jako sam debela

Ljubav ide kroz želudac, pa je ovdje zgodno pisati o užicima koje pruža fina i ukusna klopa ili preporučiti dobar restoran.
Avatar
Uliana
Postovi: 1325
Pridružen/a: 21 pro 2008 19:47
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: ZG

Re: jako sam debela

Post Postao/la Uliana » 06 sij 2011 18:37

Idem trenutak samo, popravit šminku malo!!

Avatar
call_me
Postovi: 2892
Pridružen/a: 19 sij 2010 21:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: jako sam debela

Post Postao/la call_me » 06 sij 2011 18:38

tjooooj...for both. fakat brijes s kilama.

Avatar
inani
Postovi: 6225
Pridružen/a: 20 kol 2010 15:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Zgb

Re: jako sam debela

Post Postao/la inani » 06 sij 2011 18:47

Ajde call_me sta se sramis! ;) Lijepo pristani na kavu ili sta vec. A ne da ispipajes tu neke sitnice. ;)
... :nesvjest:

Avatar
call_me
Postovi: 2892
Pridružen/a: 19 sij 2010 21:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: jako sam debela

Post Postao/la call_me » 06 sij 2011 18:48

lupit cu te majkemi :D

Avatar
inani
Postovi: 6225
Pridružen/a: 20 kol 2010 15:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Zgb

Re: jako sam debela

Post Postao/la inani » 06 sij 2011 18:50

Zasto? :plazi2:
... :nesvjest:

Amor
Postovi: 587
Pridružen/a: 02 sij 2011 09:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: jako sam debela

Post Postao/la Amor » 06 sij 2011 19:34

do god covjek moze jest sve i nema problema sa zdravljem,mislim da se nebi trebala nijedna cura bedirat ako se preko blagdana koja kilica nabaci,jedino ako joj je vazno sto ce drugi misliti o tome,a to je pak drugi par opanaka.

Avatar
Faith
Postovi: 1750
Pridružen/a: 10 stu 2010 16:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: zg

Re: jako sam debela

Post Postao/la Faith » 09 sij 2011 22:23

što si stariji i stariji teže je kile skinit, radim u kuhinji 6-7 godina i dok radim to se lako skine jer sam u pokretu a i miris hrane kad se izmješa ubije volju za jest, tako bez problema se ocidim , nekad sam jela 1 obrok dnevno i to kad bi uspjela a sad sam na 3 obroka i uspjela sam u roku od 2 mjeseca nabaciti 12 kg. ali ja nije ni to bed , bliži se ljeto a hvala bogu da ima ceste za trčat i teretane za učvrstit dupe... uostalom kaj te briga jel si debela ili mršava ako je tebi dobro i drugi oko tebe če bit zadovoljni.
I'm back on track, add to the fact that I never really drive sober.Let's Drink and Play

Avatar
komad kruha
Postovi: 1372
Pridružen/a: 08 stu 2009 20:54
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: jako sam debela

Post Postao/la komad kruha » 11 sij 2011 19:17

nije mi dobro.
bit će.
danas sam pojela samo dvije bajadere.
i malo eurokrema.
i još one zdrave hrane koja se ne računa.

već osjećam novu sebe kako se budi (nadam se ne u starom tijelu :D)
kaj te hiče?

Plague

Re: jako sam debela

Post Postao/la Plague » 11 sij 2011 20:20

komad kruha je napisao/la:imam 165 cm i 65 kila. raspoređenih u trbuhu i butinama.
po tome kako se opisuješ, mislila sam da imaš bar 75. :o

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: jako sam debela

Post Postao/la tamara3 » 11 sij 2011 20:25

Ja sam pak ubrijala da ima bar 95. Jbte ženo, otkaži pretplatu na cosmopolitan.

Avatar
ticklebook
Postovi: 3637
Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Svemir
Kontakt:

Re: jako sam debela

Post Postao/la ticklebook » 11 sij 2011 20:49

Cosmo je još mila majka.
Self je otrov. :D
(http://www.self.com/)
“If my critics saw me walking over the Thames they would say it was because I couldn't swim.” Margaret Thatcher

Avatar
jen23
Postovi: 138
Pridružen/a: 30 pro 2009 14:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: jako sam debela

Post Postao/la jen23 » 11 sij 2011 22:06

malo sam čitala postove, onako randomly.. malo ih je previše, pa se umorim :wacko: :wacko: :wacko:
uglavnom, uopće nisi debela, briješ si bezveze..

uz ove ovdje vježbice moja frendica vježba...
i evo što ona kaže:
Prije sam vježbala uz njega i uz pravilnu prehranu i svaki dan njegove vježbe samo pola sata i sat,dva šetnje svaki dan ili svaki drugi uspjela sam izgubiti sedam kila i onda već znaš da sam odustala i sve palo u vodu.... :/ Ali sad sam krenula ponovno i ne mislim si zadati neke lude planove nego ću se truditi svaki dan vježbat,jest ću sve normalno i ako ništa drugo barem malo zdravije živjeti,a kile će lagano dolje,a ja ću se osjećati bolje i zdravije :D

Sada sam vježbala samo 10 min uz njega i užasno za reći,ali cijedim se skroz... ali barem znači da funkcionira. :) Svaki dan povećati za minuticu i biti ću happy kad dođem na pola sata :D


pa možda i tebi pomogne
gud lak :ok: :ok:
http://www.youtube.com/watch?v=qJlTmMXe3Mc

Ameli
Postovi: 6513
Pridružen/a: 16 kol 2007 23:18

Re: jako sam debela

Post Postao/la Ameli » 13 sij 2011 15:21

komad kruha je napisao/la: imam 165 cm i 65 kila. raspoređenih u trbuhu i butinama.
nisu pravilno raspoređeni kilogrami, to ja zovem bova, nedavno imala sličnih problema, al zahvaljujući silnoj nervozi od koje ne mogu jesti i čiru, vratila se u mršavice (jarčica) :D
a ništa draga, pošto voliš lijepo pojesti, pronađi način kako i potrošiti se :D
(mada iskreno čitajući ispočetka tvoj post, imala sam osjećaj da se radi o balvanu 165-85, a ne ovo malo, koje i nije tako strašno)

femmeAstrid
Postovi: 47
Pridružen/a: 07 sij 2011 13:16
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Solo
Lokacija: Sun

Re: jako sam debela

Post Postao/la femmeAstrid » 14 sij 2011 18:34

e, ja iman suprotni problem, mršava san masu... ono u programu sve prije ostanu na istim kilama ja ujutro u afteru visi roba s mene... nezz lako gubim kile teško ih dobivam... užas.,... 176cm 54kg
happy and sad... cute and mean... colorful and black...

Plague

Re: jako sam debela

Post Postao/la Plague » 14 sij 2011 18:37

drag mi je nekako ovaj topik. vrlo mi je terapijski došlo pisat o svom podbratku, izgubila sam dva kila ko od šale :o :inlove:

Plague

Re: jako sam debela

Post Postao/la Plague » 16 sij 2011 22:18

vaga mi je danas pokazala 66.6 kila. sotona sam i službeno je. :inlove:

Avatar
phos
Postovi: 6858
Pridružen/a: 10 tra 2010 14:24
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zg

Re: jako sam debela

Post Postao/la phos » 16 sij 2011 23:20

ja volim svoj vagu.konstantno me laze (skida kile).valjda je i njoj jadnici neugodno :(
ili mozda ja pomaknem na -10 :D
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupaslika
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba :D - autor nepoznat

Amor
Postovi: 587
Pridružen/a: 02 sij 2011 09:50
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: jako sam debela

Post Postao/la Amor » 18 sij 2011 12:29

phos je napisao/la:ja volim svoj vagu.konstantno me laze (skida kile).valjda je i njoj jadnici neugodno :(
ili mozda ja pomaknem na -10 :D
ajd samo ti nemoj kakat da si debela. covjek te na malom prstu jedne ruke moze nosit koliko si zgoljo ;) bas si onak naj taman kak trebas bit ;)

Avatar
lokvica
Postovi: 81
Pridružen/a: 03 vel 2011 22:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka

Re: jako sam debela

Post Postao/la lokvica » 04 vel 2011 14:46

I ja sam uvjek bila malo punija ono prije bi rekla blago popunjena 173 65kg
al odkad sam prestala da jedem meso smrsavila sam 10kg u godinu dana i manje i apetit mi se smanjio.
Prije bi mogla pojest puna dva tanjura bilo cega, a sad jedva pojedem jedan.
Ja sam pocela kolicinski manje jest i tako neko vrijeme i eto ti nacina da izgugubis kg i naravno s prestankom mesa nije bilo vise te kolicine masti da se taloži.

A sto se tice punijih cura, samo naprijed :kiss5: meni je sve ljepo :kiss5:
He had a lot to say, he had a lot of nothing to say
We will miss him, we are gonna miss him

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: jako sam debela

Post Postao/la degenereginald » 05 vel 2011 16:26

lokvica je napisao/la:I ja sam uvjek bila malo punija ono prije bi rekla blago popunjena 173 65kg
blago popunjena? :o
valjda sve ovisi o gradi tijela :\
I have no money and I have to scream.

Avatar
lokvica
Postovi: 81
Pridružen/a: 03 vel 2011 22:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka

Re: jako sam debela

Post Postao/la lokvica » 05 vel 2011 21:00

reginald je napisao/la:
lokvica je napisao/la:I ja sam uvjek bila malo punija ono prije bi rekla blago popunjena 173 65kg
blago popunjena? :o
valjda sve ovisi o gradi tijela :\
pa da...sve mi je islo u trbuh i obraze :D
sad je pitanje sta kome znaci blago popunjena :cool2:
He had a lot to say, he had a lot of nothing to say
We will miss him, we are gonna miss him

Avatar
WhyNot
Postovi: 34
Pridružen/a: 23 stu 2010 21:52

Re: jako sam debela

Post Postao/la WhyNot » 05 vel 2011 23:17

Kako bi Jennifer Greene Duncan rekla : "I'm allergic to food. Every time I eat it breaks out into fat." :D

Avatar
pihach
Postovi: 2541
Pridružen/a: 05 sij 2010 20:40
Status: U vezi
Lokacija: gradski asfalt
Kontakt:

Re: jako sam debela

Post Postao/la pihach » 06 vel 2011 11:02

malo supporta ;)


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=e19NrkUcFEQ[/youtube]

Gost

Re: jako sam debela

Post Postao/la Gost » 06 vel 2011 11:06

God loves you. :D

Avatar
miss_misty
Postovi: 3383
Pridružen/a: 03 vel 2011 22:26
Lokacija: na samom rubu litice

Re: jako sam debela

Post Postao/la miss_misty » 07 vel 2011 00:10

nemoj misliti na torticu :D
pojedi je
pa povrati
nečeš više misliti na torticu
na takav način :nah:

Avatar
SkipBeat
Postovi: 67
Pridružen/a: 08 vel 2011 02:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: jako sam debela

Post Postao/la SkipBeat » 10 vel 2011 22:11

Pazi sad... Drugi aspekt istog problema.

Tebe ubija što si misliš da si debela, a mene pak to što sam mršava (da, ja sam jedna od onih kojima kile stoje li ga i stoje na mjestu). Svatko ima svoje. I da, i biti mršav je nedostatak. Koliko je meni već cura došlo sa spikom "joj kaj ti, tebi je tako dobro u životu, super izgladnjelo izgledaš, a ja tu moram smršavit prije ljeta/nove godine/Valentinova/dana domovinske zahvalnosti/imendana Jadranke Kosor". Um... Ne, ne moraš. Zašto bi morala? Jer je tvoja teta Štefica rekla da si se baš fino zaokruglila u ovih 10 godina koliko te nije vidjela pa te to malo pogodilo u živac? I ja izgledam super izgladnjelo? Fak ju. I vrati mi moju krafnu dok te nisam odalamila.
Naravno da velika većina njih izgleda (po meni) god damn savršeno i svaku drugu bih valjda odvela da zajedno peremo donji veš. Mislim naravno na ovaj kojeg trenutno imamo na sebi. :predaja: :plazi2:

Još u osnovnoj su mi se cure smijale i nazivale me anoreksičnom i da ne govorim još kakvih sam podjebavanja imala. Što btw, uopće ne stoji jer jedem isto koliko i cura prosječne težine, a ponekad i pretjeram (ah, žder događaja :srce: obožavam ih). Ali me to pogađalo jer otkud bi ljudi znali da nisam stvarno anoreksična (pa me poznaju me svi!). Danas upravo iz toga razloga većinom i nosim "vrećastu" odjeću, sve samo da prekrijem tu navodnu anoreksičnost. Nazovimo to zaostatkom iz kamenog doba. :D
Kasnije sam tek shvatila... Why would I give a fuck? Ako me netko ikad nazove anoreksičnom, reći ću mu/njoj da me nahrani. Pa neka me vodi u restoran i plaća račun. Ako misli da ću naručiti samo salatu mwahaha ne bi išlo. Jedino kao prilog. :P

Što se tiče mojih preferenci, jbg ga, više volim popunjenu ekipu. Mislim, kaj će mi još jedna ista kao i ja. :pardon: Guzice i sise. To je za što se živi/jede. :cestitam:

Nego o čemo smo ono... Ah da. :D Ne nerviraj se previše oko toga. Imam filing da ti više jedeš zbog stresa nego zbog gladi. Možda trebaš prvo na tome poraditi. A ako si rekla da na tih 165 imaš oko 60kg... Ma kakva pretilost. Zaboravi na to. I sada udijeli malo tog eurokrema (ovdje) gladnoj Africi :cool2: Baš mi se sad nekak jede čokolada... Možda zato jer mi još uvijek nisu vratili krafnu. Vrati se krafnooooo :aaaa:
Boobies! slika Now act all cool and shit, maybe she'll notice you. slika Fuck this. Puppy eyes attack! slika

Avatar
komad kruha
Postovi: 1372
Pridružen/a: 08 stu 2009 20:54
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: jako sam debela

Post Postao/la komad kruha » 11 vel 2011 21:12

uvijek možeš kod mene na ručak. riješit će ti sve probleme.

i dalje sam debela. i nezadovoljna.
kaj te hiče?

Avatar
takeover
Postovi: 405
Pridružen/a: 28 sij 2011 10:28
Spol/rod: žensko

Re: jako sam debela

Post Postao/la takeover » 11 vel 2011 23:22

ako imaš 165/60 to nije razlog za paniku,...vjerujem da si nezadovoljna ali sa malo truda sve se da postići ;)
sretno

Avatar
SkipBeat
Postovi: 67
Pridružen/a: 08 vel 2011 02:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: jako sam debela

Post Postao/la SkipBeat » 12 vel 2011 16:12

komad kruha je napisao/la:uvijek možeš kod mene na ručak. riješit će ti sve probleme.

i dalje sam debela. i nezadovoljna.
Nema potrebe za sarkazmom. :D

Poanta je u tome da su ti moguća dva rješenja: ili se pomiriti s tim (kao ja ili ako baš hoćeš, par bucki s kojima se družim i super su mi :D) ili poduzeti nešto po pitanju toga kao npr. moj bratić koji se posljednje tri godine skrivao na plaži dok nije popizdio i prošlo ljeto skinuo 10-tak kila. A inače nije poznat po redu, radu i disciplini po pitanju ičega, a kamoli količine unosa hrane. Sad je više i nego zadovoljan izgledom i odražava se to na njemu kao osobi. :)

To što ćeš se sažalijevati i taj problem stavljati u prvi plan, od toga vjeruj mi, fakat nemaš ništa. Ako si zbog toga u bedu 0/24 onda to itekako vide i drugi.
"i dalje sam debela. i nezadovoljna."
Pročitaj vlastitu rečenicu još jednom. Naglasak je na ovome nezadovoljna. A ne debela.
160/65 stvarno nije kritično... To ti je reklo već par ljudi i ja ti to opet kažem.
Ako to tebe stvarno tako jako smeta onda je na tebi da probaš riješiti problem, a ne jamrati. A rješenje problema ne mora uvijek biti neka užasna dijeta. Nađeš metodu mršavljenja koja tebi odgovara...

Možda je ovo bilo malo grubo, ali jbg ga, ja se prema svemu odnosim sa "zasuč rukave i ajmo to riješit, ne bu me ubilo". :D A to u pravilu nije loš moto, samo trebat imat volje. :)
Boobies! slika Now act all cool and shit, maybe she'll notice you. slika Fuck this. Puppy eyes attack! slika

Veseli August
Postovi: 73
Pridružen/a: 07 vel 2010 20:17
Ja sam: lezbijka

Re: jako sam debela

Post Postao/la Veseli August » 22 ožu 2011 13:06

Zahvalila bih se Debeloj iz naslova jer se svaki put kad ga pročitam rasplačem od smijeha. Hvala! Od srca! Pusa!

Odgovorite