Roštiljanje je opasno za zdravlje

Ljubav ide kroz želudac, pa je ovdje zgodno pisati o užicima koje pruža fina i ukusna klopa ili preporučiti dobar restoran.
Avatar
crispy
Postovi: 955
Pridružen/a: 02 stu 2005 21:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zg

Post Postao/la crispy » 05 svi 2007 21:55

:roftl:
je, najbolje da prestanemo zivjeti...te nije dobro meso ovak, te nije dobro meso onak, te krivo uzgojeno povrce, te nije zdrava ova voda......ak mi jos netko veli da sex nije zdrav, upucat cu ga :D
... zauvijek promijenilo se sve ... odjednom ti ...
slika

I opet sam oživija imam force se borit
sad živim za taj osjecaj za ljubav izgorit

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 05 svi 2007 21:56

Sad ću ja nać neko istraživanje o tome, čekaj tren :D.

mayflower!
Postovi: 471
Pridružen/a: 02 stu 2005 18:20

Post Postao/la mayflower! » 07 svi 2007 10:52

nika je napisao/la:ona je sama htjela :D :D :D

Ne, ne...gust je kad upakiras u auto sve stvari. i kad imas sa sobom sve kaj ti padne na pamet za pripremanje, papicu i cugu.
Gust je i napravit jaku vatru, i imat dovoljno zara za sve. I miris mesa, i aroma dima, nogomet, vrucina nakon koje pase piva, repriza klopanja kasnije doma :D
Vis kaj sve spada pod rostilj???
I onda tus pa ici pavati... :)
moram priznati da mi se sve manje da roštiljati otkad je to društveni must. ono, ako ne roštiljaš za prvi maj - luzer. ako se ide na viksu i ne roštija - luzer. mislim kaj fali piceku iz konzuma? sendvičima? roštilju na struju? mesu koje se ne paca sto godina?

mislim, ok je sve to, volim i ja meso s roštilja. ali u svoje dragocjeno slobodno vrijeme želim se odmoriti. komplicirano mi je. a i ostane mi više snaga pa nakon tuša može i nešto drugo prije spavanja :)

Avatar
nika
Postovi: 532
Pridružen/a: 02 stu 2005 08:45

Post Postao/la nika » 07 svi 2007 10:58

gle, mozda :D
brijem da jos lijecim frustracije mladih dana kad su svi rostiljali a ja jela stapice. bez kikirikija! :D
osim toga, polako sam spremna maknuti se od sheme vegeta-sol-ulje-luk. ima nekih dobroizgledajucih kombinacija s marinadama s medom, jogurtom, ananasom, limunom (ne sve skup,jasno!)..steta bi bilo sad posustati!
"..jedini lijek je uzeti jetru krastace, cvrsto je oviti oko vrata i pod svjetlom punog Mjeseca nag stati u bacvu ispunjenu ocima jegulja.."

jasamocitam
Postovi: 448
Pridružen/a: 02 stu 2005 10:24

Post Postao/la jasamocitam » 07 svi 2007 12:30

ja volim rostilj, al samo kad ga netko drugi organizira :)
meni se nikako neda ici u soping po sve namirnice, pa daj to stavi pacati, pa cuga, pa salate, pa onda drkaj po tom rostilju dok se sve ne ispece, sav zamazan i smradan od dima.
najvise me zapravo nervira sto su takva druzenja maratonska, po par sati u komadu. i onda ak si domacin/organizator moras biti prvi i zadnji. to mi je tu mac.
al rado cu se odazvati ako mi netko ponudi kakvo fino druzenje bez pritiska i kompliciranja organizacije.
eto, zato sam valjda i provela 1. maj radno. nisam se prezderavala nego znojila i moram reci da mi je to super pasalo.

Avatar
nika
Postovi: 532
Pridružen/a: 02 stu 2005 08:45

Post Postao/la nika » 07 svi 2007 17:41

:confused: :confused: :confused:
A je li? ... pomalo mi svice zakaj imam mali zifcani slom prije svakog rostilja + umrem nakon njega!! :D
doduse, to uglavnom ima veze s tim sto mi malena javi da ce mi doci 18 ljudi na rostilj. Ili njih samo dvoje... (jos nije sigurna). Ko da je to neka razlika...

:P :P :P
"..jedini lijek je uzeti jetru krastace, cvrsto je oviti oko vrata i pod svjetlom punog Mjeseca nag stati u bacvu ispunjenu ocima jegulja.."

noise
Postovi: 1465
Pridružen/a: 16 ruj 2006 00:43

Post Postao/la noise » 07 svi 2007 19:20

eh.... ali bas zbog tih priprema, dima i pecenja volim rostilj... :inlove:

volim sve... od shopinga, pacanja i inih drugih priprema... raspirivanja vatre... pecenja.... joooj sve :inlove:

rostilj mi nije nist, ako dodjem na gotovo i ne smrdim po dimu cadjava od glave do pete....
slika
I take pleasure in...

U trenutku kad sam poceo pisati ovu recenicu iskreno sam pomislio da imam nesto zanimljivo reci, kad ono, evo kamo to vodi.

Odgovorite