offtopici po n-ti put

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

offtopici po n-ti put

Post Postao/la Zita » 12 lis 2011 20:19

gdje uopce poceti.. :/

Shvacam da dolaskom na crol upoznate ljude i u RLu ili se krenete dopisivati pa se zblizite i onda, umjesto da neke totalno interne gluposti ili za crol i za lgbtq populaciju nevazne stvari ostavite unutar vasih inboxa, sms poruka, kava, piva itd, krenete sa offtopicsima.
Apsolutno shvacam i prihvacam zajebanciju, super mi je kad se nadje 20 cura online i kad krene super zezancija no kada se to prosiri na sve topike (pa i one koji pokusavaju biti informativni, u kojima se vode rasprave, diskusije, izmjenjuju misljenja/vatevr) onda je to previse.
Zadnje vrijeme ne citam crol forum jer je:
a) dosadan
b) mozda se nadje 1/25 normalnih tema koje me zanimaju
c) pretjerani offtopici me znaju naljutiti pa postoji mogucnost da postanem neugodna sto ne volim nit ja a nit osobe prema kojima sam takva

Zasto vam je toliko tesko suzdrzati se?
Da li vam je zabavno testirati granice moderatorica/administratorica i zelite vidjeti dokle mozete pomicati crtu?
Ili se radi samo o tome da ste jednostavno nekulturne?

Neznam kako bi drugacije nazvala nepostovanje drugih korisnica ovog foruma koje zele voditi normalne razgovore, koje zele saznati nesto novo, reci svoje misljenje bez straha da se na njega dobiti 30 postova smajlica i sasvim nepovezanih idiotarija.

Mozete li se suzdrzati pa neki nepovezani il glup, samo vama zabavan, komentar napisete korisnici na PP ili ne?
Zelite li se suzdrzati i pridonjeti barem time nasoj zajednici. Barem to. Za sve one koje ne zanima vasa interna zajebancija (i za sto imate posebni podforum pa nije potrebno sirenje po cijelom forumu).
Sto kazete?
Trazim li previse?
Je li ovo uzaludan post?
Measure of a woman is her sense of humor

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: offtopici po n-ti put

Post Postao/la shizika » 12 lis 2011 20:25

Evo recimo ja se suzdrzavam offtopičarenja, otkad sam dobila 2. upozorenje.. I nisam skužila koliko je to iritantno dok nisam otvorila topic N.G, pa su me offtopici strasno nervirali!!

Prestanimo OFFTOPIČARIT!!

PEACE :duga:
...život je lijep... (:

Avatar
pihach
Postovi: 2541
Pridružen/a: 05 sij 2010 20:40
Status: U vezi
Lokacija: gradski asfalt
Kontakt:

Re: offtopici po n-ti put

Post Postao/la pihach » 12 lis 2011 20:53

nadam se da ce ova tema/komentar uroditi plodom. :pivo:

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: offtopici po n-ti put

Post Postao/la Fusion » 12 lis 2011 21:19

Vid' je sad s ovom temom, a kad sam joj rekla da me banira rekla je da se više ne bavi forumom. slika
C c c!

* * *

Bila sam prije nekoliko godina moderatorica na gay hr-u nekih godinu dana i to na najfrekventnijim podforumima (Svakodnevne misli, Ljubav i seksualnost).
Na to mi je otišlo masu vremena jer sam htjela da mi podforumi budu čisti ko suza, svi naslovi savršeno ispravljeni, sve vizualno cakum-pakum. : D
Administratori su mi htjeli utrpati još nekoliko podforuma, ali sam im rekla da ću se brzo maknuti od svega.
Strašno nezahvalan „posao“. Nakon nekog vremena mi se nije dalo slati upozorenja niti premještati teme pa bih postove koji su otišli u offtopic deleteala.
To se pokazalo kao najbolji način. Korisnici su po sistemu "učenje uvidom" sami shvatili da su pretjerali.
Ljudi se osjećaju glupavo/ograničeno/kastrirano kad im netko šalje PP s „disciplinskim mjerama“. Naravno, bilo je budala. Budale se baniraju.

Međutim, ima jedna pozitivna stvarčica u vezi offtopica.
Nekim ljudima nije baš jednostavno nekome poslati PP, lakše im se u nekoj temi malo zaigrati, pošaliti i tako neizbježno otići u offtopic.
Kroz tih par međusobnih šala ljudi se malo pomalo zbliže i okuraže poslati PP. To mi je baš nekak' sweet. slika

Avatar
inani
Postovi: 6225
Pridružen/a: 20 kol 2010 15:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Zgb

Re: offtopici po n-ti put

Post Postao/la inani » 13 lis 2011 01:13

Zita je napisao/la:gdje uopce poceti.. :/
Zadnje vrijeme ne citam crol forum jer je:
a) dosadan
b) mozda se nadje 1/25 normalnih tema koje me zanimaju
c) pretjerani offtopici me znaju naljutiti pa postoji mogucnost da postanem neugodna sto ne volim nit ja a nit osobe prema kojima sam takva
Neznam kako bi drugacije nazvala nepostovanje drugih korisnica ovog foruma koje zele voditi normalne razgovore, koje zele saznati nesto novo, reci svoje misljenje bez straha da se na njega dobiti 30 postova smajlica i sasvim nepovezanih idiotarija.
Trazim li previse?
Je li ovo uzaludan post?
a) Da.
b) Da.
c) Da, samo nemam mogucnosti nesto uciniti, osim ne citati i oznaciti sve teme procitanima.

Da, forum je u zadnje vrijeme postao malo dosadan, svaka zanimljiva/zanimljivija tema se pokvari u tren oka bezveznim i nepovezanim komentarima, internim spikama i idiotarijama koje nikoga ne zanimaju, a i nemaju nikakve veze sa samom temom. Cemu sluze pp, chat? Valjda nije to tek tak tu.
Fusion je napisao/la:Nekim ljudima nije baš jednostavno nekome poslati PP, lakše im se u nekoj temi malo zaigrati, pošaliti i tako neizbježno otići u offtopic. Kroz tih par međusobnih šala ljudi se malo pomalo zbliže i okuraže poslati PP. To mi je baš nekak' sweet. slika
Slazem se, i meni je to cute, ali neki komentari su stvarno ljigavi.
... :nesvjest:

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: offtopici po n-ti put

Post Postao/la Bash » 13 lis 2011 02:03

na ovom forumu su moderatorice i adminice daleko tolerantnije, nego na bilo kojem drugom forumu kojeg sam posjetila. super mi je da tu nikome nije problem poneki oftopik komentar, ta tko nije kriv za to :aha: ali mislim da se ovdje pocelo ocekivat da ce se ako se pretjera s oftopikom, sve ionako prebacit na oftopik podforum pa cemu se kontrolirat. sta je malo bezobrazno jer nije posao moda da cisti za nekim, plus, odbija druge korisnike od konstruktivnog komentiranja i cini ih trigger happy na mark as read botunu.

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: offtopici po n-ti put

Post Postao/la Zita » 13 lis 2011 07:51

@fusion i dalje nisam admin/mod ali sam user i voljela bi doci na forum i procitati neke zanimljive teme a takve teme se zadnje vrijeme ne otvaraju upravo iz razloga offtopica.
Malo se pretjeralo i voljela bi kad bi svaka od vas/nas usporila jer je to zajednicki virtualni prostor pa nema smisla da u njemu ostavljamo smece i cinimo ga nepodnosljivim.
Zamislite to kao jednu dnevnu sobu u kojoj se svi nalazimo a neki sad pocnu gasiti cikove po podu, bacat smece i unistavat namjestaj.
Takva dnevna soba nebi dugo bila privlacna i prestali bi dolaziti na takvo mjesto sto nikome od nas nije cilj.

Imajte i na umu da su moderatorice cure koje su zaposlene, imaju svoje zivote, koje su ovdje odlucile besplatno moderirat radi viseg dobra i koje ne mogu niti trebaju izgubit 2 sata cisteci necije gluposti i pritom ispadati neprijatelji.
Uzasno je iscrpljujuce i nezahvalno.

Ok, neke cure se "boje" javiti nekome na pp al nebi li ispale pametnije i normalnije ako na neciju temu/post odgovore na normalan nacin, u sklopu posta?

Ajd zaboga, unormalite se malo.
Measure of a woman is her sense of humor

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: offtopici po n-ti put

Post Postao/la JaNNa » 13 lis 2011 08:12

Zita je napisao/la:....Zadnje vrijeme ne citam crol forum jer je:
a) dosadan
b) mozda se nadje 1/25 normalnih tema koje me zanimaju
....Zasto vam je toliko tesko suzdrzati se?
Da li vam je zabavno testirati granice moderatorica/administratorica i zelite vidjeti dokle mozete pomicati crtu?
Ili se radi samo o tome da ste jednostavno nekulturne?
...Mozete li se suzdrzati pa neki nepovezani il glup, samo vama zabavan, komentar napisete korisnici na PP ili ne?
Zelite li se suzdrzati i pridonjeti barem time nasoj zajednici. Barem to. Za sve one koje ne zanima vasa interna zajebancija (i za sto imate posebni podforum pa nije potrebno sirenje po cijelom forumu).
Sto kazete?
Trazim li previse?
Je li ovo uzaludan post?
- slažem se da je forum dosadnjikav i pun internih postova i da ima malo kvalitetnih tema o kojima se ima napisat koja pametna.
- s obzirom da neki od mojih postova završe u offu, nije da se pravdam, ali sama sebi činim forum zanimljivijim sa tim našim internim forama. To nema veze s nekulturom, iskušavanjem granica moderatorica i administratorica (jer ima i njih koje su mi jako drage i ne želim da cijeli dan vise na Crolu zato što se meni sprdnulo tako) i sl.. prije bih to nazvala egocentričnosti..
- mogu se suzdržat i u nekim temama se suzdržavam.
- otvorila sam i teme u devetom krugu ili off topicima
- ne tražiš previše, bar što se mene tiče i nije ti uzaludan post ;)
inani je napisao/la:
Fusion je napisao/la:Nekim ljudima nije baš jednostavno nekome poslati PP, lakše im se u nekoj temi malo zaigrati, pošaliti i tako neizbježno otići u offtopic. Kroz tih par međusobnih šala ljudi se malo pomalo zbliže i okuraže poslati PP. To mi je baš nekak' sweet. slika
Slazem se, i meni je to cute, ali neki komentari su stvarno ljigavi.
slažem se i s ovim od Fus i od Inani

i slažem se s Bash što se tolerancije tiče, ovdje je stvarno ima više nego na drugim forumima i nije fer da se to olako shvaća.. ali jbg, valjda se ide onom: Dam ti prst, ti bi cijelu ruku!

edit: treba se smanjit offtopičarenje, ali isto tako dopustiti zajebanciju.. treba samo naći zlatnu sredinu da svi budu sretni i da svatko može pisati i raspravljati!

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: offtopici po n-ti put

Post Postao/la Fusion » 13 lis 2011 10:11

Ne pišem o offtopicima koji su prevršili svaku mjeru ili koji su prešli u cyberbullying. Takve stvari se trebaju sankcionirati. Točno sam precizirala na što mislim.
Mene slobodno odmah banirajte bez opomene ako prijeđem svaku mjeru. :pasivno.se.trudi.dobiti.ban:

Nakon 9 godina pisanja na gay hr-u sam se našla ovdje jer je onaj forum na aparatima. Administratori su sankcionirali sve živo, banirali i dijelili opomene.
Ukratko, kastrirali su ga, kastrirajući korisnike i tamo gdje treba i tamo gdje ne treba. Nedavno se otvorila tema "Odumire li gay hr?".
Administratori razbijaju glavu s tim kako da ponovo animiraju ljude. Što god pokušali, nikako im ne ide, a sve je počelo s vrlo sličnom temom kao što je ova.
Što se mene tiče, ne sjećam kad su posljednji put obrisali moj post koji je otišao malo u off slika, ali generalno je situacija takva zadnje 2-3 godine, a bio je jedan od najvitalnijih foruma, pa čisto imajte i to u vidu.

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: offtopici po n-ti put

Post Postao/la jpeg » 13 lis 2011 10:55

hvala ti :)
Al ne brine me to. I neka nestanu korisnici, nije važno dok god nemam tamno sjećanje na pomisao o forumu kao sto mi je to s nekim forumima pa tako i sa gay.hr koji mi daje gorko prljav okus i to je onda nešto di nikad nisam ni bila i necu se nikad ni vratit.
Na crolu sam godinama i nekad je bio masu zanimljiv a nekad masu dosadan. Al je uvik bio i znam da je tu. Kao baka neka dobra : D

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: offtopici po n-ti put

Post Postao/la Zita » 13 lis 2011 11:12

kako je vec receno-ovdje doista imate sirok manevarski prostor i nitko itko vas ne opominje radi malog offa il zezancije itd i sigurno nitko ne zeli da se na forumu napravi vojna disciplina vec bi rado da se vrati na ono sto je bio prije xy mjeseci.
Otvarajte offove i zezanciju u offtopic podforumu i malo stanite na loptu. To je sve.
Measure of a woman is her sense of humor

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: offtopici po n-ti put

Post Postao/la Fusion » 13 lis 2011 11:15

mrav je napisao/la:I neka nestanu korisnici
Mrak.

* * *

Btw, htjedoh još reći da ljudi koji se samo žale na to kako im je forum dosadan me podjsećaju na one koji na „Večeri za 5“ daju manju ocjenu zato jer im je „atmosfera bila loša“. : D
Ne razmišljaju da su i sami (bili) dio te atmosfere i da su mogli nešto učiniti po tom pitanju.
So, primjenjujući to na forum, svatko bi mogao malo poraditi na nekoj temi koja bi bila interesantna za raspravu i postaviti je na forum. : )
Zadnja izmjena: Fusion, dana/u 13 lis 2011 11:19, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: offtopici po n-ti put

Post Postao/la Zita » 13 lis 2011 11:17

ovdje i admini i moderatori rade offove i to je djelomicna car crola :D
uvjerena sam da se moze napraviti tako da svatko nadje neko svoje mjesto
Measure of a woman is her sense of humor

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: offtopici po n-ti put

Post Postao/la JaNNa » 13 lis 2011 11:21

da, očito tako da nestanu neki... :roll2:
nisam baš osjetila da si post namjerila moderatoricama koje idu u off...
edit: fusion :respekt:

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: offtopici po n-ti put

Post Postao/la jpeg » 13 lis 2011 11:23

Fusion je napisao/la: one koji na „Večeri za 5“ daju manju ocjenu zato jer im je „atmosfera bila loša“. : D
:D

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: offtopici po n-ti put

Post Postao/la Zita » 13 lis 2011 11:24

post je namjeren svima, pa i njima ;)
za dobro svih nas
Measure of a woman is her sense of humor

Avatar
phos
Postovi: 6858
Pridružen/a: 10 tra 2010 14:24
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zg

Re: offtopici po n-ti put

Post Postao/la phos » 13 lis 2011 11:26

Zita je napisao/la:ovdje i admini i moderatori rade offove i to je djelomicna car crola :D
uvjerena sam da se moze napraviti tako da svatko nadje neko svoje mjesto
ja sam svoje nasla u off-u. jel to problem? :D
ugl, ja imam problem, jer teme koje su meni zanimljive, nikome nisu :(
a i (sad me ubijete), ali stvarno ima tema koje su same po sebi off.
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupaslika
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba :D - autor nepoznat

Avatar
inani
Postovi: 6225
Pridružen/a: 20 kol 2010 15:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Zgb

Re: offtopici po n-ti put

Post Postao/la inani » 13 lis 2011 11:31

Fusion je napisao/la:
mrav je napisao/la:I neka nestanu korisnici
Mrak.

* * *

Btw, htjedoh još reći da ljudi koji se samo žale na to kako im je forum dosadan me podjsećaju na one koji na „Večeri za 5“ daju manju ocjenu zato jer im je „atmosfera bila loša“. : D
Ne razmišljaju da su i sami (bili) dio te atmosfere i da su mogli nešto učiniti po tom pitanju.
So, primjenjujući to na forum, svatko bi mogao malo poraditi na nekoj temi koja bi bila interesantna za raspravu i postaviti je na forum. : )
Imas pravo, Fusi! :D No, ima ljudi koji pokusavaju pokrenuti neke zanimljive teme, rasprave, a onda se pojavi nekoliko njih koje to sve poklope svojim (ne)inteligentnim izljevima mudrosti nakon kojih ti se zgadi rucak od proslog tjedna. I da, takve uglavnom otvaraju ultra cool extra zanimljive i po zivot vazne teme bez koijh Crol, eto, ne bi imao smisla, ali zato na malo ozbiljnijim temama "imaju" za reci neku od svojih mudrolija. :D Za raspravu ih neces dobiti jer, ocito, nemaju sto reci ili ne znaju argumentirati svoje stavove jer nemaju nikakve podloge za to.
... :nesvjest:

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: offtopici po n-ti put

Post Postao/la JaNNa » 13 lis 2011 11:32

bez uvrede Zita, ali meni ovaj topic izgleda ko napad/zabrana.
ja nisam nikome zabranila da piše ili slično. tko hoće neka se uključi, a tko neće - ne mora.
ako nekog smeta količina nečijih postova neka se izjasni i ako bude više ljudi - pa moj bože - maknite tu osobu s crola!
baš ovo što je Fus rekla! pa ako nekome smeta što je tako, neka otvori sebi temu! neka se aktivira!
nedavno je zaboravila_ime otvorila takvu temu i tamo se je lijepo raspravilo. ne shvaćaju svi zajebanciju isto i nije svakome zajebancija ista i šta sad? treba nekoga zato prozivat i branit mu da piše.
edit: a najbolje u svemu - ne vrijede ista pravila za sve...
Zadnja izmjena: JaNNa, dana/u 13 lis 2011 11:36, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
LittleRedRidingHood
Postovi: 3484
Pridružen/a: 15 ožu 2011 20:53
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Juzno

Re: offtopici po n-ti put

Post Postao/la LittleRedRidingHood » 13 lis 2011 11:36

problem ovog foruma u zadnje vrime,zbog cega je i meni posta ugl nezanimljiv,je to sto izgleda ko neki forum na lokalnoj razini..vrti se istih par imena,sa istim zakljuccima,stavovima i misljenjima,ako se koje novo ime i pojavi brzo ga se poklopi i izbaci iz igre sprdnjom ili cak i vrijedanjem,sta mi je pomalo i degutantno bilo na nekim temama..nekako se iz veselog foruma na kojem mozes stvarno nac zanimljivih stvari i slobodno pisat sto hoces pretvorio u to da moras pazit sta ces napisat..plus offtopici u koje skrene skoro svaka tema ( a najbolje se to iskreno stvarno vidi na temama koje phos otvori :D)..
I motali smo u vodi moju dušu na njenu i njenu dušu na moju. I prvi put sam shvatio da je ovo, što činimo, mnogo veće od ljubavi. Da plivamo kroz vječnost.

Bolje kuna na suncu, nego dvi u hladu.

Avatar
inani
Postovi: 6225
Pridružen/a: 20 kol 2010 15:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Zgb

Re: offtopici po n-ti put

Post Postao/la inani » 13 lis 2011 11:39

J.Fe., a zasto bi itko ikome branio da pise? Nije stvar u zabrani, niti Zita napada, niti brani nekome nesto, nego po n-ti put moli da se smanji off-topicarenje. Neki su banirani nekoliko puta, ali se pojave s novim nickom i povijest se ponavlja. I cini mi se da je dosta njih odustalo jer im je bilo dosadno, a bile su jako aktivne i otvarale su dosta tema. Dakle, nije stvar u kvantiteti, nego u kvaliteti. ;) Pa da, nemamo svi isti smisao za humor, a neki ga uopce nemaju. E, to je vec problem. :D
... :nesvjest:

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: offtopici po n-ti put

Post Postao/la JaNNa » 13 lis 2011 11:40

LittleRedRidingHood je napisao/la:a najbolje se to iskreno stvarno vidi na temama koje phos otvori :D..
nije istina! odi si sad u off i pogledaj teme - ima par postova od Phos...
zašto prozivanje pojedinaca kada ima više ljudi koji ovdje idu u off?
edit:
Inani, kužim ja sve i napisala sam gore, treba smanjit, ali nije oke optuživati par ljudi zbog pada pametnih tema na forumu. Znaš i sama da se neke teme otvaraju fore radi, a neke radi pametnih pitanja na koje se želi saznati odgovor.

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: offtopici po n-ti put

Post Postao/la Fusion » 13 lis 2011 11:45

inani je napisao/la: jer nemaju nikakve podloge za to.
To ti zna nekad i prevariti. : )

Znam neke forumaše koji su pisali takve bljuzgarije da stvarno pomisliš kako nemaju 3 čiste u glavi.
Kad sam ih upoznala RL ispalo je da su izuzetno inteligentni i elokventni. Rekoše kako im forum služi isključivo za zajebanciju i kako im se ne da tamo ništa ozbiljno pisati. : )

Avatar
LittleRedRidingHood
Postovi: 3484
Pridružen/a: 15 ožu 2011 20:53
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Juzno

Re: offtopici po n-ti put

Post Postao/la LittleRedRidingHood » 13 lis 2011 11:49

J.Fe je napisao/la:
LittleRedRidingHood je napisao/la:a najbolje se to iskreno stvarno vidi na temama koje phos otvori :D..
nije istina! odi si sad u off i pogledaj teme - ima par postova od Phos...
zašto prozivanje pojedinaca kada ima više ljudi koji ovdje idu u off?
nisam mislila kao Phos ode u off nego na par tema koje je bas ona otvorila,i koje su meni bile super i malo drukcije od drugih al bi ostali uglavnom otisli u off na njima..
I motali smo u vodi moju dušu na njenu i njenu dušu na moju. I prvi put sam shvatio da je ovo, što činimo, mnogo veće od ljubavi. Da plivamo kroz vječnost.

Bolje kuna na suncu, nego dvi u hladu.

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: offtopici po n-ti put

Post Postao/la JaNNa » 13 lis 2011 11:50

Fusion je napisao/la: To ti zna nekad i prevariti. : )

Znam neke forumaše koji su pisali takve bljuzgarije da stvarno pomisliš kako nemaju 3 čiste u glavi.
Kad sam ih upoznala RL ispalo je da su izuzetno inteligentni i elokventni. Rekoše kako im forum služi isključivo za zajebanciju i kako im se ne da tamo ništa ozbiljno pisati. : )
me, me.. pick me!

@lrrh - oke, krivo sam shvatila...

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: offtopici po n-ti put

Post Postao/la Fusion » 13 lis 2011 11:55

Ti si bipolarna - ideš iz krajnosti u krajnost. :D
Ne smatram lošim kad ima netko tko malo tu i tamo pikne i probuši koji balončić. Naravno, i tu treba naći mjeru.
Kod tebe mi to ne izgleda zlonamjerno bez obzira na težinu riječi.

Sve u svemu, I like U slika

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: offtopici po n-ti put

Post Postao/la tamara3 » 13 lis 2011 12:00

J.Fe je napisao/la:bez uvrede Zita, ali meni ovaj topic izgleda ko napad/zabrana.
Je, baš. To je komentar na postojeće stanje, a analogija s neredom i čikovima u dnevnoj sobi je btw odlična. Slažem se s većinom toga što je rekla, i sad ću ja po milijarditi put ponoviti kako je ovo ovdje vaša slika i prilika, ničija druga.
Dakle, onakav je kakve vi želite, odnosno ne želite da bude.

To što nekome ovo služi "za zajebanciju" ne znači da je tako sa svima, kao niti to da takve moraju biti glavne frajerice kojih će biti posvuda s kojekakvim komentarima. Ni kad sjediš negdje na kavi ne
voliš da ti se netko za susjednim stolom dere na uho, niti želiš čuti njihov razgovor, zar ne?

I na kraju, mislim da usporedbe s gay.hr forumom nisu primjenjive.

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: offtopici po n-ti put

Post Postao/la JaNNa » 13 lis 2011 12:05

tamara3 je napisao/la:
J.Fe je napisao/la:bez uvrede Zita, ali meni ovaj topic izgleda ko napad/zabrana.
Je, baš. To je komentar na postojeće stanje
onda me lijepo, s obzirom na moje glupe komentare, količinu postova i GLUPE teme, banajte i gotovo za sve vijeke vjekova...

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: offtopici po n-ti put

Post Postao/la tamara3 » 13 lis 2011 12:07

Erm... sorry, ali nisam primijetila da se Zita obratila izravno tebi :o.

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: offtopici po n-ti put

Post Postao/la Fusion » 13 lis 2011 12:14

tamara3 je napisao/la:I na kraju, mislim da usporedbe s gay.hr forumom nisu primjenjive.
Trenutno nisu jer oni su zapali u "tamnu fazu" od čega je ovaj forum, barem koliko se meni čini, još daleko.
Služe isključivo kao indikator toga do kakvih posljednica može dovesti kad se pretjera s obje strane - korisnika i forumskog osoblja.

Odgovorite