Postovi za pamćenje

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Odgovorite
Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Postovi za pamćenje

Post Postao/la shizika » 01 lis 2012 13:51

black.cat je napisao/la:a, pise ti u profilu da si lezbijka? a, da malo bolje razmislis i o svojoj seksualnosti? ajde budimo realni, jel bi se napalila da mastas o njemu i da sa njim vodis ljubav? ako je odgovor da, onda ti pise krivo u profilu.
pa, bolje joj rec istinu :"cuj, poljubio me, ali ja sam pobjegla.sutila sam jer nisam znala da te ne povrijedim." jer, nema smisla skrivat nesto sto covjeka stalno proganja.
...život je lijep... (:

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Postovi za pamćenje

Post Postao/la JaNNa » 01 lis 2012 13:59

mene boli glava kad to čitam...

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Postovi za pamćenje

Post Postao/la shizika » 01 lis 2012 14:00

ajd jana ne budi ljubomorna! priznaj da si i ti ovo mislila napisat, al te bc preduhitrila ;P
...život je lijep... (:

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Postovi za pamćenje

Post Postao/la JaNNa » 01 lis 2012 14:01

ne mogu ja to tako pametno sročit! preglupa sam, a i trolam previše za takve mudrosti...

Avatar
hops
Postovi: 4102
Pridružen/a: 12 ožu 2012 08:34
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Postovi za pamćenje

Post Postao/la hops » 01 lis 2012 14:03

postovi koji su meni dobri, nikom drugom nisu, pa mi ih je glupo tu citirati.

Avatar
me,myselfelse
Postovi: 1561
Pridružen/a: 30 svi 2011 00:14
Spol/rod: žensko

Re: Postovi za pamćenje

Post Postao/la me,myselfelse » 01 lis 2012 14:10

Sam daj. Ni meni svi tu bas nisu cool.
Ako želiš mir, pripremi se za rat!

Majke mrze ratove.

http://www.youtube.com/watch?v=vDErC8-MrUw

Avatar
hops
Postovi: 4102
Pridružen/a: 12 ožu 2012 08:34
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: Postovi za pamćenje

Post Postao/la hops » 01 lis 2012 14:16

@adijana :D

Kako mi gore neprestano iskaču reklame za kondome. :lol: :inlove: Kao da mi nije dosta što mi ih dijele besplatno po ulici kad bude neki dan nečega o seksu.

Nekad nisam sigurna trebam li to uzeti kao kompliment ili uvredu. Kompliment što misle da mi uopće trebaju (heteronormativnost na stranu) ili da sam toliko gadna da se moram pobrinuti da ne širim svoje gene uokolo. :shinner:

(Svjesna sam da je to zbog podizanja svijesti o spolnim bolestima, thank you, ali nije ni upola toliko zabavno)

(Dosadno mi je)


(...)

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Postovi za pamćenje

Post Postao/la slapa » 24 lis 2012 09:10

ariadne je napisao/la:Vakula nema pojma, ja sam se jednom s njime vozila u tramvaju. Vani je padala kiša, a on nije imao kišobran. Enough said.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: Postovi za pamćenje

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 01 stu 2012 01:25

shizika je napisao/la:otkad lezbe imaju kriterije? :D
Priceless shit!!!
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Postovi za pamćenje

Post Postao/la JaNNa » 12 stu 2012 14:43

Annabella je napisao/la:...po njoj to nije bio sex jer nije koristila strap-on...
slapa je napisao/la:dobro da sam doživjela i da lezba ne misli da je sex sex ako tu nema pravog ili bar umjetnog kurca

Debaser
Postovi: 520
Pridružen/a: 31 srp 2011 22:17
Spol/rod: žensko

Re: Postovi za pamćenje

Post Postao/la Debaser » 30 stu 2012 17:53

Saša je napisao/la:
Ti mi se sviđaš još od prvog posta kad si tako lijepo navela naziv, redatelja, godinu i recenziju. :D

Znamo li se virtualno ili realno? :D

*slučajni.susreti*
*male stvari*
:happycry:

Avatar
Billie Deadwilder
Postovi: 674
Pridružen/a: 27 tra 2012 23:02
Status: Solo

Re: Postovi za pamćenje

Post Postao/la Billie Deadwilder » 30 stu 2012 18:23

Mislim da znam tko je to. :D Lijepo je ljude prepoznati samo prema načinu pisanju i izgledu teksta. I samo dva posta. :')

OT:
kostarika je napisao/la:A da napišeš nešto vezano za topik? Bar jednom?
Zadnja izmjena: Billie Deadwilder, dana/u 30 stu 2012 18:25, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Postovi za pamćenje

Post Postao/la ariadne » 30 stu 2012 22:46

black.cat je napisao/la:neki ljudi imaju stvarno visoko misljenje o sebi :veryhappydance: kaj mislis da bas za tobom patim? :veryhappydance: a, ne! mislis o sebi kako si najljepsa, najpametnija, frajerica nad frajericom, al neke stvari me ipak smetaju, zavodnice...
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: Postovi za pamćenje

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 02 pro 2012 20:37

slapa je napisao/la:otkrila sam da me bivša opće ne stalka na fejsbuku. pa bar je stalkati red. :shakinghead:
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Aven

Re: Postovi za pamćenje

Post Postao/la Aven » 03 pro 2012 00:00

Shapeshifter je napisao/la:Da vidim što pametno mogu reći na ovu temu... ništa.
Odličan. :D

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Postovi za pamćenje

Post Postao/la slapa » 04 pro 2012 11:10

Saša je napisao/la:I uopće gledati na druge na osnovu naših preferencija i prakse je potpuno glupo.

jedan pametan.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Aven

Re: Postovi za pamćenje

Post Postao/la Aven » 05 pro 2012 16:20

Favoriti:

Pitaj me: Što misliš o maci papučarici?
Plague je napisao/la:ne znam otkud počet.
* * *
Billie Deadwilder je napisao/la:Pa možda stvarno jesi ružna, pa one te ne žele iz toga razloga. Eto, netko je to morao reći, žrtvujem se! :žrtvuje se:
* * *
ariadne je napisao/la:Čitanje ovog je zabavnije od onog puta kad sam stala na zahrđali čavao.

Aven

Re: Postovi za pamćenje

Post Postao/la Aven » 17 sij 2013 17:02

Popeye je napisao/la:ah, kad samo pomislim koliko bismo još više postigli u hrvatskoj da toliki dio vremena i energije ne trošimo na ljude iz homoseksualne populacije koji ne samo da žele biti građani drugog reda, nego ne mogu podnijeti što netko drugi ne želi to biti.
tamara3 je napisao/la:Najme, riječ je između ostaloga, i o vidljivosti te medijskoj (re)prezentaciji.

Uvijek se sjetim članka iz Jutarnjeg od prije 12 godina kad je na duplerici izišla priča jedne lezbijke i jednog pedera koji su pretežno odgovarali na pitanja o seksualnim tehnikama, snošajima po opskurnim zahodima i slično. Čitava stvar bila je ujfuj senzacionalistička i napisana kao da je riječ o nekakvoj rijetkoj vrsti koja inače živi duboko pod zemljom pa je onda došo neki kul znanstvenik i objavio rezultate svog istraživanja od kojih je jedno bilo što točno tip osjeća u anusu kad ga netko ševi. True story.

Toga danas više nema i stvari su se jako promijenile, dijelom sigurno i zbog javnog istupanja, ovdje ili ondje. Mediji uglavnom (s naglaskom na "uglavnom") pozitivno izvještavaju i pišu o gej temama, a poznato je i da formiraju i utječu na mišljenje javnosti, pa je stoga to dobro.

Ima još jedna stvar, možda nevezana uz temu, ali ne i nevažna. Kad si mlad(a) i kad su ti na pameti uglavnom samo provodi i slično, onda ne razmišljaš puno o budućnosti, što je normalno i uobičajeno za tu dob. No onda s vremenom počneš malo razmišljati o takozvanim "odraslim" stvarima poput egzistencije, zajedničkog života, pa čak i djece. I uvidiš na koliko toga nemaš pravo i u koliko si stvari nezaštićena jer si zakonski nejednaka, nevidljiva i slično. A onda je sranje, frustra i tako dalje. Mislim, toliko o onima koji imaju sva prava i ne žele tražiti dodatna jer im je dobro.

A gledaj, i meni je dobro, imam ugodan život s partnericom, radimo okej poslove i općenito nam je fino i ugodno. No unatoč tome ja sam građanka drugog reda i takva ću i ostati ako se nešto ne promijeni. Time sam nezadovoljna i zbog toga se ne osjećam dobro, a moje je skromno mišljenje da se većina nas ne bi trebala osjećati dobro u toj nejednakosti.

Zato dijelom i postoje NGO-i koji ukazuju na takve stvari, a pritom nitko od njih nije politička stranka koju smo izabrali da nas predstavlja te svaki od njih ima neke svoje načine borbe za prava. Neki idu na ulicu, neki lobiraju, a neki se samo prave da rade :D. I tu je demokracija dobra stvar jer to može učiniti svatko od nas kako misli da je najbolje, i/ili se uključiti u te procese na bilo koji način.
Word.

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: Postovi za pamćenje

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 28 vel 2013 06:11

Da ostane zailježeno. :thumbup:
zenia je napisao/la:pa ako imaš dostojanstvo daj ga onda malo i pokaži...
meni baš ništa od svega što si ikada pisala ovdje ne djeluje
dostojanstveno...
po tisućiti put glumiš nešto, pizdekaš, tražiš neku pažnju, a onda
kad pažnju dobiješ izigravaš žrtvu...
ja sam ovdje dugo.. i otkad sam ja tu i ti si tu s vječno istom pričom...
samo mijenjaš ime... nekad je bilo duhovito... prvih nekoliko puta
se moglo shvatiti i kao neka greška u početnom pristupu pa si
dobivala prilike iznova... no već je pretjerano...
ta priča je ljudima dosadila, više prestaje i biti smiješno...
ako stvarno želiš normalno druženje onda se ponašaj normalno,
funkcioniraj u skladu s normalnim socijalnim konvencijama, komuniciraj
na normalan način...
primjerice, prošli tjedan kad si navodno došla u zg
si mogla onda doći i do nas i pristojno nas upoznati... no to bi učinio netko tko
želi normalno druženje...

možda smo mi ovdje nenormalni što te slušamo i trpimo i savjetujemo svaki
put kad ti digneš neku frku.. mi smo lude jer te svaki jebeni put zovemo na upoznavanje
i dajemo ti šansu da pokažeš da ipak nisi neki frik, nego da si eto
nesretno sjebala komunikaciju...
daj shvati više što radiš sebi...
i ja sam kreten što pišem ovo jer ti nećeš da shvatiš...
samo ću badava izlizati tipkovnicu...
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: Postovi za pamćenje

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 14 ožu 2013 12:46

gigiONlajna je napisao/la:Hops me malo podsjetila, pa bum još malo o sebi. Osjećam inspiraciju.

Kad me mama pitala zašto S. i ja spavamo zajedno i ne spavamo na krevetima na katu, odgovorila sam joj da se S. boji visine :D. Već mi tada nije bilo jasno kak ne kuži.
Kad sam onda spavala s M. na bračnom krevetu (koje smo kupovale zajedno s njenim roditeljima i to nebum zaboravila jer smo nas 4 raspravljali o performansama kreveta), onda sam objasnila da M. ima problema s križima. Meni je bilo silno simpatično kak se moja mama i njena mama obasipaju poklonima. Ko neka familija. A ispada da ni tada nije kužila.

Nisam lagala nijednom :). Ni s visinom ni s križima.
slika
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Aven

Re: Postovi za pamćenje

Post Postao/la Aven » 15 ožu 2013 22:36

black.cat je napisao/la:prestani bit ljubomorna. kad si bila u Karlovcu, nisi mi se javila, e pa nek ti bude zao ako odem u Ameriku.

slika, pa si ti sad misli.

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Postovi za pamćenje

Post Postao/la JaNNa » 22 ožu 2013 14:59

Ooh je napisao/la:
uma je napisao/la:
Pumba je napisao/la:vjerovatno

vjerojatno.

upalo mi je u oko, prof. deformacija. :dork:

jao, to je preseravanje, a ne profesionalna deformacija. izvini, ali stvarno je preseravanje.

vjerovatno- vjerojatno.
u vezi s tim- u svezi s tim.

vjerojatno je pravopisno tocno, ali ako uzmemo u obzir da je taj pravopis posljedica 90 ih onda ljude prema jeziku mozemo dijeliti na one koji su gotovo primitivni i one kojima se zivo jebe i koji se ne trude nakon desetljeca govorenje vjerovatno prebacivati na vjerojatno- debilizam. i uopce nije prikladno pored toliko pogreski u pisanju na forumu koji predstavlja neformalnu komunikaciju nekoga jebati s tim pizdarijama. u ime jezika joj je oprosteno jer je napisala vjerojatno i izvinula se. mora da je super osjecaj reci nekome da je vjerovatno krivo za razliku od vjerojatno. bas je to super. profesionalno deformirano. sada se na tu rijec treba nadovezati prica o onima koji su ginuli za hrvatsku samostalnost i za hrvatski jezik. ovakva prepravanjanja u neformalnoj komunikaciji imaju samo tu svrhu.
:gigglenod:

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Postovi za pamćenje

Post Postao/la ariadne » 04 tra 2013 16:15

korana4 je napisao/la:DRAGE MOJE MODERATORICE! JA SAM ODGOVORNA SAMA ZA SVOJE POSTUPKE I ZA PISANJE NA OVOM FORUMU, PREVIŠE GODINA IMAM I NE TREBA MI DADILJA, NE ZNAM KOJI JE VAŠ PROBLEM, AKO GA IMATE RJEŠITE GA OSOBNO SAMNOM, NISAM NIKOG VREĐALA, A NE MISLIM SE OPRAVDAVATI NIKOME , MOŽETE ME BANIRATI ISTOG TRENA I NIKAD NA OVE STRANICE VIŠE NE MORAM DOĆI, ISKRENO , JEBE MI SE, ALI OSTAVITE DRUGE LJUDE NA MIRU KOJI NEMAJU VEZE SA OVIM!
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Postovi za pamćenje

Post Postao/la JaNNa » 25 tra 2013 21:39

Subject: koliko vam je trebalo da prebolite..
Aven je napisao/la:
roza_surla je napisao/la:Nemam ništa pametno za reći...
Ova tema nit nema veze s pameću. :D

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: Postovi za pamćenje

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 10 svi 2013 20:33

Aven je napisao/la:Zvijezde su se tako poklopile da sam sat vremena provela solo (ili kako ona reče "bit ćemo 1 na 1") s The Ženom i poslije šetala uz ugodno pričuckanje do njenog auta. :faint:

Morat ću se uštipnut prekonekoliko puta kako bih se uvjerila da to nisam sanjala, kao ni to da me je par puta (u edukativne svrhe, naravno) dotakla tijelom.
Bože, koliko sam puta pomislila kako mi je drago da ljudi nemaju sposobnost čitati jedni drugima misli.
Naprosto volim čitati ovakve postove. slika
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Aven

Re: Postovi za pamćenje

Post Postao/la Aven » 10 svi 2013 23:11

^
:D
Ja volim što (ipak) postoje Žene koje me vrate u onaj davno zaboravljeni setting kad sam bila nevino čeljade koje se oduševljavalo nekim potpuno neseksualnim stvarima koje bi reklo ili napravilo neko žensko biće koje mi je slika. I za koje mislim da bih se ili paralizirala ili onesvijestila da mi priđu. Too bad da su straight. I udane. I vjerne. :'(

* * *

impressum je napisao/la:Ja tvrdim da sam preniska za svoje kile.

Nije kao: A da napišeš nešto vezano za topik? Bar jednom? (najbolji post IKAD!), ali jako dobro. :D

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: Postovi za pamćenje

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 11 svi 2013 16:53

lucretia je napisao/la: geez, kokoško, imaš ženu koja ti nije žena, ali od tebe tjera druge žene? jesi li sigurna da još uvijek voliš žene? :D
slika
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Avatar
lucretia
Postovi: 1214
Pridružen/a: 06 tra 2009 13:28
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: in the moonlight

Re: Postovi za pamćenje

Post Postao/la lucretia » 11 svi 2013 17:06

znala sam da će biti epski, čim sam ga napisala :D
We serve an old moan in a dry season
A lighthouse keeper in the desert sun
Dreamers of sleepers and white treason
We dream of rain and the history of the gun
There's a lighthouse in the middle of Prussia
A white house in a red square
I'm living in films for the sake of Russia
A Kino Runner for the DDR

Aven

Re: Postovi za pamćenje

Post Postao/la Aven » 13 svi 2013 22:17

ariadne je napisao/la:Nekako mislim da je teško pronaći balans između provokacije i nečega što će drugu stranu navesti na introspekciju kad ovi samu činjenicu da dišemo isti zrak smatraju provokacijom. Ne bih rekla da je plakat za kazališnu predstavu politički čin. Ni sama predstava nije politički čin, nego poziva na društvenu osjetljivost. Što itekako ima veze sa crkvom. Ili bi barem trebalo imati, samo kad bi crkva znala gdje joj je mjesto.

Ovako smo doživjeli gušenje slobode govora, tj. umjetničkog izražavanja, što mi lagano vuče na klerofašizam.

Ionako mi nije jasno u kojem se svemiru 80 (90?) i nešto posto katolika u državi može ičim osjećat ugroženo.
Neke stvari će još jako dugo biti aktualne. Nažalost. :/

Prva rečenica. <3

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: Postovi za pamćenje

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 17 lis 2013 20:52

ariadne je napisao/la:De nemoj se ubit, ionak imamo manjak pismenih ljudi u državi, samo još fali da se počnete i sami neutralizirat. JESMO SE ZA OVO BORILI?
slika
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Odgovorite