Food nazi :)

Ljubav ide kroz želudac, pa je ovdje zgodno pisati o užicima koje pruža fina i ukusna klopa ili preporučiti dobar restoran.
Odgovorite
Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Food nazi :)

Post Postao/la Little N » 09 tra 2015 11:54

Kucna druzenja.
Amaterska kuhinja.
Pohvale i pokude.
Konstruktivne kritike.

S obzirom da postoji topic za recenzije restorana, a ovo bi tamo bio off, eto vam onda nova tema..
Ja uzivam pripremat klopu za goste. Jednako tako i jest u gostima. Pa da ti domacini ne padnu u zaborav preporucite nam kome pozvonit? Kome se nenajavljeno pojavit na vratima. Sta kuhate prijateljima ili sta oni vole pojest kod vas?

U sub sam se ubila u finim pizzetama kod Margarite. Stvarno su bolje kad se prvo zalede. A Mojito. U top 3. Mozda bi bio na drugom mjestu da ih nedavno nisam popila 300tinjak. :D

Hvala Andain na savrsenom sushiu. I fakat losem Mojitu. :lol: Limeta is not your friend. Sorry ;)
I Megan radi vanserijske bruskete s lososom.
Mozete se udat. Obje ;)

S obzirom da sam kriticna po pitanju hrane, ovo nisu fejk zahvale. Nije trebao burek kaj sam zbuksala u torbi :D

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Food nazi :)

Post Postao/la Andain » 09 tra 2015 12:51

Hah..super topic :love: ..i jao, ovo boli
Little N je napisao/la: I fakat losem Mojitu. :lol: Limeta is not your friend. Sorry ;)
:lol:
Slažem se, mea culpa, mojito je bio loš..al znaš što to sad znači? Pri svakom idućem druženju kod mene, dobijaš i mojito..dok ne dobije bar 2.mjesto na ljestvici (dakle cilj je da preteknem margaritu :sinister: ) :D

Slažem se sa svim, uz dodatak cheesecake-a za što zasluge opet idu megan. Na kraju će ispasti najveća kuharica među svima nama:D

...

Volim kućna druženja uz klopu, volim (i jesti i pripremati) manje zalogajčiće i tapase i volim igre dok smo svi blago pripiti u natjecateljskom moode-u :D..još jedino treba usavršiti pripremu sangre chupitosa i imamo sve ;)
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Food nazi :)

Post Postao/la Moloko » 09 tra 2015 15:35

Volim ta kućna druženja u zadnje vrijeme čak više nego same izlaske. Volim da mi se kuha ali i sama volim kuhati.. Jednom prilikom sam radila nekakve svoje toast-ove i na kraju sam morala ispeći oko 40-ak a bilo je nas 5 :D Pred par dana sam našla nekakav recept za puretinu s rajčicom na toastu, morat ću to jednom napraviti. Sviđa mi se što ide dosta začina, volim ih stavljati u jela koje pripremam. Obzirom da su mi vina velika strast moji gosti često uživaju i u finom kvalitetnom vinu. Nice mi je kad je sve tip top, i hrana i piće. Baš sam pred par dana od mame uzela jednu kuharicu u kojoj ima hrpa različitih recepata, morat ću isprobati nešto od toga. :)
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Food nazi :)

Post Postao/la slapa » 09 tra 2015 18:01

od sve moje ekipe u Rijeci najbolje mi je kad kuham ja. :skromna: :ubergeek: mislim da bi se i oni/e složili/e. :D :D :D
ali van Rijeke moram pohvaliti BL i njezinu bolju polovicu (smijem tak reć? :D) da su mi kod njih klopica i štimung redovito super. :feelingfree:
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Malory
Postovi: 1314
Pridružen/a: 09 tra 2015 12:41
Spol/rod: žensko

Re: Food nazi :)

Post Postao/la Malory » 09 tra 2015 19:19

Volim kuhati i rado kuham za frendove. God if you can't make me skinny make all my friends fat. Toga se i držim. Obožavam ih šopati. Kuham sve što žele, pečem kolače, radim torte. Ustvari, moguće je da imam neki poremećaj. :D

Kućna druženja su mi draža od izlazaka u bučna i zagušljiva mjesta. Hrane ne fali, cuge ne fali. Pušta se muzika koju volimo, nikad nije preglasna tako da se ćakula 100 na sat.

Avatar
Yeci
Postovi: 2226
Pridružen/a: 11 stu 2010 14:11
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Food nazi :)

Post Postao/la Yeci » 09 tra 2015 20:24

Jel to hvalite me usta moja kad nitko drugi neće topic. :D
Don't talk about life, live it.

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: Food nazi :)

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 12 tra 2015 20:44

Sjećam se jednog poseta šlapici gde sam rekla: pusti mene, budem ja kuhala. :hideunderrock:

Kod mango i njene polovice redovito, lijepo i pristojno pojedemo i popijemo.
Također, šlapica popuni želudac i obogati nepce.
Ostali nisu na forumu tako da nema uputa kako doći do njih :D

Mi također volimo ugostiti ljude. Volimo se potruditi oko ludi.
Složiti neku finu klopicu, atmosferu i ljude.

U zadnje vrijeme su pidžama partiji jako poželjni, prihvatljivi i IN.
I onda ujutro jedeš ostatke od sinoć i baciš partiju igrica. :penzija:
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Avatar
margarita
Postovi: 1323
Pridružen/a: 09 ožu 2013 17:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Food nazi :)

Post Postao/la margarita » 28 tra 2015 12:50

Little N je napisao/la: U sub sam se ubila u finim pizzetama kod Margarite. Stvarno su bolje kad se prvo zalede. A Mojito. U top 3. Mozda bi bio na drugom mjestu da ih nedavno nisam popila 300tinjak. :D
Hvala Little N! Coming from you, puno mi to znaci. ;) Rado bih preuzela zasluge i za Mojito, ali njega je radila draga, ali trudila sam se naucit zanat. :D

Andain + Megan, stvarno odlicna kombinacija sushi + bruschetta + cheesecake! Mojito, not so much. :D ;)

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Food nazi :)

Post Postao/la Andain » 08 svi 2015 13:38

Dakle, sinoć su Little N i njena draga servirali nešto što sam prvi put probala u životu,a za što sam prije tog čula sam u filmovima. Ladies &...ladies, I give you ...lava cake :D
slika

I točno je ovak izgledalo, uz malo sladoleda pored :)..uglavnom, super, super desert. I sve ostalo je bilo fino što sam probala, al ovo je stvarno bio vrh cure :)
..
Eto, možete ih ženiti..obje i pojedinačno :D :P
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: Food nazi :)

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 11 svi 2015 07:39

^ slika
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Odgovorite