lesbian drustva and general drama

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: lesbian drustva and general drama

Post Postao/la Kroacija » 20 lis 2011 23:58

znaci ne stalka te nitko. okej. :D

Avatar
freeda
Postovi: 829
Pridružen/a: 02 stu 2005 14:06
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Zagreb

Re: lesbian drustva and general drama

Post Postao/la freeda » 21 lis 2011 00:05

invalid_user je napisao/la:
freeda je napisao/la: ja se zapravo vise slazem s hetero populacijom po ovom pitanju.
ne bih bas rekla. curke u hetero populaciji su jos vece kokoske. tu ljubomornim pogledima prze jedna drugu. :D gledaju kradomice koje to nove cipele na petu nosis i ispod casti im je priznati da im se svidjaju ili pitati gdje si ih kupila, radije bi umrle od ljubomore. :D a kamoli za "this is my man" spike.
:-o o čemen ti?
kazem da, eto barem ove moje hetero prijateljice/poznanice, nemaju sve te drame oko druzenja s bivsima jer se s njima, naime, ne druze. eventualno znam za slucajeve di popiju kavu skupa svako toliko. ali i to nisu momci s kojima su imale burnu vezu, nego eventualno neki kraci odnos koji je rezultira time da su shvatili oboje da nece ic, al da su si ok i dragi i da se kuze u zajebanciji i sl.
i meni je to normalnije od ovog lezbackog emocionalnog masakra i drame. zato se ja druzim s tudjim bivsima :D
back to where i never was

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: lesbian drustva and general drama

Post Postao/la Kroacija » 21 lis 2011 00:09

pa tuko, kazem da i u hetero populaciji ima drama. samo sto ti nisi u tim krugovima koliko u ovima. a tu je i fact da su homo krugovi znatno manji.

dany
Postovi: 609
Pridružen/a: 21 sij 2011 19:05
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: lesbian drustva and general drama

Post Postao/la dany » 21 lis 2011 00:18

invalid_user je napisao/la:a tu je i fact da su homo krugovi znatno manji.
bazinga! to je čitava filozofija.
jebote b*g

Avatar
freeda
Postovi: 829
Pridružen/a: 02 stu 2005 14:06
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Zagreb

Re: lesbian drustva and general drama

Post Postao/la freeda » 21 lis 2011 00:19

erm, ima drama al ne ovolikih. kolike su sanse da bivsi decko neke cure s kojim je ostala dobro zavrsi s njenim drugim bivsim kojeg ne moze vidit nacrtanog? pa onda i s njim mora bit dobra, jer eto, sa svima moras bit dobra. :-o

da, manji su krugovi, istina. al to ne znaci da se moras sa svima jebavat i prelazit preko svega i svacega da se neko slucajno ne bi s tobom presta druzit ili mislija o tebi lose. kriteriji!!
back to where i never was

dany
Postovi: 609
Pridružen/a: 21 sij 2011 19:05
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: lesbian drustva and general drama

Post Postao/la dany » 21 lis 2011 00:20

a zašto bi se morali sa svima jebavat? :o
jebote b*g

Avatar
freeda
Postovi: 829
Pridružen/a: 02 stu 2005 14:06
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Zagreb

Re: lesbian drustva and general drama

Post Postao/la freeda » 21 lis 2011 00:23

postoji i ona penetracija u mozak.
kad izostane donja, lezbe vole i gornju. zapravo, vole kombinaciju. zato i postoje lezbijske drame.
back to where i never was

dany
Postovi: 609
Pridružen/a: 21 sij 2011 19:05
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: lesbian drustva and general drama

Post Postao/la dany » 21 lis 2011 00:28

želim reć da... sva ta sranja su istaknutija kod nas, jerbo ako do svoje 25. godine, npr, imaš 3 cure, otprilike tvojih godina, od kojih je svaka imala 3 cure, taj krug bivših se eksponencijalno širi. plus, eto, desilo se da si se napila, bila u sjebanom periodu, mlada, neiskusna, blabla, zabrijala si s još, amo reć 3 u cijeloj svojoj lezbijskoj karijeri, a svaka od te 3 je isto tako zabrijala s još 3, imaš nekakvo eksponencijalno širenje broja bivših u, bubam, 3 kluba u kojima se skuplja gej populacija.

ubroji žene u jednandžbu, koje su priznajmo, sklonije drami od muškaraca, koji sranje eventualno riješe šaketanjem, i dobiješ veliko sranje.
znam da sam na "strejt" mjestima viđala raznorazne dramice u stilu onih crnkinja iz filmova "oh no you didn't". nekako kad mi se to zbije u naš mikrosvijet, ne miriše na dobro. govno pogodi ventilator i tako to.
jebote b*g

dany
Postovi: 609
Pridružen/a: 21 sij 2011 19:05
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: lesbian drustva and general drama

Post Postao/la dany » 21 lis 2011 02:22

jebote b*g

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: lesbian drustva and general drama

Post Postao/la JaNNa » 21 lis 2011 07:20

ajme kokošinjca!
let's go back to basics:
invalid_user je napisao/la:kada bi vas natjerala da generalizirate i odredite kakve sve vrste lezbijskih drustava postoje, sto bi rekli?
kako gledate na koncept: ovo je moja bivsa, sada mi je frendica i super sam s njenom bivsom i sada barim njenu bivsu frendicu? :D
mislite li da su takve stvari neizbjezne ako imate poprilican broj lez poznanica?
kako reagirati na njih?

zanima me npr. i postoji li neka od vas koja nikada nije:
- zabrijala
- imala ONS
- bila u vezi
i je li istina da se vecina gej cura u drzavici nam medjusobno poznaje, pa ako ne osobno, makar iz pricica?
drzite li se podalje od toga ili ste aktivni po pitanju upoznavanja, brijanja, seksa i cestog zaljubljivanja?
a sto mislite o paru koji izadje van s drustvom jednom u pol godine, a sto o parovima koji bance svakih par dana u dramaticnom (ili ne-dramaticnom) lez drustvu? koja je zlatna sredina, according to you?

hm, jesu li generalno lezbe previse djetinjaste? :D
uzima li ta razuzdanost poprilicno maha lately ili?
ima li nesto u tome generaliziranju?
1. ne razmišljam o tome, svatko ima svoje stavove i svoje uvjerenja i valjda se s takvim ljudim druži. znači, pretpostavljam da postoje: berlave, antigej, intelektualne, drama kvinovke, posvuduše itd...
2. ne pušim te fore s bivšima i preintezivnim druženjima, mogu popit kavu s nekim s vremena na vrijeme, ali sad da će mi bit bff - don't think so!
(premda cijenim one koje imaju takav stav, jer da ga bivša nije imala, ne bi upoznala sadašnju! :D )
3. mislim da su takve normalne u lez zajednici zbog već svega što ste navele
4. take it or leave it
5. been there, done that
6. iskreno, ne znam ih puno, preko priča možda malo više.. ali ako nekog želim upoznat, to definitivno nije, niti će biti preko priče, već face to face...
7. volim promatrati, aktivizam is not my thing..
8. mislim da ekstremi nisu dobri! treba naći zlatnu sredinu - malo vani, malo solo doma, malo kućnih zabava, pa opet malo solo doma i tak..
9. ne bi ja to nazvala djetinjaste, prije bi rekla emocionalne nestabilne
10. ne bi znala, mičem se od takvih, pa ne znam kakve su kasnije
11. di ima dima ima i vatre, tako da... ima nešto u svemu tome, ali ima i iznimki..

Avatar
littlesheep
Postovi: 70
Pridružen/a: 11 kol 2010 21:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Split

Re: lesbian drustva and general drama

Post Postao/la littlesheep » 22 lis 2011 07:12

Ah koja dobra tema, opet bi mogla pisat satima, a i comp mi šteka pa i oću. U Splitu je nemoguče ne imat veze sa svim lezbačetnama, tila ti to, netila. Možda ako ne želiš još te više obuhvati. Uglavnom su to mlađe ženske i da, ja sam puna predrasuda. Ovo malo šta sam ih upoznala, baš, baš, kad malo povežeš skužiš da je njena bivša, od njene sadašnje, pa njena bivša... Bla bla, bivša... Skužiš da znaš po Splita, sve su brijale skupa, al one to više i ne zovu tako, jer... Šta ja znam, valjda bi skužile da je onda svaka bila sa svakom, a ka to se ne zna, moš mislit... Jedna sam od onih koja je doma ugl.u svoja 4 zida, nemam bivših, nit moja sadašnja ima bivših. Bu, bu i ja nebi tila imala bivšu, ako do sad nemam :) meni lipo vako, al uvik fali neko ok.
...not even black sheep, but albino black sheep...

Avatar
inani
Postovi: 6225
Pridružen/a: 20 kol 2010 15:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Zgb

Re: lesbian drustva and general drama

Post Postao/la inani » 24 lis 2011 22:07

Koliko pitanja! :wacko:
Znam nekoliko gej cura, s nekima se vise druzim, s nekima manje. Tracevi me ne zanimaju, ne pamtim imena, a kad pocnu analize tko je (bio) s kim, kad i zasto, iskljucim se jer me to ne zanima tako da mi se lagano pocne i spavati. Nemam bivse pa tako ni bivse od bivsih, nisam u tim krugovima, izlazim gdje mi se izlazi, ali mi gej mjesta, tipa Rush, nisu bas privlacna ne toliko zbog ekipe koja se tako skuplja, koliko zbog samog prostora koji mi je ruzan. Meni se jednostvno ne da zamarati ni sa kakvim pricama koje direktno nemaju veze sa mnom, a i nemam potrebe petljati se nekome u zivot. Ne znam kakve su sve lezbe, ne volim generalizirati. Bila sam aktivna po pitanju upoznavanja jer mi je bilo dosadno, nisam imala sto raditi, a imala sam dosta slobodnog vremena, onda me nije bilo neko vrijeme u Zg-u pa sam ispala iz djira. :D Rijetko se zaljubljujem, brijala sam samo s likovima i to davno prije, nisam tip za ons. Cura i ja izlazimo i druzimo se s ostalima kad nam se da, malo kombiniramo druzenje s ljudima, malo smo solo, ovisno koliko imamo vremena, kad su drugi slobodni, jesam li ja u Zg-u i tako. Ja znam biti djetinjasta, za ostale ne znam. :D
... :nesvjest:

Avatar
Jadzia Dax
Postovi: 3063
Pridružen/a: 08 vel 2011 21:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: lala land

Re: lesbian drustva and general drama

Post Postao/la Jadzia Dax » 25 lis 2011 12:16

sve se to može svesti na "hu givs a fak", ako ti netko odgovara druži se s njom a ako ne, nemoj, prošlost prominit ne možeš, a budućnost je ionako neizvjesna.

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: lesbian drustva and general drama

Post Postao/la Kroacija » 25 lis 2011 12:48

littlesheep je napisao/la:nemam bivših, nit moja sadašnja ima bivših. Bu, bu i ja nebi tila imala bivšu, ako do sad nemam :)
jebiga, malo nas "nema bivse". apsolutno normalna stvar je imati bivse, ali zakljucak je da je gay zajednica jako malena i da je ponekad neizbjezno "biti u vezi sa bivsom bivse bivse" and stuff. stvar je samo u tome da su lezboidi ponekad zli i rade dramu od toga, a drame u konkretnom slucaju npr. nema i svi su si super.
ma sve je to ustvari do osobnih frustracija pojedinaca. od toga se treba maknuti.

Avatar
bašja
Postovi: 2639
Pridružen/a: 11 kol 2010 20:18
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: lesbian drustva and general drama

Post Postao/la bašja » 25 lis 2011 13:33

ovo
jadziadax je napisao/la:sve se to može svesti na "hu givs a fak", ako ti netko odgovara druži se s njom a ako ne, nemoj, prošlost prominit ne možeš, a budućnost je ionako neizvjesna.
i ovo
invalid_user je napisao/la:ma sve je to ustvari do osobnih frustracija pojedinaca. od toga se treba maknuti.
:thumbup:
How did a housepet, who ignores people, get into our lives? They basically domesticated themselves.

Avatar
rainbow
Postovi: 3580
Pridružen/a: 23 kol 2010 22:41

Re: lesbian drustva and general drama

Post Postao/la rainbow » 27 lis 2011 18:34

znaš kaj mi je još palo na pamet (razmišljajući o nekim križaljkama ljubavnim u svom životu i svojoj okolini) - čini mi se kao da su sada ubrzana vremena, kao da je npr. kad su naši didovi i babe bili mladi (i te prijašnje generacije) sve sporije teklo, nije se toliko partnera mijenjalo, nije bilo interneta, mobitela i takvih stvari, promjene su se događale puno sporije a u jednom životu bi nabaso tek na nekoliko ljudi s kojima imaš možda neku ljubavnu priču (osim ako nisi kurveštija..al to je drugi par rukava), a sad kao da u jendom životu imamo priliku za više značajnih odnosa, nešto na potezu slaganje puzzlica s elementima closeura-a, imam dojam da u jendom životu proživimo i "više" života i to što sam ja bila sa njih nekoliko možda bi u neka prijašnja vrmena bilo podijeljeno u više života, ovako je sve pomalo ko na traci :D kao d azavršavamo neke krugove, zatvaramo pipe i slavine koje su curile i tako...

just a mindflow (nije tvrdnja)

Avatar
Soopertrack
Postovi: 804
Pridružen/a: 14 tra 2010 23:06

Re: lesbian drustva and general drama

Post Postao/la Soopertrack » 27 lis 2011 20:03

baš si dobro ovo usporedila. didovi i to.
a i svodi se na to. 'evo vam sva tehnologija za što bržim pristupom svemu.'
nema više postupnog građenja. a bar u ljubavi mi se čini da ne bi trebalo biti 'instant programa'.
opet, možda je proživljavanje 'više života' kroz emocionalno vezanje i pozitivno, ko će ga znat.
ja sam više na strani didova. :D
The drum is the first thing you hear.. your mothers heartbeat..

Avatar
zelena žabica
Postovi: 231
Pridružen/a: 31 pro 2006 00:04
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zagreb...

Re: lesbian drustva and general drama

Post Postao/la zelena žabica » 27 lis 2011 21:52

jebate koja tema...
mogla bi romane pisati...


jedan tip su ti one koje su nekoliko godina u vezi i nekoliko desetaka kila teže, plus mačka...
pa onda onaj tip lezbica koji nigdi ne izlazi da slučajno ne bi ko od njih dvi doša u napast.
potom biserke kojima je užasno dosadno biti same doma pa u stan dovlače neke nove cure koje im unose element drame i zbližavanja u vezu.
pa one koje su stalno pijane ili drogirane, i naravno totalno bez spolnog nagona, a nisu nužno stokilašice

evo tek sam krenula, a već mi je muka od nabrajanja...

a te sheme hetero ekipa i to... ej a njihove su drame tek prave drame.
evo moje kokoši mi po uzoru na sex i grad kažu da se nikad nisu pokakale kod frajera u stanu, a govorimo o višegodišnjim vezama... meni je to bolesnoća.. ali dobro....

to neka bude neki novi topic...
ovdje bi trebalo ići nešto pametno ili duhovito, krajnje misaono i duboko.

Avatar
jane connor
Postovi: 671
Pridružen/a: 27 lip 2010 00:45
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi

Re: lesbian drustva and general drama

Post Postao/la jane connor » 27 lis 2011 23:09

Drame ima i previše :fuj: :fuj: :fuj:
"Any fool can risk her life. It takes a hero to risk her heart"
Don't just think,FIGHT!

Avatar
Rock Faerie
Postovi: 2015
Pridružen/a: 21 pro 2006 15:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: lesbian drustva and general drama

Post Postao/la Rock Faerie » 28 lis 2011 14:48

Takve teme su me malo više zanimale u srednjoj školi, sad više ne izlazim na gej mjesta nit jednom godišnje. Od kad sam skužila da se zaista može upoznati nekoga i izvan tog svijeta i interneta više me ne zanimaju takva okruženja. A nisam baš nit tip za drame to me jako nasmijava dok me ne počne živcirat. Svašta se da čut o apsolutno svakome i svašta sam čula, što je istina a što nije iskreno me uopće ne zanima, što dalje to sve bude od mene to bolje.
They share a look in silence and everything is understood

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: lesbian drustva and general drama

Post Postao/la Kroacija » 04 stu 2011 14:23

littlesheep je napisao/la:Ah koja dobra tema, opet bi mogla pisat satima, a i comp mi šteka pa i oću. U Splitu je nemoguče ne imat veze sa svim lezbačetnama, tila ti to, netila.
moguče? :D

neganeganega, jel se mi znamo? :hidden2:

Avatar
bašja
Postovi: 2639
Pridružen/a: 11 kol 2010 20:18
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: lesbian drustva and general drama

Post Postao/la bašja » 05 stu 2011 11:45

s obzirom na mini strukturu lezbijskog svijeta podigla sam ljestvicu dramatike, pa dok se god nitko ne potuče mogu reći da drame nema!
How did a housepet, who ignores people, get into our lives? They basically domesticated themselves.

Avatar
bašja
Postovi: 2639
Pridružen/a: 11 kol 2010 20:18
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: lesbian drustva and general drama

Post Postao/la bašja » 06 stu 2011 18:09

slika
How did a housepet, who ignores people, get into our lives? They basically domesticated themselves.

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: lesbian drustva and general drama

Post Postao/la JaNNa » 04 srp 2012 13:49

freeda je napisao/la:postoji i ona penetracija u mozak.
kad izostane donja, lezbe vole i gornju. zapravo, vole kombinaciju. zato i postoje lezbijske drame.
ne znam kako sam završila na ovoj temi opet, ali ovaj post je prejak!

ot. update - ja se više ne družim u RL sa lezbama.. samo virtualno.. baš da izbjegnem gore kvoutirano!

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: lesbian drustva and general drama

Post Postao/la ariadne » 04 srp 2012 13:56

Netko je spomenuo dramu?

http://www.dramabutton.com

:shinner:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Kleopatrazgb
Postovi: 534
Pridružen/a: 01 tra 2012 18:59

Re: lesbian drustva and general drama

Post Postao/la Kleopatrazgb » 04 srp 2012 14:14

O ovoj temi bi se dalo puno punoooo pisati :)
Kako ne bi bilo drame ,pa kad se nađe hrpa žena mora biti drame :)
Ali sve je dobro što se dobro svrši :)
A sad ozbiljno ..ne volim drame ,izbjegavam konfliktne situacije ,pristalica sam opuštenih okupljanja i zezancije ,a sad budemo vidjelii kako će to sve završiti ,tek sam počela se kretati u društvu ;)
Valjda sam na pravoj temi :blushes:
:feelingfree:

Avatar
hops
Postovi: 4102
Pridružen/a: 12 ožu 2012 08:34
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: lesbian drustva and general drama

Post Postao/la hops » 04 srp 2012 14:15

imas dramaticnu gresku na tastaturi, a tice se razmaka...

Kleopatrazgb
Postovi: 534
Pridružen/a: 01 tra 2012 18:59

Re: lesbian drustva and general drama

Post Postao/la Kleopatrazgb » 04 srp 2012 14:17

To nije greška moje tastature ,već mene :P

Avatar
hops
Postovi: 4102
Pridružen/a: 12 ožu 2012 08:34
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: lesbian drustva and general drama

Post Postao/la hops » 04 srp 2012 14:25

oprosti, mislila sam da ti je podeseno na svahili...
tipkovnica, jel...

Avatar
Billie Deadwilder
Postovi: 674
Pridružen/a: 27 tra 2012 23:02
Status: Solo

Re: lesbian drustva and general drama

Post Postao/la Billie Deadwilder » 04 srp 2012 20:30

Slabo stojim s društvima i ljudima in general (ergo spamanje foruma) a sa ženama i lezbama još lošije stojim niti ih toliko ne znam. Pa eto, nemam neki ontopic. Damn it.

Odgovorite