jako sam debela

Ljubav ide kroz želudac, pa je ovdje zgodno pisati o užicima koje pruža fina i ukusna klopa ili preporučiti dobar restoran.
Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: jako sam debela

Post Postao/la Zita » 22 ožu 2011 15:44

i ja sam pomislila da ima barem 100 kila kako je pocela...
Measure of a woman is her sense of humor

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: jako sam debela

Post Postao/la jpeg » 22 ožu 2011 15:58

i ja bi se zahvalila autorici jer se osjetim odlicno kad vidim kako kuka :D

Avatar
zelena žabica
Postovi: 231
Pridružen/a: 31 pro 2006 00:04
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zagreb...

Re: jako sam debela

Post Postao/la zelena žabica » 22 ožu 2011 16:53

ja ne kužim kako je ovaj topic u ovoj rubrici gastro-----

ne paše mi nikako....
:mjuza: :kava:
ovdje bi trebalo ići nešto pametno ili duhovito, krajnje misaono i duboko.

Avatar
Rogue_813
Postovi: 246
Pridružen/a: 15 ožu 2011 22:16
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: jako sam debela

Post Postao/la Rogue_813 » 23 ožu 2011 11:31

komad kruha je napisao/la:imate li muka s težinom?
kako se nosite s time psihički, a kako fizički?
Imala sam problema s viškom kilograma valjda od svoje 12. godine (početak puberteta nekako). Nikad nije bilo prestrašno, ali me u najboljim situacijama uvijek barem 4-5 kila dijelilo od zadovoljstva s izgledom. I tako godinama. Pretprošle godine sam se, odlaskom u Zagreb na studij, jako zdebljala - imala sam za par mjeseci 72+ kg na visinu od 171 cm. I iako se mnogima to nije činilo uopće strašno, meni je bilo zaista pregrozno (dodajte k tome još kronični stres i samoću, neispavanost, redovite neuspjehe na faksu, općenito ništa dobro). Javili su se tipični problemi: pojačani umor, bezvoljnost zbog nezadovoljstva s izgledom, manjak odjeće (nije mi ništa više pasalo, a nisam imala volje kupovati novo). Zaista sam se loše nosila s time. I onda, tako, jednog tipičnog dana pred računalom, naišla sam na ovaj link http://www.net.hr/ljepota/page/2009/11/26/0133006.html i počela istraživati. Isplivalo je par članaka na engleksom, koji su opisivali znanstvena istraživanja i da to valja. Kad sam se uvjerila da je zaista u redu, počela sam s time, nakon navikavanja stavivši mentalni tabu na hranu (osim jabuka, čaja i kave bez ičega) onaj dan kad ne treba jesti, dok bih se one dane kad treba uvijek lijepo najela. Nisam začudo imala problema sa samokontrolom, i nije mi smetalo što ide sporo. Najteže je zapravo bilo uvjeravati ljude da zbog tog režima prehrane nisam bolesna ni mentalno ni fizički - zapravo sam se nakon 2-3 mjeseca napokon dobro osjećala u svojem tijelu. Majka me čak bez razloga bila slala doktorici, a analiza krvi je pokazala da je sve potpuno u redu. I mogu reći da nisam izgubila mišiće, nego salo - mišiće na bokovima, stražnici i trbuhu nisam ni imala (osobito ne tolike... i "salaste"), pa ih nisam mogla izgubiti.

P.S. Danas imam 59-61 kila (to uvijek varira malo) i nije mi tijelo naravno savršeno (ah, ti grozni standardi), ali nemam problema s težinom niti sa zadovoljstvom. *zadovoljno đubre* :)
'Look at me and promise that you'll never stop what you're doing just because someone looks at you funny. And that the words "I hate myself" will never come from your mouth. (...) Promise the universe that you'll do the thing that makes your house rock.' - Diane DiMassa (?)

Avatar
Rogue_813
Postovi: 246
Pridružen/a: 15 ožu 2011 22:16
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: jako sam debela

Post Postao/la Rogue_813 » 23 ožu 2011 11:57

PicajzLa je napisao/la: jennifer love hewitt iz "debele" faze mi je krasna. mislim, krasna je kako god okreneš samo je ovdje krasna sa sisama.
http://www.celebrityviplounge.com/wp-co ... hewitt.jpg

a tu je i christina hendricks koja je savršenstvo majke prirode, a po holivudskim standardima bi je se moglo nazvat debelom.
seksi.
http://img8961.cl1.imagevenue.com/loc22 ... _222lo.jpg
One nisu debele, one su... :wacko: *slini*
'Look at me and promise that you'll never stop what you're doing just because someone looks at you funny. And that the words "I hate myself" will never come from your mouth. (...) Promise the universe that you'll do the thing that makes your house rock.' - Diane DiMassa (?)

dany
Postovi: 609
Pridružen/a: 21 sij 2011 19:05
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: jako sam debela

Post Postao/la dany » 26 ožu 2011 15:09

imam negdje 170-171 cm. nisam stala na vagu već pun kufer dugo, al pošto sam u najdebljoj fazi imala 65 kila, otprilike po izgledu zaključim gdje sam. sad bih rekla 62-63.

totalno sam zadovoljna svojim izgledom. jedino čime nisam zadovoljna je ishranom (jedem puno i nezdravo) i kroničnim nedostatkom rekreacije. ne mogu se zauvijek šlepat na nekadašnji sportski život, svi mišići koje sam imala su mi skoro atrofirali.
valjda ću to nekad ubrzo promijenit. :o

dodatak: jedino za čime žalim je šta sam nekad imala čvrstu i lijepu sportsku guzu. sad te guze više nema. ono, fakat više nemam guzu. :(
jebote b*g

Avatar
Jadzia Dax
Postovi: 3063
Pridružen/a: 08 vel 2011 21:24
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: lala land

Re: jako sam debela

Post Postao/la Jadzia Dax » 28 ožu 2011 21:19

Imala sam preko 100kg i tako mi je drago što ih više nemam :luda3:
sad imam puuuuno manje, još uvijek uživam u hrani ali sam počela uživati i u štnjici i u kuhanju itd.


Jao onome tko stane između mene i čokolade, I'll kick you, kung fu stile :agresivna:

Možda ovo zvuči grozno prepotentno ali sad sam si baš sexy, kad ti drobina devolvira u trbušćić a cice ostanu na mijestu moraš biti zadovoljna

Avatar
Faith
Postovi: 1750
Pridružen/a: 10 stu 2010 16:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zg

Re: jako sam debela

Post Postao/la Faith » 21 tra 2011 23:22

smršavi ko trokrilni si
I'm back on track, add to the fact that I never really drive sober.Let's Drink and Play

Avatar
Fusion
Postovi: 3330
Pridružen/a: 07 tra 2010 14:52

Re: jako sam debela

Post Postao/la Fusion » 03 kol 2011 07:34

Volim da žulja, ja trenutno ljuljam. :/

Smeta me, ali ne previše jer su kile uvijek išle dolje kad sam to zaista i odlučila.

Dash
Postovi: 648
Pridružen/a: 24 vel 2011 21:32
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: jako sam debela

Post Postao/la Dash » 03 kol 2011 12:18

A koji sam kukuruz ja išla ovo čitati.. i to sve od početka.
Izbjegavam kruh a sad bih baš komad kruha uz ručak.
:luda:
:mazomazo: :luda:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=XsDqXDZAbq8[/youtube]

Da ima cice kako cispe i velu rit ko Velebit
I da zgleda kako bova da se ne more potopit
I da je grda ko pol noći da je bela kako sir
Samo da mi ne prigovara ja bin storil pir
Ja bin storil pir
...
Mene ne rabi droga one će me rovinat
Ja sam slab samo na crne kapele rošaste i bjonde
Dugih lase kratko ostrižene i rice
Na vele miće cice i razne guzice

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: jako sam debela

Post Postao/la shizika » 03 kol 2011 12:21

..ja znam jednu djevojku, koja je smršala jer je kukala po forumu!! ...osušila se od pisanja postova kako je debela ;)


..evo jedna slatka pjesmica ;)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=3EgY7gzy ... re=related[/youtube]
...život je lijep... (:

Avatar
pihach
Postovi: 2541
Pridružen/a: 05 sij 2010 20:40
Status: U vezi
Lokacija: gradski asfalt
Kontakt:

Re: jako sam debela

Post Postao/la pihach » 03 kol 2011 12:25

..ja znam jednu djevojku, koja je smršala jer je kukala po forumu!! ...osušila se od pisanja postova kako je debela

:haha: :haha:

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: jako sam debela

Post Postao/la shizika » 03 kol 2011 12:27

pihach je napisao/la:
..ja znam jednu djevojku, koja je smršala jer je kukala po forumu!! ...osušila se od pisanja postova kako je debela

:haha: :haha:

dobra joj dijeta, a? :))
...život je lijep... (:

Avatar
pihach
Postovi: 2541
Pridružen/a: 05 sij 2010 20:40
Status: U vezi
Lokacija: gradski asfalt
Kontakt:

Re: jako sam debela

Post Postao/la pihach » 03 kol 2011 12:38

ma bolje da ne komentiram nista na ovoj temi, al mi se tvoj komentar svidja.
nesto tako otprilike i ja mislim :pivo:

Avatar
shizika
Postovi: 14271
Pridružen/a: 02 srp 2011 15:32
Spol/rod: žensko
Status: Solo

Re: jako sam debela

Post Postao/la shizika » 03 kol 2011 14:56

zakljucila sam zasto se debljam. Kako na samponu pise "za volumen", tako dok ja perem kosu ta sva pjena curi po meni i ja se debljam. Tako sam odlucila da cu prati kosu carlijem na njemu lijepo pise "otklanja masnoce"!!
...život je lijep... (:

PurpleRain
Postovi: 9
Pridružen/a: 05 sij 2013 09:01

Re: jako sam debela

Post Postao/la PurpleRain » 11 sij 2013 14:59

Komadkruha

Procitala sam tvoj post i ako ima jos netko problema s kilazom evo savjeti,posto se i ja s tim borim cili zivot(radi se o malo više kila viška :tantrum )

1.MORATE ZAVOLIT SEBE-pogledajte sebe iznutra i izvana i svoje kvalitete i budite ponosni na sebe.Debljina vas sputava,ne osjećate se zadovoljni i morate poraditi na tome.
2.DEBLJINA je posljedica vaseg nezadovoljstva vlastitim zivotom!!! Da bi smrsavili prvo tribate promijenit navike i ono sto vas cini nezadovoljnim ili vas sputava -nekako popravit. Npr ja sam se kasno ustajala oduvik i sad radim na tome da se ustajem sto ranije ujutro i idem ranije leć-i puno se bolje osjecan jer mi je bioritam u redu.
3.MOTIV MRSAVLJENJA-Ne mršavite da biste se nekome dokazali, ne mršavite da biste privukli ljubav u zivot, ne mršavite jer su sad svi mršavi, ne mršavite jer ste najdeblji na poslu ili jer vam se smiju i rugaju s vama, ne mršavite se jer cili život bulje u vas zločestim pogledom. nemojte radi drugih nešto radit. Mijenjajte životne navike prvenstveno radi sebe. Ako si nesretna što se šopaš šugavom hranom i posli osjecas jos gore,ako zelis bit mrsava prvo rijesi emocionalni aspekt sebe. Ima li nesto sta si oduvik tila,a netko te koci,ili sama sebe kočiš zbog nesigurnosti? Ugl malo raščistite sami sa sobon sta vas muči. Popričajte s nekim. Ovo mi je prvi put u životu da mijenjan prehranu radi sebe! Motiv mi je da zelin ostvarit nesto s cim se cili zivot borin i pobijedit samu sebe. Želin uć u dućan i izabrat haljinicu koja mi se sviđa,a ne birat izmedju onih par sta je ostalo vecih brojeva. Želim da mi tijelo dobiva zdravu hranu,vitamine i minerale jer kad takvu hranu jedem osjećam se puno bolje. Želim tu i tamo pojest čokoladu,pizzu..ali u vrime ručka.a ne kasno.I kad se zazelim.Želin bit sexy sama sebi :) Zelin za godinu dana bit ponosna na sebe,za godinu dana ne zelin o ovome razmisljat. :)
4.PREHRANA,TEKUĆINA:
1.Kad se probudite popijte čašu tople vode s iscijeđenim limunom(to ubrzava metabolizam i dobro je za probavu),i 3-4 suhe šljive za probavu
također limunada,
iscijeđeni grejp bez šečera-ubrzava metabolizam i čisti organizam od masnoća
2.Voće koje čisti od masnoća:ANANAS!!!,grejp,limun,kiwi,jabuka,lubenica(puna je vode),jagode
3.Kombinirajte suho i sušeno voće(brusnice-bademi,suhe šljive-orah)
4.Izbjegavajte pohanje,friganje hrane.Što je moguće više kuhajte i jedite salatu.
5.Jedite više manjih obroka,žvačite skroz usporeno-ovo je dobar trik za prevarit organizam i uz malo hrane se osjecat sito.Osim toga i za želudac je bolje da je hrana totalno prožvakana.
6.Vodu pijte,miksajte sokove od voća(bez šečera!!),izbacite kupovne sokove(puno šečera),gazirano i sl.
7.Nemojte jest kasno,nadalje u 20h
8.Voće je najbolje jest kroz jutro-jer se tada organizam riješava viška masnoća,plus ako voće jedete popodne tada fermentira u zeludcu i nije dobro.Dakle miksajte sokiće i voćne salatice za jutro.Ako bas ne mozete podnit voće ujutro onda se nemojte prisiljavat.Voće se jede zasebno.
9.Manje solite hranu,sol u organizmu zadrzava vodu,a visak kila je izmedju ostalog i visak vode u organizmu.Kruv ima u sebi puno soli,kruv i manistru triba izbjegavat(ako bas nemozete odma se odrec za pocetak smanjit duplo manje jest).(Umisto kruha,da bi nadoknadila žitarice-kupujem u Konzuma(a ima i Victe kupit) Muesli sa 5 vrsta žitarica bez dodasnih šečera,u prozirnoj su kesici,1kg-25kn,po cijeni najpovoljniji i po sastavu jer se neprerađene i ne sadrže šečer,dok su ostale pahuljice pune svega i svačega)
10.Svaki dan makar 20minuta se doma rastegnite,plešite uz muziku.Za početak-ali počnite nemojte čekat sutra!
TJELOVJEŽBA: Za smršavit je najbolje trčat,plivat,duge šetnje malo bržim hodom,bicikla(ovo su tzv. aerobne vježbe-nešto od ovoga izaberite za početak pošto kod ovih vježbi se gubi masnoća iz cijelog tijela,a npr od trbusnjaka necete smrsaviti,oni se rade da biste oblikovali taj dio tijela-samo da znate da su čučnjevi i trbusnjaci jako dobri u kombinaciji s ovim.)
11.PRESKAKANJE VIJAČE -ovo je odlična stvar. navodno 15 minuta preskakanja je kao 1 sat trčanja :)
12.Upišite neku aktivnost,ples,pilates,planinarenje?Nesto zdravo unesite u svakodnevicu sto ce vas oslobodit stresa.Nisam pobornik teretana(moje misljenje je da nije bas poticajno doc medju isklesana tijela,a i u teratani svi samo šute i vježbaju-osim ako imate prijatelje koji idu u tu teretanu pa imate drustvo i motivaciju)

OBAVEZNO POGLEDAJTE VIDEA ZA MOTIVACIJU:
http://www.youtube.com/results?search_q ... ije&page=2

račun
Postovi: 56
Pridružen/a: 22 lis 2012 10:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: jako sam debela

Post Postao/la račun » 17 sij 2013 07:53

http://www.voxfeminae.net/vjestice/vije ... ull-beauty

Ovo je debljina a ne 5-10 kg viška :D

Avatar
sascha
Postovi: 2260
Pridružen/a: 05 pro 2011 15:51
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Narnija

Re: jako sam debela

Post Postao/la sascha » 17 sij 2013 13:23

Racun, upravo tako... glupa sam sto dramim radi 4kg... Ajd' da i ja nekada priznam :haha:
U vezi sa slobodom, dok nas ljubav ne rastavi. :D

Ooh

Re: jako sam debela

Post Postao/la Ooh » 21 sij 2013 14:57

mene moje 64 ubise trenutno. bas me nerviraju. 62-to je to, idealno 58, ali to je tako rijetko :D

Avatar
mijau
Postovi: 57
Pridružen/a: 23 lis 2010 17:05
Spol/rod: žensko
Lokacija: ovdje

Re: jako sam debela

Post Postao/la mijau » 20 ožu 2013 00:20

komad kruha je napisao/la:imate li muka s težinom?
kako se nosite s time psihički, a kako fizički?
Kad sam bila žgoljavica od 40 kila, jebali su me da sam premršava i da trebam jest jer ću crć.

Kad sam se malo udebljala (niš posebno i što se ne može stesat u mjesec dana hard core teretane) onda su me jebali da sam se udebljala.

Zaključak: boli te kurac. Vozi po svom. Dok se osjećaš dobro, jedi. Kad prijeđeš točku kad to postane ne gušt već nezdravo, pravac teretana. Ne može biti jednostavnije.
You are afraid of insects and women. Ladybugs must render you catatonic.

Avatar
Rock Faerie
Postovi: 2015
Pridružen/a: 21 pro 2006 15:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: jako sam debela

Post Postao/la Rock Faerie » 20 ožu 2013 16:59

CRĆ ahahahahahahahahaha umirem.
They share a look in silence and everything is understood

Avatar
mijau
Postovi: 57
Pridružen/a: 23 lis 2010 17:05
Spol/rod: žensko
Lokacija: ovdje

Re: jako sam debela

Post Postao/la mijau » 20 ožu 2013 17:09

Lako je tebi smijati se :D, ne možeš zamisliti kako je to izgledalo.

Sa debelim ljudima je nešto lakše, neće im skoro pa nitko reći da su debeli u lice. Žgoljavima idu ravno u kadar, hvata ih se za kožu i gleda skeptično, onak, vid, suva si ko bakalar. Pa jebo te bakalar. Užasno okružje za odrastanje, nikad nisi dovoljno dobar.


edit: avatar ti je jeben :)
You are afraid of insects and women. Ladybugs must render you catatonic.

Avatar
gigiONlajna
Postovi: 2336
Pridružen/a: 02 stu 2005 19:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: jako sam debela

Post Postao/la gigiONlajna » 20 ožu 2013 19:21

mijau je napisao/la: Sa debelim ljudima je nešto lakše, neće im skoro pa nitko reći da su debeli u lice. Žgoljavima idu ravno u kadar, hvata ih se za kožu i gleda skeptično, onak, vid, suva si ko bakalar. Pa jebo te bakalar. Užasno okružje za odrastanje, nikad nisi dovoljno dobar.
Neverbalna komunikacija govori više od 1000 riječi. Jedan pogled na debele butine, dug ko treptaj, dovoljno je da osoba propadne u svoju zemlju nesigurnosti i ružnoće.

Avatar
Rock Faerie
Postovi: 2015
Pridružen/a: 21 pro 2006 15:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: jako sam debela

Post Postao/la Rock Faerie » 21 ožu 2013 13:15

@mijau - thnx :gigglenod:
Mislim da nikakva krajnost nije dobra, a najgore je kada ljudi liječe psihičke probleme hranom. Ovisnost o hrani je opasna kao i bilo koja druga ovisnost. Nisam već dugo vidla osobu koja je normalne težine i ima zdrav odnos prema hrani, mislim da se to treba učiti od malena.
They share a look in silence and everything is understood

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: jako sam debela

Post Postao/la JaNNa » 21 ožu 2013 13:19

totalan off - kae s avatarom????

Avatar
Rock Faerie
Postovi: 2015
Pridružen/a: 21 pro 2006 15:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: jako sam debela

Post Postao/la Rock Faerie » 21 ožu 2013 13:25

Avatar je nešto sa čime se jako često susrećem u zadnje vrijeme :gigglenod:
They share a look in silence and everything is understood

Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Re: jako sam debela

Post Postao/la JaNNa » 21 ožu 2013 13:34

bc ti je poslala pm? želi da dođeš u KA? :gigglenod:

Avatar
Rock Faerie
Postovi: 2015
Pridružen/a: 21 pro 2006 15:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: jako sam debela

Post Postao/la Rock Faerie » 21 ožu 2013 19:46

JaNNa joooj zlo jedno!
They share a look in silence and everything is understood

Avatar
Erika
Postovi: 274
Pridružen/a: 18 vel 2013 16:12
Spol/rod: žensko

Re: jako sam debela

Post Postao/la Erika » 25 ožu 2013 12:54

boginjo. :D

Avatar
sascha
Postovi: 2260
Pridružen/a: 05 pro 2011 15:51
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Narnija

Re: jako sam debela

Post Postao/la sascha » 06 svi 2013 11:46

Dollea je napisao/la:Racun, upravo tako... glupa sam sto dramim radi 4kg... Ajd' da i ja nekada priznam :haha:
imam 53kg skinula sam 2 kg, i sada me zaj.... da sam se osusila kao vrba :D
U vezi sa slobodom, dok nas ljubav ne rastavi. :D

Odgovorite