Browzar - vaš anonimni prozor na internet

Forum za high-tech cure te sve one koje kućne popravke i zamjenu ulja u autu znaju obaviti same i žele to podijeliti s drugima. One koje to ne znaju, mogu saznati ovdje.
Odgovorite
Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Browzar - vaš anonimni prozor na internet

Post Postao/la tamara3 » 02 ruj 2006 15:43

net.hr:

Izašao je novi pretraživač interneta koji ne pohranjuje cookiese, history i druge osobne podatke te korisnicima obećaje sigurnije i anonimnije surfanje.

Proizvođač istoimenog pretraživača, tvrtka Browzar računa na besplatni download i tvrdi da je ovaj softver idealan za korištenje na računalima koja koriste više korisnika, kao primjerice u internet cafeima i knjižnicama.

Najbolje od svega je da softver ne zahtjeva nikakvu instalaciju, a kad završite s radom u potpunosti će očistiti vaše temporary files.

Softver je osmislio Ajaz Ahmed, osnivač najvećeg britanskog ISP-a Freeserve koji je svoj internet biznis 2004. godine prodao kompaniji Wanadoo i time zaradio nevjerojatnih 2,4 milijuna US dolara.

"Koristeći Browzar, bilo tko na svijetu može anonimno surfati internetom i znati pritom da nitko neće imati uvid u web stranice koje je posjetio dok je koristio isto računalo", objasnio je prednost svog pretraživača.

Na taj način, kako tvrdi, sprečava se otkrivanje osjetljivih podataka na računalima koja dijele više ljudi te se na taj način smanjuje i rizik od krađe identiteta.

Browzar možete isprobati na ovoj adresi: http://www.browzar.com


Evo ja probala, radi bez greške :thumbup:.

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Post Postao/la Kroacija » 02 ruj 2006 22:28

usporava.

Malena
Postovi: 982
Pridružen/a: 12 stu 2005 00:20

Post Postao/la Malena » 02 ruj 2006 22:33

eee tamara kako si me prestigla, bas sam to uocila na iskonu i kao da stavim, al ti sveprisutna vec jesi :D
drinkin' wine, killin' time, sittin' in the summer sun...

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 03 ruj 2006 14:40

Nda, morat ćeš još puno mlijeka popiti da dosegneš tu brzinu :P.

Odgovorite