Prijateljstvo

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Aven

Re: Prijateljstvo

Post Postao/la Aven » 23 kol 2012 11:35

^ slika

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Prijateljstvo

Post Postao/la omnia » 23 kol 2012 12:01

JaNNa je napisao/la: 1.Koja je vaša definicija prijateljstva?
2.Da li svoje prijatelje gledate kroz njihov odnos prema partneru i prema drugim ljudima? Da li bi u gore navedenom slučaju promjenili mišljenje o svom prijatelju?
3.Jeste li često mijenjali društva/ljude u svom životu? Zašto?
4.Jeste prošli fazu ČIŠĆENJA ili imate jedne te iste ljude u svom životu koje nemate potrebu mijenjati?
5.Koliko se često viđate/čujete sa svojim najbližim prijateljima? Da li je često viđanje/kontakt mjerilo prijateljstva?
6.Da li imate širok krug prijatelja?
7.Vjerujete li onim ljudima koji kažu da imaju puno prijatelja ili mislite da je to posebna veza koja se uspostavi samo s par ljudi?
8.Jeste se ikad razočarali u prijateljima toliko da ste zbog toga blokirali neka sljedeća prijateljstva i općenito teže prihvaćali nove ljude?
9.Imate li prijatelje s posla? Kako usklađujete taj poslovni i prijateljski odnos?

itd...
1. Nemam neku definiciju. To su mi jako dragi ljudi koje cijenim i volim, koji me shvacaju i na koje se mogu osloniti no matter what.
2. Gledam ih kroz odnos prema zivotu i ljudima u svom zivotu opcenito, ne samo kroz njihov odnos s partnerima.
Jedna mi prijateljica vara muza. Uvijek sam imala osudujuci stav prema varanju, ali shvatila sam ju nakon sto mi je objasnila svoje motive i moj stav i misljenje o njoj je nepromijenjeno.
3. Nisam, jer sam zapravo u zadnjih par godina nasla svoje drustvo, prije mi se bilo tesko otvarati ljudima i to me prijecilo u uspostavljanju nekih dubljih odnosa.
4. Nisam imala ciscenje, neki ljudi su jednostavno izasli iz moga zivota, a i ja iz njihova. Nista tragicno ni neocekivano.
5. Vidanje/cujenje mi nije nikakvo mjerilo.
S par najdrazih osoba se mogu ne vidjeti po par mjeseci, a kad se nademo, sve je po starom, nastavimo gdje smo stali :inlove:
6. Boze, ne! Dosta poznanika, da, ali pravih prijetelja samo nekoliko.
7. Jasno da ne vjerujem. Kakvi su ti to onda prijatelji, molim te?
8. Zapravo da, ali nisu to ni bila neka velika prijateljstva, tako da mi nije bilo ni veliko razocarenje. Bilo je neminovno :D
Nije utjecalo na moj stav prema novim ljudima.
9. Jednu s posla. Naravno, sad se manje vidjamo jer ne radimo vise zajedno.
Ako kliknem s nekim na poslu, ne vidim razloga zasto se ne bismo druzili i izvan tog okruzenja.

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: Prijateljstvo

Post Postao/la str8faith » 23 kol 2012 12:19

Sta je to? Jel se to jede?
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Prijateljstvo

Post Postao/la JaNNa » 23 kol 2012 12:25

slapa je napisao/la:Pazi se da one to ne doznaju :D
:lol: :lol: :lol:
Biseksualna Lezbijka je napisao/la: I onda kad skužiš da imaš tako nekoga oko sebe, ili se makneš i/ili doziraš informacije
ili (ako ti je dosadno) plasiraš mu/joj krive informacije, sjedneš sa strane sa kokicama i gledaš kako se situacija razvija. :kokice:
Ali to nisu prijatelji, već poznanici.
to ti iz iskustva, jel?

Avatar
me,myselfelse
Postovi: 1561
Pridružen/a: 30 svi 2011 00:14
Spol/rod: žensko

Re: Prijateljstvo

Post Postao/la me,myselfelse » 23 kol 2012 12:47

str8faith je napisao/la:Sta je to? Jel se to jede?

Ko sushi, al krvavo iznutra. Gorgonzola moze, ali ne mora po tome. Kako ko voli, ovisi.
Ako želiš mir, pripremi se za rat!

Majke mrze ratove.

http://www.youtube.com/watch?v=vDErC8-MrUw

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: Prijateljstvo

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 23 kol 2012 13:15

Janno, zbunjuje me potpis tvoj. Stalno gledam kakve buhe tu sad pišu... :shakinghead:

Neke stvari nažalost naučiš the hard way. Štaš.
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Prijateljstvo

Post Postao/la JaNNa » 23 kol 2012 13:43

ma dobro je! glavno da si ti pojela kokice i ubila dosadu! ;)

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: Prijateljstvo

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 23 kol 2012 13:46

Tako je. Sad se opet mogu posvetiti spasu delfina. :touched:
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Avatar
Jadzia Dax
Postovi: 3063
Pridružen/a: 08 vel 2011 21:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: lala land

Re: Prijateljstvo

Post Postao/la Jadzia Dax » 23 kol 2012 13:54

me,myselfelse je napisao/la:Cool je to, svaki odnos je poseban, ovo ono. Al kaj nije da kak se ponasaju prema drugima, tako ce kad tad I prema tebi. Tipa, ima nes za prokomentirati o svakoj priji, al tebe bas nece jer eto, tebe nece. Ljubavni odnosi i prijateljstvo mozda I nisu za usporedbu, al ponasanje prema drugim ljudima je. Mozda.
Neee, pa 100% sam uvjerena, ma što uvjerena, ja znam da mene više vole od njih.

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Prijateljstvo

Post Postao/la JaNNa » 23 kol 2012 14:04

može meni netko objasnit o čemu vi pričate?
kakve veze ima zlonamjerno tračanje (ako sam dobro shvatila!) sa prijateljstvom?

Avatar
me,myselfelse
Postovi: 1561
Pridružen/a: 30 svi 2011 00:14
Spol/rod: žensko

Re: Prijateljstvo

Post Postao/la me,myselfelse » 23 kol 2012 14:11

O hrani, sljadoljedu u milenijumu, I ceskoj pasteti.
Ako želiš mir, pripremi se za rat!

Majke mrze ratove.

http://www.youtube.com/watch?v=vDErC8-MrUw

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Prijateljstvo

Post Postao/la JaNNa » 23 kol 2012 14:13

jebi, jebi.. ja fino pitam - kako ste s pojma prijateljstva došle do zlonamjernog tračanja i ološa koji samo gledaju kako da se kome uližu tako da pljuju po drugima i svađaju ljude?

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Prijateljstvo

Post Postao/la slapa » 23 kol 2012 14:14

Tako to krene :D
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Prijateljstvo

Post Postao/la JaNNa » 23 kol 2012 14:15

pravi prijatelji to ne rade. bar u mom svijetu.

Avatar
Jadzia Dax
Postovi: 3063
Pridružen/a: 08 vel 2011 21:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: lala land

Re: Prijateljstvo

Post Postao/la Jadzia Dax » 23 kol 2012 14:21

JaNNa je napisao/la:jebi, jebi.. ja fino pitam - kako ste s pojma prijateljstva došle do zlonamjernog tračanja i ološa koji samo gledaju kako da se kome uližu tako da pljuju po drugima i svađaju ljude?
pa najboljeg prijatelja ćeš steći ako imate zajedničkog neprijatelja :D

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Prijateljstvo

Post Postao/la omnia » 23 kol 2012 14:25

JaNNa je napisao/la:jebi, jebi.. ja fino pitam - kako ste s pojma prijateljstva došle do zlonamjernog tračanja i ološa koji samo gledaju kako da se kome uližu tako da pljuju po drugima i svađaju ljude?
:ceka na A. da udijeli koji samar :D:

To su primjeri onih koji ti nisu pravi prijatelji i koga se klonit, ako sam dobro shvatila.

Avatar
me,myselfelse
Postovi: 1561
Pridružen/a: 30 svi 2011 00:14
Spol/rod: žensko

Re: Prijateljstvo

Post Postao/la me,myselfelse » 23 kol 2012 14:25

Sad bi ti tako stavila soli na rep, neam vremena.

Moji su isto super prijatelji, ovo sam procitala na forumu da se desava drugima. Moji prijatelji su svi iskreni, dobri I cestiti. Kao I ja.

Zvoni mi telefon, idem pokrit frenda, juce smo kao zajedno bili u Opatiji, na wellnessu.
Ah, ta dama stara.
Ako želiš mir, pripremi se za rat!

Majke mrze ratove.

http://www.youtube.com/watch?v=vDErC8-MrUw

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: Prijateljstvo

Post Postao/la JaNNa » 23 kol 2012 14:30

me,myselfelse je napisao/la:Sad bi ti tako stavila soli na rep, neam vremena.
dok god nemaš upaljač ili šibice u ruci, sigurna sam! valjda.
omnia je napisao/la: :ceka na A. da udijeli koji samar :D:
To su primjeri onih koji ti nisu pravi prijatelji i koga se klonit, ako sam dobro shvatila.
dok A. ne dođe i ne napiše pokoju SVOJU mudrost, nema tu rješenja! :D
ja sam to shvatila kao preseravanja pojedinaca, al dobro.
Jadzia Dax je napisao/la:pa najboljeg prijatelja ćeš steći ako imate zajedničkog neprijatelja :D
e to mi već ima smisla! zahvaljujem! :D

Avatar
me,myselfelse
Postovi: 1561
Pridružen/a: 30 svi 2011 00:14
Spol/rod: žensko

Re: Prijateljstvo

Post Postao/la me,myselfelse » 23 kol 2012 14:37

Let lampa. Novi patent. Zuti.

Dobro stoji uz moje nove hlace. Zakacen. Sa strane.
Ako želiš mir, pripremi se za rat!

Majke mrze ratove.

http://www.youtube.com/watch?v=vDErC8-MrUw

Avatar
Jadzia Dax
Postovi: 3063
Pridružen/a: 08 vel 2011 21:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: lala land

Re: Prijateljstvo

Post Postao/la Jadzia Dax » 23 kol 2012 14:40

JaNNa je napisao/la:
Jadzia Dax je napisao/la:pa najboljeg prijatelja ćeš steći ako imate zajedničkog neprijatelja :D
e to mi već ima smisla! zahvaljujem! :D
nema na čemu, volim pomoći ljudima :D

Aven

Re: Prijateljstvo

Post Postao/la Aven » 23 kol 2012 14:42

JaNNa je napisao/la: kako ste s pojma prijateljstva došle do ...
Za nekog tko toliko ide u off u 90% tema vrlo si osjetljiva kad se ljudi striktno ne drže pitanja iz tvojih. *preserava.se*

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Prijateljstvo

Post Postao/la omnia » 23 kol 2012 14:47

Saša je napisao/la:
JaNNa je napisao/la: kako ste s pojma prijateljstva došle do ...
Za nekog tko toliko ide u off u 90% tema vrlo si osjetljiva kad se ljudi striktno ne drže pitanja iz tvojih. *preserava.se*
Ouch :gigglenod:

Avatar
Jadzia Dax
Postovi: 3063
Pridružen/a: 08 vel 2011 21:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: lala land

Re: Prijateljstvo

Post Postao/la Jadzia Dax » 23 kol 2012 14:50

omnia je napisao/la:
Saša je napisao/la:
JaNNa je napisao/la: kako ste s pojma prijateljstva došle do ...
Za nekog tko toliko ide u off u 90% tema vrlo si osjetljiva kad se ljudi striktno ne drže pitanja iz tvojih. *preserava.se*
Ouch :gigglenod:
da ouch, ovo miriše na catfight, mijauuuu :D

Avatar
me,myselfelse
Postovi: 1561
Pridružen/a: 30 svi 2011 00:14
Spol/rod: žensko

Re: Prijateljstvo

Post Postao/la me,myselfelse » 23 kol 2012 14:52

Saša je napisao/la:
JaNNa je napisao/la: kako ste s pojma prijateljstva došle do ...
Za nekog tko toliko ide u off u 90% tema vrlo si osjetljiva kad se ljudi striktno ne drže pitanja iz tvojih. *preserava.se*

Hahaha. E ovo je, stari moj, post za pamcenje. Sam kaj ne znam šaltat iz teme u temu, neuka ja.
Ako želiš mir, pripremi se za rat!

Majke mrze ratove.

http://www.youtube.com/watch?v=vDErC8-MrUw

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Prijateljstvo

Post Postao/la ariadne » 23 kol 2012 15:33

JaNNa je napisao/la:
omnia je napisao/la: :ceka na A. da udijeli koji samar :D:
To su primjeri onih koji ti nisu pravi prijatelji i koga se klonit, ako sam dobro shvatila.
dok A. ne dođe i ne napiše pokoju SVOJU mudrost, nema tu rješenja! :D
ja sam to shvatila kao preseravanja pojedinaca, al dobro.
Žao mi je, nemam ništa. Mislim da je vrijeme da počnete živjeti svoj život izvan okrilja moje neizrecive mudrosti. :diva: Učinila sam što sam mogla, now go out there and make me proud. :happycry:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Afrodita
Postovi: 4523
Pridružen/a: 23 srp 2011 11:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Karlovac

Re: Prijateljstvo

Post Postao/la Afrodita » 24 kol 2012 00:21

Vrlo zanimljivo to raspravljanje o prijateljstvu :D
I want her everywhere and if she's beside me I know I need never care but to love her is to need her everywhere knowing that love is to share

Avatar
OtherMe
Postovi: 1175
Pridružen/a: 30 svi 2011 09:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Prijateljstvo

Post Postao/la OtherMe » 24 kol 2012 10:42

Plague je napisao/la:
JaNNa je napisao/la:Da li bi u gore navedenom slučaju promjenili mišljenje o svom prijatelju?
naravno. što bi tek bio u stanju napraviti meni kada je sposoban radit ovakve stvari "majci svoje djece"? :o
JaNNa je napisao/la:Jeste li često mijenjali društva/ljude u svom životu? Zašto? Jeste prošli fazu ČIŠĆENJA ili imate jedne te iste ljude u svom životu koje nemate potrebu mijenjati?
tokom života sam tražila ljude koji su mi odgovarali po pojedinačnim periodima odrastanja. kako sam se i sama mijenjala, tako su se mijenjali ljudi oko mene. sada mi sigurno ne bi pasali isti oni ljudi s kojima sam se družila kad sam imala 15. ne patim zbog propalih prijateljstava, skroz mi je ok spoznaja da nam neki ljudi samo prođu kroz život. da je vrijedilo, potrajalo bi.

JaNNa je napisao/la:Da li je često viđanje/kontakt mjerilo prijateljstva?
ma kakvi. najdublje odnose održavam na daljinu :D
JaNNa je napisao/la:Da li imate širok krug prijatelja?
ne, ali imam dosta poznanika. moji prijatelji se mogu nabrojati na prste jedne ruke.
JaNNa je napisao/la:Vjerujete li onim ljudima koji kažu da imaju puno prijatelja?
ne.
JaNNa je napisao/la:Jeste se ikad razočarali u prijateljima toliko da ste zbog toga blokirali neka sljedeća prijateljstva i općenito teže prihvaćali nove ljude?
sama po sebi nisam baš nešto otvorena prema sklapanju prijateljstava, ali mislim da se nikada nisam namjerno blokirala. svaki teži emocionalni odnos mi je smor, zato sam s većinom ljudi na blagoj distanci. nisam ni tip koji će se prvi javit za kavu niti zivkat nekog nakon što smo se vidili dva puta. obično se moramo družiti mjesecima dok ne pitam broj ili pošaljem friend request. (osim ako me ne preduhitre.) :D
nisam sad ni neka uber zatvorena i asocijalna osoba, dapače, volim društvo i mogu lajat satima bez prestanka, samo me intenzivniji odnosi nekad smaraju. :shakinghead:
demit..vot ši sed! totalno sve...
----Hello I'm your mind, giving you someone to talk to...Hello...----

Avatar
DoubleTrouble
Postovi: 1003
Pridružen/a: 01 kol 2012 10:58
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Prijateljstvo

Post Postao/la DoubleTrouble » 29 kol 2012 14:10

JaNNa je napisao/la: "Ona je majka moje djece!" :roll:
Koja je vaša definicija prijateljstva?
Da li svoje prijatelje gledate kroz njihov odnos prema partneru i prema drugim ljudima? Da li bi u gore navedenom slučaju promjenili mišljenje o svom prijatelju?
Jeste li često mijenjali društva/ljude u svom životu? Zašto?
Jeste prošli fazu ČIŠĆENJA ili imate jedne te iste ljude u svom životu koje nemate potrebu mijenjati?
Koliko se često viđate/čujete sa svojim najbližim prijateljima? Da li je često viđanje/kontakt mjerilo prijateljstva?
Da li imate širok krug prijatelja?
Vjerujete li onim ljudima koji kažu da imaju puno prijatelja ili mislite da je to posebna veza koja se uspostavi samo s par ljudi?
Jeste se ikad razočarali u prijateljima toliko da ste zbog toga blokirali neka sljedeća prijateljstva i općenito teže prihvaćali nove ljude?
Imate li prijatelje s posla? Kako usklađujete taj poslovni i prijateljski odnos?
Nije bio iskren prema tebi dok te uvlačio u svoje prljave poslove, da ti je rekao što radi i pitao te da ga "pokriješ" bio bi svinja prema curi ali iskren prema tebi. U prijateljstvu mi je iskrenost No.1. To što vara "majku svoje djece" govori o njemu da je svinja, nisam sigurna da bi ga ja smatrala osobom na koju se mogu osloniti. Imam nultu toleranciju na nevjeru (uz neiskrenost). Takvim ljudima ne treba veza nego fuck buddies. Kad si u vezi moraš biti iskren. Ako ne želiš bit u vezi moraš to reći partnerici, ako se hoćeš jebavat okolo onda budi muško pa joj i to reci.
Bitno mi je da su ljudi iskreni, pošteni no teško je procjeniti nečiji odnos ako ste samo promatrač (uvijek postoje dvije strane).
Ljude u svom životu nisam mjenjala često, ali one koji su trošili moju pozitivnu energiju bez problema sam isključila. Bilo je i par ljudi koji su me razočarali i povrijedili a kad vas netko zezne pušete i na hladno. No to ne znači da nisam otvorena za nova prijateljstva, samo znači da si nećemo nakon druge kave :frizuraparti: radit frizure, lakirat nokte i istresat najintimnije detalje života.
Imam par jako bliskih prijatelja (s nekima se čujem svaki dan i vidim često a s drugima 1-2 puta mjesečno no to mi nije mjerilo-bitno je da znam da su uvijek tu za mene i ja sam uvijek tu za njih).
Manje bliskih prijatelja i poznanika imam dosta (kolege s faksa i s posla,...) ali nisam ko neki koji imaju 500 prijatelja (facebook friend doesn't mean FRIEND)!
Općenito što se tiče prijatelja s posla svako radno mjesto ima svoje ulizice, tračerice, seronje itd,... nekad s nekim kliknete a nekad ne, imam par ljudi s kojima se nađem van radnog vremena i s kojima sam ostala u kontaktu nakon što smo prestali raditi zajedno.
:hugsqueeze:
"Better to be hurt by the truth than comforted with a lie." slika

Avatar
Billie Deadwilder
Postovi: 674
Pridružen/a: 27 tra 2012 23:02
Status: Solo

Re: Prijateljstvo

Post Postao/la Billie Deadwilder » 30 kol 2012 21:23

I have a very long and deep and loving friendship with my computer.

I LOVE YOUUUUU!111 YOU ARE MY BEST FRIEND!1!1 :kolo:

Avatar
me,myselfelse
Postovi: 1561
Pridružen/a: 30 svi 2011 00:14
Spol/rod: žensko

Re: Prijateljstvo

Post Postao/la me,myselfelse » 31 kol 2012 20:41

^

grozan ti je avatar. onaj prije mi je bio super <3
Ako želiš mir, pripremi se za rat!

Majke mrze ratove.

http://www.youtube.com/watch?v=vDErC8-MrUw

Odgovorite