Upadi

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Upadi

Post Postao/la Bash » 05 vel 2012 14:29

sjetila sam se predivnog uleta za fizičarke - your bosons give me a hadron :touched:

backspace

Re: Upadi

Post Postao/la backspace » 05 vel 2012 14:32

meni nije nitko nikad tako zataknuo papir (osim smeće od pojedenog bombona ili čokse) ili što već s njima se radi, tako da meni oni tvoji papirići rulaju. ali to je vjerojatno zato jer ja nisam fizičarka.

Daisy
Postovi: 1647
Pridružen/a: 13 ožu 2011 07:12

Re: Upadi

Post Postao/la Daisy » 05 vel 2012 14:35

kakvi papirici? euri, dolari?

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Upadi

Post Postao/la Bash » 05 vel 2012 14:40

papirići s uletom. ali nisam nijednom uspila provest to u djelo. :tužni uzdah:

Daisy
Postovi: 1647
Pridružen/a: 13 ožu 2011 07:12

Re: Upadi

Post Postao/la Daisy » 05 vel 2012 14:41

a sta napises na papiric?

backspace

Re: Upadi

Post Postao/la backspace » 05 vel 2012 14:42

daisy? mislim, sad sam uvređena i ubeđena, zar me takvom držiš? kakvi euri, kakvi dolari? vrijednosni papiri me samo zanimaju. bash radi na burzi.
Zadnja izmjena: backspace, dana/u 05 vel 2012 14:44, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Upadi

Post Postao/la slapa » 05 vel 2012 14:43

a sjećam se jednog tipa koji mi je nakon kraćeg poznanstva bio sms-om poslao neku ono ful romantičnu iskrenu pjesmicu. problem je bio u tome što se taj tip zvao isto ko moj najbolji frend i ja sam normalno vidjela ime i pomislila odmah kako me ovaj zajebava i odgovorila na sms - daj nemoj me zajebavat. baš mi je bilo žao tog lika kasnije kad sam skužila :D

Daisy
Postovi: 1647
Pridružen/a: 13 ožu 2011 07:12

Re: Upadi

Post Postao/la Daisy » 05 vel 2012 14:45

znam, zajebala sam, uz tebe mi jedino idu kineske obveznice. koje nitko nema.

backspace

Re: Upadi

Post Postao/la backspace » 05 vel 2012 14:50

njemačke daisy.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=s2IaFaJrmno[/youtube]

:lol:

Daisy
Postovi: 1647
Pridružen/a: 13 ožu 2011 07:12

Re: Upadi

Post Postao/la Daisy » 05 vel 2012 14:53

a ma nemoj, maloprije bog i hrvati, a sad njemacka iznad svega. koja si ti...

backspace

Re: Upadi

Post Postao/la backspace » 05 vel 2012 15:01

:D a ne, gle, bog i hrvati su moja privatna religija, njemačka je zbog pive

Avatar
melted_sun
Postovi: 1453
Pridružen/a: 26 lis 2010 20:40
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Upadi

Post Postao/la melted_sun » 05 vel 2012 20:07

je,jedan starkelja u parku, neko ljetno jutro, na putu do pučke kuhinje: dal' da propustim ručak ili tebe?
uzea mi ruku i poljubija.u drugoj je drža tranzistor oblipljen smeđim selotejpom.
u biti sam imala jednu fazu života u kojoj su mi samo uljetali takvi stariji frikovi.doslovno svaki dan.samo mi ih se neda tipkat sve.skužila sam da jedini sloj društva koje ja privlačim su penzići,klošari i mentalni slučajevi.

ne ulijećem ja onako random ljudima koje ne znam.crnjak mi je.i 100% bi ispala totalni kreten.bolje mučat.
ako me neko odbojan pila i maltretira obično trpim u početku,kasnije ga malo suptilno serem.ili klasično:"moram na zahod." pa se nikad ne vratim.

Avatar
sascha
Postovi: 2260
Pridružen/a: 05 pro 2011 15:51
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Narnija

Re: Upadi

Post Postao/la sascha » 06 vel 2012 16:58

disfunction je napisao/la:LOL @ dollea

any, meni se totalno sviđa jedna nakon xy vremena, i sad sam totalno van kože jer ne bih i ovu priliku zaobišla svojim krivim stavovima i neupućenosti,
da se blago izrazim, i još mi nitko od vas gore nije olakšao situaciju :D
pišite još :invisible:
hehe od mene ti nije pametno uciti =D ako nemas hrabrosti reci joj uzivo, posalji joj mail ili sms LOL, Mozda upali, kao sto rekoh nemoj uciti od mene. Tako sam bivsoj rekla, pa me pitala jel ju zajebavam, ha ha ha al upalilo.
U vezi sa slobodom, dok nas ljubav ne rastavi. :D

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Upadi

Post Postao/la omnia » 08 vel 2012 21:24

Rijetko meni upadaju. A i ne pamtim ja to.
Samo se sjećam jednog čovjeka što je dotrčao za mnom na ulici i rekao: ˝Jedva sam te stig'o, brza si.˝
Ja ga gledah u čudu i nevjerici i onda me pitao da odem na kavu s njim. Meni je tad bilo nekih šesnaest, a njemu četrdesetak.
Nisam mu izravno rekla ne, ne znam ja to, nego da ne mogu jer se imam naći sa sestrom i mamom. I produžila.
Moram naučiti kako reći nekom NE.

Žene mi ne upadaju. Ili ja ne skontam. Ovo ljeto mi je jedna pripita strankinja rekla: ˝You're beautiful˝. Ja sam to shvatila u smislu da sam draga.

Avatar
Jadzia Dax
Postovi: 3063
Pridružen/a: 08 vel 2011 21:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: lala land

Re: Upadi

Post Postao/la Jadzia Dax » 08 vel 2012 22:50

joooj koliko pi.. ima tu,
nego što nego sam upadala i dečkima i curama i imala sam milijon odjeba i guess what, živa sam.

Plague

Re: Upadi

Post Postao/la Plague » 08 vel 2012 23:03

sjetila sam se jednog koji je bio skeri. žena koju sam vidjela prvi put u životu mi je prišla i nazvala me imenom i prezimenom. :o
pitala sam je znamo li se, rekla je da ne, ali da ona zna tko sam ja. pogledala sam je sablažnjeno i otišla. prokleti fejs. :D

Avatar
Yeci
Postovi: 2226
Pridružen/a: 11 stu 2010 14:11
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Upadi

Post Postao/la Yeci » 23 svi 2015 22:08

Upad je kad ti se u sred parteeya lik stvori od iza leđa, razbije hrpu leda kojeg je ukrao konobaru i izvali 'mala, sad kad smo probili led mogao bih te počastiti cugom' :lol:
Don't talk about life, live it.

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Upadi

Post Postao/la zwarte paard » 25 svi 2015 16:23

Yeci je napisao/la:Upad je kad ti se u sred parteeya lik stvori od iza leđa, razbije hrpu leda kojeg je ukrao konobaru i izvali 'mala, sad kad smo probili led mogao bih te počastiti cugom' :lol:
stereotip bosanca, meni to bas tako zvuci...djikansko bosanski sarm :D
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Malory
Postovi: 1314
Pridružen/a: 09 tra 2015 12:41
Spol/rod: žensko

Re: Upadi

Post Postao/la Malory » 25 svi 2015 18:23

Bash je napisao/la:sjetila sam se predivnog uleta za fizičarke - your bosons give me a hadron :touched:
Necroing quote :D

Nikad nikome nisam uletila s tim i nikad nisam iskoristila fore vezane za fiziku jer ih većina ljudi ne razumije. :D

Mene jedan bivši dobio, između ostalog i na "nosit ću AFM sa sobom, po tome ćeš me prepoznati" i "kada vidiš debila kako gleda u SEM umjesto u cure na plaži, taj sam". Dayum, bilo je to prije 10 godina. :wow:

Avatar
Yeci
Postovi: 2226
Pridružen/a: 11 stu 2010 14:11
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Upadi

Post Postao/la Yeci » 26 svi 2015 19:55

Izađem u kuhinju i prvo što me pita je 'jesi ti to pila?' :lol:


( Sad gledam post... Mislila sam da pišem u 'upravo sad'... :lol: ... :roftl: )
Don't talk about life, live it.

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Upadi

Post Postao/la degenereginald » 21 sij 2016 02:47

Dok sam još bila minjaturno i nježno biće, jedan (dosta stariji~~ polumrtav) lik na biciklu mi je prišao i počeo pričati o tome kako je bio u francuskoj i kako se tamo bare kad upoznaju nove ljude.
A čak ni tad nisam shvatila što se događa.

Bila su i dva lika (ne u isti dan/ vrijeme, tho) koji su mi nešto pokušavali pričati (što sam (relativno) uspješno ignorirala/ nisam ni čula) u glasnim i mračnim klubovima/ bircevima, da bi onda zaključili da je sve uspješno prošlo i probali me zbariti. Ti su mi najdraži :D

Uglavnom mi treba mjesec dana da skužim da mi se netko upucavao, što mi govori da su ljudi ili (relativno) suptilni (k'o šamar u podne) ili moj mozak preanalizira stvari dok ne gledam :D

Sama prakticiram zdravoseljačke 'ti si mi super, ajmo biti super skupa' momente nakon podužeg upoznavanja i polu- suptilnog udvaranja.
I have no money and I have to scream.

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Upadi

Post Postao/la Andain » 21 sij 2016 09:04

Wow, reginald se raspisala :D
;)
..

Bilo je raznih upada, nekako najviše onih pristojnih, međutim izdvojit ću onaj koji mi je bio najviše freaky, a relativno nedavno se desio (tj. ne u mom tinejdžerskom razdoblju). Dakle, u dva navrata (s vremenskim odmakom od možda pol godine il čak godinu) me frajer presreo prilikom trčanja po nasipu i to s nekom jeftinom forom, tipa koliko je sati, da bi onda nastavio, totalno ignorirajući moju očito želju da se maknem, poprilično frustrirano pričati o ženama danas, kako su grozne, ne žele upoznati normalne frajere, sjesti na kavu i sl., i on praktički više nema gdje sresti ženu, a vratio se nedavno (u oba navrata je isto spomenuo:o) iz Austrije gdje su žene, navodno, totalno slobodnije, i dal bi htjela negdje otići s njim. :wow:

Ne bih ga se sjetila po izgledu (izgleda više manje normalno), priča s Austrijom ga je svaki put izdala :D, no recimo da sam imala poveću pauzu od trčanja nakon oba ta puta. Da negdje danas sutra pričitam da je neki manijak harao po jarunu/nasipu, fakat bih otišla na policiju dati iskaz. :/

Što se tiče mene, nemam problema s pristupanjem prva :D Donekle mi je to ranije čak bio i svojevrstan egotrip (a volim i kad cure nemaju beda same s prilaženjem :)), i prvi ''upad'' sam imala valjda na početku osnovne dok sam bila na ljetovanju.. na nekom sam koncertu prišla nepoznatom dečku, rekla da mi se sviđa i dala mu adresu na kojoj ljetujem. Na kraju je ispalo da moji rođaci znaju njegove starce pa su organizirali i cijeli formalni dejt za nas. Na žalost, njemu se sviđala moja starija rođakinja. :smrc:
:D
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Upadi

Post Postao/la degenereginald » 22 sij 2016 18:51

slika
:D

(naišla sam na par fantastičnih tema; samo čekam tren kad će me puknuti inspiracija da i njih dignem :D)

+
očito postoji neko pravilo da kad se vratiš preko granice, moraš ići i dijeliti znanje s narodom :D
malo mi je žao što mi više ne uletavaju šašavi ljudi- skroz me zanima kako bih se sad postavila.
I have no money and I have to scream.

Avatar
Yeci
Postovi: 2226
Pridružen/a: 11 stu 2010 14:11
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Upadi

Post Postao/la Yeci » 01 vel 2016 14:23

Najdraži ikada 19/06/2015. :touched:

Tražih iz šale u p/o igri ovdje prijevod jedne pjesme koji nije postojao na netu. Ona je uletjela u inbox s prijevodom, bez dobar dan ili nema na čemu. :D Danas nam je 4 mjeseca i 21 dan skupa. :srce:
Don't talk about life, live it.

Teich
Postovi: 1469
Pridružen/a: 15 tra 2014 00:47

Re: Upadi

Post Postao/la Teich » 01 vel 2016 15:27

Lik mi sinoc napise Rastrgal bi te micek.
Pa rastrgam ja tebe na sastavno rastavne dijelove.
Live your life be free U know U have it all.

Nikita34
Postovi: 1793
Pridružen/a: 26 sij 2016 21:28
Spol/rod: žensko

Re: Upadi

Post Postao/la Nikita34 » 01 vel 2016 15:48

Čuj micek on ti je samo rekao ono što su ti drugi prešutili..hahaha

Kolega sa posla sinoć- Hajd da ti stavim samo glavić

Avatar
sascha
Postovi: 2260
Pridružen/a: 05 pro 2011 15:51
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Narnija

Re: Upadi

Post Postao/la sascha » 01 vel 2016 22:09

jedna kolegica, do kada radis? do 2 hladnokrvno odgovaram, na to mi kaze nekada si tako simpa, draga i dobra, a nekada bi te u top stavila. pa me pita hocemo na kavu, tak mi pijemo kavu, pita me dali sam ikada bila sa curom, naravno da lazem i kazem neee, onda me odvela do wc i ponudila da joj uhvatim d0jke hehe, jesam, rekla sam simpa je osjecaj hahaha uvijek neki fiasko napravim. :D
U vezi sa slobodom, dok nas ljubav ne rastavi. :D

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: Upadi

Post Postao/la Little N » 19 vel 2016 12:18

Na zadnjem druženju u buzzu dođe mi lik, stane ispred mene i kaže daj mi 6 sekundi da te gledam.
97% ličiš na moju bivšu, cijelu večer gledam jel to ona..
Traži me broj. Reko zauzeta sam, fala.

Nije čak ni ulet poanta, nego wtf bi htio broj nekoga tko ti liči na bivšu? Ja bi bježala iz lokala da skužim da mi se sviđa netko tko mi liči na bivšu :lol:
Vrati joj se ili ju preboli. Ovo je pre weird, pa i čak ako je samo lažna priča radi uleta.

lane stein
Postovi: 385
Pridružen/a: 14 sij 2016 01:43
Spol/rod: žensko

Re: Upadi

Post Postao/la lane stein » 25 vel 2016 12:21

Ja bas i nemam ovako zanimljivih uleta za izdvojit kao sto ih ovdje citam,a i volim cesto nes(p)retno sama uletavat :agreetodisagree: :D
ali jedan nedavno mi je bio fora,u vip-u..stojim ja tako,pijem pivo,jus minding my own business sta bi rekli i pridje mi cura,zanimljiva,simpa,malo drskog nastupa i to pa si mislim 'ajde neka,odlicno' :D
i kaze 'e..di ti je papiric?'
ja reko 'koji papiric??' i okrecem se oko sebe ko da cu ga nac negdje..pa ju pitam jos jednom isto skroz zbunjena
kaze ona 'pa iz kojeg se ispala bonboncicu'
needless to say da sam se nasmijala iz pristojnosti i otisla od srama.bonboncic :sramise:

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: Upadi

Post Postao/la str8faith » 25 vel 2016 16:59

Najjaca mi je bila " reci mala os se kopat u moj grob?"
I nakon prekida pijani lik na sanku " ako te niko nece,ja cu te!"
Proslogodisnji : " os mi rodit sina iman dvi ceri i bivsu zenu?"
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

Odgovorite