smartvision dvd upgrade

Forum za high-tech cure te sve one koje kućne popravke i zamjenu ulja u autu znaju obaviti same i žele to podijeliti s drugima. One koje to ne znaju, mogu saznati ovdje.
Odgovorite
Zita

smartvision dvd upgrade

Post Postao/la Zita » 08 ruj 2006 15:29

neznam dal ce ikoga zanimat ali...
za sve one koje su dobile taj dvd od iskona sam da znaju da oni ipak citaju subtitlove- samo ih se treba upgradeat
mogu se cak i promjenit one turbo ruzne slike koje se vide prilikom paljenja dvda

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 08 ruj 2006 18:25

...a tajnu ćeš odati samo ako te netko zamoli na koljenima :D?

Zita

Post Postao/la Zita » 08 ruj 2006 19:39

kak si bezobrazna :D:D:D
ajd pricekaj..znajuci tebe morat cu napisat svaki korak :D

Zita

Post Postao/la Zita » 08 ruj 2006 20:04

oke tamara treca, probaj pratit :D

http://www.cro-lesbians.com/nuki/MTK.zip 1 fajl
http://www.cro-lesbians.com/nuki/MTKMpegTool01b1.rar 2 fajl
http://www.cro-lesbians.com/nuki/MTKReMaker023b2.zip 3 fajl

dakle ovo je za smartvision dsn820 divx, al mozes 2 i 3 koristit i za ostale..al nemoj ostale upgradeat s 1 fajlom...

1 file snimis na cd koji moras nazvat MEDIATEK i fajl moras preimenovat u MTK.BIN ( bas moras velikim slovima )
snimis na najmanjoj mogucoj brzini, upalis dvd, ides na setup i resetiras ga na defoltne postavke, ubacis cd, kad te zatrazi kliknes na play, cekas da se apgrejda i dok to radi nit pod razno nemoj ugasit dvd il nekaj prckat po njemu, moze potrajat par minuta, kad zavrsi opet na defoltne postavke i time si dobila subtitlove i vidi se cijelo ime fajla a ne skracenice..
nije nekaj najljepsi font al sve se da popravit

2 navedeni fajl sluzi editiranju MTK.BIN fajla
3 sluzi za editiranje slika koje se pokazuju na dvdu (kad ga upalis i kad vidis koje avi fajlove il slike imas)

ak si oces stavit novu sliku ..koju god da zelis, ides u 3 fajl, open->stavis sliku->save->izadjes
kad si odabrala slicku ides u 2 fajl, otvoris MTK.BIN->data part->skin->mpeg O->image(desno)-> desni mis na mpeg o->replace->stavis sliku u mpg formatu koju si sejvala s fajlom 3

koristiti na vlastiti rizik

i jos imam za yamadu 6700 upgrade koji je fantastican, nije potrebno nikakvo editiranje

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 09 ruj 2006 09:54

Huh :o.

Avatar
wimpi
Postovi: 313
Pridružen/a: 02 stu 2005 18:15

Post Postao/la wimpi » 09 ruj 2006 13:28

Ja kod nike upgrejdala pioneer 380 pa ako nekog zanima isto imam upute...btw. na www.softpedia.com nadjete svakakve firmware-ove :)
"The Doctor of the future will no longer treat the human frame with drugs, but rather will cure and prevent disease with nutrition"

Malena
Postovi: 982
Pridružen/a: 12 stu 2005 00:20

Post Postao/la Malena » 09 ruj 2006 16:29

kak ste vi meni kul kad se u sve to kuzite.meni je to cisto spansko selo. mozete i meni nekaj po doma doc apgrejdati? :o
tipa,vesmasinu,ili pecnicu? :D
drinkin' wine, killin' time, sittin' in the summer sun...

Zita

Post Postao/la Zita » 09 ruj 2006 18:07

pa vjerojatno bi znale i to apgrejdat

vidla sam da pioneer isto koristi mtk cipove pa je ista stvar :D

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 10 ruj 2006 00:38

Malena je napisao/la:kak ste vi meni kul kad se u sve to kuzite.meni je to cisto spansko selo. mozete i meni nekaj po doma doc apgrejdati? :o
tipa,vesmasinu,ili pecnicu? :D
:D :D :D
jebote, upraf tak :D
zvir i bestimja.

Odgovorite