napadi i to

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

napadi i to

Post Postao/la Kroacija » 16 pro 2012 23:19

ponukana sinocnjim dogadjajem, htjela bih cuti vasa iskustva. jutros oko 2 smo se ja i cura vracale doma nakon izlaska i naletjele nedaleko od stana na pijanu i celavu mrgastu budaletinu. lik je hodao iza nas i pricao sam sa sobom dovoljno glasno kao da hoce da ga cujemo. jedna od lijepih recenica je bila mozda i nesto pofukam veceras. i stanem ja odglumiti kao da se idem pocesati na nozi, samo da on prodje ispred nas, medjutim lik uhvati curu oko struka, na sto mu ona odgovori "prste k sebi". nakon toga je i dalje nastavio pilati, dirkati ju. uzela sam mobitel i rekla mu da zovem policiju, naravno, utipkala sam neki random broj i glumila da zovem. :D mahnito je krenuo prema meni i rekao da ce izvaditi kurac i onda je ova herojski stala ispred mene. nekako smo ga se uspjeli rijesiti bez posljedica, ali ono sto mi je zao je sto u tom trenutku nisam imala sprej. ili šoker. :D i sad guglam malo i to, vidim da se eksli soker i moze kupiti. a za ovakve situacije je nelose imati u najmanju ruku sprej uza sebe.
ima li neka od vas kakvo obrambeno sredstvo, je li ga ikada koristila te jeste li imali opcenito slicne susrete sa random brbanima?
do share. :strip:

Avatar
me,myselfelse
Postovi: 1561
Pridružen/a: 30 svi 2011 00:14
Spol/rod: žensko

Re: napadi i to

Post Postao/la me,myselfelse » 16 pro 2012 23:27

frendici je lik dolazio u birc. i pričao da će ju vezati, kurcem po čelu mlatiti. prestala raditi.

frajer lud. tomo.

sav istetoviran, ogroman. jednom su mu zvali murju.


i mislim da bi svaka cura trebala imati sprej. šoker mi je nekak preopasan, mislim da bi sebe stresla.

(sad se sjetih nesporazuma/svađe od četvrtka. pijane cure ne bi smijele imati sprej, da se ne bi pijane svađe pretvorile u klubove pune ljudi kojima suze oči)
Ako želiš mir, pripremi se za rat!

Majke mrze ratove.

http://www.youtube.com/watch?v=vDErC8-MrUw

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: napadi i to

Post Postao/la omnia » 16 pro 2012 23:30

Jao. Mojoj bivšoj cimerici je otac bio poklonio sprej, meni je bilo smiješno, al' zapravo je dobro imat to uza se.

Ja srećom nisam imala takvih iskustava (al' još sam mlada, jel :D), onako random pipkanja i hvatanja oko struka i za guzu u klubovima te nasrtaje pijanaca ne kontam, ali moju sestru je neki stranac čak bio pratio, sustigao i pritisnuo uza zid te joj svašta govorio. Mislim da bih ja poludjela da mi to napravi, a što bi tek bilo da sam ja bila tamo.

Inače, mrzim kad mi tako napadaju frendice ili sestru, mislim da bih se bila spremna potući s takvim likovima. Kreteni.
Nanervirala sam se malo sad.

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: napadi i to

Post Postao/la Kroacija » 16 pro 2012 23:31

@memyself_Jesi ti to imala neki lezbo-okrsaj? :D

Avatar
me,myselfelse
Postovi: 1561
Pridružen/a: 30 svi 2011 00:14
Spol/rod: žensko

Re: napadi i to

Post Postao/la me,myselfelse » 16 pro 2012 23:35

nisam. budalo. :D
Ako želiš mir, pripremi se za rat!

Majke mrze ratove.

http://www.youtube.com/watch?v=vDErC8-MrUw

Avatar
gemini
Postovi: 1288
Pridružen/a: 04 kol 2012 12:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: napadi i to

Post Postao/la gemini » 16 pro 2012 23:43

makar i neke lezbe treba puknut sokerom..uglavnom, podrzavam, mislim da je sprej dovoljan..

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: napadi i to

Post Postao/la slapa » 16 pro 2012 23:50

mislim da je sprej praktičniji jer se može koristiti iz veće udaljenosti. znam neke cure koje ga nose, uglavnom jer su doživjele neke neugodnosti/krađe.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
djembefola
Postovi: 44
Pridružen/a: 14 tra 2012 23:14
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: napadi i to

Post Postao/la djembefola » 16 pro 2012 23:54

gemini je napisao/la:makar i neke lezbe treba puknut sokerom..
slazem se. :D

ja isto razmisljan da si nabavin jedan taj sprejic, cula san da su oko 40kn i taman stanu u torbicu.
sinoc mi se desilo u klubu punom ljudi da me lik bas bas bezobrazno i bez pardona uvatija oko struka i poceja dirat na sta sam popi... i drsko se izmakla... uf da sam imala soker ili dzepnog pikachua, dobija bi svoje.
ne znam ja ništa, ja sam ovde biciklom

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: napadi i to

Post Postao/la slapa » 16 pro 2012 23:57

offT. dosta su slobodni ljudi u tim klubovima. prošli vikend me jedna cura skoro pa izmasirala dok se kao provlačila kraj mene prema šanku. onako duž cijelih leđa. ako tako sve pipka onda se bome napipala tu večer.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

backspace

Re: napadi i to

Post Postao/la backspace » 17 pro 2012 08:34

Nisam imala takve situacije bas. Najblize je bilo brijem na druzenju pretprosli petak, kad je onaj tip, ne znam zasto, imao spustene hlace :D i kad je dobacivao gluposti.
Kretena ima dosta, a kako ja volim reci, dovoljan je jedan.
Nabavi si to, sokere, sprejeve, sve. I, naravno, reci picajzli da bude manje zamamna i da se manje provokativno oblaci. ;)

Avatar
roadkill
Postovi: 3338
Pridružen/a: 22 sij 2008 01:01

Re: napadi i to

Post Postao/la roadkill » 17 pro 2012 09:47

Pa sto ja znam, tu i tamo netko nesto dobaci, ali rijetko. Nisam im zanimljiva. :D
Proslo ljeto me oko 3 ujutro zaustavio i skoro bacio s bajka neki pijani decko. Nisam nista ni rekla, samo sam ga gledala. Ostatak ekipe mu je bio pribraniji pa su skuzili i odvukli ga. Jedan se poceo ispricavati, nisam se obazirala, nastavila sam.
Imam sprej, poklonili mi ga, ali nikad ga ne nosim. Budala ima, sve vise cini mi se, ali ne opterecujem se pretjerano.
bring your mind into my head...

Avatar
bašja
Postovi: 2639
Pridružen/a: 11 kol 2010 20:18
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: napadi i to

Post Postao/la bašja » 17 pro 2012 09:53

ja samo čekam priliku da godine i godine maršal artsa mogu napokon upotrijebiti da nekome oštetim potomstvo. ali je ironija u tome što, kad su ti ruke i noge ubojito oružje kao meni, ljudi to primijete već u pogledu i to im je dovoljno da pobjegnu glavom bez obzira... -.-
How did a housepet, who ignores people, get into our lives? They basically domesticated themselves.

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: napadi i to

Post Postao/la Kroacija » 17 pro 2012 13:50

backspace je napisao/la: I, naravno, reci picajzli da bude manje zamamna i da se manje provokativno oblaci. ;)
Da joj kazem da prestane nositi majice, hlace i cizme? :D da izlazi van u gore-tex jaketama i redneck kosuljama? :D

Nikad mi/nam se nije desilo ovako nesto, kreten je mogao zaustaviti bilo koga tako, ali mi smo bile jedine tu u krugu od 300 m :/
Uglavnom, mnogo neugodno. Da sam musko ili malo vece/jace cedo, odalamila bih ga bez beda cim ju je dotaknuo.

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: napadi i to

Post Postao/la slapa » 17 pro 2012 14:08

dok sam još na faksu bila na tuškancu je neki tip frendici ukrao torbu dok smo šetale po tamo. nije htjela ispustiti pa ju je šaketao po trbuhu. neki nadrogirani po mojoj procjeni. od mene je dobio martom po nogama par puta a pobjegao je kad je uspio iščupati torbicu. ona je još išla i trčat za njim. svakako dobro je imati sprej uz sebe, nikad ne znaš. to je bilo tipa nedjelja popodne, šetnja po mirnom kvartu pa opet sranje.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: napadi i to

Post Postao/la Kroacija » 17 pro 2012 14:15


Avatar
me,myselfelse
Postovi: 1561
Pridružen/a: 30 svi 2011 00:14
Spol/rod: žensko

Re: napadi i to

Post Postao/la me,myselfelse » 17 pro 2012 14:17

baš sam ti htjela reć čakiju za samoobranu, i izbjegavaj vodu :D
Ako želiš mir, pripremi se za rat!

Majke mrze ratove.

http://www.youtube.com/watch?v=vDErC8-MrUw

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: napadi i to

Post Postao/la Kroacija » 17 pro 2012 14:21

uvjerena sam da bi ga ova moja xena oborila da nas je napao. :D ili je to samo do mene slabasne dok se zajebavamo po kuci. :dork:

Plague

Re: napadi i to

Post Postao/la Plague » 17 pro 2012 15:15

do tebe je.

ja neprestano nalijećem na budaletine i skužila sam da su ovi drkadžije što vole dobacivati i pokazivati kurce bezopasni. više se oni boje nas, nego mi njih. :D pred koji tjedan sam tako nekom idiotu u zadru zaprijetila da ću ga zadavit golim rukama. pobjegao je. :D
doduše, imala sam jedan malo opasniji okršaj u srednjoj kad me tip slijedio ulicom neko vrijeme i zgrabio za sisu. ubila sam boga u njemu martensicama. i taj je pobjegao. :lol:

ispadam ja veći manijak od njih.

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: napadi i to

Post Postao/la Kroacija » 17 pro 2012 15:17

do mene je? :D

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: napadi i to

Post Postao/la ariadne » 17 pro 2012 15:27

Moja faca je moja najbolja obrana. :shinner:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: napadi i to

Post Postao/la Kroacija » 17 pro 2012 15:35

to sam i ja mislila za sebe. :D :magnet za idiote:

Avatar
Rock Faerie
Postovi: 2015
Pridružen/a: 21 pro 2006 15:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: napadi i to

Post Postao/la Rock Faerie » 17 pro 2012 15:41

Kod mene je uvijek borba između šutiti i proći ili im reći što ih ide. Ajme na kakve sam ja sve nailazila :gigglenod: najdraži mi je bio jedan voajer kada sam išla u srednju školu još, bila sam jedina u podhodniku i vidiš lika hej mala oćeš nešto vidjeti ja pogledam kad ono lik zbaci sa sebe kaput a ispod gol. Nisam ga nit pogledala samo sam prošla (bila sam pametnija tad lol). Sljedeći dan u tramu opet taj isti lik kad me vidio lice mu se ozarilo i prišao mi i počeo pokazivati svoje gole slike. Onda su frendice i mene jednom skinsi napali kao silovat ćemo vas sotonistice (bile smo gotičarke) ne znam fkt kako sam to preživjela, onda nedavno mi neki lik u tramu pred svima oćeš se udati za mene i fkt me ugnjavio i bilo mi je neugodno, a prije par mjeseci sam doživjela najgoru moguću situaciju trojica taman blizu moje zgrade kad sam već bila blizu doma me uhvatila zajebavati da di mi je dečko kako me pušta samu i sad se jedan odvojio od društva i počeo me pratiti adrenalin me tako puknu i da mi je prišao iskopala bi mu oči sa ključevima. Nakon toga mi je tata nabavio onaj sprey jer me očito dečki fkt vole zajebavati, a i nosim nožić sa sobom i fkt bi ga upotijebila. Kad sam bila mala pedofili su me salijetali kao muhe govno.
They share a look in silence and everything is understood

Avatar
roadkill
Postovi: 3338
Pridružen/a: 22 sij 2008 01:01

Re: napadi i to

Post Postao/la roadkill » 17 pro 2012 15:47

sad sam se sjetila srednje skole. :D bar par puta tjedno je neki lik drkao u parku kroz koji sam prolazila i to ujutro. meni bi samo padalo na pamet kako mu se da ustajati zbog toga. jednom prilikom sam prelazila trg (imala sam predsat, jos nije bilo 7, napola sam spavala na nogama) i morala se spustiti stepenicama, uskim prolazom. vidjela sam ga na vrhu stepenica. bilo je proci kraj njega ili se vracati nazad i ici okolo. :D mos misliti sto cu ici okolo.

boze, sto je meni onda sve bilo ravno. :blushes:
bring your mind into my head...

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: napadi i to

Post Postao/la ariadne » 17 pro 2012 15:50

Takvog jednog sam policiji prijavila. Tj. rekla sam školskom psihologu, a on je zvao policiju. Kasnije mi je rekao kako je lik poznat policiji već. :lol: :roll: Diže mi se kosa na glavi čim čujem "otprije poznat policiji". Zašto je samo poznat? To mi zvuči ko da se međusobno pozdravljaju na ulici.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Rock Faerie
Postovi: 2015
Pridružen/a: 21 pro 2006 15:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: napadi i to

Post Postao/la Rock Faerie » 17 pro 2012 15:55

U vrijeme dok sam išla u srednju od frendice kolegicu iz razreda su pretukli i silovali skinsi, svaki put kad bi išla u Močvaru sam se bojala jer smo bili alternativci, a danas se moram bojati jer sam lezba loool mogu reć da mi je bilo teže dok sam bila gotičarka.
They share a look in silence and everything is understood

Plague

Re: napadi i to

Post Postao/la Plague » 17 pro 2012 16:08

Shapeshifter je napisao/la:Kad sam bila mala pedofili su me salijetali kao muhe govno.
imala sam situaciju sa susjedom, ni više ni manje. mislim da mi je bilo 10-ak godina. krenuo me pipkat usred bijela dana pred zgradom. who does that? a imali smo podrum. :D

jedini zaključak je da mi se to događa jer izgledam ko lak plijen - mlado i nevino. zato sam se nagledala toliko nepoznatih kurčeva. jedva čekam ući u tridesete. možda onda počnem izgledat kao da sam prešla dvadesetu pa me se svi ostave na miru.

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: napadi i to

Post Postao/la ariadne » 17 pro 2012 16:13

Plague je napisao/la:a imali smo podrum. :D
Isuse skoro sam se ugušila kakaom. :lol: :lol: :lol:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Rock Faerie
Postovi: 2015
Pridružen/a: 21 pro 2006 15:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: napadi i to

Post Postao/la Rock Faerie » 17 pro 2012 16:14

Znam kako ti je :veryhappydance: ja sam imala scenu sa svećenikom, u tom trenu sam prestala biti zaljubljena u Isusa. Iako vjerujem da s obzirom na sve što sam doživjela do sada, imala sam nevjerojatnu sreću. Za razliku od nekih cura :/
They share a look in silence and everything is understood

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: napadi i to

Post Postao/la omnia » 17 pro 2012 16:17

Pedofilski doživljaji :happycry:

Sad sam se sjetila scene, bilo mi je manje ili oko 10 godina, sama sam se vraćala doma, popodne je bilo, kad me zaustavio neki brkonja i počeo ispitivati. Na kraju me poljubio u obraz i onda sam pošla. Svašta.

Avatar
Soopertrack
Postovi: 804
Pridružen/a: 14 tra 2010 23:06

Re: napadi i to

Post Postao/la Soopertrack » 17 pro 2012 16:20

e roadkill sjetila si me zgode :D
bilo je to u vrijeme mojih srednjoškolskih dana. školskog zbora i manje cigareta.
ugl, kretali smo jedno jutro na neko natjecanje pjevačko. da nadodam, ženski zbor.
i lik, ni manje ni više, ranom zorom čekao u jednom haustoru otvorenih vrata sa pimpekom u ruci,
drugom je kao mahao, ono, ne znam.
baš se zapitaš - kako mu se da ustajat. i ono bitnije, tko mu je dojavio?

ne sjećam se inače nekih velikih nastranih upada. drkaroša je bilo, ali oni su nekako bezazleni.
i kad sad o tom moram mislit, čini mi se da su svi koje sam vidjela imali male piše. :D
something to think about :D
The drum is the first thing you hear.. your mothers heartbeat..

Odgovorite