S pretplate na bonove, de pomoz'te

Forum za high-tech cure te sve one koje kućne popravke i zamjenu ulja u autu znaju obaviti same i žele to podijeliti s drugima. One koje to ne znaju, mogu saznati ovdje.
Odgovorite
Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

S pretplate na bonove, de pomoz'te

Post Postao/la tamara3 » 29 ožu 2015 13:58

Budući da mi je dojadilo plaćati (pre)masnu pretplatu za mobitel koja obavezno prelazi svotu za koju mi rekoše "da plaćam samo to i ništa više", odlučila sam je se riješiti i prijeći na bonove.

E sad, jedni vele Bonbon, drugi nešto drugo,... tak da ne znam što je najpametnije i najpovoljnije. Imate kakvu preporuku, iskustva? Da, najbitniji mi je internet, SMS ne, a brbljam cca 3-4 sata mjesečno.

:help:

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: S pretplate na bonove, de pomoz'te

Post Postao/la omnia » 29 ožu 2015 15:22

Ja sam na Prejakoj opciji na Simpi, za 50 kn mj imam gigu interneta, bspl poruke i 1000 min razgovora prema svim mrežama. Još mi naplate 20tak lipa za uspostavu poziva.

S obzirom da ti treba dosta interneta, možda bi trebala provjerit tele 2 ili tomato, znam da oni imaju više interneta u nekim tarifama. Na tvom bih mjestu otišla ravno do njih i raspitala se :-)

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: S pretplate na bonove, de pomoz'te

Post Postao/la tamara3 » 29 ožu 2015 20:04

Ma mislim da mi je giga sasvim dosta, većinu vremena sam ionak na wifiju, a nije da radim nekaj zahtjevno. Čula sam već za tu prejaku pa ću se raspitat još. Fala :-).

Little N
Postovi: 6598
Pridružen/a: 04 svi 2013 14:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zagreb

Re: S pretplate na bonove, de pomoz'te

Post Postao/la Little N » 30 ožu 2015 06:47

Imas sad u tele2 onu kaj reklamiraju na telki. 1,5 giga, 1000min i isto toliko poruka. Ne uzimaju za aktivaciju poziva a prvi mjesec je 49kn, svaki mjesec iza za 3 kune manje.

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: S pretplate na bonove, de pomoz'te

Post Postao/la Kroacija » 31 ožu 2015 21:52

opekla sam se debelo s pretplatom jednom davno i rekoh nikad više. isto tako odbijam uzimati pretplatu na firmu, premda mi svi to često savjetuju, počevši od knjigovođe pa do kolega. nema.jebene.šanse.


tele2 mi je dobar isključivo zbog toga što se stalno nude ponude i nove tarife. imam 1000 min mjesečno, oko 1-2 GB prometa, telefoniram dosta i na internetu sam stalno. nikad mi ne pofali. 35 kn sve.
uzmem si još i paket od 500 sms-ova za 10 kn.
jedini problem je što im je šugav signal na nekim dionicama kad putuješ unutar države.
kad putuješ, nude onaj bijednički paket od 50 MB za 30 kn, lol.
što se poziva i poruka unutar EU tiče, ugodno me iznenadilo što više ne moram brinut za skup roaming pa se mogu javljati bez beda na poslovni mob i kad putujem.

Odgovorite