svoje misljenje i klikni ENTER ... :D

Danas je virtualno skoro kao i stvarno, samo je u principu i gore jer si ljudi daju oduska da kazu bilo sta, bez obzira kako bi to moglo utjecati na neku drugu i to je onaj nedostatak tzv "empatije" ... za mene jos uvijek vrijedi da bi bilo koje drustvene mreze trebale i smisljene su za oblik zabave i zajebancije te nekih ozbiljnijih tema i opustanja ... ali ipak sve dosta svodi ... na ono .. teze je nekom napisati nesto pozitivno, nego ajd da malo podjebavam i vrijedjam ... Ja nisam taj tip, ne zato sto sam divna i krasna nego jednostavno, ono ... nemoj raditi drugima ono sto ne zelis da se radi tebi ... stara dobra poslovica :)

Isto tako uvrede i svadje su nepotrebne, ako ikome nesto smeta, ja sam uvijek za to da se takve stvari rijese uzivo na fin i kulturan nacin jer smo kao odrasli jel ... ali ipak mislim da 90% njih ce ipak udariti kontru ... ljudi su danas toliko isfrustrirani sa svojim problemima, sto je normalno s obzirom u kakvom svijetu zivimo ... pa internet dodje kao ispusni ventil odraslima a posebno mladjima ... zato svijet ide u k .... zato i ljudi idu u kurac ...

Eto ti tipican primjer ... cim imas svoje misljenje, nemas losih namjera, dobivas glup retardiran blalalala, e sad to se vidja stalno i svugdje, ja sam tu temu otvorila jer je stvarno osjetljiva i svugdje prisutna i jako sam dobro upoznata sa tim ... i cisto me netko podsjetio na to maloprije :)

Isto tako oni koji to i rade, nisu najsretniji u svom zivotu i jebe ih puno toga samih sa sobom jer sumnjam da netko ima jebeno dobar dan i sav je happy i prposan pa dodje ovdje ili bilo gdje di se ljudi druze i zapocinje neku "svadju" ...

Isto tako ako ces imati svoje misljenje i ne bojis ga se izraziti, moras ocekivati da ces dobiti hrpu negativnih komentara, samo ja sam naucila s vremenom prihvatitit razlicitosti ljudi
Zadnja izmjena: TheaX, dana/u 07 pro 2016 12:30, ukupno mijenjano 1 put.
Nakon 28 godina, Milk se nasmijala iskreno. Nakon jebenih 28 godina. Zahvaljujući meni i samo meni.

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Virtualno zlostavljanje

Post Postao/la zwarte paard » 07 pro 2016 12:27

malo idem van teme, ali...

toliko je lako doci do podataka o tome koliko clanova porodice imas, kolika su ti primanja ako si zapolena, medicinski karton, dakle bolesti, do adrese...toliko lako, da se nekada prestavim. sve je moguce doznati na ovaj ilionaj nacin i u jako kratkom roku. nekada samo ne zelim razmisljati o tom. cini mi se da full zivimo u nekom baloncicu sigurnosti. radila sam sa dokumentacijom i imala uvid u nekih 1500 obitelji...svi pristanci za obradu podataka licnosti su samo forma, realno ti ne treba da o nekom saznas sve. tako je lako biti sajko. obrana uopce nije u zakonu, nego u postavci i mislim svjesnosti da ti se budala moze nakaciti kad mu ili joj se digne, i da mozes uzvratiti istom mjerom. to je neko moje iskustvo. nemilosrdno zakucati bolestinu. samo sto vecinu nas nisu naucili da zalazimo u tudje zivote i kodu ponasanja koji je nemilosrdan, ali neophodan da se zastitis od bolesnih ljudi. nije uopce zajebancija. strah me je toga da ljudi su proracunata stoka koja nema problema s tim da ti naudi, da to planira, organizira, snima te nekada mjesecima...s namjerom koja je za tebe losa. to mi je porazno.

...sobe za bijes su komercijalno uvedene u uportebu. platis udjes i lomis. ima jedna pricica sa facea :D o dva brata blizanca. imali su oca alkoholicara. jedan je postao alkoholocar, jer je njegov otac pio. a drugi nije pio alkohol jer je njegov otac pio. sve je pitanje izbora. :) tako da moj izbor nije soba za bijes. i moze i lijepo :)

nisu ljudi isfrustrirani, to je super opravdanje ...samo su budale kada su nepristojni i zlocasti. mislim da prije ili kasnije do toga svi dodjemo nakon sto smo budale. tako mi se cini.

no...i to treba nekada. razbija monotoniju.

mislim da ova tema nema buducnost...ali eto...veliki je uspjeh da zavrsi bez koljaze. ma sve ste slatke kada se koljete. :D iako mislite da ste strasne. ja se cak i nasmijem malo ...
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: cyberbullying

Post Postao/la degenereginald » 07 pro 2016 13:07

Spojila sam teme.

Mali note:
Drago mi je vidjeti da dolaze nova lica na forum, i svakako želim da se uklope i da ih se potiče da pišu i sudjeluju u temama ili pak da otvaraju nove.
Isto tako, jasno mi je kako se nekome, tko nije upoznat s kulturom foruma, društvenim i drugim pravilima može dogoditi da prekrši neka od tih pravila bez da bude sam svjestan toga, i to se može tolerirati do neke mjere.

Dakle, sad kad smo se malo upoznali i opustili, želim samo naglasiti da postoje teme poput Pravila foruma te Kako pravilno tipkati po forumima, te se možete upoznati s njima i barem ih malo preletiti da ne bude zbunjenosti u slučaju da netko pokupi warning.
Isto tako, nemam namjeru trčati za korisnicama i čistiti spam, kao ni, vjerujem, Omnia, tako da bih Vas samo zamolila da malo ubuduće pripazite.

Ugodno tipkanje!
:*

U slučaju pitanja ili komentara, uvijek se može konktaktirati moderatorice (ja ili Omnia) u pp ili pisati po prikladnim temama, da ne bi spammali ovu temu.
I have no money and I have to scream.

TheaX
Postovi: 434
Pridružen/a: 27 stu 2016 05:08
Spol/rod: žensko

Re: cyberbullying

Post Postao/la TheaX » 07 pro 2016 13:40

Ajd sad cu u kracoj verziji za ove sto citaju ...

Zanimljivo da se nitko nije ni osvrnuo na pricu o Amandi Todd, upravo zbog slicnih stvari ... jbg svijet i ljudi su danas takvi, zivimo u dzungli i moramo se tome prilagoditi.

Moja iskustva sa cyberbullyingom su velika, zato vise nikoga ne jebem ni pol posto, moze me nazivcirati, negativne emocije su prisutne ali opet onaj tko to radi ili podupire na bilo koji nacin (moc mase) ... nema neki sretan zivot i u globalu nije dobra osoba.

Jbg ja bi voljela da je svijet nekad hakuna matata ... ali nije.

Ljudi se vole nadmetati i pokazivati ko je "jaci", nikad ne znas ciji ces ego pogoditi svojim misljenjem pa ako nisi spreman na 1001 negativan komentar, uvredu ili kritiku, moj savjet je da hranis ego ljudima, imponiras im, i mozda ce te prihvatiti i nemoj imati svoje misljenje, to bi bilo vrlo pametno ako se ne znas nositi sa uvredama, a na pitanje koje se vjecito postavlja ... "Ja sam ovakav, dobar, onakav ... a on prema meni loš" ... glasi jedna dobra, ako ti neces pojesti lava, zasto mislis da lav nece pojesti tebe.

Psihopatija je danas skoro pa u modi, u Americi su poceli zaposljavati ljude koji moraju proci psiholoske testove, da vise naginju psihopatskoj licnosti tako da mogu bez problema izvrsavati poslove. Tipa gazim te i ne jebem zivu silu.

Ukoliko mislis ovdje potraziti neku podrsku, vrlo vjerovatno ju neces dobiti jer ljudi te ne poznaju i onaj tko ti kaze nesto pametno i na fin nacin bit ce zato sto je takav karakter a isto i onaj koji ce te ismijavati.

Najbolji nacin kako se nositi sa time, prihvati i one koji su totalno kontra i nemoj im pridavati pozornosti, nije njima lako i ne ocekuj da te razumiju jer niti ih zanima i jednostavno su takvi, kad uspijes prihvatiti razlicitost u ljudima i ono ko tebe kamenom, ti njega kruhom ... prestat ce.

Ukoliko se mislis isticati po bilo cemu, opet dolazi moc mase, ili kvazi jakih pojedinaca ako se itko na koji nacin osjeti pogodjeno a nicim namjerno izazvano opet nemoj zamjeriti ... širi pozitivu.

A oni koji na bilo koji nacin hejtaju, rade lose ili cisto bezobrazno stici ce i njih svoje. Takvi iza ekrana su u principu mali ... kad ih tako zamislis, gube na znacaju.

Blalalala .... za one kojima ovo nesto znaci, za ostatak ne jebem.
Nakon 28 godina, Milk se nasmijala iskreno. Nakon jebenih 28 godina. Zahvaljujući meni i samo meni.

Zaključano