samoca

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: samoca

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 04 pro 2012 11:11

invalid_user je napisao/la:who the fuck govori frendovima "volim te"? to me isto zanima. :o ima netko? :o
rigucnila bih si malo u usta da to izvedem frendici nekoj prije spavanja. dafuq?
Ja.
Ako nekog volim, to i kažem.
Nije ljubav samo ona romantična. ;)
Na temu sam trenutno blank. :brainless:
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: samoca

Post Postao/la Bash » 04 pro 2012 11:12

:lol:

ok, prijatelji ne mogu skroz zamijenit bliskost kao u vezi, ali kod mene je to dosta dobro funkcioniralo jer sam ne tako davno bila solo par godina, a nisam dramila oko neimanja nikoga i stvarno mi je većinu vremena dovoljno družit se s prijateljima. još ako upadne neki seks tu i tamo, može se soliranje održavat bez veće frustracije.

p.s. ponekad kažem "volim te" prijatelju/ici. šta je? šta jeee? :D

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: samoca

Post Postao/la Kroacija » 04 pro 2012 11:16

@Bash - kažem i ja. :)
Saša je napisao/la: Kad osjećam - kažem.
I uopće gledati na druge na osnovu naših preferencija i prakse je potpuno glupo.
kao što rekoh - prema prijateljima osjećam nešto što prema curi ne, i obrnuto. s prijateljima mi u nekim situacijama nije toliko posebno kao s curom. i da, to "nešto" je teško definirati. i da, ne šaljem im intimne poruke. curi želim reći posebne stvari i raditi s njom posebne stvari. s prijateljima imam drugi način, što ne znači da nije iskren ako im ne govorim na dnevnoj bazi da ih volim. meni je recimo, to glupo, podsjeća me na fufice iz frizerske škole koje su si best frendice i drže se za rukicu posvud. ali onda opet, i "sendvič od sira" kao izraz nekom može značiti posebnost odnosa. stvar je osobne precepcije i ničeg drugog.

Aven

Re: samoca

Post Postao/la Aven » 04 pro 2012 11:18

Gdje sam napisala da je na dnevnoj bazi? :D

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: samoca

Post Postao/la Kroacija » 04 pro 2012 11:21

Saša je napisao/la:Gdje sam napisala da je na dnevnoj bazi? :D
tako djelujes. :shrug:

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: samoca

Post Postao/la slapa » 04 pro 2012 11:23

stvar je sredine iz koje si izašla. i odnosa kakav razvijaš s ljudima. neki ljudi teško puštaju nekog blizu ali kad puste onda puste potpuno. ne mora to biti cura, može biti prijatelj(ica). ti do dopustiš samo s curom. to je ok. kao što je ok imati blizak i intiman odnos s nekim prijateljima. a to kako često ćeš im govoriti da ih voliš ili zagrliti ih je ravno raspravi o tome kako ćeš često curi govoriti to isto. moj je izbor govoriti to kad osjećam želju. u oba slučaja.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
Fuga
Postovi: 7525
Pridružen/a: 12 tra 2010 08:33
Spol/rod: žensko
Lokacija: Wien

Re: samoca

Post Postao/la Fuga » 04 pro 2012 12:50

Meni uopće nije prihvatljiva ta ekskluzivnost izražavanja emocija samo za partnera. Isto tako, nije mi prihvatljivo da taj "volim te" uđe rutinski pa da pri svakom kontaktu s partnerom govorim kako ga volim ili pak oni s "VT". :roll:
Postoje momenti koji baš traže taj sadržaj i na osobi je da ga prepozna i djeluje. A ne da ga iskoristi kako bi popunila neki prostor ili poslala neku skrivenu poruku.

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: samoca

Post Postao/la Kroacija » 04 pro 2012 13:06

rutinski sucks. nikad to nisam cijenila. ali nisam ni upoznala nekog tko to rutinski govori, so...ne znam te ljude.

Avatar
Fuga
Postovi: 7525
Pridružen/a: 12 tra 2010 08:33
Spol/rod: žensko
Lokacija: Wien

Re: samoca

Post Postao/la Fuga » 04 pro 2012 13:16

Ne mogu to reći za sebe, imala sam prilike upoznati i biti u kontaktu s takvim osoba koji su u svakoj SMS poruci na kraju stavljali "VT" i slično. Malo to povezujem s onim ovisničkim tipovima, potrebama da se nekako priveže u sebe i bla.

Plague

Re: samoca

Post Postao/la Plague » 04 pro 2012 16:48

invalid_user je napisao/la:generalno, spike tipa sve sto radis s partnerom, mozes i s prijateljima, samo ne seksualno su mi za popizdit inteligentne.
po meni emocionalni odnos u vezi nadilazi onaj prijateljski, ali do njega dolazi zbog seksualnih potreba. to put it simply, da te nisam htjela jebat, ne bi nikad bili ono što smo danas.
inače, prijateljima govorim da ih volim isključivo u posebnim prilikama. sigurna sam da ću nekima to reći tek na sprovodu. :D
kad upoznam nove ljude koji mi fino sjednu, dam im to do znanja i onda više ne ponavljam jer kontam da je poruka primljena.
ne ljubim ljude. rijetko grlim. rijetko trebam da me se grli. u biti, zadnje što trebam je da me se grli. radije bi da me se nasmije, recimo.
u vezi sam skroz drukčija, mogla bih neprestano skakat po curi i uživam kad me ona ne pušta na miru. zato jer taj odnos ima tu komponentu fizičke bliskosti koja je proizašla iz dijeljenja intime, a s vremenom prerasla u dublji osjećaj privrženosti koji je neusporediv s bilo kojim "običnim" prijateljstvom. i to je u biti ta razlika između veze i prijateljstva, kažem ja. što me opet vraća na onu "da nemam potrebe za seksom, ne bi nikad bila u vezi". :D

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: samoca

Post Postao/la Kroacija » 04 pro 2012 16:50

^ <3

@mango_ uvijek isti ljudi :D

Avatar
sunflower
Postovi: 2519
Pridružen/a: 01 kol 2012 22:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: samoca

Post Postao/la sunflower » 06 pro 2012 09:12

Plague je napisao/la:
invalid_user je napisao/la:generalno, spike tipa sve sto radis s partnerom, mozes i s prijateljima, samo ne seksualno su mi za popizdit inteligentne.
po meni emocionalni odnos u vezi nadilazi onaj prijateljski, ali do njega dolazi zbog seksualnih potreba. to put it simply, da te nisam htjela jebat, ne bi nikad bili ono što smo danas.
inače, prijateljima govorim da ih volim isključivo u posebnim prilikama. sigurna sam da ću nekima to reći tek na sprovodu. :D
kad upoznam nove ljude koji mi fino sjednu, dam im to do znanja i onda više ne ponavljam jer kontam da je poruka primljena.
ne ljubim ljude. rijetko grlim. rijetko trebam da me se grli. u biti, zadnje što trebam je da me se grli. radije bi da me se nasmije, recimo.
u vezi sam skroz drukčija, mogla bih neprestano skakat po curi i uživam kad me ona ne pušta na miru. zato jer taj odnos ima tu komponentu fizičke bliskosti koja je proizašla iz dijeljenja intime, a s vremenom prerasla u dublji osjećaj privrženosti koji je neusporediv s bilo kojim "običnim" prijateljstvom. i to je u biti ta razlika između veze i prijateljstva, kažem ja. što me opet vraća na onu "da nemam potrebe za seksom, ne bi nikad bila u vezi". :D
:giveflower: skidam kapu,sve isto osim grlim povremeno i to samo jednu dvije osobe,dovoljno drage. sve ostale ne grlim.
ont:bit u vezi a osjećat samoću,that is the problem. mada ponekad i samoća godi...dok usamljenost baš i ne. mhm.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=3QV8cOmsTdI[/youtube]

black.cat
Postovi: 1706
Pridružen/a: 30 stu 2011 16:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: samoca

Post Postao/la black.cat » 10 pro 2012 08:54

solo sam i necu sad umrijet zbog toga, a istina da mi netko zafali sa vremenom na vrijeme, ali ja uvijek naletim na krivu ili sam previse izbirljiva...

Avatar
Angela07
Postovi: 701
Pridružen/a: 30 srp 2011 19:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: samoca

Post Postao/la Angela07 » 10 pro 2012 08:57

:kokice: bolje biti solo nego s budalom

Avatar
hops
Postovi: 4102
Pridružen/a: 12 ožu 2012 08:34
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: samoca

Post Postao/la hops » 10 pro 2012 10:36

samoca ima jednu pozitivnu stranu - potice dramturgiju kreativnog stvaralastva.

Avatar
softy
Postovi: 134
Pridružen/a: 28 stu 2012 09:46
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: samoca

Post Postao/la softy » 11 pro 2012 17:29

Solo sam tek nekoliko mjeseci ali mi po prvi put u životu to i odgovara. Inače, od svoje 21 nisam bila solo više od tjedan, dva maksimalno. Samoća me plašila i manijakalno sam skakala iz veze u vezu. To je rezultiralo cijelim nizom loših veza i kompliciranih prekida. Osim toga, došla sam do zaključka da se već najmanje 5 godina nisam zaljubila u nekoga onako fajn, kako treba: leptirići u trbuhu, nervoza, nestrpljivo iščekivanje sljedećeg susreta i slično. Sve se nekako svelo na sviđanje, sex i pojedine zajedničke interese koji su iz nekakvog, ne znam kako to nazvati; automatizma?! prerasli u veze. Tako da sada zapravo uživam u mom samovanju i nigdje mi se ne žuri :svelja:
Samo od sada na dalje reagiram isključivo samo na klecanje koljena i ostajanje bez daha na dotičnu. It's gotta be perfect or we can be just friends ;)
btw. imam osjećaj da pitanje samoće nekako posebno žari i pali baš zimi pred ove blagdane. kao da svi podivljaju i funkcioniraju pod imperativom izbjegavanja samovanja na Božić :lol:
Lost in space and time...

Avatar
roadkill
Postovi: 3338
Pridružen/a: 22 sij 2008 01:01

Re: samoca

Post Postao/la roadkill » 11 pro 2012 17:34

softy je napisao/la: pitanje samoće nekako posebno žari i pali baš zimi pred ove blagdane. kao da svi podivljaju i funkcioniraju pod imperativom izbjegavanja samovanja na Božić :lol:
ma kakvi blagdani... :D redukcija troskova grijanja.
bring your mind into my head...

Avatar
softy
Postovi: 134
Pridružen/a: 28 stu 2012 09:46
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: samoca

Post Postao/la softy » 11 pro 2012 18:11

hehehe recesijom do ljubavi :touched:
Lost in space and time...

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: samoca

Post Postao/la Kroacija » 11 pro 2012 19:43

Unatoc herpesu, dobro si opisala to gore. Sjecam se da sam usla u dvije veze na taj nacin, bila sam zesca odvratnjakusa i povrijedila cure (i decka). Ako nema kemije, nema ni veze, tocka.

Avatar
softy
Postovi: 134
Pridružen/a: 28 stu 2012 09:46
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: samoca

Post Postao/la softy » 12 pro 2012 11:36

herpes mi izoštrava percepciju :lol:
e da sam samo u 2 veze tako ušla bila bi zadovoljna. čak su neke i relativno dugo trajale ali sad kad si odvrtim neke scene iz njih u glavi dođe mi da si opalim šamarčinu :sealedlips:
Lost in space and time...

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: samoca

Post Postao/la Kroacija » 17 pro 2012 14:58

same here. :shakinghead:

Avatar
melted_sun
Postovi: 1453
Pridružen/a: 26 lis 2010 20:40
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: samoca

Post Postao/la melted_sun » 17 pro 2012 19:27

ne znam.nisam od 15 godine bila kvalitetno solo. stalno u nekim dugim vezama.
sad sam solo 2 mjeseca i koji dan i to mi je najduže da sam solo ikad.
ne znam jel mogu izvuć ikakve zaključke iz toga.. osim da mislim da mi glavi treba ozbiljan odmor od "druge" strane
tako da mi ovakva situacija super odgovara.

Odgovorite