Hrvatski selebritiji

Ovdje spadaju teme koje se ne mogu svrstati u ostale forume. SVE privatne prepiske i dogovore vodite u podforumu dnevna soba.
Odgovorite
Avatar
lucretia
Postovi: 1214
Pridružen/a: 06 tra 2009 13:28
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: in the moonlight

Hrvatski selebritiji

Post Postao/la lucretia » 09 lip 2013 15:10

S obzirom da sam u posljednje vrijeme prisiljena dijeliti radni prostor sa Severinom i Thomsonom, zapitah se kako bi bilo da zbilja živim u njihovoj blizini. Ono - da se srećemo u liftu, kupujemo u istom Konzumu, pijemo nedjeljnu kavu stol do stola. Mislim da bih hodala po susjedstvu s povećim sunčanim naočalama.

Kakav je vaš odnos prema našim zvijezdama i zvjezdicama kad ih vidite u živo? Poludite od sreće i tražite autogram ili se pravite da ih niste uočili i tretirate ih kao i bilo koju Baru ili Jozu?

Znam da kod nas (na sreću) ne postoji tradicija da svaku iole poznatu osobu uhodi more paparazza, tako da smo barem s te strane pošteđeni strke kad prođe neka posvuduša, ali me zanima koliko obični ljudi rade senzaciju od toga.

:cameraman: :kokice: :read:
We serve an old moan in a dry season
A lighthouse keeper in the desert sun
Dreamers of sleepers and white treason
We dream of rain and the history of the gun
There's a lighthouse in the middle of Prussia
A white house in a red square
I'm living in films for the sake of Russia
A Kino Runner for the DDR

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Hrvatski selebritiji

Post Postao/la ariadne » 09 lip 2013 15:39

Ne primjećujem ljude oko sebe kad hodam gradom. Alku Vuicu sam jedino prepoznala kad sam prošla pored neke terase na Cvjetnom, ali po glasu. Vakulu isto tako, iako smo bili na istoj tramvajskoj stanici i ušli u isti tramvaj. :lol: Ne znam jel se on uopće računa ko selebriti.

Ignorirala sam ih oboje. :shrug: Ko i većinu ljudi, dakle. :lol:

Edit: jedino sam si zacrtala misiju da kad/ako nekad negdje sretnem Gibonnija, moram ga pitati kako točno ide onaj jedan stih u Zlatne godine jer me to pati već neko vrijeme. :shinner:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Aven

Re: Hrvatski selebritiji

Post Postao/la Aven » 09 lip 2013 15:56

Hrvatska mi izgleda kao neko veliko selo u kojem su neki ljudi tek poznatiji većini.
Status zvijezda i/ili "visokog društva" su zauvijek uništile emisije poput Red Carpeta pa tako svaki frik koji se par puta pojavi u prilozima postane poznat.

Jednom sam se skoro zabila u policu sa šminkom kad sam hodala Müllerom i uočila Natašu kako sjedi na manikuri.
Al' slično bih reagirala kad bih iznenada vidjela bilo koju ženu koja mi je hot.

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: Hrvatski selebritiji

Post Postao/la Zita » 09 lip 2013 17:07

Jednom davno sam sjedila sa frendicom u centru grada i pored je sjedila neka neobicno obucena zena koja je buljila u mene. Postalo je malo iritantno i pozalila sam se frendici da ova cudakinja stol do nas bulji u mene i da bi najradje otisla pa me sokirano pogledala i rekla kako je to Nina Violic...nisam je prepoznala. Takodjer sam jednom vidla vrlo niskog covjeka i receno mi je da je to bio Aki Rahimovski. Nisam ni to pokopcala najbolje. Imala sam jos par slicnih susreta no obzirom da ne pamtim lica (ni imena) nisam ih dozivjela sve dok nisu otisli.

Nit pratim hr selebritije nit me zanimaju, nit ih prepoznajem. Uopce. Al to je ok posto ne gledam tv a i novine sam prestala citat jer me deprimiraju.
A i imam neku naviku da ne buljim u ljude kad prolazim pored njih tak da, kad bi mozda i znala za nekog poznatog, vjerojatno ga/ju nebi vidla..
Jos uz to sve u ovoj vukojebini svatko moze bit poznat i opcenito su sjebane vrijednosti toga sto je popularno a sto ne tak da sve one cudake iz red carpeta ne smatram posebnima/vaznima.
Mislim da nebi trazila autogram od nekog, vjerujem da se nebi pokusavala slikat sa hr selebritijima i opcenito ih ne dozivljavam.
Mislim da je to ok, i oni su ljudi, (valjda) trebaju privatnost i sigurno imaju tonu ludaka koji ih opsjedaju.
Measure of a woman is her sense of humor

Avatar
margarita
Postovi: 1323
Pridružen/a: 09 ožu 2013 17:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Hrvatski selebritiji

Post Postao/la margarita » 09 lip 2013 19:55

Tu i tamo mi se dogodi da vidim nekog u gradu, ali na tome moja znatizelja stane. Niti me zanimaju, niti me briga sta rade, a vecinu ovih novih "selebritija" ne bih ni prepoznala, jer nemam pojma tko su ni sto ih cini "poznatima". Pila sam kavu jednom stol do Ivanisevica i Tanje Dragovic. :D
Stvarno ne znam koga od nasih bi morala srest na ulici da bi mu prisla iz bilo kojeg razloga.
Ima ih koje cijenim i mislim da su ok ljudi, ali nisam tip koji bi prilazio ljudia tak na cesti. Nek ljudi secu na miru, bas im treba da ih netko gnjavi i lovi po ulici. :D

black.cat
Postovi: 1706
Pridružen/a: 30 stu 2011 16:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Hrvatski selebritiji

Post Postao/la black.cat » 09 lip 2013 20:14

mislim, budem happy i bude mi fora kad ih vidim, ali opet i oni su ljudi od krvi i mesa, stvar je samo glamura jer su ipak poznati, a pricice i dogadjaji o njima se prodaju.

str8faith
Postovi: 6910
Pridružen/a: 21 svi 2012 21:56
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U braku
Lokacija: Racisce

Re: Hrvatski selebritiji

Post Postao/la str8faith » 10 lip 2013 00:43

ma nabijem sve ove hr, selebritije na kolac i zavrtim ih dva put ! svi se umisle čim dobiju prvu plaču! u prijevodu ili budi kakvi si bijo ili odi glumi govno kakvo želiš da budeš! selim se u Crnu Goru , pun mi je kurac ove Kroejše i ove psihe , cigan, do cigana!
Bezi Jankec, bezi Jankec
cug ti bu pobegel

Avatar
me,myselfelse
Postovi: 1561
Pridružen/a: 30 svi 2011 00:14
Spol/rod: žensko

Re: Hrvatski selebritiji

Post Postao/la me,myselfelse » 10 lip 2013 11:44

šta ti cigani učiniše da ih vrijeđaš tako.
Ako želiš mir, pripremi se za rat!

Majke mrze ratove.

http://www.youtube.com/watch?v=vDErC8-MrUw

Avatar
lucretia
Postovi: 1214
Pridružen/a: 06 tra 2009 13:28
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: in the moonlight

Re: Hrvatski selebritiji

Post Postao/la lucretia » 10 lip 2013 12:08

Bas. Malo kulture
We serve an old moan in a dry season
A lighthouse keeper in the desert sun
Dreamers of sleepers and white treason
We dream of rain and the history of the gun
There's a lighthouse in the middle of Prussia
A white house in a red square
I'm living in films for the sake of Russia
A Kino Runner for the DDR

Avatar
Afrodita
Postovi: 4523
Pridružen/a: 23 srp 2011 11:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Karlovac

Re: Hrvatski selebritiji

Post Postao/la Afrodita » 10 lip 2013 19:47

Ne promatram baš previše hrvatsko nebo zvjezdano i smatram da su oni kao i svi mi samo obični ljudi. Neki su vjerojatno uspješni u svom poslu i svaka im čast ali ima i onih koji su zahvaljujući velikoj medijskoj halabuci došli na mjesto koje i ne zaslužuju. Da ihh primjetim u svojoj blizini ne bih uopće nekako posebno reagirala. Jedine zvijezde koje bi me mogle baciti u nesvijest su Johnny Depp i Christina Aguilera ....obožavam ih kao ljude koji su nežto postigli a ne samo kao zgodne face. E da sjetih se ...kao tinejdžerica sam prisustvovala utakmici tadašnje rukometne reprezentacije Jugoslavije u mom rodnom gradu ..Svetlana Kitić mi je potpisivala svoju sličicu... srce me je skoro izdalo
slika
I want her everywhere and if she's beside me I know I need never care but to love her is to need her everywhere knowing that love is to share

Avatar
Billie Deadwilder
Postovi: 674
Pridružen/a: 27 tra 2012 23:02
Status: Solo

Re: Hrvatski selebritiji

Post Postao/la Billie Deadwilder » 13 lip 2013 00:07

Aven je napisao/la:Jednom sam se skoro zabila u policu sa šminkom kad sam hodala Müllerom i uočila Natašu kako sjedi na manikuri.
:lol: Kakva je to scena bila. <2

OT: Khm... jednom u mom kvartu je iz limunzine izletila trandža Indira Vladić i njezin pesek Fashion Pussy i onako... možeš se samo smijati im u facu. :D Neven Ciganović ista stvar. Malo koja zvijezda u Hrvata bi me ostavila na neki paf. Vlatka Pokos je jednom prošla kod trga bana i opet smijuljenje.

Avatar
Erica
Postovi: 172
Pridružen/a: 18 vel 2013 16:10
Spol/rod: žensko

Re: Hrvatski selebritiji

Post Postao/la Erica » 13 lip 2013 09:33

Tu sam. :)

Odgovorite