Gay ispadi u djetinjstvu

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Odgovorite
Avatar
Afrodita
Postovi: 4523
Pridružen/a: 23 srp 2011 11:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Karlovac

Gay ispadi u djetinjstvu

Post Postao/la Afrodita » 24 stu 2012 13:14

Korisnica Mango je postavila vrlo zanimljivo pitanje u Svaštari.
Da li ste i vi imale već u djetinjstvu neke smiješne događaje koji su vam otkrili vašu naklonost ka ljepšem i nježnijem spolu? Kada se dogodila prva fatalna ljubav ...dok ste još piškile u pesku :gigglenod:? Tko vas je dovodio do ludila u školi ili je to bilo nešto kasnije?
I want her everywhere and if she's beside me I know I need never care but to love her is to need her everywhere knowing that love is to share

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Gay ispadi u djetinjstvu

Post Postao/la omnia » 24 stu 2012 14:02

Ispadi :lol:

Ehm, mene je ljubila po vratu kolegica iz vrtića, znači imale smo 5,6 godina, a ja nju nisam jer mi je smetao njem parfem :lol:
Sad je malo čudno kad se toga sjetim, mislim ko to nosi parfem sa šest godina?

I bila sam zaljubljena u svoju susjedu :D Ona je tad imala valjda dvadesetak godina i grlila sam je svaki put kad bi se srele na ulici.
Jadna žena :lol:

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Gay ispadi u djetinjstvu

Post Postao/la slapa » 24 stu 2012 14:18

Najprije sam se zaljubila u profesoricu zemljopisa. Onda u profesoricu matematike. Onda u frenda talijana. Onda u profesoricu matematike u srednjoj. Al to sam više htjela da mi bude mama. Onda u profesora informatike koji joj je uskoro postao suprug. Onda sam htjela da mi oba budu roditelji (mada imam super starce). Onda u vjeroučitelja. To nije imalo veze s roditeljstvom. Onda u asistenta na faxu. I tako. Ovo dalje bolje da ni ne pričam... Malo sam osebujna po pitanju ljudi koji mi se uvuku u misli...
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Gay ispadi u djetinjstvu

Post Postao/la ariadne » 24 stu 2012 14:21

Rasplakala sam se kad se udala kći bakine susjede. :lol: Ne znam koja je bila razlika u godinama, ne sjećam se. Mislim da se ona ionako udala dosta rano. Za moj pojam, anyway. Seoska posla. :D

I kad mi je mama jednom uzrujano rekla da se ponašam ko da sam zaljubljena u svoju frendicu. To me je šokiralo jer tada uopće nisam znala kako je biti zaljubljen, a kamoli da se to može u osobu istog spola. Mislim da sam taman ulazila u pubertet, very bad timing. :lol:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
mango
Postovi: 1165
Pridružen/a: 21 pro 2010 16:42
Spol/rod: žensko
Status: U vezi
Lokacija: Zg

Re: Gay ispadi u djetinjstvu

Post Postao/la mango » 24 stu 2012 14:29

ja sam bila zaljubljena u cimericu svojih staraca ( moji su jos bili na faxu kad sam se rodila) nakon toga u njihovu prijateljicu, koja je uvik bila puna para i svašta mi kupovala pa san joj uvik crtala neke crteze sa srcima :)

Aven

Re: Gay ispadi u djetinjstvu

Post Postao/la Aven » 24 stu 2012 14:35

U ranom djetinjstvu sam imala queer ispade. :D

Bila sam uvijek ošišana na kratko, ponašala se ko dečko, tražila od ljudi da me zovu Zvonimir i tim se imenom predstavljala ljudima koje bih tek upoznala. :D
Kad se rodio brat više nisu mogla biti dva Zvonimira. :D

U osnovnoj školi sam bila zaljubljena u jednu curu i tražila od profesorice likovnog da me pusti na toalet.
Otišla sam do ormarića te cure i zavirila u njenu jaknu da vidim što ima u njoj kako bih se kasnije pred njom mogla praviti vidovita. :lol:
Kad je bila gotova nastava dočekala sam ju ispred škole i rekla: "Hoćeš da pogodim što imaš u jakni?"
Bilo je labello i neke žvake. Bože, koja glupost. :lol:

Doduše, ona me puno puta grlila i mazila nakon škole tako da se isplatilo glupirati tu i tamo. :D

Avatar
sascha
Postovi: 2260
Pridružen/a: 05 pro 2011 15:51
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Narnija

Re: Gay ispadi u djetinjstvu

Post Postao/la sascha » 25 stu 2012 19:03

Ajme, bila sam zaljubljena u hrpu zena. Izdvojiti cu one koje su bile fatalne. :haha: U predskoli u jednu mirnu koja je uistinu bila mirna i kao pahuljica, plave kose, smeđih okica, ah. Onda kasnije u starije zenske, frizerku koja me sisala, uvjek sam joj u grudi gledala bile su vrh. Onda u uciteljicu iz matematike, pa u profesoricu u srednjoj lol. Sve su bile kao pahuljice, stas volim takve zene. :) a tu mirnu sam uvijek masirala, znala sam ju cesljati lol jednom sam cak jednog decka gurnula i uzela mu neku igracku koju je ona htjela <3.
U vezi sa slobodom, dok nas ljubav ne rastavi. :D

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Re: Gay ispadi u djetinjstvu

Post Postao/la Ameli » 25 stu 2012 19:30

:happycry: samo kad se sjetim susjede, bile smo male, a ona je voljela
da se igramo dečka i cure, škorpija, a nakon nje, druga škorpija me uvela u svijet odraslih, obije su bile tak .
dođe mi da plačem, aktivnija sam bila kao curica, nego
sad :happycry:

Avatar
Jadzia Dax
Postovi: 3063
Pridružen/a: 08 vel 2011 21:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: lala land

Re: Gay ispadi u djetinjstvu

Post Postao/la Jadzia Dax » 27 stu 2012 20:55

moram priznati da sam se tada redovito zaljubljivala u neke dečke (min 10g starije od mene), no, mlatarala sam He-manovim mačem bolje nego svi oni skupa zajedno :D

Avatar
Popeye
Postovi: 2096
Pridružen/a: 17 tra 2007 14:24

Re: Gay ispadi u djetinjstvu

Post Postao/la Popeye » 28 stu 2012 12:45


Avatar
softy
Postovi: 134
Pridružen/a: 28 stu 2012 09:46
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Gay ispadi u djetinjstvu

Post Postao/la softy » 28 stu 2012 12:53

O jep, bila sam ošišana na kratko, igrala sam se kauboja i indijanaca, penjala sam se na stabla brže od svih dečkiju i mrzila sam djevojčice baš kao i oni. A kad bi se naljutila pokazivala bi pišu ljudima koji bi me živcirali baš kao i moj muški najbolji prijatelj. Tek mi je kasnije sinulo da ipak nemam baš nešto za pokazati kad povučem gaće prema dolje pa sam se rasplakala pred ogledalom. Olakotna okolnost je bila što sam imala 5 godina :lol:
Lost in space and time...

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Gay ispadi u djetinjstvu

Post Postao/la slapa » 28 stu 2012 12:58

i meni su kauboji i indijanci i nogomet bile najdraže igre. plus ribolov. sve jako ženstveno. a s majkom sam svaku nedjelju imala pola sata plakanja prije mise jer nisam htjela suknju na sebi.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
softy
Postovi: 134
Pridružen/a: 28 stu 2012 09:46
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Gay ispadi u djetinjstvu

Post Postao/la softy » 28 stu 2012 13:08

O pričaj mi o tome. Teta iz Rotterdama mi je donijela najnovije sandalice i haljinicu. Vrh dječje mode '80-ih. Sve je bilo super dok me nisu ekšuali i obukli u to pa me još natjerali da odem u grad u tome. Plakala sam toliko da smo se vratili doma nakon 15 minuta. Sljdeći dan sam namjerno otišla u vrt kod djeda u tome i ponosno sve uništila blatom. Nisu bili oduševljeni :D
Lost in space and time...

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Re: Gay ispadi u djetinjstvu

Post Postao/la Ameli » 28 stu 2012 15:05

:krezub moja jedina suknjica je bila ona plava za pionire
i ta se "gubila"

Avatar
astra glacialia
Postovi: 218
Pridružen/a: 13 kol 2010 21:28
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo
Lokacija: Zagreb

Re: Gay ispadi u djetinjstvu

Post Postao/la astra glacialia » 02 pro 2012 16:38

8 godina, u preuranjenom pubertetu, palila sam se na vjeroučiteljicu (redovnicu), crvenila sam se ko paprika svaki put kad me gladila po glavici (što je bilo često, jer sam joj se naravno trudila biti dobro i poslušno dijete :D ). Bilo je i nešto takvo prije s jednom tetom u vrtiću, ali to mi je iz samih početaka formiranja dugoročnog pamćenja pa se baš i ne sjećam.
per aspera ad astra

Avatar
fluorescent
Postovi: 110
Pridružen/a: 27 lis 2012 01:20
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: Gay ispadi u djetinjstvu

Post Postao/la fluorescent » 03 pro 2012 02:14

Još u osnovnoj školi sam se zaljubila u jednu učiteljicu koja nije meni predavala, pa sam k'o kreten išla na dodatne aktivnosti koje je ona vodila, iako me nisu pretjerano zanimale. Sviđala mi se njena duga, plava kosa. Nakon što se ošišala na kratko, prestala sam ići na dodatne aktivnosti. :gigglenod:
Negdje u osmom razredu sam se zagledala u lijepu, mladu časnu koja nam je predavala vjeronauk i brijala sam da ću ići u samostan. Ah, te fatalne časne.. :D
Ali da, uglavnom su mi se sviđale starije žene, prvenstveno nastavnice. :dork:

Avatar
Rock Faerie
Postovi: 2015
Pridružen/a: 21 pro 2006 15:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Gay ispadi u djetinjstvu

Post Postao/la Rock Faerie » 19 pro 2012 19:46

Nisam ih imala, ali mi se sviđala mamina kolegica koja je uvijek fino mirisala i imala predivnu kosu a svaki put bi mi lakirala nokte, sviđala mi se i učiteljica u osnovnoj divila sam joj se jer je bila lijepa, draga i pametna. Recimo da mi se sviđala Tajči znala sam i još uvijek znam sve njene pjesme. Uglavnom sam se divila ženama i htjela bit kao one, a tako je i danas nisam imala neke nježne osjećaje u smislu zaljubljenosti.
They share a look in silence and everything is understood

Avatar
sugar_rush
Postovi: 20
Pridružen/a: 07 tra 2012 20:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Gay ispadi u djetinjstvu

Post Postao/la sugar_rush » 21 pro 2012 17:33

redovito cijelu osnovnu padala na profesorice. srednja isto. međutim nisam imala pojma niti mi je padalo napamet da sam lezba. pripisavala sam to nedostatku ljubavi od roditelja. nije bilo toga na tv-u niti se o tome pričalo. tek na faksu došlo iz guzice u glavu.

Debaser
Postovi: 520
Pridružen/a: 31 srp 2011 22:17
Spol/rod: žensko

Re: Gay ispadi u djetinjstvu

Post Postao/la Debaser » 21 pro 2012 19:46

otkud znam. nista posebno. privlacile su me militantne igrice i muska ili gender-neutral zanimanja.
kada sam odrasla, nista od toga nisam postala. :happycry:

Veseli August
Postovi: 73
Pridružen/a: 07 vel 2010 20:17
Ja sam: lezbijka

Re: Gay ispadi u djetinjstvu

Post Postao/la Veseli August » 21 pro 2012 20:50

omnia je napisao/la: kolegica iz vrtića
predivno nešto :D

enihu, profesorica iz fiskulture. dok mi nije rekla da sam debela, stavila me na dijetu, zatrudnila i ošla ća iz škole. i dalje sam se godinu, dvije vozila biciklom oko njene zgrade u nadi da ću ju vidit. a postoji i šansa da sam kružila oko krive zgrade. good times.

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Gay ispadi u djetinjstvu

Post Postao/la Kroacija » 21 pro 2012 20:55

^ ju voz fet kid :D
Nabavi mi neku sliku toga i pokazi kad se vidimo :D

Veseli August
Postovi: 73
Pridružen/a: 07 vel 2010 20:17
Ja sam: lezbijka

Re: Gay ispadi u djetinjstvu

Post Postao/la Veseli August » 24 pro 2012 12:01

ne treba ti više materijala, šprdaj me s ovim šta imaš :P

Avatar
gigiONlajna
Postovi: 2336
Pridružen/a: 02 stu 2005 19:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Gay ispadi u djetinjstvu

Post Postao/la gigiONlajna » 29 pro 2012 15:58

Da,jesam. U vrtiću već. Voljela sam da me curice love. Istina, nisam voljela da me ulove jer sam htjela bit brža (sporo kopčam i dan danas) no htjela sam da bar jedno 4-5 njih trči za mnom, to mi je bilo silno drago i činilo me sretnom. I sjećam se da je teta iz vrtića imala predivnu bujnu crvenu kosu. I dan danas osjećam toplinu kad iz sjećanja zavijori crvena kosa. I sjećam se medicinske sestre. Hm..tu bih već rekla da sam osjećala blago oduševljenje. Bila je bujna brineta nježnih ruku sa izrazom lica koji obasjava prostoriju.

Imam jedno sjećanje koje uključuje nešto poput stola za masažu i samu masažu. Ni danas ne znam da li je to san iz djetinjstva ili stvarnost. Za to sjećanje, koje je na kraju moguće i samo san, veže me i sjećanje na božanstveni miris. Neuhvatljiv do dan danas.

Avatar
megan
Postovi: 5464
Pridružen/a: 10 vel 2013 11:06
Spol/rod: žensko

Re: Gay ispadi u djetinjstvu

Post Postao/la megan » 21 ožu 2015 10:25

kroz cijelu osnovnu sam bila zaljubljena u sve učiteljice i profesorice koje su imale dužu kosu i bile relativno mlađe. bila sam dosta čudna, jer sam ih znala pratiti nakon nastave ili sjediti kraj njih dok se svi ostali igraju. naravno, bila sam svima miljenica :D
a što se tiče druge djece, ne baš. sjećam se da sam radila rang listu zaljubljenosti, za dečkiće, i bilo ih je desetak na listi :D moraš imati rezervu :lol:
i da, tad su mi se jako sviđale žene sa crvenom dugom kosom :)
Desert je visnjica :(

Avatar
Yeci
Postovi: 2226
Pridružen/a: 11 stu 2010 14:11
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Gay ispadi u djetinjstvu

Post Postao/la Yeci » 21 ožu 2015 11:03

Nemam gej ispade iz djetinjstva jer sam late bloomer koji je do 17e brao cvijeće po livadama, ali prva zaljubljenost mi je bila u profu iz jednog predmeta u srednjoj..Kad odvrtim film, bilo je pomalo i obostrano. Krala mi je kemijske, bilježnicu stalno uzimala doma i nevraćala dok ju ne bih počela moliti da ju vrati, nikad nije imala ništa za ispraviti, ali mi je govorila kako divno crtam jer korice su bile sve u slikama i komplimentirala neke tekstove crvenom kemijskom lol, vozila me doma, slušale skupa omiljene bendove, jednom je ostavila sat kad sam markirala i otišla samnom na čaj. Smsanja, pokloni za rođendane. Baš sam bila kreten što se nikad nisam ništa usudila. I danas kad odem doma odem na to mjesto gdje ona bude tek da ju čujem i nagledam je se. :D
Don't talk about life, live it.

Avatar
teddybear
Postovi: 337
Pridružen/a: 21 ožu 2015 20:25
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Gay ispadi u djetinjstvu

Post Postao/la teddybear » 22 ožu 2015 14:55

Joj,joj da ispade..kratka kosa,lopta,veranje po drvecu,zezanje curica,skrivanje i bacanje haljina..ljubakanje s curicama jer sam ja uvijek bila tata..hahahah :-)
Set me free why don't cha babe
Get out my life why don't cha babe
'Cause you don't really love me
You just keep me hangin' on

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: Gay ispadi u djetinjstvu

Post Postao/la str8faith » 22 ožu 2015 22:12

dok sam plesala balet u prvi osnovne sam se zaljubila isto u jednu balerinu stariju od sebe 10 godina , one bi imale čas prije nas tako da sam stalno dolazila na balet :D sve barbice , lutke koje su imale plavu kosu zvale su se po njoj Sunčica .
to je trajalo do 4-5 osnovne .
Bože sačuvaj
znam da me stara uvatila ispod stola di se ljubim s jednom prijateljicom no bila sam premala.
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

Avatar
zwarte paard
Postovi: 4263
Pridružen/a: 06 vel 2015 12:23

Re: Gay ispadi u djetinjstvu

Post Postao/la zwarte paard » 23 ožu 2015 14:39

bunkeri su mi bili prva kuca, a kuca druga kuca.

hahar, polurazbojnicki robin hood koji nije podnosio haljinice jer znaci da radim nesto sto ne volim- idem u goste.
mirna slatka djevojcica, kada mi je dosadno, hiperaktivna kada nije. rospija kada radim sto ne volim.

u biti takva ne mogu biti u vezi ni sa kim drugim nego sa zenom- nekom divljom. zato sam gay. drugacije mi je dosadno...pitanje glave od malih nogu, a godine su mi trebale da provalim. za sve su krivi bunkeri i drvece :D trebala mi je princeza, a ne princ. princ samo da mu ukradem konja za princezu.

naopaka bajka :D

tada nisam znala da zelim curicu hodati za ruku, a ne djecaka. da je djecaku bilo potrebno da mu skidam zvijezde s neba, bilo bi drugacije. nisam kriva sto su ih krivo naucili.

stvari se bas i nisu promijenile, samo sam skuzila o cemu se radi :D
niko nije kriv, al' je neko zajeeeee..Bo bo Bo bo Bo bo BO

Avatar
Sally_Seton
Postovi: 176
Pridružen/a: 01 ruj 2014 19:15

Re: Gay ispadi u djetinjstvu

Post Postao/la Sally_Seton » 24 ožu 2015 11:29

prvi put sam se zaljubila u Nemicu, baš je bila arijevka, plava kosa i plave oči. sporazumevale smo se rukama i nogama...
a onda je došla mama i odvukla me kući :(

dare-devil
Postovi: 271
Pridružen/a: 08 lip 2012 11:21
Spol/rod: žensko
Ja sam: gej

Re: Gay ispadi u djetinjstvu

Post Postao/la dare-devil » 24 ožu 2015 11:37

Igrala sam se s dečkima. Branila sam curice. Nisam pojma imala tad. Onda se dogodilo nekakvo zajedničko samododirivanje sa prijateljicom. Nisam pojma imala tad.
Onda me je sa 13 godina pokušala poljubiti jedna cura. Nisam pojma imala tad. Sa 14 sam ja poljubila nju. Od tad imam pojma.

Odgovorite