Help!!!

Forum za high-tech cure te sve one koje kućne popravke i zamjenu ulja u autu znaju obaviti same i žele to podijeliti s drugima. One koje to ne znaju, mogu saznati ovdje.
Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Re: Help!!!

Post Postao/la tamara3 » 14 tra 2010 19:53

call_me je napisao/la:e jebiga onda :D ja ne pricam i zato me opstruira. :hrkljus:
Evo uputa. Preciznih.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=FJ4A0aaaOAw[/youtube]

Avatar
call_me
Postovi: 2892
Pridružen/a: 19 sij 2010 21:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Help!!!

Post Postao/la call_me » 14 tra 2010 23:01

znala sam :lol: :lol: :lol: :lol: computer whisperer :lol:

Avatar
komad kruha
Postovi: 1372
Pridružen/a: 08 stu 2009 20:54
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Help!!!

Post Postao/la komad kruha » 02 srp 2010 18:13

nisam znala gdje ovo staviti, a baš želim.

ja sam KRALJICA!

namjestila sam da mi na forumu bude točno vrijeme.


a - ha.


kraljica.

:D
kaj te hiče?

Avatar
call_me
Postovi: 2892
Pridružen/a: 19 sij 2010 21:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Help!!!

Post Postao/la call_me » 04 srp 2010 01:57

komad kruha je napisao/la:nisam znala gdje ovo staviti, a baš želim.

ja sam KRALJICA!

namjestila sam da mi na forumu bude točno vrijeme.


a - ha.


kraljica.

:D
:rap: :rap: :pivo: :ura: :kolo: :plese: :respekt: :hiper: :respekt: :duga:

Avatar
komad kruha
Postovi: 1372
Pridružen/a: 08 stu 2009 20:54
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Help!!!

Post Postao/la komad kruha » 04 srp 2010 18:08

znala sam da ću naići na zasluženo oduševljenje. bilo je samo pitanje vremena :) :D
kaj te hiče?

Mazilica
Postovi: 616
Pridružen/a: 12 sij 2010 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Help!!!

Post Postao/la Mazilica » 12 srp 2010 19:04

Ajde sic sta toliko ogovarate acer, imam acere cijeli zivot i nikada nisu vidili servisa, trenutno imam acer aspire 5520g vec 2 god, problema sa hladenjem nema, baterija traje sat ipo kao i prvog dana.

MAC ne preporucam jer su daleko komplicijraniji od windowsa i 40% cijene ide samo na ime.

Najbolje si povedi neku/nekog programera ili servisera sa sobom kad budes kupovala i to je to :)
Γιατί πάντα υπήρχαν οι γυναίκες που λάτρευαν γυναίκες... Και όλα αρχίσαν απο εδώ...

xyo
Postovi: 15
Pridružen/a: 14 srp 2010 12:23
Spol/rod: žensko
Status: Solo
Lokacija: ..negdje između neba i zemlje..
Kontakt:

Re: Help!!!

Post Postao/la xyo » 15 srp 2010 13:00

Mazilica, ne slažem se s tobom baš.. moja mama i ja obje imamo macove već desetak godina i i dalje rade kao i u početku.. jedino što je možda pristupačnije kod PC-a je to što se lakše igrice pronađu i tu i tamo neki programi, ali u principu je mac (bar meni) puno bolji... i nije kompliciraniji, jako se lako naviknuti i poslije skužiš da se lako snalaziš.. ali možda je to tako samo sa mnom jer smo oduvijek više naklonjeni macovima.. a ja znam dobro raditi i na jednom i na drugom jer mi dvije kuće dalje deda na PCu radi :D
Jedino što apple toliko brzo proizvodi nove stvari da laptop brzo postane stari model.. ali ako ti nije bitna popularnost samog kompa ili koliko je "napredan" (ne mislim po mogućnostima, nego čisto po dizajnu i to) u odnose na ostale.. :ok: Možda jesu nešto skuplji, ali ako mene pitaš isplati se...
Eh, jesam se raspisala :visi:

Mazilica
Postovi: 616
Pridružen/a: 12 sij 2010 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Help!!!

Post Postao/la Mazilica » 15 srp 2010 14:33

Da i meni je mac vrlo jednostavan, ali ja sam programerka i serviserka sa par godina iskustva..
A koliko korisnica ovdije zna toliko o racunalima?
Nemoji gledat na sebe, gledaj na prosijecne korisnice.
Γιατί πάντα υπήρχαν οι γυναίκες που λάτρευαν γυναίκες... Και όλα αρχίσαν απο εδώ...

xyo
Postovi: 15
Pridružen/a: 14 srp 2010 12:23
Spol/rod: žensko
Status: Solo
Lokacija: ..negdje između neba i zemlje..
Kontakt:

Re: Help!!!

Post Postao/la xyo » 15 srp 2010 16:01

Ok.. ali ja ne smatram ni sebe nešto pretjerano nadprosjećnom.. ma neznam. Svakom njegovo i bok. Ja sam se naučila pa vjerojatno imaš pravo..

Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Re: Help!!!

Post Postao/la jpeg » 16 srp 2010 15:33

Mazilica je napisao/la:Ajde sic sta toliko ogovarate acer, imam acere cijeli zivot i nikada nisu vidili servisa, trenutno imam acer aspire 5520g vec 2 god
sta ti nisi prodavala Pc da bi si uzela laptop radi seljakanja?

Avatar
memyself
Postovi: 131
Pridružen/a: 13 pro 2009 21:35
Spol/rod: ne želim definirati

Re: Help!!!

Post Postao/la memyself » 16 srp 2010 16:04

Mazilica je napisao/la:Ajde sic sta toliko ogovarate acer, imam acere cijeli zivot i nikada nisu vidili servisa, trenutno imam acer aspire 5520g vec 2 god, problema sa hladenjem nema, baterija traje sat ipo kao i prvog dana.
Eto da ga i ja malo acer ogovaram, jedanput acer nikad vise acer. Kao prvo izgleda jako plasticno ali i je plastican. Mom prastarom ibm-u (nekadasnjem) moze biti sluga bez obzira na danas njegovu smijesnu konfiguraciju.Aceri se pregrijavaju ko ludi a nakon nekoga vremena to postane glasno a pocne rostati i hard disk.Tvoj acer nije vidio servisa jer koliko sam skuzila sama si ga servisiras ako ne to barem ga znas dobro "odrzavati na zivotu" sta vecina korisnica to nezna. :pardon:

Aceri nude malo jace konfiguracije za iste pare od ostalih proizvodaca ali sada mi je jasno i zasto :palacdolje:

Mazilica
Postovi: 616
Pridružen/a: 12 sij 2010 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Help!!!

Post Postao/la Mazilica » 18 srp 2010 19:13

@memyself
istina da znam baratati laptopima al to vrijedi za svaki ne samo za acer, ako npr bilo koji laptop drzis na deki dok si na krevetu i time zacepis donje otvore za hladenje kao sto mnogi rade bilo koji ce se pregrijavat i ubrzo otic..

imam i acer aspire 7741g ( http://www.hgspot.hr/53269/prijenosno-r ... pt10c-002- )
i kuciste je aluminijsko, uostalom velika vecina laptopa su plasticni..

@mravcica
prodala sam pc da si kupim jos jedan jaci laptop jer mi je aspire 5520g postao slab (programi i igrice napreduju pa svaki laptop prije ili poslije postane slab)

btw
acer aspire 5520g
temeratura procesora u idle 42c
u opterecenju najvise 82c

ps, laptop treba ponekad i rastavit te cistit od prasine a i promijeniti pastu tu i tamo nije losa ideja..
acer aspire 7741g
temperatura procesora u idle 36c
u opterecenju najvise 73c
Γιατί πάντα υπήρχαν οι γυναίκες που λάτρευαν γυναίκες... Και όλα αρχίσαν απο εδώ...

Odgovorite