Auto osiguranje

Forum za high-tech cure te sve one koje kućne popravke i zamjenu ulja u autu znaju obaviti same i žele to podijeliti s drugima. One koje to ne znaju, mogu saznati ovdje.
Odgovorite
Avatar
real8me
Postovi: 771
Pridružen/a: 29 ruj 2009 17:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: na pola brda

Auto osiguranje

Post Postao/la real8me » 01 svi 2015 02:45

pozz,
ovako, da razjasnim situaciju prvo:
imam auto osiguran u jednoj osiguravajucoj kuci, kupila sam drugi auto koji je osiguran u drugoj o. kuci. prvi auto je osiguran do 3/2016.. a drugi do 6/2015.. sto znaci da cu ga morati prebaciti u svoju o. kucu.e sad, zanima me da li se dobije kakav popust na osiguranje drugog auta kod iste o. kuce i sto bi mi se vise isplatilo.. odjavu prvog auta pa prebaciti osiguranje na drugi ili uzeti novo na drugi auto..
prvi je na prodaju..

hvala

Avatar
Yeci
Postovi: 2226
Pridružen/a: 11 stu 2010 14:11
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Auto osiguranje

Post Postao/la Yeci » 01 svi 2015 08:21

Ako nemaš love za okreti broj svog osiguranja, nazovem ti ih ja/ kupim bon. :roftl: Ne, stvarno. :confused:
Don't talk about life, live it.

Avatar
real8me
Postovi: 771
Pridružen/a: 29 ruj 2009 17:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: na pola brda

Re: Auto osiguranje

Post Postao/la real8me » 02 svi 2015 02:01

Da, zato sto ce ti oni prvi reci sto ti se vise isplati..
hvala ti

Avatar
Yeci
Postovi: 2226
Pridružen/a: 11 stu 2010 14:11
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Auto osiguranje

Post Postao/la Yeci » 02 svi 2015 04:29

A ko bi ti to trebao reći? Mi koje ne znamo ni ime tvog osiguranja?

Okreni broj svog osiguranja bez straha, a možda i drugih osiguravatelja. Ili još bolje, osobno odi tamo kada bude vrijeme za registraciju. Ne bi vjerovala, ali ne samo da se tuku međusobno za klijente nego se međusobno tuku i unutar istog osiguranja.

Ja sam nedavno dobila osiguranje auta sa 50% popusta samo tako, bila sam sva oduševljena kako su bili divni i susretljivi, da bi se moja teta naknadno vratila na tehnički zbog nečeg sasvim drugog i čula kako je jedna druga gospođa iz tog istog mog osiguranja klijentu davala popust 63%. Pitala ju je da zar i to postoji i dobila odgovor da postoji i 73%. Na to je nadodala da iduće godine ne idem kod te gospođe koje mi je dala 50% nego da dođem kod nje, što znači da me iduće godine čeka još više. Svi oni imaju koristi od toga. Nama kao rade usluge, a oni ipak pokušavaju da iznos bude što veći, da bi oni imali valjda proviziju ili neke bodove od toga.
Don't talk about life, live it.

Avatar
real8me
Postovi: 771
Pridružen/a: 29 ruj 2009 17:39
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: na pola brda

Re: Auto osiguranje

Post Postao/la real8me » 03 svi 2015 00:00

eto.. to je bilo toliko tesko napisati prvi put?
hvala ti sto si toliko susretljiva..

Avatar
Yeci
Postovi: 2226
Pridružen/a: 11 stu 2010 14:11
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Auto osiguranje

Post Postao/la Yeci » 03 svi 2015 12:37

Bilo je teško i drugi put. ;)
Don't talk about life, live it.

Odgovorite