Koji je vaš motiv za pisanje po forumu?

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: Koji je vaš motiv za pisanje po forumu?

Post Postao/la Fusion » 23 pro 2011 11:29

tamara3 je napisao/la:Inače, zanimljiva mi je ta distinkcija virtualno/stvarno, posebno u svijetu današnjice kad svi gotovo pa stanujemo na netu i granice skoro da ni nema. Pa onda mislim da ovo i nije baš toliko virtualno, a većina ljudi zaista jest takva kakva je i u stvarnosti, što god ovo potonje značilo.
Mišljenja sam da ne postoji distinkcija niti dvije odvojene osobnosti. Smiješno mi je kad netko kaže "On/a je skroz drugačija uživo."
Internet je samo još jedna "okolnost" u kojoj i pod kojom dolazi do izražaja dio čovjekove osobnosti ili cijela osobnost, a kako ne postoji opasnost od direktnog
"oči u oči" suočavanja vrlo često bude katalizator svakakvih frustracija koje netko nije sposoban riješiti u realnom životu.

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: Koji je vaš motiv za pisanje po forumu?

Post Postao/la tamara3 » 23 pro 2011 11:32

Pa da, eto, ti si se ljepše izrazila, no u biti sam nešto slično htjela reći. :typerhappy:. Al ajd, to je neka druga tema...

Mary of Silence
Postovi: 558
Pridružen/a: 28 tra 2011 20:47

Re: Koji je vaš motiv za pisanje po forumu?

Post Postao/la Mary of Silence » 23 pro 2011 21:01

Ovaj film me prilično zaintrigirao, onako zanimljiv je za pogledati
http://www.imdb.com/title/tt1808454/

Ovdje se može pogledati online, bez registracije, ima i prevod.
http://www.filmovizija.com/sa-prevodom- ... a1e27.html

Radi se upravo o tom odnosu virtualno/stvarno.

madamcrayensur
Postovi: 66
Pridružen/a: 10 ožu 2012 18:47
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Koji je vaš motiv za pisanje po forumu?

Post Postao/la madamcrayensur » 26 ožu 2012 12:55

dosadno mi je,,koristim mogućnost pisanja o nebitnim ili tuđim problemima da bih imala odmak od vlastitih survajving,hard egzistencijalnih,npr.kako nahraniti sebe,državu i banku..
služi i kao egotrip...ugl.nečemu služi..
zanimljivo je kako se osobnosti zaista naziru preko tipkovnice,kako je to već netko naveo prije..

Avatar
mango
Postovi: 1165
Pridružen/a: 21 pro 2010 16:42
Spol/rod: žensko
Status: U vezi
Lokacija: Zg

Re: Koji je vaš motiv za pisanje po forumu?

Post Postao/la mango » 26 ožu 2012 13:06

Prvi mi je motiv bia to sta ja i cura nismo nikog znale iz amo rec lez svita, pa smo isle vidit kako to izgleda, a sad mi vise manje sluzi za razbribrigu i razbijanje dosade.....:)

Avatar
Afrodita
Postovi: 4523
Pridružen/a: 23 srp 2011 11:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Karlovac

Re: Koji je vaš motiv za pisanje po forumu?

Post Postao/la Afrodita » 26 ožu 2012 19:36

navika i nekad da ubijem vrijeme ..malo zafrkancije
I want her everywhere and if she's beside me I know I need never care but to love her is to need her everywhere knowing that love is to share

Avatar
Angela07
Postovi: 701
Pridružen/a: 30 srp 2011 19:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Koji je vaš motiv za pisanje po forumu?

Post Postao/la Angela07 » 26 ožu 2012 19:40

:cool2: malo ubijam vrijeme, malo se svađam i vrijeđam, saznam nešto pametno, istresam dušu i tako :D

Avatar
vačolda
Postovi: 43
Pridružen/a: 29 srp 2011 11:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Koji je vaš motiv za pisanje po forumu?

Post Postao/la vačolda » 26 ožu 2012 21:12

meni je dosadno, priznajem. smrtno dosadno.
pa računam da ću pišući pootrošit minut-dva, što je u beskrajnom danu puno.

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Koji je vaš motiv za pisanje po forumu?

Post Postao/la shizika » 26 ožu 2012 21:13

da si nadjem neku lezbu kojoj cu se uselit.. :D
...život je lijep... (:

Avatar
kostarika
Postovi: 81
Pridružen/a: 25 ožu 2012 23:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Koji je vaš motiv za pisanje po forumu?

Post Postao/la kostarika » 26 ožu 2012 22:46

Volim pisati ljudima koje ne znam (vjerovatno nekim frikovima) detalje iz svog privatnog života i onda se pravdati za svoje postupke istima. Vrlo je zanimljivo i napeto.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Koji je vaš motiv za pisanje po forumu?

Post Postao/la ariadne » 26 ožu 2012 22:57

Jel to sarkazam? :lol: :lol:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
kostarika
Postovi: 81
Pridružen/a: 25 ožu 2012 23:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Koji je vaš motiv za pisanje po forumu?

Post Postao/la kostarika » 26 ožu 2012 23:01

A je li to sarkazam? :gigglenod:
To mi je srednje ime. :veryhappydance:
I uvijek je smiješno, osim kad ljudi ne shvate pa je tužno. :cries:

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Koji je vaš motiv za pisanje po forumu?

Post Postao/la slapa » 26 ožu 2012 23:10

nebitno shvaćaju ili ne, ti si olakšala svoju dušu isto ko i oni svoju svojim reakcijama :D svima dobro...
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
kostarika
Postovi: 81
Pridružen/a: 25 ožu 2012 23:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Koji je vaš motiv za pisanje po forumu?

Post Postao/la kostarika » 26 ožu 2012 23:15

Ah, bit će da si upravu. Opet si mi simpatična. :P

cherry_bomb

Re: Koji je vaš motiv za pisanje po forumu?

Post Postao/la cherry_bomb » 12 srp 2012 23:26

Mary of Silence je napisao/la:Ma tražim nekog voljnog da plaća školovanje moje djece, i nekog da mi povremeno plati ljetovanje i tako...

Motivi ? Nisam ih imala prilikom registracije, nemam ih ni sada, tačnije nemam neke "posebne motive".
Slučajno sam završila ovdje. Zašto sam ostala ovdje ? Duga priča...

Nisam član niti jedne društvene mreže, bila sam nekad iz razloga lakšeg komuniciranja sa ljudima, tipa kad sam u srednjoj bila, glavni motiv mi je bio uhvatiti nekog „štrebera“ online da mi pošalje bilješke, da mi kaže je l' sutra kontrolni, bla, bla. Nisam baš bila redovan učenik.
Stoga, kad sam završila srednju, izbrisala sam sve „prijatelje“ iz profila, jer me nisu zanimale njihove slike u toaletu, u raznim caffe barovima, i sl. a nisu me ni oni zanimali. Poslije se desilo da su svi slali poruke „što si me izbrisala“ pa sam jednostavno izbrisala korisnički račun. Napravila sam drugi, imala ukupno deset prijatelja koji su živjeli u drugim gradovima i koji su hvala Nebesima na normalan način koristili „status“ i „fotografije“. zatim sam u prijateljima imala mnoštvo predstavnika raznih nevladinih organizacija i sl. što mi je pomagalo da budem u toku sa nekim stvarima.
Poslije sam krenula na fakultet pa sam morala prihvatiti tu nužnost dodavanja „novih profila“ u prijatelje, većinom su bili normalni ljudi osim par cura koje su previše koristile copy-paste i zatrpavale naslovnu YT-e linkovima, znala sam u jednom danu zabilježiti deset video zapisa Tošeta Proeskog, hvala Nebesima na onoj opciji „sakrij“ koja je vratila stvari u ravnotežu.
Budući da nisam ni uzoran student, facebook mi je bio potreban da „opet „ vidim, kad su ispiti, šta se čita, kad dolazi taj i taj profesor i sl. Onda mi je sve dosadilo pa sam izbrisala opet račun, i odlučila da se malo bolje „uključim“ i da nije teško odvojiti dvadeset minuta i otići do fakulteta i vidjeti rezultate ispita. Vratila sam se sms porukama, ali samo u nužnim situacijama, čitaj „potpiši me na predavanjima“ .
Skoro godinu dana sam bez facebooka, ne treba mi taj sustav za masovno nadziranje.
Vremenom mi je postalo dosadno, budući da mi prijateljica studira u drugom gradu i dođe doma na sedam dana u dva mjeseca (i kad dođe ono smara me) tako da sam upoznala dosta ljudi na fakultetu, ali smarala me i ta priča, nismo imali iste interese.
Recimo da ja ne volim sjediti u parku čitav dan i piti, recimo da ne volim ići od lokala do lokala, i smatrati to „studentskim životom“ jedina stvar koja me interesovala je bila da iskoristim iste u svrhu pokretanja neke organizacije, udruženja ili u svrhu bilo kakvog društvenog aktivizma.
Pokušala sam, ali njima se ipak više dopadala ona ideja da će jednog dana sami od sebe postati poznati, slavni, da će eto izdati neku knjigu koja će opet sama od sebe da se prodaje, SNOBOVI.
Povremeno će da piju, jedu, jebu i tako... da kritikuju situaciju u državi, pomalo će pljuvati američki imperijalizam, a ostajati živjeti po njegovim principima.
Pokoji put će dodati nekog pisca u prijatelje na fejsu i lajkati mu statuse, često glupe kao što je i sam pisac, ali ono, ON JE PISAC, WAOO!
Onda sam odlučila više ne stvarati uopšte prijateljstva, i zamarati se sa idiotima.Onda sam postala redovan pacijent kod psihijatra, ono, nisam luda ili nešto slično (ima i drugih razloga za uputu psihijatru), ono imam par dijagnoza koje se odražavaju poprilično na moje fizičko zdravlje, spavanje, apetit i uopće društveno funkcionisanje, pa mi je zbog toga i bio potreban, inače sasvim se dobro nosim sa stvarima, naročito onim "usranim". Onda mi je taj vrli novi psihijatar napisao pored velike liste lijekova ovu rečenicu „NAUČITI BITI SRETNA“ „STICATI PRIJATELJE“ i tako idem njemu svake dvije sedmice i onda mu lažem kako sam stekla nove prijatelje, kako se stanje popravlja, i tako, čekam da me otpusti i da kaže da ne moram više dolaziti. Mislim mogu ja prestati dolaziti, ali ako nastane neko sranje opet sa zdravljem, moja doktorica će da svali krivicu na mene. Imam ogromnu zalihu raznih lijekova, ništa ne pijem, čuvam to za „crne“ dane. Kad hoću da zaspim, čekam da prođe 24 sata, ili se ubijem Hegelom pa mi se od muke drijema... Uglavnom, eto to je bio motiv zašto sam došla na CroL, nisam imala gdje, a trebali su mi ljudi, koji ne znaju moj broj telefona, koje boli kurac za mojim postojanjem, trebali su mi njihovi tokovi svijesti, informacije, usput i da su gay, jer sam i ja. Takoreći trebala mi je „virtualna“ porodica. I tako kad budem na fakultetu i gledam razne smorove i slušam iste, ja sve pomišljam na http://www.crol.hr, zato jer sam stvorila lažnu oazu mira, samo da mogu sebi govoriti „imam gdje pobjeći, imam gdje pobjeći od ovih smorova“.
Pokušala sam završiti i sa ovim forumom, iz razloga što mi čini svijet ugodnim, ono „ne treba mi niko“ jer mi je sasvim dovoljno pročitati post nekog stranca, i to me navodi na pasivnost, tipa odem na fakultet i ignorišem sve, odem do biblioteke, i to je jedini kontakt sa ljudima.
Gubim želju za upoznavanjem ljudi, jer ono „koji će mi k“ i onda se dešava da gubim socijalne vještine koje inače nemam, onda mi se dešava da imam panične napade na usmenim ispitima, na kasi u marketu, i sl. Sve to zbog mog „zaratustra sindroma“. Ja sam živi dokaz da čovjek nije prirodno društveno biće.
Još nisam spremna za apsolutno povlačenje iz svih društvenih sfera tj. onih koje su mi ostale- virtualne, a imam niz prednosti korištenja ovog foruma tj. informacije koje su potrebne za bilo kakav vid aktivizma, pa makar on bio samo u onom „share information“. Pored toga, raznovrsnijih profila ljudi nisam u životu zatekla na jednom mjestu.
Čak se i nasmijem, otkrijem neki novi bend, jednostavno, ima mnoštvo sadržaja, a ne moram gledati nečije slike ispod bojlera, ili slušati
„volimmm ga, zaštoo si me ostawio, wubavi wowimmmm teee“ i tako...
Stoga ću zadržati još neko vrijeme taj svoj „motiv“ za čitanjem postova raznih ljudi, raznih profila.
Čak i ego nekih ljudi, barem meni, ne djeluje toliko napadno, koliko to inače zna biti na nekim društvenim mrežama, ili općenito u okolini. Uvijek imam mogućnost zaobići, nekog, iako to rijetko činim.Mislim da uopšte na forumima ovog tipa, gdje se ne zna ko je iza profila i sl. nije toliko prisutan sindrom „razbacivanja ego-a“. Mislim da većina piše iz dosade, i zbog potrage za partnerom ili partnericom, prijateljem, što nije moj slučaj.

P.S. Mrzim neophodnost dužih postova i sebe jer uvijek moram početi od početka priče, a još se moram čitavo vrijeme cenzurisati. Neću više odgovarati na pitanja, nisam u sposobnosti. Trebala sam staviti koji smajlić da sve izgleda "veselo" ali mrsko mi.
danas igrom slučaja naletjela na ovaj post i samo želim reći da mi je uljepšao dan i dokazao mi da nisam sama. hvala Mary :giveflower:

Avatar
me,myselfelse
Postovi: 1561
Pridružen/a: 30 svi 2011 00:14
Spol/rod: žensko

Re: Koji je vaš motiv za pisanje po forumu?

Post Postao/la me,myselfelse » 14 srp 2012 12:51

nema šanse da to čitam, vani je presunčano.

možda na jesen.

da je barem ljeto cijelu godinu.
Ako želiš mir, pripremi se za rat!

Majke mrze ratove.

http://www.youtube.com/watch?v=vDErC8-MrUw

Aven

Re: Koji je vaš motiv za pisanje po forumu?

Post Postao/la Aven » 14 srp 2012 14:17

Da zbarim autoricu teme.


...a onda sam saznala da ne zna igrat belu. slika

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: Koji je vaš motiv za pisanje po forumu?

Post Postao/la str8faith » 15 srp 2012 09:58

da pojeben sve one što nisu na forumu .
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Koji je vaš motiv za pisanje po forumu?

Post Postao/la ariadne » 15 srp 2012 10:53

Saša je napisao/la:Da zbarim autoricu teme.


...a onda sam saznala da ne zna igrat belu. slika
S takvim nakaradnim kriterijima, ni nećeš. :roll:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Rock Faerie
Postovi: 2015
Pridružen/a: 21 pro 2006 15:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Koji je vaš motiv za pisanje po forumu?

Post Postao/la Rock Faerie » 15 srp 2012 17:00

Da ne pišem na forum mislila bi da sam jedina lezba na svijetu :gigglenod: Pošto se ne krećem u tim krugovima niti se družim sa gej ljudima ovako to kompenziram (na neki način).
They share a look in silence and everything is understood

Avatar
insatiable
Postovi: 64
Pridružen/a: 28 sij 2012 23:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku

Re: Koji je vaš motiv za pisanje po forumu?

Post Postao/la insatiable » 15 srp 2012 19:26

zeljele smo bit ukljucene u ovaj svijet bar na ovaj nacin kad vec zbog obaveza ne stignemo uzivo cesto..druzenja nekakva isto,prijedlog za dobru seriju,pjesmu a i nacin za izrazit se...

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: Koji je vaš motiv za pisanje po forumu?

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 15 srp 2012 19:30

ariadne je napisao/la:nakaradnim kriterijima
:kickout:
Ko tebi kriv što ne znaš belu... slika
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Koji je vaš motiv za pisanje po forumu?

Post Postao/la ariadne » 15 srp 2012 19:46

Koliko vidim po nekim vašim rezultatima, ne znaš ni ti. :D :P
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: Koji je vaš motiv za pisanje po forumu?

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 15 srp 2012 21:18

Ne znam gdje gledaš te rezultate. slika
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Avatar
Peglam_subotom
Postovi: 3868
Pridružen/a: 21 stu 2008 00:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Koji je vaš motiv za pisanje po forumu?

Post Postao/la Peglam_subotom » 16 srp 2012 10:32

Da spoznam svaki od 573 tipa debilki i povremeno stavim jedan facepalm uz popratne riječi: majketimile i toga ima...
I'll take you for all that you are. With your complications, your pain, your secrets, your past, your longings and dreams... I will take you completely; without exemptions.

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Koji je vaš motiv za pisanje po forumu?

Post Postao/la degenereginald » 17 srp 2012 01:17

Motiv za čitanje ti je užasan.
Motiv za pisanje na razini prvog.


OT:
nemam motiv za pisanje, i samim tim jako rijetko pišem. Kad se poklopi, uglavnom liječim frustracije.
I have no money and I have to scream.

Avatar
Billie Deadwilder
Postovi: 674
Pridružen/a: 27 tra 2012 23:02
Status: Solo

Re: Koji je vaš motiv za pisanje po forumu?

Post Postao/la Billie Deadwilder » 17 srp 2012 12:09

Volim dobar spam.

Avatar
Peglam_subotom
Postovi: 3868
Pridružen/a: 21 stu 2008 00:59
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Koji je vaš motiv za pisanje po forumu?

Post Postao/la Peglam_subotom » 17 srp 2012 13:12

reginald je napisao/la:Motiv za čitanje ti je užasan.
Motiv za pisanje na razini prvog.
Jel ovo išlo mene?
I'll take you for all that you are. With your complications, your pain, your secrets, your past, your longings and dreams... I will take you completely; without exemptions.

Avatar
eris
Postovi: 420
Pridružen/a: 05 stu 2009 11:09

Re: Koji je vaš motiv za pisanje po forumu?

Post Postao/la eris » 18 ruj 2012 22:08

volim piskarati gluposti i volim čitati gluposti. i ponekad me poneki ljudi zabavljaju :giraffe:

Dash
Postovi: 648
Pridružen/a: 24 vel 2011 21:32
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Koji je vaš motiv za pisanje po forumu?

Post Postao/la Dash » 19 ruj 2012 00:04

ma ono... dođem kad me raspizde... pa onda još i sam sajt...

za popizdit

Odgovorite