kulinarska pitanja

Ljubav ide kroz želudac, pa je ovdje zgodno pisati o užicima koje pruža fina i ukusna klopa ili preporučiti dobar restoran.
Avatar
LittleRedRidingHood
Postovi: 3484
Pridružen/a: 15 ožu 2011 20:53
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Juzno

Re: kulinarska pitanja

Post Postao/la LittleRedRidingHood » 03 ruj 2014 14:47

ajmo ekipa, umak od avokada? radila koja? samo avokado, limun, sol, papar? zacini?
s cim se ljubi, s cim ne? :D


svi prijedlozi su dobrodosli
I motali smo u vodi moju dušu na njenu i njenu dušu na moju. I prvi put sam shvatio da je ovo, što činimo, mnogo veće od ljubavi. Da plivamo kroz vječnost.

Bolje kuna na suncu, nego dvi u hladu.

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: kulinarska pitanja

Post Postao/la Andain » 03 ruj 2014 21:09

Meni je fin onaj kupovni kojem dodam malo vrhnja..doduše, koristim samo za čips, niš drugo. :)
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: kulinarska pitanja

Post Postao/la Little N » 04 ruj 2014 08:03

Sa svjezim sirom/ tunom/ bademima
Fino je kao namaz
Osobno ne radim, al frendica je usavrsila, moras samo nac svoj omjer cega vise/manje da ti bude po gustu

Avatar
LittleRedRidingHood
Postovi: 3484
Pridružen/a: 15 ožu 2011 20:53
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Juzno

Re: kulinarska pitanja

Post Postao/la LittleRedRidingHood » 04 ruj 2014 08:05

da, vidjeh da i korijander ide super u to..ja ga planiram onako uz salatu, sa meksickom ide super al probam i kao namaz..
I motali smo u vodi moju dušu na njenu i njenu dušu na moju. I prvi put sam shvatio da je ovo, što činimo, mnogo veće od ljubavi. Da plivamo kroz vječnost.

Bolje kuna na suncu, nego dvi u hladu.

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: kulinarska pitanja

Post Postao/la Bash » 18 svi 2016 19:04

Imam kolut ekstremno stinky Camemberta koji tjednima zagađuje frižider i ima još dva dana fore da se pojede. Divojka noped out, a ja ga solo ne mogu rišit s kruhom iako je okus fantastičan. Imate li neki recept u kojeg ga mogu uvalit, a da nije tipa pašta ili narezan na dasku? Pa da suptilno ustinkam nepce kolegicama na poslu

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: kulinarska pitanja

Post Postao/la Moloko » 18 svi 2016 20:00

Bash je napisao/la:Imam kolut ekstremno stinky Camemberta koji tjednima zagađuje frižider i ima još dva dana fore da se pojede. Divojka noped out, a ja ga solo ne mogu rišit s kruhom iako je okus fantastičan. Imate li neki recept u kojeg ga mogu uvalit, a da nije tipa pašta ili narezan na dasku? Pa da suptilno ustinkam nepce kolegicama na poslu

http://finirecepti.net.hr/priprema/pohani-camembert/
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: kulinarska pitanja

Post Postao/la Little N » 18 svi 2016 20:08

http://www.recipetineats.com/cheese-gar ... art-bread/
Prva slika. Strucu kruha tak narezes, sir uvalis u proreze, maslinovo ulje ili maslac, cesnjak na sitno, zacinsko bilje suho, ma generalno sve kaj ti pase sa specificnim sirom naguras unutra i zapeces 20min u ugrijanoj na 200..
Dobit ces prvoklasni baugette, ponesi 10dkg sunke i da vidis dorucak iz snova. Ak imate mikrovalnu na poslu za podgrijat, ak ne fino je i hladno..

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: kulinarska pitanja

Post Postao/la slapa » 15 sij 2017 21:19

ima li neka od vas neki provjereno dobar recept za marmeladu od limuna? ovi po netu su toliko različiti da stvarno ne znam koji odabrati. limun nam je ove godine bio ekstra plodonosan.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Odgovorite