Putovanje unatrag po CroL-u :)

Forum za high-tech cure te sve one koje kućne popravke i zamjenu ulja u autu znaju obaviti same i žele to podijeliti s drugima. One koje to ne znaju, mogu saznati ovdje.
Avatar
Carla del Ponte
Postovi: 68
Pridružen/a: 04 stu 2005 20:10

Post Postao/la Carla del Ponte » 27 kol 2006 17:25

legendarno!!!! :D :D :D :D

blast from the past, nema što!

super, a vidim da su se i mnogi poznati "fosili" i do danas održali, hahahaha! pozdrav svima i ugodan vam povratak kući s godišnjih odmora ili čegaveć. :P
Playing for the other team.

ow
necu se registrirati
Postovi: 733
Pridružen/a: 10 pro 2005 22:25
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U braku
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Post Postao/la ow » 27 kol 2006 22:29

madam je napisao/la:(na balconu nisu tako mislili-a navodno su strana za sve iz ex yu)
Nisu navodno, nego su strana za ex yu. Sto ce reci da u profilu mozes odabrati jezik koji ti odgovara.
No bolje nemoj ici tamo, nek si ti nama ovdje :D
ne vjerujte podacima iz profila, zapravo sam se ovom forumu pridruzila 14.09.1999
slika
www.balconn.com

www.gay-u-obitelji.com

Avatar
nika
Postovi: 532
Pridružen/a: 02 stu 2005 08:45

Post Postao/la nika » 28 kol 2006 11:26

Carla del Ponte je napisao/la: super, a vidim da su se i mnogi poznati "fosili" i do danas održali, hahahaha! pozdrav svima i ugodan vam povratak kući s godišnjih odmora ili čegaveć. :P
bas sam si mislila u kojem topiku da ukucam pozdrav za povratnike s godisnjeg...kvotam Carlu za obje misli gore napisane! :)
"..jedini lijek je uzeti jetru krastace, cvrsto je oviti oko vrata i pod svjetlom punog Mjeseca nag stati u bacvu ispunjenu ocima jegulja.."

Odgovorite