dejtanje sa vise ljudi

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Odgovorite
Avatar
mrvica
Postovi: 655
Pridružen/a: 14 lip 2010 20:07
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija:

Re: dejtanje sa vise ljudi

Post Postao/la mrvica » 08 lip 2012 13:44

J.Fe je napisao/la: Općenito sam stava da ovakav način biraju ljudi koji nisu sigurni ili u sebe ili u druge ili u ljubav općenito.
slazem se s J.Fe

prva stvar koja meni pada na pamet vezano za te koje dejtaju s vise njih istovremeno je da ili pate od manjka paznje ili imaju strah od obaveze
mora da takav nacin jako dobro pumpa ego jer zanimljivo je kad se njih vise istovremeno zanima za nekog iz cega zakljucujem da je ta koja dejta ocito nesigurna sama u sebe, a i ne kuzim ljude koji konstanto traze nekog za vezu
na ovakav nacin dejtanja tesko je uopce pustit nekog dovoljno blizu da ga u potpunosti upoznas
e sad kaj se tice tih koje su dejtane, zanima me do kad imaju strpljenja cekat da se ta neka odluci
za koju od njih...mene bi recimo smetalo to jer mi se ne da gubit vrijeme na idiotarije, ubiti uopce nemrem shvatit na koji nacin bi ja trebala tu neku shvatit ozbiljno za nekaj dalje kad je pocetak takav... il s nekim kliknes il ne
ak sam s nekom kliknula na prvu pa necu onda ici provjerit jel bum bolje kliknula s nekom drugom ili mozda s trecom, sve
mi to lici na zacarani krug
al sto ljudi sto cudi paa kome pase,super :)
slika

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: dejtanje sa vise ljudi

Post Postao/la Zita » 08 lip 2012 13:46

Neki ljudi su veci ziherasi od drugih. That's it.
Measure of a woman is her sense of humor

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: dejtanje sa vise ljudi

Post Postao/la JaNNa » 08 lip 2012 13:52

mrvica je napisao/la: prva stvar koja meni pada na pamet vezano za te koje dejtaju s vise njih istovremeno je da ili pate od manjka paznje ili imaju strah od obaveze
mora da takav nacin jako dobro pumpa ego jer zanimljivo je kad se njih vise istovremeno zanima za nekog
a dobro sad.. može bit i to samo radi ega, ali i ne mora.
moja jedna frendica je imala tu fazu i to je bilo nakon što je bila gadno sjebana od zadnje veze i jednostavno se više nije htjela zaletavat na prvu osobu koja joj se svidila i tako joj je bilo lakše.. družila se, izlazila sa raznim ljudima i na neki način naučila samu sebe što želi, a što ne!

Avatar
rainbow
Postovi: 3580
Pridružen/a: 23 kol 2010 22:41

Re: dejtanje sa vise ljudi

Post Postao/la rainbow » 08 lip 2012 13:56

a blago svima kojima se "digne" samo na jednu osobu i to bude to...(lako je tako)
samo triba razumit i one kojima se digne i na vise
bez da s tu sad zigose sa emo defektima i ostalim etiketama

Avatar
Ryu
Postovi: 262
Pridružen/a: 17 svi 2009 16:08
Spol/rod: muško
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: dejtanje sa vise ljudi

Post Postao/la Ryu » 08 lip 2012 14:01

rainbow je napisao/la:a blago svima kojima se "digne" samo na jednu osobu i to bude to...(lako je tako)
samo triba razumit i one kojima se digne i na vise
bez da s tu sad zigose sa emo defektima i ostalim etiketama
:hugsqueeze:

Tko bi rekao da je najlakse etiketirati ljude. :D

Avatar
rainbow
Postovi: 3580
Pridružen/a: 23 kol 2010 22:41

Re: dejtanje sa vise ljudi

Post Postao/la rainbow » 08 lip 2012 14:13

:hugsqueeze:

ma mislim, prva ja sam (sistemom inercije) sklona svakavim etiketiranjima, al si onda rekenem-ma čekaj mazgo, nisu stvari crno bijele baš; i sama činjenica da se većina nas upustila u pičkolizačke pohode (tj istospolne, il bisexualne il trisexualne il već neke koje odskaču od norme) već bi mogle/trebala biti osnovom da se i druge postavke "normalnosti" i "zdravlja" u odnosima preispitaju (nisam rekla promijene, nego preispitaju); al šta jes jes, najlakše je reć...dee okreni but da ti stisnem žig: kurva, ninfomanka, demiđd gud..itd

a kad na kraju pogledaš...ta nema čovika da nije demiđd gud, barem malkko

i što opet ne znači da je jedan model ponašanja primjenjiv i konstruktivan za sve


(nek sam ja malko svoje odrelativizirala, odma mi je lakše)

Avatar
mrvica
Postovi: 655
Pridružen/a: 14 lip 2010 20:07
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija:

Re: dejtanje sa vise ljudi

Post Postao/la mrvica » 08 lip 2012 14:27

J.Fe je napisao/la:
mrvica je napisao/la: prva stvar koja meni pada na pamet vezano za te koje dejtaju s vise njih istovremeno je da ili pate od manjka paznje ili imaju strah od obaveze
mora da takav nacin jako dobro pumpa ego jer zanimljivo je kad se njih vise istovremeno zanima za nekog
a dobro sad.. može bit i to samo radi ega, ali i ne mora.
moja jedna frendica je imala tu fazu i to je bilo nakon što je bila gadno sjebana od zadnje veze i jednostavno se više nije htjela zaletavat na prvu osobu koja joj se svidila i tako joj je bilo lakše.. družila se, izlazila sa raznim ljudima i na neki način naučila samu sebe što želi, a što ne!
pa to kuzim, i moja frendica je trenutno takvoj fazi al da toga ju je dovelo to jer ju je tip posteno sjebal i ima strah od veze, ne zeli biti ponovno povrijeđena i ne da joj se ulazit u nista ozbiljnije i to kuzim, svatko ima svoj nacin
slika

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: dejtanje sa vise ljudi

Post Postao/la Bash » 08 lip 2012 14:33

Zita je napisao/la:nekak imam osjecaj da ovdje takvo nesto ne postoji (ili bi bolje bilo receno da se skriva) dok vani, ako je suditi po raznim serijama i filmovima, ljudi dejtaju vise ljudi pa se odlucuju tko im vise pase iliti dok ne upoznaju nekog malo bolje pa da ulete u vezu/nesto
to je nesto najnormalnije. barem tako izgleda
budimo realni, nakon odredjenih godina i nekoliko veza sama ljubav/kemija/privlacnost bez razuma (barem meni) nije dovoljna

pa: kako gledate na to da dejtate sa nekim tko razmatra i neke druge osobe za vezu?
da li vi dejtate/ili ste izlazile sa vise osoba i opcenito sto mislite o tome?

bi li vas uvrijedilo il bi vas natjeralo da budete bolji od one druge osobe kad bi vam "simpatija" rekla da izlazi i sa drugim osobama?
bas sam se par puta pitala (obicno u sezoni Real L Worda :shinner:) bi li to dejtanje moglo bit opceprihvaceno kod nas kao sta je to vani. ili bar u serijama.
nisam bila u takvoj situaciji, ali ovako opcenito i nije moja stvar s kim se vidja neko s kim nisam u vezi. samo neka ne laze da sam jedina. ne vidim to dejtanje kao usmjereno odvagivanje svih protiv svih u ultimativnu svrhu nalazenja veze, vec kao druzenje slobodne osobe s raznim zgodnim ljudima koje tek upoznaje i s kojima nije emocionalno vezana, ali su seksi, pa ako se prema nekome razviju osjecaji, super, ako ne, isto super, ionako je all fun and games. zapravo zvuci super :D
bilo je perioda kad mi se svidjalo vise razlicitih ljudi pa mogu zamislit da bi se mogla sa svima vidjat dok ne vidim ko je samo od ljepote, a ko ima i dusu :cameraman: i naravno, ako bi usto i mene neko htio :D

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: dejtanje sa vise ljudi

Post Postao/la ariadne » 08 lip 2012 15:33

Kao prvo, od pojma "dejt" me hvata jeza. Ako me netko zanima družit ću se s njima, end of story. Ako postane nešto više, fine. Ako ne, opet dobro. :D

Kao drugo, i ovo prvo mi zadaje dosta problema jer me malo ljudi uopće zanima do te mjere da bih trošila i svoje i njihovo vrijeme.

Tako da mi je koncept dejtanja više ljudi potpuno neprimjenjiv i ovaj topik me malo zbunjuje. :lol: Bit ću sretna ako ne umrem sama s kolekcijom ekranizacija Tolkienovih djela i deset mačaka. :lol:

Možda samo pet.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
inani
Postovi: 6225
Pridružen/a: 20 kol 2010 15:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Zgb

Re: dejtanje sa vise ljudi

Post Postao/la inani » 08 lip 2012 18:43

^

:D :D :D

Meni ni nakon ove 4 stranice nije jasno sto se tocno podrazumijeva pod dejt? Nalazenje na kavama, drpanje po parkicima, seksanje po doma i/ili po fukodromima, cetanje na fejsu, slanje sms-ova do dugo u noc...nesto deseto? :glupa:
... :nesvjest:

Avatar
Jadzia Dax
Postovi: 3063
Pridružen/a: 08 vel 2011 21:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: lala land

Re: dejtanje sa vise ljudi

Post Postao/la Jadzia Dax » 08 lip 2012 21:25

inani je napisao/la:


Meni ni nakon ove 4 stranice nije jasno sto se tocno podrazumijeva pod dejt? Nalazenje na kavama, drpanje po parkicima, seksanje po doma i/ili po fukodromima, cetanje na fejsu, slanje sms-ova do dugo u noc...nesto deseto? :glupa:

upravo to, što je to dejtanje?
ne znam dali sam ikad u životu dejtala

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: dejtanje sa vise ljudi

Post Postao/la Zita » 08 lip 2012 23:21

mah..ajmo svi na speed dating :D :D
Measure of a woman is her sense of humor

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: dejtanje sa vise ljudi

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 09 lip 2012 08:22

A što ako jedna strana ne želi znati da je dejtana, tako ću se izraziti. Odnosno ne može podnijeti istinu?
Svi smo se složili da treba biti iskren i da sve strane trebaju biti upoznate sa svima. :thumbup:
A što ako jedna strana ne može podnijet da je dejtana, tj da postoji još netko u izboru? Da nije jedina?

Treba li onda ova osoba koja dejta ipak biti moralna i reći i priznati da ima još netko, jer je to sukladno pravilima dejtanja sa više ljudi i time sjebat sve?
Ili poštivati želje i potrebe za neznanjem te osobe s kojom dejta i tako na određeni način lagati?
Jer, budimo realni, ne mogu/žele/hoće svi podnijeti istinu na način na koji bi trebali, nekad je neznanje zaista blaženo.
I to treba poštivati.

Da vas čujem.
slika
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Avatar
Ryu
Postovi: 262
Pridružen/a: 17 svi 2009 16:08
Spol/rod: muško
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: dejtanje sa vise ljudi

Post Postao/la Ryu » 09 lip 2012 08:33

Wtf, kako mozes znati da druga strana ne zeli znati da nije jedina? Netko ti se moze ciniti posesivniji ili ljubomorniji nego netko drugi, ali fer je da budes iskren prema toj osobi.
Ili poštivati želje i potrebe za neznanjem te osobe s kojom dejta i tako na određeni način lagati?
Jer, budimo realni, ne mogu/žele/hoće svi podnijeti istinu na način na koji bi trebali, nekad je neznanje zaista blaženo.
I to treba poštivati.
Seriously? :roll:

Avatar
Kiša
Postovi: 6
Pridružen/a: 25 svi 2012 13:33
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka

Re: dejtanje sa vise ljudi

Post Postao/la Kiša » 09 lip 2012 08:35

Moram priznati da mi se značenje "dejtanja" ovdje malo pomaklo. :shakinghead: Meni, u glavi to ima više značenja.
To mi može značiti da imam izlazak (ne nužno 1 na 1) cugica, čagica, bla, druženje... Tipa, ej curke ajmo danas u 5 na sudar, svašta nešto ćemo...
Zatim to mi može značiti da imam susret s nekom frendicom - dejt u 6, pa popijemo pivicu...
Pa mi može značiti, da fakat imam sudar u smislu ljubavnog izlaska - prvi dejt, barenje, ljubakanje ili nešto takvo....

Što se tiče "dejtanja" u smislu ovog topika... opet me zbunjuje... što je problematično ako se izlazi s više ljudi, druži, pije, cuga... pa to je normalan život? U takvim okolnostima se upoznaju ljudi, zašto bi se to uopće nazivalo nekim "dejtanjem", po meni, to je druženje, ono, soušl lajf... :shakinghead: I iz tog soušl lajfa se kad-tad iznjedri i neko sviđanje i eventualna veza.
Il ne znam, il bi se trebalo upoznavat jednu po jednu osobu da se ta nebi možebitno uvrijedila jer ti eto upoznaješ još negdje nekog... :o
Meni je normalno izlaziti i upoznavati ljude, i do sad mi se nitko nikad nije uvrijedio što sam još nekad negdje nekog išla upoznavati... Meni to normalno...
Dajte me prosvijetlite jer mi ovaj kontekst ovog topika nije nešt do kraja jasan :glupa:

Avatar
Ryu
Postovi: 262
Pridružen/a: 17 svi 2009 16:08
Spol/rod: muško
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: dejtanje sa vise ljudi

Post Postao/la Ryu » 09 lip 2012 08:36

Dating is a form of courtship consisting of social activities done by two people with the aim of each assessing the other's suitability as a partner in an intimate relationship or as a spouse. While the term has several meanings, it usually refers to the act of meeting and engaging in some mutually agreed upon social activity in public, together, as a couple.

Najsluzbeniji sajt ikada, Wikipedia. :D

Avatar
Kiša
Postovi: 6
Pridružen/a: 25 svi 2012 13:33
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka

Re: dejtanje sa vise ljudi

Post Postao/la Kiša » 09 lip 2012 08:40

hvala. :loveletter:

iako, očigledno se taj termin tu kod nas malo "proširio", za razliku od eng. govornog područja. očigledno je da to nama malo više toga znači :D

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: dejtanje sa vise ljudi

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 09 lip 2012 08:43

Ryu je napisao/la:Wtf, kako mozes znati da druga strana ne zeli znati da nije jedina? Netko ti se moze ciniti posesivniji ili ljubomorniji nego netko drugi, ali fer je da budes iskren prema toj osobi.
Ili poštivati želje i potrebe za neznanjem te osobe s kojom dejta i tako na određeni način lagati?
Jer, budimo realni, ne mogu/žele/hoće svi podnijeti istinu na način na koji bi trebali, nekad je neznanje zaista blaženo.
I to treba poštivati.
Seriously? :roll:
Jer ti kaže da za nju isključivo monogamija dolazi u obzir, ne bi nikad oprostila prevaru i da općenito govoreći ne želi znati. Iz toga zaključuješ da ne želi ni ovo znati. slika
Ili ispitaš situaciju i dobiješ feedback da ne želi znati.
Da seriously, kaj napraviti kad dobiješ izjavu ne želim znati ?
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Avatar
Ryu
Postovi: 262
Pridružen/a: 17 svi 2009 16:08
Spol/rod: muško
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: dejtanje sa vise ljudi

Post Postao/la Ryu » 09 lip 2012 09:56

Biseksualna Lezbijka je napisao/la: Jer ti kaže da za nju isključivo monogamija dolazi u obzir, ne bi nikad oprostila prevaru i da općenito govoreći ne želi znati. Iz toga zaključuješ da ne želi ni ovo znati. slika
Ili ispitaš situaciju i dobiješ feedback da ne želi znati.
Da seriously, kaj napraviti kad dobiješ izjavu ne želim znati ?
Ti ne zaključuješ, nego selektivno biraš informacije.
"Ne bi nikad oprostila prevaru" i "za mene monogamija isključivo dolazi u obzir" imaju možda malo veću vrijednost. Ili je ok varati tu osobi, budući da ona ne želi znati ("općenito govoreći" :roll:) ?
Sve zavisi koliko si sebičan i koliko ti je stalo do te osobe.

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: dejtanje sa vise ljudi

Post Postao/la slapa » 09 lip 2012 10:06

Biseksualna Lezbijka je napisao/la:Jer ti kaže da za nju isključivo monogamija dolazi u obzir, ne bi nikad oprostila prevaru i da općenito govoreći ne želi znati. Iz toga zaključuješ da ne želi ni ovo znati. slika
Ili ispitaš situaciju i dobiješ feedback da ne želi znati.
Da seriously, kaj napraviti kad dobiješ izjavu ne želim znati ?
Il odabereš samo nju il je se okaniš skroz.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: dejtanje sa vise ljudi

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 09 lip 2012 10:11

Ryu, ok, nisam navela adekvatne primjere s kojim bih se dobro izrazila. :hideunderrock:

Evo primjerice, da je vidjela ovu temu i kaže: Ja da sam dejtana, ne bih htjela to znati jer...bla, bla ima svoje razloge :D
Znači, zna o čemu se radi, ali ne želi znati ako se to njoj dogodi.
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Avatar
Ryu
Postovi: 262
Pridružen/a: 17 svi 2009 16:08
Spol/rod: muško
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: dejtanje sa vise ljudi

Post Postao/la Ryu » 09 lip 2012 10:33

"Da sam dejtana"? Kakvo je to izrazavanje? :smirk:
Mislis na nesto tipa da ta osoba izjavi "da netko sa kim se ja vidjam/izlazim/dejtam to radi sa jos nekom osobom i meni to ne govori (aka radi mi to iza ledja/vara me), ja to ionako ne zelim znati"?
Onda je ta osoba ili preglupa ili nema nekakvog osobnog postovanja, ne vidim privlacnost u tome i ne da mi se sudjelovati u ovakvoj raspravi. :P
Svi zele znati. :D

A osoba koja se vidja sa vise ljudi, i nekima to govori, nekima ne, je samo sebicna, vjerojatno i licemjerna. Ne moras nuzno govoriti detalje svim osobama, ali ok je da svi koji su u tome znaju na cemu su.
Pa to da netko "ne zeli znati" mi samo zvuci kao opravdanje na tragu "necu to govoriti, ta osoba to ionako ne bi shvatila, njoj je ok ovako" itd.

Avatar
Fuga
Postovi: 7525
Pridružen/a: 12 tra 2010 08:33
Spol/rod: žensko
Lokacija: Wien

Re: dejtanje sa vise ljudi

Post Postao/la Fuga » 09 lip 2012 11:36

Nek se dejta, što više to bolje, samo da je otvoreno i jednim i drugima okej. Bez drama i prepucavanja. Zapravo je sve stvar konverzacije, puno toga se prešutno radi i misli, to uvijek dovodi do li-la situacija.

Aven

Re: dejtanje sa vise ljudi

Post Postao/la Aven » 10 lip 2012 22:50

Zita je napisao/la:kako gledate na to da dejtate sa nekim tko razmatra i neke druge osobe za vezu?
da li vi dejtate/ili ste izlazile sa vise osoba i opcenito sto mislite o tome?
Taj koncept mi se čini užasno naporan i stvarno se ne vidim u tome. :happycry:
Što se tiče onih koji se vide, kao i u vezi svega nemam ništa protiv dok je sve transparentno.
bi li vas uvrijedilo il bi vas natjeralo da budete bolji od one druge osobe kad bi vam "simpatija" rekla da izlazi i sa drugim osobama?
Objektivno mislim da me ne bi trebalo vrijeđati jer nitko nije moje vlasništvo, ali ego mi nije baš tratinčica pa bi mi trebalo nekoliko "matematičkih operacija" da dođem na opet na nulu. :D
I u ovom slučaju mi je na kraju dana najbitnija transparentnost kako bih se znala postaviti onako kako mislim da je najbolje za mene. U svakom slučaju kad čujem za "drugu osobu" to je za mene amen i nemam tu više što tražiti. Ne pada mi na pamet takmičiti se s nekim za nekog. Takve stvari ili prirodno kliknu ili ne kliknu, sve što se forsira jednostavno ne valja. :|

Avatar
OtherMe
Postovi: 1175
Pridružen/a: 30 svi 2011 09:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: dejtanje sa vise ljudi

Post Postao/la OtherMe » 11 lip 2012 11:17

svašta sam ja tu pročitala, ali vidim većina nije bas otvorena za takvu vrstu multitaskanja :gigglenod:

BL mi se malo pogubila u onom djelu gdje netko ne želi znati neke stvari...

ok je ako netko ne želi nešto znati, ali nije ok da se to iskorištava na način da se toj osobi rade stvari iza leda(jer sve je ok dok ona to ne zna...)
mislim...nije u redu...jer prije ili kasnije se stvari saznaju (BL to znam da znaš) i što kasnije to gore...
plus koliku razinu nepoštivanja možeš imati prema nekome da mu to napraviš?!? Koliko hladna i bezosjećajna moraš biti da se ponašaš prema nekome kao prema hmmm - fakat ni ne znam prema čemu bi se s tako malo poštovanja odnosila :shakinghead:

i sve ono "ok je pod uvjetom da je sve transparentno"...je ok je jer je mala vjerojatnost da će onaj kome to ne paše ostati u toj situaciji i čekati da bude povrijeden...iako sam vidala i drugačije scenarije...

generalno ako netko razmišlja o nas 3,4,5 u isto vrijeme i vaze nas, sastavlja jebene excelove tablice nije u nijednoj našao ono nešto...ili jednostavno nema pojma što traži!!!

potrebno-izvlačenje-tepiha-ispod-nogu
----Hello I'm your mind, giving you someone to talk to...Hello...----

Avatar
hops
Postovi: 4102
Pridružen/a: 12 ožu 2012 08:34
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: dejtanje sa vise ljudi

Post Postao/la hops » 11 lip 2012 11:19

koja je razlika izmedu "dejtanja" (mrzim taj izraz) i druzenja s nekim?

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: dejtanje sa vise ljudi

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 11 lip 2012 11:29

OtherMe je napisao/la:potrebno-izvlačenje-tepiha-ispod-nogu
Ovo je the most frequent used phrase koju sam čula u zadnjih tjedan dana. :faint:

Slažem se s time da se sve na kraju sazna.
Isto tako poštujem ako mi netko kaže: ne želim znati. Ok, ne moraš.
Tko sam ja da određujem nekome išta.
Samo zato što ja gledam na stvari otvoreno, ne znači da su svi takvi.
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: dejtanje sa vise ljudi

Post Postao/la JaNNa » 11 lip 2012 13:07

hops je napisao/la:koja je razlika izmedu "dejtanja" (mrzim taj izraz) i druzenja s nekim?
dejtaš s osobom koja te fizički privlači i želiš je bolje upoznati, a družiš se sa ljudima s kojima imaš zajedničke interese! ili?

Avatar
hops
Postovi: 4102
Pridružen/a: 12 ožu 2012 08:34
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: dejtanje sa vise ljudi

Post Postao/la hops » 11 lip 2012 13:08

pa nekako mi zajednicki interesi idu i kod osobe koja mi se svida.

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: dejtanje sa vise ljudi

Post Postao/la JaNNa » 11 lip 2012 13:35

pa naravno da idu, ali ne znaš to na prvu i zato dejtaš da vidiš da li ih ima ili ne.. ili? :D

Odgovorite