eRepublik

Forum za high-tech cure te sve one koje kućne popravke i zamjenu ulja u autu znaju obaviti same i žele to podijeliti s drugima. One koje to ne znaju, mogu saznati ovdje.
Odgovorite
Avatar
far out
Postovi: 1468
Pridružen/a: 22 sij 2007 13:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Zagreb

eRepublik

Post Postao/la far out » 14 pro 2009 22:18

http://www.erepublik.com/en/referrer/luckyyou


eRepublik kombinira društveni networking i strategiju u jednu veliku masivnu mrežnu igru igranja uloga gdje igrači mogu biti aktivni na različitim poljima. eGrađanin tzv. Novog svijeta može biti zaposlen, biti vlasnik neke tvrtke, osnovati političku stranku, glasati na izborima, postati predsjednik stranke, član kongresa ili predsjednik države, pisati članke za novine i čak ići u rat protiv građanina druge virtualne države. Igra ima jako malo vizualnih elemenata i općenito je tekstualno bazirana igra.

Nakon pridruživanja igri, građanin bira kojoj će se državi pridružiti. Svaka od država je svoje ime dobila po nekoj stvarnoj državi. Građanin potom traži zaposlenje u tvrtkama u toj zemlji, te u istoj može trenirati kao vojnik. Obuka i rad u tvrtci vrše se na dnevnoj bazi sa po dva jednostavna klika. Jedna od glavnih smjernica web stranice je da to traje samo "5 minuta dnevno".

igrica je super. :)

Avatar
Zbrkica
Postovi: 962
Pridružen/a: 15 sij 2009 13:14
Spol/rod: žensko

Post Postao/la Zbrkica » 14 pro 2009 22:54

da.. al mi dosadila s vremenom a nije mi se dalo kandidirat za predsjednika, pisat novine i tak to svašta kaj bi trebalo radit nakon što skužiš sve ovo na početku. Al kad je rat odem pomognem :D
slika

Avatar
mene
Postovi: 75
Pridružen/a: 27 ruj 2009 00:09
Status: Solo
Lokacija: obala

Post Postao/la mene » 15 pro 2009 16:04

bez uvrede, al jedino iritantnije od te igrice su permanentni spamovi po mailovima, Facebooku, i (fkors) forumima da se pridružimo svetom ratu u onlajn strategiji gdje eSrbija mlati eHrvatsku (ili obrnuto, a ponekad se i eSlovenija uključi).
uz naslov poruke "Ajmo ljudi pobijediti Srbiju" :roll:

tako da nemam ni najmanje želje a bogme ni znatiželje provjerit o čemu se radi :!:
mislim da bi ekonomisti takav stav kvalificirali kao posljedicu nespretnog i negativnog marketinga :aha:

Avatar
ticklebook
Postovi: 3637
Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Svemir
Kontakt:

Post Postao/la ticklebook » 15 pro 2009 16:19

Ja želim biti UK.
I ponovno uspostaviti kolonije. Prva kolonija HRH će biti EU.
I svi će morati prihvatiti funtu umjesto tog ušljivog EUR-a. I Irce i tamo neke Čehe se ništa neće pitati (jesu li oni svjesni da su pobogu Slaveni?!).
Sve stare članice EU će biti ravnopravnije od onih blatnih boratnih novih članica EU (koji ih je mamlaz i pripustio?).
I eSrbija i eHrvatska će biti kolonije.
Priznavat ću samo carsku Rusiju, pod uvjetom da vrate Chelsea.
Pare predviđene za predsjedničke i sve ostale izbore će se koristiti za obrazovanje. Prihod od ulaznica za cirkuske predstave gdje se prikazuju nekadašnji predsjednički kandidati i ministri će se davati Radmanovom institutu, za proučavanje veze između genetike i inteligencije.
U novinama će se izbaciti sise i guzice a na TV će 70% vremena biti lokalizirani program BBC-a. Ostalih 30% je prekid programa zbog održavanja.
“If my critics saw me walking over the Thames they would say it was because I couldn't swim.” Margaret Thatcher

Avatar
far out
Postovi: 1468
Pridružen/a: 22 sij 2007 13:18
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la far out » 15 pro 2009 16:23

aha. znači to si ti došla ili?

inače, tko god dođe preko mene neka slobodno pita bilo koji savjet. :)

Odgovorite