Soulmate

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
backspace

Re: Soulmate

Post Postao/la backspace » 11 svi 2012 21:45

sad ja imam :D
ništa, trebale bi neko vrijeme onda prvo živjet skupa da nam se menge usklade :lol: :lol:

backspace

Re: Soulmate

Post Postao/la backspace » 11 svi 2012 21:47

PicajzLa je napisao/la:bajdvej, uopće nisam više oduševljena razvojem topika, počelo me strašit. da smo u društvu, onom pravo fizičkom društvu, sad bi se počela trest kako to radim kad mi je neugodno. :D
nda. sve ste fine i srameće ko da ste iz finske, ispada da samo ja nisam.

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Soulmate

Post Postao/la Kroacija » 11 svi 2012 21:48

jel tako?
mislim, ja sam sramezljivija od nje, a vidi kako tu prica o sebi. njoj je neugodno samo kad joj ja bacam komplimente. jer eto, volim kad joj je neugodno. :D

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Soulmate

Post Postao/la Andain » 30 pro 2013 16:07

Afrodita je napisao/la: Postoji li doista samo jedna srodna duša ili ih imamo nekolko u svom životu?
Sumnjam. Naravno da postoje osobe koje su nam kompatibilnije od drugih, što se tiče bilo kakvog odnosa, a kod romantičnog odnosa takvih osoba je valjda manje nego kod bilo kakvog drugog. Moguće da ćemo ja, ti, ili netko drugi nabasti tijekom života samo na jednu takvu osoba koja će nam u većem omjeru pasati (u usporedbi s dr., jel), moguće da ćemo ih naći 3, a moguće i nijednu.

Ono što me osobno smeta kod ideje o soulmate-u je indirektno podrazumijevanje da postoji ta neka osoba out there koja će nam učiniti život boljim, dati odgovore na pitanje, biti ključ sreće i sl. Ne vjerujem da postoji osoba koja mi to može osigurati. S druge strane, vjerujem da i s osobama koje mi nisu nužno soulmate, s kojima možda neću ili nisam trajala, mogu imati odnose koji će me, nadam se, tjerati da sama sebi dajem odgovore na neka pitanja. Soulmate mi djeluje prefatalistički, a to ne volim :)
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
Fuga
Postovi: 7525
Pridružen/a: 12 tra 2010 08:33
Spol/rod: žensko
Lokacija: Wien

Re: Soulmate

Post Postao/la Fuga » 30 pro 2013 17:23

Totalno vjerujem, isto kao i u predbračnu čistoću. :inlove:

Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: Soulmate

Post Postao/la megan » 30 pro 2013 22:22

nope, ne vjerujem u srodne duše uopće.. samo osobe koje nam više ili manje pašu.
netko će biti sretan pa naći nekoliko ljudi koji mu jako pašu, a netko nikad nikoga :/

:tardstare:
Desert je visnjica :(

Aven

Re: Soulmate

Post Postao/la Aven » 30 pro 2013 22:55

Fusion je napisao/la:Nate: Hey, I don't even know what a soulmate is, do you?

Rabbi Ari: The person who makes you be the most "YOU" that you could possibly be.

("Six Feet Under", S02E07)
Nda. :inlove:

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Soulmate

Post Postao/la JaNNa » 28 sij 2014 19:55

aaaaaaaaaaaawwwwwww Aven!

baš sam neki dan opet ušla u raspravu o srodnim dušama i opet su pokušali uvjerit da to ne postoji i da to mora biti povezano sa ljubavnim partnerom...

malo sam popizdila... ali samo malo...

:histerija:

Odgovorite