drvokicenje....

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: drvokicenje....

Post Postao/la Zita » 22 pro 2012 18:06

FYI: u bauhausu ima zivih preslatkih borica, smreka i pitajbogacega za 69kn. u tegli. visine 1m. meni sasvim dost.

inace ne volim kitit bor. nikad mi to nije bilo nes ekstra al volim ga imat doma. nek se neko drugi jebe sa kuglicama :D
Measure of a woman is her sense of humor

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: drvokicenje....

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 22 pro 2012 18:10

^ this is soooo wrong! :lol: :lol:

Da si bila s nama u četvrtak u studiju i da si čula bolesnjavu na temu kuglica, sad bi se smijala skupa samnom... :D
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: drvokicenje....

Post Postao/la slapa » 22 pro 2012 18:52

jako sam lijepi bor napravila ove godine. je da su mi živci otišli ali lijep je...
imam DIY overdose nakon današnjeg dana. al nisam grinč.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: drvokicenje....

Post Postao/la ariadne » 23 pro 2012 01:02

slapa je napisao/la:al nisam grinč.
Ha. Bit će nešto od tebe. :sinister: :D

Mi još nismo kupili bor, mama je namjerno čekala da dođem doma pa da mene odvuče. Probably u cik zore. -.-
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
hops
Postovi: 4102
Pridružen/a: 12 ožu 2012 08:34
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: drvokicenje....

Post Postao/la hops » 24 pro 2012 15:33

bor okicen do pol.
u gradu zagrebu nije naden dovoljno skladan set kuglica za naseg plasticnog mezimca iz kine.
bacali smo kocku dal ga okitit samo do pola po visini ili po poprecnom presjeku.
drugo je pobijedilo.
nasla sam i prekrasnu plavu spicu!
naravno da nije pasala...
i zakljuceno je da moja percepdija velicine steka. u bauhausu je izgledao puno manje. mozda zbog razlike u kvadraturi izlozbenog prostora u odnosu na nasu rezidenciju.
mnogo je prevelik...mnogo...
evo, iselili privremeno trosjed da bor stane. a ionako nije bio u slkadu sa kuglicama. trosjed, naravno.

Avatar
me,myselfelse
Postovi: 1561
Pridružen/a: 30 svi 2011 00:14
Spol/rod: žensko

Re: drvokicenje....

Post Postao/la me,myselfelse » 24 pro 2012 15:41

Volim te kitaste borove, al ne volim montirati, i ono kasnije, pa sam malo poprskam po kuci onaj miris borove sume, I voila.

Doduse, bit ce plavi sob, sa pomicnom glavom na dvoristu, kraj smokve.

Cak je lijep.
Ako želiš mir, pripremi se za rat!

Majke mrze ratove.

http://www.youtube.com/watch?v=vDErC8-MrUw

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Re: drvokicenje....

Post Postao/la Ameli » 24 pro 2012 21:51

Ovaj naslov me ubija,..
zapravo me zbuni..drvo-kičenje, drvo-pičenje, vičenje, pečenje :-o
hops, majketi, naslov? kad prođe Božić i bor moradne vanka :D
di si preselila trosjed, na balkon
:D

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: drvokicenje....

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 24 pro 2012 23:25

Drvokićenje Vol1 at my place.
Bor kitim ja. Očekivano vrijeme kićenja: 20min. Izvadit bor, razdvojiti ga, izvaditi lampice, kuglice, mašne, trake, nabacit to na bor, uštekat u struju, diviti se i počistiti. 20min.
Radnja: vadim bor, vadim lampice, divim se novim lampicama kupljenim u petak, vadim kuglice, niti jedna ne pukne, sretna sam, vadim trake, napravim korak unazad da napravim umjetničku sliku bora u glavi, stavljam lampice, majka dovikuje (kao i svake godine: lampice idu zadnje :roll: ), stavljam kuglice, stavljam trake, stavljam mašne, stavljam špic. 15min. Cca. Stojim i divim se. :duckdance:

Za stolom (estišem) sjedi moj najdržai otac i promatra me zlobnim GRINČ pogledom.
Otac: Ivana, a zašto ti je ova plava kuglica (bor je u crveno plavoj nijansi sa daškom tirkizne i baršunasto crvene. Serem, lampice su crvene i plave - bor je crveno-plav. Amen.) odmah pored ove druge plave? Daj si to mal rasporedi. I zakaj ti ova plava lapica drito do crvene kuglice? :faint:
Okrenem se i pogledam ga pogledom koji govori: sad se odlično praviš da zamijećuješ uopće da ima ikakvih kuglica, znam da me sprda i ignoriram. Buraz je skužio da je stari raspoložen pa se priključio sa komentarima ala Modni Hračak. Tada ni moja izjava "Ja to tak hoću" nije imala učinka. :shakinghead:
Buraz: e sis, mislim da ti ova crvena mašna nije pod vaservagu. Jbt kak to kitiš bor?!?
Sad već kipim dok se oni valjaju.
Moja majka-kraljica baci pogled iz kuhinje sa neke čokoladne glazure i dobaci: e a s ove strane ti je rupa i nemaš niš na grani. (sere. imala sam na svakog grani neš)...
Ja već lagano odskakivam sa zemlje, a oni još više nastavljaju jer vide da ja šizim. Logično jel.
I onda je došla izjava od moj najdražeg oca kao šlag na tortu: e a ja mislim da bi ti to trebala ponovo napraviti. Ovo nie baš nešto.
:primalscream: :primalscream: :primalscream: :primalscream: :primalscream: :primalscream: :primalscream: :primalscream: :primalscream: :primalscream:

Poskidala sam sve jebene kičaste pizdarije sa jebenog drveta, skoro sam i njega bacila van kroz vrata, na lampice sam stala nogom 3x i psovala sam da sam se sama sebe postidjela.
Moji ukućani su se valjali.

Stoga, Drvokićenje Vol2 at my place.
Vrijeme trajanja. SAT IPO!
S A T I P O L!!!!
Mother fuck!
90 minuta!!
Ispizdila sam. Jebeni bor. jebeno kićenje. Jebene kuglice. Jebene mašne. Lampice su naravno odlične jer sam ih ja kupila.
Bor je okićen, izgleda ISTO KAO I PRVVI PUTA.
Bor je. Okićen je. Šljašti. Blješći. Troši struju.
Nakon sloma živaca sam počistila za sobom i divila se svojoj sposobnosti:
a) da mogu okiti bor za 15min. :spotlight:
b) da mogu zabaviti svoju obitelj na 2h nauštrb svojih živaca. :thumbup:
c) da mogu toliko ispizditi da nisam čak ni u šalici kuhanog vina uživala. Prvoj.

Ali bor je okićen. :spotlight:
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: drvokicenje....

Post Postao/la ariadne » 24 pro 2012 23:42

:lol:

A mogla si im reć da se steraju? :lol: Mislim, kad su te već zajebavali bezveze. :D
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: drvokicenje....

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 25 pro 2012 00:16

Ariadne, pa sveti su dani. Nemreš se tak' izražavat. slika
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: drvokicenje....

Post Postao/la ariadne » 25 pro 2012 00:45

Meni je samo kićenje bora sveto, zato mi je i trebalo sat vremena. :diva: :lol: Stari mi je nešto htio srat pa sam mu rekla "tišina tamo" i riješila situaciju po kratkom postupku. :shinner:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
roadkill
Postovi: 3338
Pridružen/a: 22 sij 2008 01:01

Re: drvokicenje....

Post Postao/la roadkill » 25 pro 2012 11:59

Ne kitim bor, pomognem mami s njihovim ako se tamo zateknem.
No, ove godine sam ozivila novu shemu. Bor za jednokratnu uporabu! Zivo drvce s iskljucivo cokoladnim ukrasima. Ako prezivi do Nove, tu me rezite. :pokazuje.vrat: Kod prijatelja, da ne narusavam svoj ateisticki sklad. :D
A na vrhu bora je najbolja masna. Ikad! :lol: Daje pecat cijeloj kompoziciji a kad se uracuna i ulozen trud da se jadnica oformi, kreatorica zasluzuje cistu peticu. :D
bring your mind into my head...

backspace

Re: drvokicenje....

Post Postao/la backspace » 25 pro 2012 12:54

Kuvam, perem i radim mašne po kućama! Ne ispadaju bas najreprezentativnije, mozda, eventualno, ali to je zato jer delam sa sljedecim materijalom: jedna traka, 5% upute, 5% improvizacija, 90% xmas LJUBAV i 0% znanja, vjestine, spretnosti i sveg ostalog ceg se mozete sjetit :D

Avatar
roadkill
Postovi: 3338
Pridružen/a: 22 sij 2008 01:01

Re: drvokicenje....

Post Postao/la roadkill » 25 pro 2012 12:58

backspace je napisao/la:Kuvam
:roll: tako bi ti i na sudu rekla.

:D
bring your mind into my head...

Avatar
hops
Postovi: 4102
Pridružen/a: 12 ožu 2012 08:34
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: drvokicenje....

Post Postao/la hops » 25 pro 2012 13:15

prava bozina atmosfera...
drvo bljesti (samo pol strane).
lampice... i tako to, a u pozadini radio sa bozicnim pjesmama.
i onda voditelj usere ugodaj i kaze "sada slijedi rektalni blok"
ili je rekao "...reklamnio blok"

black.cat
Postovi: 1706
Pridružen/a: 30 stu 2011 16:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: drvokicenje....

Post Postao/la black.cat » 26 pro 2012 08:42

prvo sam si mislila kako necu imat zivaca za slaganje bora, a onda kad sam se zanijela :D slagala sam ga 3h i mogu rec - bas sam ga lijepo okitila :blushes:

Odgovorite