Upadi

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
backspace

Re: Upadi

Post Postao/la backspace » 04 ožu 2016 21:05

Idem danas nakon posla na jogu, hodam kraj hnk i prolaze kraj mene neki tipovi, jedan cudne boje ( :rasista.vulgaris: ), drugi neki beli. Mimoidemo se, hodam 50 metara kad mi od iza pride taj beli i kaze: excuse me, i hope you speak english... Rekoh: you are excused.
I prica on meni prica. Kaze naposljetku kako sam mu vas lijepa i da imam neku super energiju u kutu usana. Skoro sam pala! :D
Na kraju me pozove da izademo, ja velim da sam totalno za, ali da ga moram upozorit da sam gay. Tu je ego bust prica stala :lol:

Avatar
DoubleTrouble
Postovi: 1003
Pridružen/a: 01 kol 2012 10:58
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Upadi

Post Postao/la DoubleTrouble » 21 ožu 2016 23:30

Meni rijetko kad itko upada. Imam " odjebi, nemaš šanse stav". No bilo je bisera, dok sam još bila mlada. Jednom mi je na face došla poruka od jednog kolege s faksa, citiram:" Super si mi s naočalama ali one dvije profilne slike, ajme fakat si lijepa. Ne zbog sisa nego ...bla bla bla...." i tako dalje u tom tonu.
Bilo je to prije par godina. Još sam imala ulet od jednog koji mi je rekao:" Čuj! Šta mi ne bi kratili seksom pauze od predavanja. Meni bi to bilo skroz ok. Naravno, pod uvjetom da se ne trošiš s nekim drugim isto jer meni ne pada na pamet djelit..." autor je tip koji je sve vrijeme imao curu, i znao je da ja znam da ju ima.
"Better to be hurt by the truth than comforted with a lie." slika

Avatar
curica
Postovi: 35
Pridružen/a: 15 ožu 2016 16:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Upadi

Post Postao/la curica » 22 ožu 2016 02:49

lol.

imala sam curu čiji frend je smatrao sasvim ok momentom da nam uđe u sobu dok se jebemo, izjavi nešto poput "kako predivno" ili "ajde više dosta sa tim seksom, dosadno mi je" i potom izađe van, ne zatvarajući vrata.. kad smo već kod "upada".

Avatar
DoubleTrouble
Postovi: 1003
Pridružen/a: 01 kol 2012 10:58
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Upadi

Post Postao/la DoubleTrouble » 22 ožu 2016 10:03

joooooooooj
skoro sam zaboravila jedan od najboljih. Vrijeme Adventa, jedna od kućica u centru koja poslužuje kuhano vino a u asortimanu ima tako, razna vina za degustaciju i dobrote tipa domaće kobase i slaninu i čvarke (sve ono što može usrećiti svakog gurmana) :veryhappydance: . Stojim ja i degustiram domaći sivi pinot i pričam tako s proizvođačem svih tih dobrota i neki starček stoji sa kuhanim vinom. Kad kažem starček onda doslovno mislim cca70-80 godina i svako toliko prolije vino jer mu se ruke tresu. I odjednom kaže meni deda: "Joj da samo znaš šta bi ti radio! Ma zapravo ne bi ništa, imam osjećaj da bi ti sve mogla sama!" :faint:
:inlove:
"Better to be hurt by the truth than comforted with a lie." slika

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Upadi

Post Postao/la omnia » 02 ruj 2016 23:02

"So... What are you doing tonight?" - by sedamdesetogodišnji profesor farmacije kardifskog sveučilišta.

Rekla sam mu da imam pisat seminar. I nisam lagala, što je najgore :lol:

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Upadi

Post Postao/la ariadne » 02 ruj 2016 23:38

OK pročitala sam skoro cijelu temu opet i 90% toga nisu upadi nego full-on harassment. :lol: Joj, žene moje. :D
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Upadi

Post Postao/la ariadne » 02 ruj 2016 23:39

omnia je napisao/la:"So... What are you doing tonight?" - by sedamdesetogodišnji profesor farmacije kardifskog sveučilišta.

Rekla sam mu da imam pisat seminar. I nisam lagala, što je najgore :lol:
A mogla si se bogato udat, on bi odapeo uskoro. Uopće nisi ni za šta, zbilja. :D
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Upadi

Post Postao/la omnia » 03 ruj 2016 09:24

^ To je takav klišej :lol:

Mar
breathing blue
Postovi: 5417
Pridružen/a: 06 lip 2016 15:38

Re: Upadi

Post Postao/la Mar » 03 ruj 2016 10:43

1. Gdje su ti mama i tata kupili te oči?

2. Da nisam oženjen pokazao bi' ti što je pravo muško.

3. Ej, jesi ti lez?

4. Ej.

(Iz teme 'worst & best pick up lines' na jednom drugom forumu)


Već duže vrijeme mi ljudi uglavnom ispadaju. :happycry:


Edit: Vidim sad da sam na početku teme napisala neka iskustva i da mi je pamćenje već načeto. :D

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Upadi

Post Postao/la slapa » 03 ruj 2016 11:43

ove zime mi se dogodio jedan neocekivani ulet... izlazim ubrzanim korakom iz kafića i tip za mnom viče: djevojko ispalo ti je...
gledam po podu iza mene i ne vidim ništa. pogledam u njega da mi kaže gdje je to što je ispalo.
veli on: moj pogled prema tebi.

onda smo se hajfajvali. :D
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Upadi

Post Postao/la Moloko » 06 ruj 2016 20:24

..sjetilo me ovo na jednog taksistu koji mi je pred nekih 2 mjeseca rekao: Poznata si mi, ja sam tebe već vozio.. A nikad se vidjeli nismo. :lol:

Pokušao je iskazati sve svoje čari sve do stana. Bio je preloš. :D Na kraju mi je rekao: slobodno me pozovi kad ćeš opet trebat taxi..
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Odgovorite