Kopiranje svega iz starog u novi telefon - kako?

Forum za high-tech cure te sve one koje kućne popravke i zamjenu ulja u autu znaju obaviti same i žele to podijeliti s drugima. One koje to ne znaju, mogu saznati ovdje.
Odgovorite
Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Kopiranje svega iz starog u novi telefon - kako?

Post Postao/la tamara3 » 13 srp 2015 14:10

Kako planiram zamijeniti telefon, a na starom, naravno, imam koješta što želim zadržati, pitanje svih pitanja je kako SVE prebaciti na novi bez puno prtljanja? Pritom ne mislim samo na kontakte, nego i sve fotke, zabilješke, poruke, račune, aplikacije skupa s postavkama (i napretkom u igricama :D),..

Oba telefona su Androidi i Samsunzi (Samsungi :o?). Vidim po netu da ima hrpa aplikacija među kojima se ističe Helium, ali nisam ziher da je to ono što mi treba. Jer to su u principu aplikacije za backup, ali (možda) ne i kopiranje.

Eto, pomagajte.

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Kopiranje svega iz starog u novi telefon - kako?

Post Postao/la omnia » 13 srp 2015 23:35

Imaš li memorijsku karticu? Tako možeš barem fotografije i videe prebacit, a kontakte kopiraj na sim :-)

I zar nema neka fora s mailom koji je povezan s aplikacijama pa se samo spojiš preko novog mobitela ili tako nešto? :D

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Kopiranje svega iz starog u novi telefon - kako?

Post Postao/la slapa » 14 srp 2015 17:40

zguglaj: how to transfer all data from samsung xy to samsung xyz. ima samsung svoje alate koji to rade. a aplikacije ne bih preporučila prebacivati, ako bi radila image po starom pokupilo bi i sav cache i nepotrebno smeće.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Kopiranje svega iz starog u novi telefon - kako?

Post Postao/la jpeg » 15 srp 2015 11:31

nije preporucljivo kopirat i prebacivat app+data jer ti kes moze radit bugovito i ne samo na tu app neg na cili sistem. Fotografije i muziku prebacis na komp a sve drugo bi tribalo ispocetka instal.
Mislin, ne moras, mos ti provat sve backupirat i siknut titaniumom ili tim samsungovim alatom, pa pratit sta ce se desavat.

Odgovorite