Najgori dejt-ever

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Odgovorite
Avatar
takeover
Postovi: 405
Pridružen/a: 28 sij 2011 10:28
Spol/rod: žensko

Najgori dejt-ever

Post Postao/la takeover » 18 sij 2012 10:31

Fkt nemam pojma jel netko već otvorio ovu temu, malo sam šaltala po forumu i nisam naišla,...

Dakle, kao što piše u naslovu-vaš najgori dejt? Jeste li imali neko superturbo loše/smiješno iskustvo koje želite podijeliti sa cijelim forumom neovisno o tome kada se to dogodilo, bilo da ste bili jaaako mladi i neiskusni ili nešto kasnije :D

Avatar
Jadzia Dax
Postovi: 3063
Pridružen/a: 08 vel 2011 21:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: lala land

Re: Najgori dejt-ever

Post Postao/la Jadzia Dax » 18 sij 2012 10:37

imala sam, samo što nije smiješan nego jednostavno neugodan, btw. otići na dejt s nekim koga ste upoznale na maškarama je loša ideja

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: Najgori dejt-ever

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 18 sij 2012 11:31

Ima jedan koji je ful čudan bio: kao prvo sam došla mortus pijana na dogovoreno mjesto (frendica je slavila diplomu u 2popodne) , mislim da čak nisam puno ni kasnila kao inače, sjele smo u birtiju gdje sam nastavila pit i usput checkirala konobaricu i prek telefona se išla raspitivat tko je to dok je moja pratilja me čudno gledala.
Sad kad razmišljam je čudno. Tad nije bilo.
I kasnije smo završile u predivnoj vezi.
Pouka dana: ne ići pijan na dejt.
Ili kad bolje razmislim: idite pijani na dejt, kasniji odnos nemre bit gori :)
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

backspace

Re: Najgori dejt-ever

Post Postao/la backspace » 18 sij 2012 18:26

ma kakav najgori dejt. nema toga kod mene. dejt sa mnom je redovito jednostrano, moje, zadovoljstvo. obostrano do polistrano malokad. nemojte samo da vidim tu sad da mi neke dejtove sa mnom neka od vas prepričava.

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: Najgori dejt-ever

Post Postao/la Fusion » 18 sij 2012 18:49

LoTuS je napisao/la:Ili kad bolje razmislim: idite pijani na dejt, kasniji odnos nemre bit gori :)
slika

...to me sjetilo na jednu "krasnu" večer prije kakvih 8-9 godina kad me jedna cura koja mi se jako sviđala
pozvala da prespavam kod nje jer su joj roditelji otišli na more.
Prije toga smo izašle van i prilično popile, a pošto moj želudac ne podnosi dobro veću količinu alkohola,
to veselje da ću prespavati kod nje (ili vrlo moguće s njom) se pretvorilo u "grljenje" wc školjke u njenoj kupaoni do ranog jutra. slika

Avatar
Caroline I
Postovi: 186
Pridružen/a: 05 sij 2012 20:24
Spol/rod: žensko

Re: Najgori dejt-ever

Post Postao/la Caroline I » 18 sij 2012 18:55

gle čuda, ali kod mene toga još nije bilo. svi su mi do sada ostali u lijepom sjećanju. :invalid_user:

ali bez brige svanut će kad-tad i jedan kod mene užasan dejt, uopće ne sumnjam. :)

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Najgori dejt-ever

Post Postao/la shizika » 18 sij 2012 18:56

prije sam imala taktiku.. dogovorim se na dejt, i s frendicama se dog. da dodju u isti lokal, pa ako tip bude naporan, "slučajno ugledam frendice" i predložim da idemo s njima sjest...:) nastavim se družiti s frendicama, i njega ignoriram.. :D


,,,samo jednom je bio meganaporan! ...hvala frendicama ako čitaju ovo!:P
...život je lijep... (:

Avatar
ticklebook
Postovi: 3637
Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Svemir
Kontakt:

Re: Najgori dejt-ever

Post Postao/la ticklebook » 19 sij 2012 01:39

Prvi date s mojom sadašnjom curom.
Bez presedana :haha:
“If my critics saw me walking over the Thames they would say it was because I couldn't swim.” Margaret Thatcher

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Najgori dejt-ever

Post Postao/la Kroacija » 19 sij 2012 03:44

bilo je to jednom davno, kuhalo se preko ICQ-a. moj prvi kontakt s nekim messengerom opcenito, ICQ je tada bio hit. nasla sam se s tom nekom smokljanskom papcinom iz MIOCa na picu nasred marmontove. lik je bio toliki retaj da je konstantno sutio i migoljio se, sto me natjeralo da serem kojekakve pizdarije samo da popunim tisinu. valjda mi se to vraca na refule jer sam i sama nekad poprilicno sutljiva. uglavnom, worst date ever for me. lik je sada vjerojatno jedan od onih koji drkaju po parkovima.

Avatar
takeover
Postovi: 405
Pridružen/a: 28 sij 2011 10:28
Spol/rod: žensko

Re: Najgori dejt-ever

Post Postao/la takeover » 19 sij 2012 10:13

invalid_user je napisao/la: lik je sada vjerojatno jedan od onih koji drkaju po parkovima.
:roftl:
strašno

Možda dugujem svoju priču: upoznali smo se u jednom klubu, bili poprilično cuga, razmijenili brojeve sa namjerom da idemo na dejt idući dan. Došao je po mene, ja sjela u auto i on me pogleda i kaže: Gdje želiš da te idem silovat i ubit? Užas u mojoj glavi je bio prevelik da bih ga uopće mogla opisati, ali sam se uspjela skulirat i rekla sam mu: kamo god želiš i puknem od smijeha. Lik je ostao zakopan na mjestu i zadovoljan mojom reakcijom kaže: još nijedna nije ovako reagirala, ja bi te ženio. Džizzzs santa maria de svi sveti,...ajmeeeee ...
Ugl, odglumila sam da je mami loše i da moram hitno kući i bla bla ,..tate nema,..bla bla,...i tako usrana od straha došla doma, zatvorila vrata i mislim si wotdfak je ovo bilo??? Sve je dobro što se dobro svrši :D

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Najgori dejt-ever

Post Postao/la slapa » 19 sij 2012 10:44

@invalidna aj ga zguglaj ako se sjećaš imena, baš me zanima je li jedan od tih po parkovima ili je neki ferovac negdje s impresivnim linkedin profilom i slično :D

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Najgori dejt-ever

Post Postao/la Kroacija » 19 sij 2012 11:54

ludakoslapa je napisao/la:@invalidna aj ga zguglaj ako se sjećaš imena, baš me zanima je li jedan od tih po parkovima ili je neki ferovac negdje s impresivnim linkedin profilom i slično :D
mislis da ferovci ne drkaju po parkovima? :D

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Najgori dejt-ever

Post Postao/la slapa » 19 sij 2012 12:03

ja nisam :D još!
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Sleepaway
Postovi: 1404
Pridružen/a: 31 lis 2011 12:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Najgori dejt-ever

Post Postao/la Sleepaway » 19 sij 2012 12:08

Kava , koju ni ispila nisam do kraja a več sam bila na izlaznim vratima!
No I am not single. I am in a long distance relationship because my girlfriend lives in the future.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Najgori dejt-ever

Post Postao/la ariadne » 20 sij 2012 01:45

Nikad nisam bila na pravom dejtu jer mislim da su to sranja. Par puta me uhvatilo na prevaru, doduše. Ono kad misliš da samo idete na kavu dok druga strana smišlja imena vaše djece a ti nemaš pojma. I onda sjediš preko puta te osobe i gledaš i nije ti jasno otkud tolika nervoza i zašto se osjećaš kao komad robe kojoj se procjenjuje kvaliteta, cijena i njihova korelacija. :loser:

Ako želim nekome posvetiti svoje vrijeme, to je zato što su mi zanimljivi kao osobe. Zanima me što imaju reći i želim podijeliti neka iskustva s njima, nešto što nas oboje zanima (npr. novi film i sl.), a ne zato što želim imati nešto više s njima.

Mislim da pomisao o potencijalnoj intimnoj vezi sa osobom stvara pritisak koji češće odmaže nego što pomaže i koncept dejta mi nikad neće biti jasan. Nikad. :shrug:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Najgori dejt-ever

Post Postao/la Bash » 20 sij 2012 19:41

nije bio dejt već piva/upoznavanje, prije koji mjesec. nije fer da tu pričam detalje, ali ovako općenito, išlo je pričanje o poslu i nezadovoljstvu i nenalaženju sebe, pa ispuštanje duše i detalje koje stvarno ne želim znat o fatalnoj koja ju je povrijedila, pa me pitala osobne stvari, pa se šokirala na neke moje odgovore, pa nije mogla vjerovat kako me krivo procijenila, ali horoskop ipak nešto govori i zapravo se to vidi, onda me išla podjebavat i iznosit svoje predrasude meni i uvjeravat me kakva sam ja to točno. ostali smo satima pričat samo jer me zanimalo u praksi how bad can it get :dork:

Avatar
bašja
Postovi: 2639
Pridružen/a: 11 kol 2010 20:18
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Najgori dejt-ever

Post Postao/la bašja » 21 sij 2012 17:21

sjećam se jednog jaaaako dosadnog dejta, popili piće, nešto pričali, odvezao me doma i nikad se više nismo ni čuli ni vidjeli. taj mi je bio valjda najgor. zanimljivost - radilo se o onom frajeru koji je prvi u hrvata glumio pedera na tvu :D bili su to posljednji izdisaji moje biseksualnosti....
How did a housepet, who ignores people, get into our lives? They basically domesticated themselves.

Avatar
EuneedaBiscuit
Postovi: 67
Pridružen/a: 23 sij 2012 00:55
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Najgori dejt-ever

Post Postao/la EuneedaBiscuit » 23 sij 2012 01:27

Krenula za stol i zalijepila se u balkonska vrata terase kafića . Razbila glavom staklo i završila na hitnoj , tako dakle nisam ni pozdravit ni odzdravit uspjela!
Euneeda know about

zenia
Postovi: 4559
Pridružen/a: 13 stu 2007 15:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Najgori dejt-ever

Post Postao/la zenia » 23 sij 2012 07:24

oh raspojasat ću se na ovoj temi jednog dana :D
ja sam kraljica blamova i neugodnosti...
nije moguće nikako da ja ne ispadnem potpuno retardirana
pred ženskim rodom... ono moram se bar spotaknuti u hodu i rastalasati
kroz pola birca, ako ništa...
“What am I living for and what am I dying for are the same question.”
― Margaret Atwood, The Year of the Flood

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Najgori dejt-ever

Post Postao/la slapa » 23 sij 2012 08:04

EuneedaBiscuit je napisao/la:Krenula za stol i zalijepila se u balkonska vrata terase kafića . Razbila glavom staklo i završila na hitnoj , tako dakle nisam ni pozdravit ni odzdravit uspjela!
uh ovo će biti teško nadmašiti :gigglenod:
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
takeover
Postovi: 405
Pridružen/a: 28 sij 2011 10:28
Spol/rod: žensko

Re: Najgori dejt-ever

Post Postao/la takeover » 23 sij 2012 09:25

EuneedaBiscuit je napisao/la:Krenula za stol i zalijepila se u balkonska vrata terase kafića . Razbila glavom staklo i završila na hitnoj , tako dakle nisam ni pozdravit ni odzdravit uspjela!
sorry but :haha: :haha: :haha:

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: Najgori dejt-ever

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 23 sij 2012 21:54

zenia je napisao/la:ja sam kraljica blamova i neugodnosti...
nije moguće nikako da ja ne ispadnem potpuno retardirana
Istina. :read:
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

zenia
Postovi: 4559
Pridružen/a: 13 stu 2007 15:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Najgori dejt-ever

Post Postao/la zenia » 24 sij 2012 12:37

LoTuS je napisao/la:
zenia je napisao/la:ja sam kraljica blamova i neugodnosti...
nije moguće nikako da ja ne ispadnem potpuno retardirana
Istina. :read:
ti šuti, s tobom nisam bila na dejtu :D
“What am I living for and what am I dying for are the same question.”
― Margaret Atwood, The Year of the Flood

Avatar
zelena žabica
Postovi: 231
Pridružen/a: 31 pro 2006 00:04
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zagreb...

Re: Najgori dejt-ever

Post Postao/la zelena žabica » 24 sij 2012 18:09

ono kad ti ženska osoba na prvom a ujedno i zadnjem dejtu ispriča cijelu svoju prošlost nakon jednog piva.
Da izazove teško suosjećanje kod mene...
Skoro
ovdje bi trebalo ići nešto pametno ili duhovito, krajnje misaono i duboko.

Odgovorite