cvjećarica Luce?

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Odgovorite
Avatar
TheIllusionist
Postovi: 162
Pridružen/a: 30 svi 2012 14:48
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U otvorenoj vezi

cvjećarica Luce?

Post Postao/la TheIllusionist » 06 lip 2012 23:05

hmm...znam da je skroz bezveze tema i offtopic i out place i sve to...odgledala sam film "imagine me and you" i ostala malo u nekom laganom šoku ako tako smijem nazvati...osjećam se totalno ko djevojka koja se udala u filmu nekako nedefinirano u vezi u kojoj se nalazim jer sve više u sebi budim to neko drugačije gledanje na sve...zanima me da li u "vašem" svijetu postoji situacija da se dvije djevojke sasvim slučajno sretnu i sasvim slučajno se obje jedna drugoj svide i imaju sklonosti...meni se moja iskustva s curama nisu takvim činila sve je bilo nekako namješteno i dogovoreno i seksualno:( bez emocija..bez onog nečeg što mi je počelo faliti..imam neku prazninu u sebi...odgledala sam film i ostala nekako šokirana...voljela bih to doživjeti...takvu zaljubljenost i privrženost...ah..serem bezveze tu... :heartbreak:
Zadnja izmjena: TheIllusionist, dana/u 06 lip 2012 23:38, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: cviječarica Luce?

Post Postao/la Kroacija » 06 lip 2012 23:28

sto je cviječarica? :o

Avatar
TheIllusionist
Postovi: 162
Pridružen/a: 30 svi 2012 14:48
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U otvorenoj vezi

Re: cvjećarica Luce?

Post Postao/la TheIllusionist » 06 lip 2012 23:39

ono jel sad ok? mislim od svega što sam napisala ..ljude hebe gramatičke greške u postu...nvm stvarno :sulking:

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: cvjećarica Luce?

Post Postao/la Kroacija » 06 lip 2012 23:48

pa mozda je to problem zbog kojeg te cure zele samo za fuk :D

Avatar
TheIllusionist
Postovi: 162
Pridružen/a: 30 svi 2012 14:48
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U otvorenoj vezi

Re: cvjećarica Luce?

Post Postao/la TheIllusionist » 07 lip 2012 21:02

:vampglomp: :kickout:

Avatar
rainbow
Postovi: 3580
Pridružen/a: 23 kol 2010 22:41

Re: cvjećarica Luce?

Post Postao/la rainbow » 07 lip 2012 23:13

samo ti zazivaj Kupida (Amora), buš vidla svog boga katese dočepa

Avatar
Afrodita
Postovi: 4523
Pridružen/a: 23 srp 2011 11:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Karlovac

Re: cvjećarica Luce?

Post Postao/la Afrodita » 07 lip 2012 23:20

Zašto? Baš je lijepo zazvati Kupida ...da te usreći ?..Što je loše u ljubavi?
I want her everywhere and if she's beside me I know I need never care but to love her is to need her everywhere knowing that love is to share

Avatar
rainbow
Postovi: 3580
Pridružen/a: 23 kol 2010 22:41

Re: cvjećarica Luce?

Post Postao/la rainbow » 07 lip 2012 23:22

ma mulac mene samo zajebava
ne znam kak je s tebon

Avatar
Afrodita
Postovi: 4523
Pridružen/a: 23 srp 2011 11:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Karlovac

Re: cvjećarica Luce?

Post Postao/la Afrodita » 07 lip 2012 23:29

Pa ti počneš malo zajefrkavat njega ..pa će biti bolje :)
Nikad ne znaš gdje te čeka neka draga osoba ...možeš se iznenaditi ..samo se treba opustiti i prepustiti zar ne?
I want her everywhere and if she's beside me I know I need never care but to love her is to need her everywhere knowing that love is to share

Avatar
rainbow
Postovi: 3580
Pridružen/a: 23 kol 2010 22:41

Re: cvjećarica Luce?

Post Postao/la rainbow » 07 lip 2012 23:41

jes, mojati, tako veli i moja gornja glavica
donja se pravi blesava i skakuće poput zečića

Avatar
TheIllusionist
Postovi: 162
Pridružen/a: 30 svi 2012 14:48
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U otvorenoj vezi

Re: cvjećarica Luce?

Post Postao/la TheIllusionist » 08 lip 2012 00:08

ja osobno mislim da to ne postoji u mojem svijetu..tj.u mojoj sredini u da mi se to nikad neće dogoditi, osjećam se totalno loše i "krivo" u vezi u kojoj sam sada ( s muškarcem) i ne mogu se emocionalno zadovoljiti,ne znam niti objasniti kako se čudno i loše osjećam... :cries:

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: cvjećarica Luce?

Post Postao/la JaNNa » 08 lip 2012 07:15

TheIllusionist je napisao/la:zanima me da li u "vašem" svijetu postoji situacija da se dvije djevojke sasvim slučajno sretnu i sasvim slučajno se obje jedna drugoj svide i imaju sklonosti...meni se moja iskustva s curama nisu takvim činila sve je bilo nekako namješteno i dogovoreno i seksualno:( bez emocija..bez onog nečeg što mi je počelo faliti..imam neku prazninu u sebi...odgledala sam film i ostala nekako šokirana...voljela bih to doživjeti...takvu zaljubljenost i privrženost...ah..serem bezveze tu... :heartbreak:
a oće taj film tako nekad...

ne kužim ovo kaj sam povećala, pa ako ti se da, objasni mi, pa možda i kažem neku pametnu na topic...

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: cvjećarica Luce?

Post Postao/la jpeg » 08 lip 2012 11:13

ja mislim da ti to nije do cvjecarice nego do tog tvog lika i da te on, ka osoba, ne ispunjava.

Avatar
TheIllusionist
Postovi: 162
Pridružen/a: 30 svi 2012 14:48
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U otvorenoj vezi

Re: cvjećarica Luce?

Post Postao/la TheIllusionist » 09 lip 2012 00:19

vjerojatno me ne ispunjava jer nebi se dvoumila u sve ovo...ma što je najgore neznam niti objasniti što zapravo želim čuti od vas i što zapravo hoću od sebe... :primalscream:
on je na početku bio ono nešto...sad više nisam sigurna...ali neznam da li ste ikada imali osjećaj da ste s nekime u vezi,nije vam lijepo ali ste svejedno s tom osobom jer nemate nikog drugoga na vidiku niti vam se kao za vraga nitko od kad ste s tom osobom nije upucavao,prišao,pokazivao ikakve znakove privrženosti,simpatije...osobito nemam dara čitati žene,nema šanse da i ako se ikojoj svidim nebi to nikad primjetila,nejde mi...ah..ja shvaćam da ljude boli kuki za tuđe probleme i nedoumice i da zamaram bezveze narod tu sada...ali voljela bih da me netko može malo usmjeriti...:(

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: cvjećarica Luce?

Post Postao/la JaNNa » 11 lip 2012 07:23

TheIllusionist je napisao/la:neznam da li ste ikada imali osjećaj da ste s nekime u vezi,nije vam lijepo ali ste svejedno s tom osobom jer nemate nikog drugoga na vidiku niti vam se kao za vraga nitko od kad ste s tom osobom nije upucavao,prišao,pokazivao ikakve znakove privrženosti,simpatije...
ja ne kužim zašto tu (na Crolu) ekipa toliko drami oko samoće! kao da je najgora stvar na svijetu biti solo! NIJE!
bolje bit sam nego s nekim samo zato da ne budeš solo, a da ne pričam da druga strana možda gaji totalno drugačije osjećaje i želi s tobom nešto i na duže staze.

ot.
ostavi ga i budi solo neko vrijeme! izlazi, probaj... jedno je seks sa ženom, a drugo veza... možda skužiš da ipak nisi ni za OVAJ sport ;)

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: cvjećarica Luce?

Post Postao/la jpeg » 11 lip 2012 10:10

digni ruku u zrak i drži je toliko dugo dok ti ne utrne, i onda ces svatit da si tako gubila vrime drzuci tu ruku u zraku. a uz to ti nije dobro jer ti trne

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Re: cvjećarica Luce?

Post Postao/la Ameli » 11 lip 2012 10:17

rainbow je napisao/la:samo ti zazivaj Kupida (Amora), buš vidla svog boga katese dočepa
a vraga kad nestane ili pobjegne :D

Avatar
nezamjetna
Postovi: 130
Pridružen/a: 16 stu 2010 12:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: bespuće

Re: cvjećarica Luce?

Post Postao/la nezamjetna » 11 lip 2012 11:44

J.Fe je napisao/la:
TheIllusionist je napisao/la:neznam da li ste ikada imali osjećaj da ste s nekime u vezi,nije vam lijepo ali ste svejedno s tom osobom jer nemate nikog drugoga na vidiku niti vam se kao za vraga nitko od kad ste s tom osobom nije upucavao,prišao,pokazivao ikakve znakove privrženosti,simpatije...
ja ne kužim zašto tu (na Crolu) ekipa toliko drami oko samoće! kao da je najgora stvar na svijetu biti solo! NIJE!
bolje bit sam nego s nekim samo zato da ne budeš solo, a da ne pričam da druga strana možda gaji totalno drugačije osjećaje i želi s tobom nešto i na duže staze.
Slažem se sa tobom, mada ta samoće je ponekad jebena stvar. Pogotovo ak su pokraj tebe svi u vezi. Ti se tada osjećaš jadno, nevoljeno, izolirano i onda ponekad (ili često) ulaziš u neke bezvezne veze koje te ne ispunjavaju pa se osječaš još jadnije, nevoljeno i bjedno....Stoga bilo bi doista bolje biti sam i posvetiti se nekim drugim stvarima u životu. Spoznala sam da baš kad se najviše trudiš da imaš nekog, to ti se ne ostvari ...Sve će u biti kad tad doći na svoje. Ne danas, ne sutra, ni za godinu, dvije..ali za tri, tko zna...
Jer ne moramo uvijek imati nekoga na lageru...možemo svoje vrijeme jednako kvalitetno provesti i sami.
Ona je Moj Razlog, u stvari...
Moja mala unikatna dragocenost u zalagaonici ovog ludila..
.

Avatar
rainbow
Postovi: 3580
Pridružen/a: 23 kol 2010 22:41

Re: cvjećarica Luce?

Post Postao/la rainbow » 11 lip 2012 11:57

TheIllusionist je napisao/la: ali ste svejedno s tom osobom jer nemate nikog drugoga na vidiku
razmisljam si: playing safe - biti s njime iako ti se ne biva s njime je ono što te spiječava da ti se otvori neka nova situacija u životu
ponekad kažu da život u kojemu ne preuzimamo rizike nije niti vrijedan života
zašto si s nekim ako ti je bezveze, da li ti je kvaliteniji život šugava dvojka, ili povremeno tužna i nesigurna, ali slobodnija jednica sa mogućnošću istraživanja novih opcija?
(oba odgovra su okej, nije ovo osudjivanje, neg da razmislis)

nekak mi tu dolazi ona vibra da u punu času nemoš doilt više niš, al ako čašu isprazniš onda moze doć novi sadržaj
nove sitacije
nove osobe
nove emocije

i opet, d ali si s njime pokusala komunicirati o onome sto ti nedostaje, mozda i medju vama postoji mogucnost otvaranja, mijenjanja...treba svasta oprobat

(comes 2 mind: http://www.youtube.com/watch?v=sZR2UlDT8SU )

Odgovorite