Gledanje (u) sebe

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Re: Gledanje (u) sebe

Post Postao/la Ameli » 30 lis 2012 23:17

ogledalo- svaki put razmišljam o tome koliko je "iskren" mislim da bi se o toj temi dalo i raspravljati
fotografije- bože sačuvaj, jedina slika što valja je ona kad sam bila gologuza beba.
snimke- glas ko u Nele Karajlića iz nadrealista, a pjevanje bi se moglo nazvati" tko to tamo dere mačku"
mislim da sam svime time iskompleksirana
al je jebiga iz ove kože se ne može :kokice:

Aven

Re: Gledanje (u) sebe

Post Postao/la Aven » 30 lis 2012 23:21

Ameli je napisao/la:ogledalo- svaki put razmišljam o tome koliko je "iskren" mislim da bi se o toj temi dalo i raspravljati
Ja sebi najgore izgledam kad se pogledam u ogledalo nekog toaleta u McD's restoranima. Mislim da mi podsvijest u tim trenutcima nešto poručuje. slika slika

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Re: Gledanje (u) sebe

Post Postao/la Ameli » 30 lis 2012 23:24

"Pa zar opet, prase jedno" :D
Kod mene je jedno ogledalo jako čudno, kad nekog gledam u njega
faca mu bude drugačija, nešto asimetričnija, za razliku kad pogledam direktno u lice
ozbiljno,
zašto?
:shrug:

Aven

Re: Gledanje (u) sebe

Post Postao/la Aven » 30 lis 2012 23:49

Zbilja ne znam.

Možda zna Charlize Theron. :D



slika

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Gledanje (u) sebe

Post Postao/la Moloko » 16 ožu 2017 15:55

Ne volim se gledati na slikama jer sam nefotogenicna. Uvijek mi je draže reci da sam zgodnija uživo. :D

Dok sam bila mlađa imala sam svakakvih faza sto se izgleda tiče,ponajvise po pitanju kose. Imala sam kratku kosu,smeđu,crnu, plavu...iako ne volim gledati svoje slike nekad se iz ciste znatizelje ipak malo vratim u proslost da vidim koja boja kose mi je najbolje stajala..i jesam li se udebljala kao svinja ili samo malo.
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Gledanje (u) sebe

Post Postao/la ariadne » 17 ožu 2017 15:20

ariadne je napisao/la:Ne volim se gledat jer uvijek izgledam ko da sam na samrti zbog toga što se ne šminkam i whatnot. Usto sam i nefotogenična, što određeni (na svu sreću, skriveni) videi na Youtubeu potvrđuju. :lol:

U ogledalo gledam samo da vidim jel imam nešto na faci prije nego izađem u javnost i kad se umivam/perem zube/čupam obrve.

That all being said, ne bježim od kamera i fotoaparata, it's my face and it's not going anywhere, tak da mi nema smisla izmišljat drame.
Niš se nije promijenilo osim što imam nove traperice koje mi super stoje pa se škicnem prije nego izađem van da se uvjerim da su for real i da je sve na mjestu. Also hvatam se za dupe redovito. :confessions:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Tango
Postovi: 2136
Pridružen/a: 17 stu 2016 00:23
Spol/rod: žensko

Re: Gledanje (u) sebe

Post Postao/la Tango » 17 ožu 2017 17:59

Često gledam stare slike i fascinantna mi je činjenica da sam se vrlo malo promijenila od 7. osnovne. :confused:
Snimke mrzim gledati, ali ako ih stavim na mute onda su čak i gledljive.

Ne idem ni do trgovine bez da se pogledam u ogledalo, valjda je to neka navika. Ne buljim dugo, samo se na brzinu pogledam da vidim jel mogu takva u vanjski svijet.
Ako se baš lijepo sredim i našminkam onda malo duže zadržim ispred ogledala i divim se odrazu, ali to se rijetko događa. :cool2:

Jedna mi je prijateljica rekla da se voli gledat u ogledalo dok plače, valjda joj predstavlja neko zadovoljstvo da vidi kako pati (wtf?). Radi li to još iko osim nje?
"Moramo se truditi da budemo kao Mjesec!"

Avatar
standalone
Postovi: 807
Pridružen/a: 16 lis 2018 10:42
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Gledanje (u) sebe

Post Postao/la standalone » 27 svi 2019 20:52

Volim se gledati u ogledalo, ali se ne volim vidjeti na fotkama... Isto tako ne volim slušati svog glas, onako snimljen negdje... Hm... :shakinghead:
I always wanted to be somebody, but now I realize I should have been more specific...

adamica

Re: Gledanje (u) sebe

Post Postao/la adamica » 27 svi 2019 20:57

Ja sebe bas volim promatrati. Na fotkama sam kameleon, i cesto ni samu sebe ne prepoznajem. Na svakoj drugacija. Plus razni stilovi, faze, energije, zanimljivo mi promatrati sve to. Nemam problem s slikanjem, izlaganjem sebe pred objektivom ili kamerom. Valjda zato kaj me kamera voli.

Odgovorite