što skuhati kad vam komad dođe prvi put doma?

Ljubav ide kroz želudac, pa je ovdje zgodno pisati o užicima koje pruža fina i ukusna klopa ili preporučiti dobar restoran.
Odgovorite
Avatar
ticklebook
Postovi: 3637
Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Svemir
Kontakt:

Post Postao/la ticklebook » 08 ruj 2009 16:58

PicajzLa je napisao/la:Ja bi poslusala Slut - skampi! Zeleni rezanci s repicima skampi :aha:
I za desert nesto cokoladno. Imam ti jedan recept za cokoladnu tortu koja bude onako pjenasta ko mousse, kratko se pece i radi se od crne cokolade. Lagana je a preukusna :wink:
Pa sta ako npr zena ne voli ribu (ja volim ribu i morske plodove; i znam raditi dobre tagliatelle al verde, sa skampima i lososom).
Mousse - ovisi sta misli raditi s njim.
Ja sam jednom krenula sa sex&food kombinacijom s mousseom pa sam shvatila kasnije da cura bas i nije bila najiskusnija. Prepala sam ženu s perverzarijom. :D
“If my critics saw me walking over the Thames they would say it was because I couldn't swim.” Margaret Thatcher

Plague

Post Postao/la Plague » 08 ruj 2009 17:35

ticklebook je napisao/la: Mousse - ovisi sta misli raditi s njim.
Ja bi predlozila da ga pojede.
ticklebook je napisao/la:Ja sam jednom krenula sa sex&food kombinacijom s mousseom pa sam shvatila kasnije da cura bas i nije bila najiskusnija. Prepala sam ženu s perverzarijom. :D
Zato je treba prvo izvest u restoran, upoznat je malo bolje, popricat s njom i vidit sta ova voli. A onda tek kuhanje doma.

Meni se isto nikad nije svidao seks koji ukljucuje hranu. Ne znam zasto. Ne pali me to da netko na mene nakelji kilu slaga pa ga lize. U biti smijesno mi je to. :)

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 08 ruj 2009 19:55

buduci da je svrha prvog poziva kuci na nekaj kuhano cisto prekenjavanje...onda treba ic sa necim takvim...oooobvezno ukljucit kremu od avokada u predjelo, pjenicu od morskog psa u glavnom jelu (negdje nenametljivo ukazavsi u razgovoru na istu) i neku preskupu cokoladu iz belgije sa chillijem iz cilea u desertu....

Avatar
sekica63
Postovi: 771
Pridružen/a: 09 srp 2008 17:04
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Post Postao/la sekica63 » 08 ruj 2009 20:15

Obzirom da neznam osobu... da nepoznam njene navike prehrane, svako je odvedem u restoran sa raznolikom hranom :)
ne ruši most, možda nas poveže

Avatar
aquarius001
Postovi: 319
Pridružen/a: 03 ruj 2009 07:00
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo

Post Postao/la aquarius001 » 08 ruj 2009 20:44

call_me_slut je napisao/la:buduci da je svrha prvog poziva kuci na nekaj kuhano cisto prekenjavanje...onda treba ic sa necim takvim...oooobvezno ukljucit kremu od avokada u predjelo, pjenicu od morskog psa u glavnom jelu (negdje nenametljivo ukazavsi u razgovoru na istu) i neku preskupu cokoladu iz belgije sa chillijem iz cilea u desertu....
Ne slažem se s tobom! Ok, želiš da komad vidi tvoju Natuzzi garnituru i LCD preko cijelog zida ali svrha prvog poziva kući je nekog odvesti u krevet (ili bar pokušati) :D
Ne mislim pri tom bankrotirati :) :) :) Najbolje stvari su i onako besplatne! moje društvo - NEPROCJENJLJIVO!!! (za sve ostalo tu je Mastercard :) ).
JA sam šećer na kraju, tako da desert možemo preskočiti ;)

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 08 ruj 2009 21:05

a da nist ne skuhas, pa poslije..onog... sto ona zazeli, odvezes ju u restoran, cemu se mucit, drugi put, jel tak?

Avatar
aquarius001
Postovi: 319
Pridružen/a: 03 ruj 2009 07:00
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo

Post Postao/la aquarius001 » 08 ruj 2009 21:13

Ameli je napisao/la:a da nist ne skuhas, pa poslije..onog... sto ona zazeli, odvezes ju u restoran, cemu se mucit, drugi put, jel tak?
Da, imaš pravo - nek zasluži večeru ;) !
Ako performance bude zadovoljavajući vodim je u restoran po izboru :kolo:

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 08 ruj 2009 21:20

pa da, natovaris ju hranom i...?zene su proklete, sto zele, rece same :twisted:

Avatar
aquarius001
Postovi: 319
Pridružen/a: 03 ruj 2009 07:00
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo

Post Postao/la aquarius001 » 08 ruj 2009 21:26

Ameli je napisao/la:pa da, natovaris ju hranom i...?zene su proklete, sto zele, rece same :twisted:
To ti iz vlastitog, bogatog iskustva :) ?

A kaj ti kuhaš svome komadu za posebne prilike?

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 08 ruj 2009 21:28

aquarius001 je napisao/la:
Ameli je napisao/la:pa da, natovaris ju hranom i...?zene su proklete, sto zele, rece same :twisted:
To ti iz vlastitog, bogatog iskustva :) ?

A kaj ti kuhaš svome komadu za posebne prilike?
uuu ne bi o tome :D ...ako vec pitas..uvik GA pitan sto zeli i odemo u restoran :D

Avatar
aquarius001
Postovi: 319
Pridružen/a: 03 ruj 2009 07:00
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo

Post Postao/la aquarius001 » 08 ruj 2009 21:32

Ameli je napisao/la:
aquarius001 je napisao/la:
Ameli je napisao/la:pa da, natovaris ju hranom i...?zene su proklete, sto zele, rece same :twisted:
To ti iz vlastitog, bogatog iskustva :) ?

A kaj ti kuhaš svome komadu za posebne prilike?
uuu ne bi o tome :D ...ako vec pitas..uvik GA pitan sto zeli i odemo u restoran :D
Blago NJEMU s tobon :D

Avatar
GaMeS
Postovi: 536
Pridružen/a: 22 svi 2009 15:53
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Over the rainbow

Post Postao/la GaMeS » 09 ruj 2009 15:43

evo, neznam koje su tvoje kulinarske sposobnosti ali, evo par stvari koje bih ja napravila da kod mene netko dodje na ručak ili većeru.
prvo bih se malo raspitala što ta djevojka voli jesti.

bilo bi dobro da je nešto lagano pošto kažeš: tko će seks puna želuca?! kad si najeden spava ti se.
pa tako da bi bilo dobro nešto morsko i lagano. Ako već moram radila bih ribu ali od nje ti je zadah užasan pogotovo u kombinaciji sa češnjakom. tako da bi moj izbor bila hobotnica u pečnici sa krumpirićim. Lijepa sočna topi se u ustima hobotnica. njaaaam.
ali ipak možda ta cura ne voli hobotnicu pa bi bilo dobro zamjeniti ju sa piletinom. Kokoškica dobra fina mekana-bijelo meso njam piletina sa krumpirićima. jednostavno za napraviti ju. poliješ ju pivom 15 min prije nego je gotova da joj koža dodje hrskava. ;)
:D :D

dobar tek.

to je moj izbor a sad.

isto tako! sad sam se sjetila, super su punjene lignje. ;) njammmm

evo. idem sada jesti. došla mi je glad od slinog razmišljanja na hranu.

Avatar
ticklebook
Postovi: 3637
Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Svemir
Kontakt:

Post Postao/la ticklebook » 09 ruj 2009 16:14

aquarius001 je napisao/la: Ako performance bude zadovoljavajući vodim je u restoran po izboru :kolo:
:o
“If my critics saw me walking over the Thames they would say it was because I couldn't swim.” Margaret Thatcher

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Post Postao/la Ameli » 09 ruj 2009 18:58

jaoo ima nesto, meni njam-njam, lagano a sad ako je vega, pojest ce nest, lignje s krumpirima ispod peke( nema se peka, al se snadjes, poklopi sa alu-folijom i u rernu i salata uz to, bijelo vino :aha: ...al ne kuhas za mene, pa nabadam :o ..i dalje ako, nisi sigurna, u lijepi mali restoran, meni je tu, pa nek bira, drugi put ces znat sto voli :)

fakatja
Postovi: 1036
Pridružen/a: 07 stu 2005 19:05
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: EU

Post Postao/la fakatja » 09 ruj 2009 21:28

Admin kaze, da ce :x ako tajanstveno stavimo neki link bez naslova, objasnjenja, sta se skriva u njemu i tako ja objavljujem, da je to recept (stari) za : "from food to sex and back":
http://www.youtube.com/watch?v=7exc8b4n ... re=related

Avatar
aquarius001
Postovi: 319
Pridružen/a: 03 ruj 2009 07:00
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo

Post Postao/la aquarius001 » 09 ruj 2009 21:37

GaMeS je napisao/la:evo, neznam koje su tvoje kulinarske sposobnosti ali, evo par stvari koje bih ja napravila da kod mene netko dodje na ručak ili većeru.
prvo bih se malo raspitala što ta djevojka voli jesti.

bilo bi dobro da je nešto lagano pošto kažeš: tko će seks puna želuca?! kad si najeden spava ti se.
pa tako da bi bilo dobro nešto morsko i lagano. Ako već moram radila bih ribu ali od nje ti je zadah užasan pogotovo u kombinaciji sa češnjakom. tako da bi moj izbor bila hobotnica u pečnici sa krumpirićim. Lijepa sočna topi se u ustima hobotnica. njaaaam.
ali ipak možda ta cura ne voli hobotnicu pa bi bilo dobro zamjeniti ju sa piletinom. Kokoškica dobra fina mekana-bijelo meso njam piletina sa krumpirićima. jednostavno za napraviti ju. poliješ ju pivom 15 min prije nego je gotova da joj koža dodje hrskava. ;)
:D :D

dobar tek.

to je moj izbor a sad.

isto tako! sad sam se sjetila, super su punjene lignje. ;) njammmm

Hvala! Najkonkretniji odgovor do sada...čista 5! :)

evo. idem sada jesti. došla mi je glad od slinog razmišljanja na hranu.

Avatar
aquarius001
Postovi: 319
Pridružen/a: 03 ruj 2009 07:00
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo

Post Postao/la aquarius001 » 09 ruj 2009 21:38

ticklebook je napisao/la:
aquarius001 je napisao/la: Ako performance bude zadovoljavajući vodim je u restoran po izboru :kolo:
:o
Ma to je bila samo šala :roftl:

Avatar
aquarius001
Postovi: 319
Pridružen/a: 03 ruj 2009 07:00
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo

Post Postao/la aquarius001 » 09 ruj 2009 21:40

fakatja je napisao/la:Admin kaze, da ce :x ako tajanstveno stavimo neki link bez naslova, objasnjenja, sta se skriva u njemu i tako ja objavljujem, da je to recept (stari) za : "from food to sex and back":
http://www.youtube.com/watch?v=7exc8b4n ... re=related
Hvala na savjetu i na linku!
Volim proaktivne ljude :D

PlayToy
Postovi: 614
Pridružen/a: 23 srp 2009 17:23
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zg

Post Postao/la PlayToy » 10 ruj 2009 23:25

dajte, ko će se jebat nakon tjestenine sa škampima i čokoladnog nečeg! ima da se nakon toga složiš u kauč i ne mrdaš sat vremena...

ja glasam za meksičku rižu i za desert sladoled. :inlove:
I'm a lover, not a fighter, but I'll fight for what I love.
~ http://www.youtube.com/watch?v=HNuhD88jajI ~

Avatar
ticklebook
Postovi: 3637
Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Svemir
Kontakt:

Post Postao/la ticklebook » 11 ruj 2009 08:44

PlayToy je napisao/la:dajte, ko će se jebat nakon tjestenine sa škampima i čokoladnog nečeg! ima da se nakon toga složiš u kauč i ne mrdaš sat vremena...

ja glasam za meksičku rižu i za desert sladoled. :inlove:
Pa zgodni su škampi :D (iako bi desert bio previše).
S mjerom.
“If my critics saw me walking over the Thames they would say it was because I couldn't swim.” Margaret Thatcher

Avatar
aquarius001
Postovi: 319
Pridružen/a: 03 ruj 2009 07:00
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo

Post Postao/la aquarius001 » 11 ruj 2009 09:16

PlayToy je napisao/la:dajte, ko će se jebat nakon tjestenine sa škampima i čokoladnog nečeg! ima da se nakon toga složiš u kauč i ne mrdaš sat vremena...

ja glasam za meksičku rižu i za desert sladoled. :inlove:
To ti kuhaš ili voliš da ti se skuha :P ?

Avatar
aquarius001
Postovi: 319
Pridružen/a: 03 ruj 2009 07:00
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo

Post Postao/la aquarius001 » 11 ruj 2009 09:19

ticklebook je napisao/la:
PlayToy je napisao/la:dajte, ko će se jebat nakon tjestenine sa škampima i čokoladnog nečeg! ima da se nakon toga složiš u kauč i ne mrdaš sat vremena...

ja glasam za meksičku rižu i za desert sladoled. :inlove:
Pa zgodni su škampi :D (iako bi desert bio previše).
S mjerom.
Da...mogu se jesti prstima....komad zijeva a ti ga hraniš...senzualno....miluješ mu usne repićem (đir iz 9 1/2 tjedana)...spuštaš se na vrat....uhhh, opet mi se uključio asocijativan niz....

A desert - kao što rekoh: JA SAM DESERT :D

PlayToy
Postovi: 614
Pridružen/a: 23 srp 2009 17:23
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zg

Post Postao/la PlayToy » 11 ruj 2009 10:14

aquarius001 je napisao/la:
PlayToy je napisao/la:dajte, ko će se jebat nakon tjestenine sa škampima i čokoladnog nečeg! ima da se nakon toga složiš u kauč i ne mrdaš sat vremena...

ja glasam za meksičku rižu i za desert sladoled. :inlove:
To ti kuhaš ili voliš da ti se skuha :P ?
ja kuham. :osica:
I'm a lover, not a fighter, but I'll fight for what I love.
~ http://www.youtube.com/watch?v=HNuhD88jajI ~

PlayToy
Postovi: 614
Pridružen/a: 23 srp 2009 17:23
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zg

Post Postao/la PlayToy » 11 ruj 2009 10:16

aquarius001 je napisao/la:
ticklebook je napisao/la:
PlayToy je napisao/la:dajte, ko će se jebat nakon tjestenine sa škampima i čokoladnog nečeg! ima da se nakon toga složiš u kauč i ne mrdaš sat vremena...

ja glasam za meksičku rižu i za desert sladoled. :inlove:
Pa zgodni su škampi :D (iako bi desert bio previše).
S mjerom.
Da...mogu se jesti prstima....komad zijeva a ti ga hraniš...senzualno....miluješ mu usne repićem (đir iz 9 1/2 tjedana)...spuštaš se na vrat....uhhh, opet mi se uključio asocijativan niz....

A desert - kao što rekoh: JA SAM DESERT :D
ma daj, kad jedem škampe sama sa sobom, sva se zasvinjim, na šta bi ličila tek da me netko drugi hrani... :roll:
a što se deserta tiče, možeš ti bit desert, al daj se onda namaži sladoledom. :D ne može bez sladoleda. :inlove:
I'm a lover, not a fighter, but I'll fight for what I love.
~ http://www.youtube.com/watch?v=HNuhD88jajI ~

Avatar
aquarius001
Postovi: 319
Pridružen/a: 03 ruj 2009 07:00
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo

Post Postao/la aquarius001 » 11 ruj 2009 10:45

PlayToy je napisao/la:
aquarius001 je napisao/la:
ticklebook je napisao/la:
PlayToy je napisao/la:dajte, ko će se jebat nakon tjestenine sa škampima i čokoladnog nečeg! ima da se nakon toga složiš u kauč i ne mrdaš sat vremena...

ja glasam za meksičku rižu i za desert sladoled. :inlove:
Pa zgodni su škampi :D (iako bi desert bio previše).
S mjerom.
Da...mogu se jesti prstima....komad zijeva a ti ga hraniš...senzualno....miluješ mu usne repićem (đir iz 9 1/2 tjedana)...spuštaš se na vrat....uhhh, opet mi se uključio asocijativan niz....

A desert - kao što rekoh: JA SAM DESERT :D
ma daj, kad jedem škampe sama sa sobom, sva se zasvinjim, na šta bi ličila tek da me netko drugi hrani... :roll:
a što se deserta tiče, možeš ti bit desert, al daj se onda namaži sladoledom. :D ne može bez sladoleda. :inlove:
Ma mislila sam repići od škampa :) ! Pa kog bi ti mazila klještima? To bi više bio s/m đir :roftl:
Mazanje sladoledom...hm...dogovoriti ćemo se ;)

PlayToy
Postovi: 614
Pridružen/a: 23 srp 2009 17:23
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zg

Post Postao/la PlayToy » 11 ruj 2009 11:08

aquarius001 je napisao/la:Ma mislila sam repići od škampa :) ! Pa kog bi ti mazila klještima? To bi više bio s/m đir :roftl:
ima i SM svoje čari. :D
I'm a lover, not a fighter, but I'll fight for what I love.
~ http://www.youtube.com/watch?v=HNuhD88jajI ~

Avatar
aquarius001
Postovi: 319
Pridružen/a: 03 ruj 2009 07:00
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo

Post Postao/la aquarius001 » 11 ruj 2009 11:34

PlayToy je napisao/la:
aquarius001 je napisao/la:Ma mislila sam repići od škampa :) ! Pa kog bi ti mazila klještima? To bi više bio s/m đir :roftl:
ima i SM svoje čari. :D
Šta reći na to osim - SLAŽEM SE :D

PlayToy
Postovi: 614
Pridružen/a: 23 srp 2009 17:23
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zg

Post Postao/la PlayToy » 11 ruj 2009 11:57

aquarius001 je napisao/la:
PlayToy je napisao/la:
aquarius001 je napisao/la:Ma mislila sam repići od škampa :) ! Pa kog bi ti mazila klještima? To bi više bio s/m đir :roftl:
ima i SM svoje čari. :D
Šta reći na to osim - SLAŽEM SE :D
ja ako nemam barem malo tragova grebanja noktiju po leđima nakon seksa, to nije seks. :wink:
I'm a lover, not a fighter, but I'll fight for what I love.
~ http://www.youtube.com/watch?v=HNuhD88jajI ~

PlayToy
Postovi: 614
Pridružen/a: 23 srp 2009 17:23
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zg

Post Postao/la PlayToy » 11 ruj 2009 12:08

PlayToy je napisao/la:
aquarius001 je napisao/la:
PlayToy je napisao/la:
aquarius001 je napisao/la:Ma mislila sam repići od škampa :) ! Pa kog bi ti mazila klještima? To bi više bio s/m đir :roftl:
ima i SM svoje čari. :D
Šta reći na to osim - SLAŽEM SE :D
ja ako nemam barem malo tragova grebanja noktiju po leđima nakon seksa, to nije seks. :wink:
noktiju = kliješta :D :D :D
I'm a lover, not a fighter, but I'll fight for what I love.
~ http://www.youtube.com/watch?v=HNuhD88jajI ~

Avatar
sekica63
Postovi: 771
Pridružen/a: 09 srp 2008 17:04
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Post Postao/la sekica63 » 11 ruj 2009 12:51

zanima me jel ta modelka bila kod tebe na večeri ručku? pregoriše računalnici od hrane... vidiš kako se curke trude šta da joj serviraš...

Predlagala sam ti restoran, ali ako je želja da to doma počneš... normalno da naginješ tome... ija bi isto, pogotovo ako se radi o stupanju u akciju...

Ponudi joj lagano je za želudac, a posle vas zanese nadam se i desi se jel...Melona hladna, par rezina pršuta, par rezina dimljenog sira, sve to pokapaš sa bučnim uljem i njami. piće ide hladno crno vino, recimo Modra franjkinja, svijeće i lagana muzika. :aha:
ne ruši most, možda nas poveže

Odgovorite