Pih ... baš mi ne ide sa PC

Forum za high-tech cure te sve one koje kućne popravke i zamjenu ulja u autu znaju obaviti same i žele to podijeliti s drugima. One koje to ne znaju, mogu saznati ovdje.
Odgovorite
dobrica87
Postovi: 382
Pridružen/a: 16 ruj 2009 20:24
Lokacija: BIH - BANJA LUKA - Iza grmića

Pih ... baš mi ne ide sa PC

Post Postao/la dobrica87 » 24 sij 2010 14:48

Zašto kad si skinem nekakav koncert, mi se desi da nakon određenog vremena nestane slike, a ima zvuka? Obično gledam u WMP.
My heart goes Boum-Boum-Boum
Every time I think of you
Inside it's Boum-Boum-Boum
Lost control what shall I do?

'Cause I wanna be your lover
Till the end of our lives
I could never miss again
These loving eyes

Avatar
Capt. Kirk
Postovi: 2724
Pridružen/a: 04 ruj 2009 15:07
Spol/rod: žensko

Re: Pih ... baš mi ne ide sa PC

Post Postao/la Capt. Kirk » 24 sij 2010 18:31

Ne znam, ali znam da WMP siše.
Probaj sa VLC playerom. http://www.videolan.org/vlc/

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Pih ... baš mi ne ide sa PC

Post Postao/la Bash » 24 sij 2010 22:32

pretpostavljan da ti fale neki kodeci. ako ti se ne da instaliravat neki paket tipa K-lite, dobar savjet ti je vlc player. svira sve ikad. :inlove: ako ti smeta šta je skinom neugledan, probaj gom player. to je za šminkere

Mazilica
Postovi: 616
Pridružen/a: 12 sij 2010 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Pih ... baš mi ne ide sa PC

Post Postao/la Mazilica » 24 sij 2010 23:00

Dali ti se to desava samo sa tom odredenom snimkom? ili sa svim snimkama?
Prvo to nema nikakve veze sa codecom, da ti player ne podrzava codec uopce nebi mogla pokrenut datoteku
Ako ti se problem desava sam sa tom snimkom onda je snimka ostecena, ako ti se desava sa svim snimkama reinstaliraj player koji koristis.
To je to.
Γιατί πάντα υπήρχαν οι γυναίκες που λάτρευαν γυναίκες... Και όλα αρχίσαν απο εδώ...

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Pih ... baš mi ne ide sa PC

Post Postao/la Bash » 25 sij 2010 00:04

Mazilica je napisao/la: Prvo to nema nikakve veze sa codecom, da ti player ne podrzava codec uopce nebi mogla pokrenut datoteku
umm ne? mozda si me krivo skuzila, ali ja pricam o video/audio kodecima koji (de)kodiraju video/audio signal iz fajla. mislim, nije moja struka pa ne znam tocne specs, ali znam otprilike semu (a i milijun puta sam i sama pizdila zbog toga). npr. film kojeg skines na komp i pokrenes ga u nekim starim Windowsima ce u WMP ponekad imat sjebanu sliku radi toga sta je video signal u samom fajlu kodiran nekim tipom kodeka, a na racunalu ili u playeru nemas te kodeke koji bi ga mogli adekvatno dekodirat. pa ih se treba ili instalirat ili skinit player koji ih ima. isto tako vrijedi i za zvuk. a u oba takva slucaja se fajl najnormalnije otvara.
To je jedna mogucnost.

Avatar
apsurdna
NullPointerException
Postovi: 300
Pridružen/a: 22 sij 2010 19:13
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Mojave Wasteland

Re: Pih ... baš mi ne ide sa PC

Post Postao/la apsurdna » 25 sij 2010 00:43

slazem se sa Bash. U svemu navedenom

i VLC player je FTW, najdraze sto ima mi je sinkronizacija audio-videosignala i titova. prekorisna stvar :)
We can afford all we need, we cannot afford all we want.
Torta je laž.

Mazilica
Postovi: 616
Pridružen/a: 12 sij 2010 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Pih ... baš mi ne ide sa PC

Post Postao/la Mazilica » 25 sij 2010 01:19

Racunalna sam serviserka po struci.
Da joj player ne podrzava codec uopce nebi prikazao sliku i/ili zvuk a nebi se desilo da slika nestane ne pola.
Vjerujem da se radi o ostecenoj snimci no nemogu dat tocan odgovor dok mi dobrica nekaze o kojem se formatu tocno radi i dali joj se to desava samo sa tom snimkom ili i sa ostalima.
Γιατί πάντα υπήρχαν οι γυναίκες που λάτρευαν γυναίκες... Και όλα αρχίσαν απο εδώ...

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Pih ... baš mi ne ide sa PC

Post Postao/la Kroacija » 25 sij 2010 02:51

VLC me iznevjerio. MPC rocks.

dobrica87
Postovi: 382
Pridružen/a: 16 ruj 2009 20:24
Lokacija: BIH - BANJA LUKA - Iza grmića

Re: Pih ... baš mi ne ide sa PC

Post Postao/la dobrica87 » 25 sij 2010 12:58

Mazilica

E ovako .... Dešavalo mi se to više puta, ali samo kad su koncerti u pitanju. Kad su filmovi i serije u pitanju sve je ok. Slika je ok, zvuk je ok. Primijetila sam kad skidam preko rapidshara, jednostavno mi se nakon nekog vremena izgubi slika, crno. Zvuk ide, ali nema slike (važi samo za koncerte). Ovo mi piše na info WMP 10. Koristim DIVX-e. Ako misliš na audio format onda je MPEG Layer-3.

Mazilice na koji si format mislila? :? :? :? Ne snalazim se baš najbolje.
My heart goes Boum-Boum-Boum
Every time I think of you
Inside it's Boum-Boum-Boum
Lost control what shall I do?

'Cause I wanna be your lover
Till the end of our lives
I could never miss again
These loving eyes

Mazilica
Postovi: 616
Pridružen/a: 12 sij 2010 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Pih ... baš mi ne ide sa PC

Post Postao/la Mazilica » 25 sij 2010 15:18

dobrica87 je napisao/la:Mazilica

E ovako .... Dešavalo mi se to više puta, ali samo kad su koncerti u pitanju. Kad su filmovi i serije u pitanju sve je ok. Slika je ok, zvuk je ok. Primijetila sam kad skidam preko rapidshara, jednostavno mi se nakon nekog vremena izgubi slika, crno. Zvuk ide, ali nema slike (važi samo za koncerte). Ovo mi piše na info WMP 10. Koristim DIVX-e. Ako misliš na audio format onda je MPEG Layer-3.

Mazilice na koji si format mislila? :? :? :? Ne snalazim se baš najbolje.
Onda 99% da su video detoteke koje si skinula sa rapidshare ostecene, sto nema veze sa playerom.
Tako da jednostavno nadi si negdje drugdje te koncerte i skini ih opet.
Γιατί πάντα υπήρχαν οι γυναίκες που λάτρευαν γυναίκες... Και όλα αρχίσαν απο εδώ...

NiceGirl

Re: Pih ... baš mi ne ide sa PC

Post Postao/la NiceGirl » 08 vel 2010 22:13

mozda cak imas problema sa grafickom karticom.

Odgovorite