dejtanje sa vise ljudi

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Odgovorite
Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: dejtanje sa vise ljudi

Post Postao/la JaNNa » 08 lip 2012 09:44

Ryu je napisao/la:To je sve tako relativno, glavno je da ti znas sto zelis i na kakvu konfiguraciju odnosa si spreman/a pristati. :)
Amen to that!

Avatar
hops
Postovi: 4102
Pridružen/a: 12 ožu 2012 08:34
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: dejtanje sa vise ljudi

Post Postao/la hops » 08 lip 2012 09:45

Ryu je napisao/la:
Mene nije smetalo ako se osoba sa kojom se ja vidjam vidja sa jos nekim. Dok neke druge osobe su cijelo vrijeme imale suptilne napade ljubomore zbog toga sto se ja vidjam sa jos nekim, a one su se vidjale samo sa mnom, no kao bile su jako cool sa svim time. :roll:
ako nije problem...graaficki, pliz? :D

ot: naravno

ja ne kazem da je nemoralno ili ...
samo znam da bi mene smetalo. naravno, sve to- samo ako mi je stalo.

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: dejtanje sa vise ljudi

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 08 lip 2012 09:45

Ryu je napisao/la:Dok neke druge osobe su cijelo vrijeme imale suptilne napade ljubomore zbog toga sto se ja vidjam sa jos nekim, a one su se vidjale samo sa mnom, no kao bile su jako cool sa svim time. :roll:
Ego je dosta zeznuta stvar nekada... slika
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Gost

Re: dejtanje sa vise ljudi

Post Postao/la Gost » 08 lip 2012 09:46

Biseksualna Lezbijka je napisao/la:
iva88na je napisao/la: u trenu kad poželim poljubit itd jednu i osjetim da me privlači,ona je ta koju želim i kažem joj to.prihvatit će ili neće.i to na moj odnos s 'ostalima' uopće ne utječe jer njih nikad ni nisam poželjela na takav način i glupo mi ih je uopće nazivat 'ostale','druge' jer nikad to nisu ni bile.
Poanta dejtanja više ljudi je da imaš više ljudi / osoba koje želiš poljubiti itd ;)
Ovo je primjer jednosmyernog komuniciranja koje ljudima stvara probleme. Ja želim, ja cu birat>koja glupost. Pa ako se s nekim nije stvorila prilika za takvo reagiranje onda nema smisla to forsirat. Meni se dogodilo u životu do sad da su me pokušali zagrlit i poljubit (čak sam imala situaciju kad mi je zaljubljena osoba ušla u krevet u trenutku kad sam spavala i ležala kraj mene, a da ja to nisam znala, pa kad sam se probudila skidala sam sve svece sa neba) i odgurnula sam ljude, a ja to nisam doživjela od drugih, jer nikad takvo što nisam pokušala ako nisam sigurna da i druga strana to želi, a sve se vidi iz govora tiyela koyi je 90% u komunikaciji s nekim tako da sigurno neće nitko dobit informaciju verbalno "aj me sad poljubi" nego ce ju poslat neverbalno, a druga strana ce preuzet inicijativu ako to želi i ako je slala iste signale. A ima i onih koji ce manipulirat i svojim i tuđim emocijama, a i postupcima, pa ce slat malo jedne, pa malo druge signale i zbunjivat>tko se s takvima nađe u dejtanju paralelnom provede lude i nezaboravne trenutke>jedan dan se osjeca ko da hoda dva metra iznad podloge, a drugi licem uz podlogu.

Avatar
unexpected
Postovi: 1944
Pridružen/a: 29 lis 2011 13:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: dejtanje sa vise ljudi

Post Postao/la unexpected » 08 lip 2012 09:54

Lady_Stone je napisao/la:
Biseksualna Lezbijka je napisao/la:
iva88na je napisao/la: u trenu kad poželim poljubit itd jednu i osjetim da me privlači,ona je ta koju želim i kažem joj to.prihvatit će ili neće.i to na moj odnos s 'ostalima' uopće ne utječe jer njih nikad ni nisam poželjela na takav način i glupo mi ih je uopće nazivat 'ostale','druge' jer nikad to nisu ni bile.
Poanta dejtanja više ljudi je da imaš više ljudi / osoba koje želiš poljubiti itd ;)
Ovo je primjer jednosmyernog komuniciranja koje ljudima stvara probleme. Ja želim, ja cu birat>koja glupost. Pa ako se s nekim nije stvorila prilika za takvo reagiranje onda nema smisla to forsirat. Meni se dogodilo u životu do sad da su me pokušali zagrlit i poljubit (čak sam imala situaciju kad mi je zaljubljena osoba ušla u krevet u trenutku kad sam spavala i ležala kraj mene, a da ja to nisam znala, pa kad sam se probudila skidala sam sve svece sa neba) i odgurnula sam ljude, a ja to nisam doživjela od drugih, jer nikad takvo što nisam pokušala ako nisam sigurna da i druga strana to želi, a sve se vidi iz govora tiyela koyi je 90% u komunikaciji s nekim tako da sigurno neće nitko dobit informaciju verbalno "aj me sad poljubi" nego ce ju poslat neverbalno, a druga strana ce preuzet inicijativu ako to želi i ako je slala iste signale. A ima i onih koji ce manipulirat i svojim i tuđim emocijama, a i postupcima, pa ce slat malo jedne, pa malo druge signale i zbunjivat>tko se s takvima nađe u dejtanju paralelnom provede lude i nezaboravne trenutke>jedan dan se osjeca ko da hoda dva metra iznad podloge, a drugi licem uz podlogu.
wtf.upravo zato da ne bi bila 'jednosmjerna komunikacija' kažem joj da me privlači i slično,da zna ona a i ja na čemu smo.pa ne kažem 'aj me sad poljubi' haha :D
'if you don't risk anything, you risk even more.'

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: dejtanje sa vise ljudi

Post Postao/la JaNNa » 08 lip 2012 09:58

Lady_Stone je napisao/la: Ovo je primjer jednosmyernog komuniciranja koje ljudima stvara probleme. Ja želim, ja cu birat>koja glupost. Pa ako se s nekim nije stvorila prilika za takvo reagiranje onda nema smisla to forsirat. Meni se dogodilo u životu do sad da su me pokušali zagrlit i poljubit (čak sam imala situaciju kad mi je zaljubljena osoba ušla u krevet u trenutku kad sam spavala i ležala kraj mene, a da ja to nisam znala, pa kad sam se probudila skidala sam sve svece sa neba) i odgurnula sam ljude, a ja to nisam doživjela od drugih, jer nikad takvo što nisam pokušala ako nisam sigurna da i druga strana to želi, a sve se vidi iz govora tiyela koyi je 90% u komunikaciji s nekim tako da sigurno neće nitko dobit informaciju verbalno "aj me sad poljubi" nego ce ju poslat neverbalno, a druga strana ce preuzet inicijativu ako to želi i ako je slala iste signale. A ima i onih koji ce manipulirat i svojim i tuđim emocijama, a i postupcima, pa ce slat malo jedne, pa malo druge signale i zbunjivat>tko se s takvima nađe u dejtanju paralelnom provede lude i nezaboravne trenutke>jedan dan se osjeca ko da hoda dva metra iznad podloge, a drugi licem uz podlogu.
hvala na postu sa što manje y! :D
slažem se s tobom u nekim stvarima:
Trebaju sve strane bit upoznate i kome paše nek izvoli, a kome ne - ajde svojim putem.
Ovaj dio o manipulaciji, znam i ja par slučajeva (doduše, bili su frajeri u pitanju) di je ta, ajmo reći GLAVNA osoba, manipulirama drugima i povrijedila ostale. E sad, jel to bilo zato što ti drugi nisu baš bili spremni na to, a kao oke su s time (što je već Ryu napomenuo) ili nisu mogli prihvatiti poraz - to je drugi par rukava.

Općenito sam stava da ovakav način biraju ljudi koji nisu sigurni ili u sebe ili u druge ili u ljubav općenito.

Ivanče - a jel to kažeš još pet njih u roku od tjedan dana ili? :D kaj se to treba reći? to se ne osjeti? to ne dođe?

Avatar
hops
Postovi: 4102
Pridružen/a: 12 ožu 2012 08:34
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: dejtanje sa vise ljudi

Post Postao/la hops » 08 lip 2012 10:01

J.Fe je napisao/la: kaj se to treba reći? to se ne osjeti? to ne dođe?
bolje nek se rece!
meni je jednom doslo, pa sam skoro pokupila samar.
drugi put mi je doslo isto, ali sva sreca da me oduzeo alkohol, jer...ne bi covjek vjerovao koliko su ljudi ljepsi u mraku i kad se popije. (kad popije onaj koji gleda, jel...)

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: dejtanje sa vise ljudi

Post Postao/la JaNNa » 08 lip 2012 10:03

šteta što Zit nije stavila anketu.. baš me interesira koliko bi ih bilo za dejtanje sa više ljudi, a koliko protiv...

Avatar
Ryu
Postovi: 262
Pridružen/a: 17 svi 2009 16:08
Spol/rod: muško
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: dejtanje sa vise ljudi

Post Postao/la Ryu » 08 lip 2012 10:05

hops je napisao/la: ako nije problem...graaficki, pliz? :D
slika

Ah, youth.

Avatar
hops
Postovi: 4102
Pridružen/a: 12 ožu 2012 08:34
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: dejtanje sa vise ljudi

Post Postao/la hops » 08 lip 2012 10:05

ja bih recimo zaokruzila oboje.
ryu...fala ti ko bratu.

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: dejtanje sa vise ljudi

Post Postao/la JaNNa » 08 lip 2012 10:07

Ryu je napisao/la: slika

Ah, youth.
:haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:

ček, ček - jel to na kraju dvoje s kojima si ti dejto su završili dejtati?

Avatar
hops
Postovi: 4102
Pridružen/a: 12 ožu 2012 08:34
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: dejtanje sa vise ljudi

Post Postao/la hops » 08 lip 2012 10:08

cek,cek...ryu, mrcino - pa tu je bilo i trojaca :D

Avatar
unexpected
Postovi: 1944
Pridružen/a: 29 lis 2011 13:29
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: dejtanje sa vise ljudi

Post Postao/la unexpected » 08 lip 2012 10:11

J.Fe je napisao/la: Ivanče - a jel to kažeš još pet njih u roku od tjedan dana ili? :D kaj se to treba reći? to se ne osjeti? to ne dođe?
pročitaj moj raniji post.nemam više njih.sa svima je čisto friendly i ak osjetim nešto više prema nekome to i kažem,i to nikad nisu bile dvije istovremeno.i da,volim bit potpuno izravna jer ti neverbalni signali i slično mogu se prepoznati ali ne moraju zar ne?jer ima žena koje,šta god ti pokušavala,u svojoj glavi neće shvatit da te privlače.i to ne zato što su 'udarene',već jednostavno su takve.i zato,kod mene,sve izravno :)
'if you don't risk anything, you risk even more.'

Avatar
hops
Postovi: 4102
Pridružen/a: 12 ožu 2012 08:34
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: dejtanje sa vise ljudi

Post Postao/la hops » 08 lip 2012 10:14

jos jedna opaska :D
gledam da dejtanje nije isto sto i slobodna veza.

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: dejtanje sa vise ljudi

Post Postao/la JaNNa » 08 lip 2012 10:14

Ivanče - pročitala sam ga, zato je i bio smile...
da, lezbe su zaj'bana kategorija, to se moram složiti. Premda sam ja više imala iskustava da im moram reć da nema ništa, nego da im moram crtat da mi se sviđaju. Ja sam neverbalni tip što se toga tiče.

Phos - naravno

Avatar
Ryu
Postovi: 262
Pridružen/a: 17 svi 2009 16:08
Spol/rod: muško
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: dejtanje sa vise ljudi

Post Postao/la Ryu » 08 lip 2012 10:17

J.Fe je napisao/la:
ček, ček - jel to na kraju dvoje s kojima si ti dejto su završili dejtati?
Drago mi je da zabavljam. :D

Ovo crveno bi trebao biti par, nisu zavrsili zajedno nego su vec bili zajedno kada sam ih upoznao.
hops je napisao/la:cek,cek...ryu, mrcino - pa tu je bilo i trojaca :D
Za grupni seks i slicne kombinacije valjda postoji posebna tema. ;)

Meni su dejtanje i nemonogamna veza (slobodna veza mi zvuci malo mutavo) dva razlicita pojma. :feelingfree:
Zadnja izmjena: Ryu, dana/u 08 lip 2012 10:18, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: dejtanje sa vise ljudi

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 08 lip 2012 10:17

J.Fe je napisao/la: Općenito sam stava da ovakav način biraju ljudi koji nisu sigurni ili u sebe ili u druge ili u ljubav općenito.
Bullshit. Jedno nema veze s drugim. :)
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Avatar
hops
Postovi: 4102
Pridružen/a: 12 ožu 2012 08:34
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: dejtanje sa vise ljudi

Post Postao/la hops » 08 lip 2012 10:19

J.Fe je napisao/la:Ivanče - pročitala sam ga, zato je i bio smile...
da, lezbe su zaj'bana kategorija, to se moram složiti. Premda sam ja više imala iskustava da im moram reć da nema ništa, nego da im moram crtat da mi se sviđaju. Ja sam neverbalni tip što se toga tiče.

Phos - naravno
ajde, daj... koda je sa muskima drukcije.
ak ne kazes da ne zelis - onda zelis (po njihovom)
ak kazes da ne zelis - onda si sramna, a ipak zelis (po njihovom)
ak nasilno odbijes - onda si luda
ako upotrijebis silu - onda zelis + lozis se na agresivu!

zelis u svakom slucaju.

Avatar
hops
Postovi: 4102
Pridružen/a: 12 ožu 2012 08:34
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: dejtanje sa vise ljudi

Post Postao/la hops » 08 lip 2012 10:21

Ryu je napisao/la:

Meni su dejtanje i nemonogamna veza (slobodna veza mi zvuci malo mutavo) dva razlicita pojma. :feelingfree:
meni su nemonogamna veza i slobodna veza dva razlicita pojma, ali ok...nije to tema.
Zadnja izmjena: hops, dana/u 08 lip 2012 10:22, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: dejtanje sa vise ljudi

Post Postao/la JaNNa » 08 lip 2012 10:21

Ryu je napisao/la: Drago mi je da zabavljam. :D
hvala na tome, bar netko! ;)
Biseksualna Lezbijka je napisao/la: Bullshit. Jedno nema veze s drugim. :)
naravno, kakve bi veze imalo dejtanje sa osobama koje dejtaju i sa ljubavi.
hops je napisao/la: ak nasilno odbijes - onda si luda
to je taj pokemon!

Avatar
Ryu
Postovi: 262
Pridružen/a: 17 svi 2009 16:08
Spol/rod: muško
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: dejtanje sa vise ljudi

Post Postao/la Ryu » 08 lip 2012 10:22

J.Fe je napisao/la: Općenito sam stava da ovakav način biraju ljudi koji nisu sigurni ili u sebe ili u druge ili u ljubav općenito.
Da, i meni je ovo upalo u oko; iz mog iskustva puno ljudi misli da moze tako nesto, no na kraju ipak nisu toliko ok sa time koliko misle u pocetku. No opet, ne znas dok ne probas. :) Jedino je glupo uvjeravati u sebe da si ti ok sa time, ili manipulirati druge; svi su usamljeni na jedan ili drugi nacin, no zajebavanje drugih nije nacin kako to rijesiti. :)

Ja sam u tom trenutku svog zivota bio siguran da se ne zelim upustati u nesto ozbiljno, pogotovo bez da nekoga upoznam jako dobro. Bio sam jako siguran u sebe i kakve odnose sa ljudima zelim imati, u druge ljude malo manje (buduci da ti svatko govori razlicitu pricu :D), a u ljubav nikada nisam prestao vjerovati. :touched: Jednostavno sam mislio da ce se dogoditi kada bude trebalo. :)

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: dejtanje sa vise ljudi

Post Postao/la JaNNa » 08 lip 2012 10:25

ljubav je vječna, ali zato sranja iz prethodnih veza te mogu sjebat i zbog njih se možda malo teže odlučiš na novu vezu s nekim, te možda dođeš do situacije da želiš dejtat s više ljudi.

Avatar
Ryu
Postovi: 262
Pridružen/a: 17 svi 2009 16:08
Spol/rod: muško
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: dejtanje sa vise ljudi

Post Postao/la Ryu » 08 lip 2012 10:33

J.Fe je napisao/la:ljubav je vječna, ali zato sranja iz prethodnih veza te mogu sjebat i zbog njih se možda malo teže odlučiš na novu vezu s nekim, te možda dođeš do situacije da želiš dejtat s više ljudi.
+1

:hugsqueeze:

Avatar
hops
Postovi: 4102
Pridružen/a: 12 ožu 2012 08:34
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: dejtanje sa vise ljudi

Post Postao/la hops » 08 lip 2012 10:34

podloga za janin post (bar pocetak) :
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=saalGKY7ifU[/youtube]

ako i je to to dejtanje ko od lotus...(mislim na definiciju)
onda moze biti i iz libida ko kuca. i taj libido ko kuca, skupi oko sebe par vikendica-libida. i taman zadovolji svoje porebe. dok ne nade nekog sebi ravnog.

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: dejtanje sa vise ljudi

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 08 lip 2012 10:36

:lol:
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: dejtanje sa vise ljudi

Post Postao/la JaNNa » 08 lip 2012 10:39

:gigglenod:

ot. ajd da nabacimo koji link tu, tek reda radi i pojmova i tak.. :D

Avatar
hops
Postovi: 4102
Pridružen/a: 12 ožu 2012 08:34
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: dejtanje sa vise ljudi

Post Postao/la hops » 08 lip 2012 10:41

ja nisam kompetentna a bome ni kompletna.
zita, drzim fige, da skratim.
sad bi naljepila i neku himnu i mars (na drinu il tak nest) kao motivaciju, al nemam inspiracije.

Avatar
hops
Postovi: 4102
Pridružen/a: 12 ožu 2012 08:34
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: dejtanje sa vise ljudi

Post Postao/la hops » 08 lip 2012 10:43

The protocols and practices of dating, and the terms used to describe it, vary considerably from country to country
a mi rvati uvijek najzesci! :D

Avatar
Rock Faerie
Postovi: 2015
Pridružen/a: 21 pro 2006 15:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: dejtanje sa vise ljudi

Post Postao/la Rock Faerie » 08 lip 2012 11:13

Totalno podržavam selekciju. Bez sexa naravno, i da se kaže svim sudionicima u što se upuštaju. I onda nek igre počnu.
They share a look in silence and everything is understood

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: dejtanje sa vise ljudi

Post Postao/la Zita » 08 lip 2012 13:43

J.Fe je napisao/la:ljubav je vječna, ali zato sranja iz prethodnih veza te mogu sjebat i zbog njih se možda malo teže odlučiš na novu vezu s nekim, te možda dođeš do situacije da želiš dejtat s više ljudi.
Da. Zas ne.
Measure of a woman is her sense of humor

Odgovorite