computer games :nerd:

Forum za high-tech cure te sve one koje kućne popravke i zamjenu ulja u autu znaju obaviti same i žele to podijeliti s drugima. One koje to ne znaju, mogu saznati ovdje.
Odgovorite
Malory
Postovi: 1314
Pridružen/a: 09 tra 2015 12:41
Spol/rod: žensko

Re: doživio sam, dakle jesam

Post Postao/la Malory » 14 vel 2016 23:31

Bash je napisao/la:@mal: Ponajprije DA Inquisition i Witcher 3. Komp mi je već dugo neupotrebljiv po tom pitanju :sigh:
Fallout 4, Bioshock Infinite, Rise of the Tomb Rider, Xcom 2, Dishonored, Deus Ex: HR (btw, izlazi novi uskoro)... Toliko toga imaš za odigrati, moraš si apgrejdat komp. Neće se igre same završiti. :D

Baci oko na ovo: http://store.steampowered.com/app/383870/. I s nešto starijim kompom bi mogla odigrati. Also, ako nisi, Tales from the Borderlands (ne znam jesi li igrala BL 1, 2 i TPS).

Totalni offtopic, ali nisam mogla odoljeti. :sealedlips:

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: computer games :nerd:

Post Postao/la Bash » 14 vel 2016 23:52

Evo pribacila san nas. :) prvenstveno mi je zanimljiv fantasy rpg. od ostalog šta sam isprobavala, iznimka tome su zasad gtaV i arma 2 dayZ. fallout mi nikad nije bio dovoljno napet da ga redovno igram. ne sviđa mi se sivilo. pogledat ću ostalo šta si predložila, mislim da san BL uninstalirala nekad davno...

Malory
Postovi: 1314
Pridružen/a: 09 tra 2015 12:41
Spol/rod: žensko

Re: computer games :nerd:

Post Postao/la Malory » 15 vel 2016 08:17

Arma 2 Day Z. Najs. :D Ja sam razmišljala o kupovini 7 Days to Die, ali već igram Rust pa mi je jedna survival igra dovoljna. Sve su još uvijek u alphi, ne znam o čemu se radi, ali hrpa developera se bacila na izradu survival igri. To je sada popularno. :D Na kraju će 90% njih propasti.

Jesi li igrala Skyrim? Ja sam ga bez problema vrtila na starom kompu.

Ako voliš South Park, obavezno odigraj i South Park: The Stick of Truth.

I za kraj, od naših developera - The Talos Principle. Puzzle igra, rekla bih nešto slično kao Portal, ali ništa nije slično kao Portal. Vrijedi odigrati.

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: computer games :nerd:

Post Postao/la Bash » 15 vel 2016 22:29

Sad već imam manju listicu za proć, fala lipa. :D puno volim isprobavat puzzle games, ali ugl ih igram na mobu. Portal mi je drag ali presterilan, općenito me sf u igrama ne privlači. Najdraže bi mi od puzzles bilo kad bi našla nešto divno dreamy i slikovito ko Braid. Za Katherine sam se godinama nadala da će izać za pc, to ne mogu prežalit... Skyrim često upalim i ubila sam dosta sati u stealth ubojstvima i šetnji po terenu, ali ti likovi su ugl bezlični, ništa nije tako dobro ka pozadinski razgovori Morrigan i Alistaira :tugica:

Malory
Postovi: 1314
Pridružen/a: 09 tra 2015 12:41
Spol/rod: žensko

Re: computer games :nerd:

Post Postao/la Malory » 16 vel 2016 08:29

Sjećam se kad je izašao DA: Origins. Bio je četvrtak ili petak i nisam išla na faks. Taj dan sam odigrala gotovo 24 h u komadu. :D Dvojka me razočarala tho.

Ako nisi igrala, odigraj Trine i Trine 2 - dreamy i slikovito. Ori and the blind forrest. Toby: The secret mine. Story about my uncle. Brothers: A Tale of Two Sons... ima toga. :duckdance:

TheaX
Postovi: 434
Pridružen/a: 27 stu 2016 05:08
Spol/rod: žensko

Re: computer games :nerd:

Post Postao/la TheaX » 01 pro 2016 11:01

Da je barem ovaj topic više aktivniji :D
Video igre su danas umjetnost :typerhappy: :typerhappy: :typerhappy:

Bez obzira na svoj so called "dumb blond femm" look ... žena sam od tehnologije, PC/konzole ... awww LJUBAV!!!

Ono što mi se svidja je da su poceli raditi jako dobre igre sa LGBT tematikom, I guess it is popular to be GAY these days :feelingfree:

Kada nekome spomenem video igre ... ljudi koji nisu zainteresirani niti su u tome, još uvijek brijem da imaju u glavu Super Maria :roll2:

Uglavnom, video igre koje se rade danas su daleko od onoga sto je bilo 90tih ....

Centar za istrazivanje i je napravio kako video igre utjecu na ljude danas ... uz sve što je nabrojano, usavršavanje i motoričkih sposobnosti, empatija (kod free choice dramatic interactive igara) koje su pocele biti dosta trazene na trzištu :tjesi:

a ma da ne duljim ....

Tko god da je gejmer :D

1. Life is strange

https://www.youtube.com/watch?v=AURVxvIZrmU

2. Ama baš sve od Quantic Dreama :srce:

Nažalost zadnje tri igre su im iskljucivo za PS ne za PC

https://www.youtube.com/watch?v=fMK6sTnMxBI za PS3

https://www.youtube.com/watch?v=mkJffwIH5xk za PS3

https://www.youtube.com/watch?v=H095eoc4K-0 i za one sa slabijom grafickom, može se :D Igra je malo starija ... ali definitivno

jedna od onih od kojih se ne mičeš danima, puna pepeljara čikova ... oči kao kod rakuna dok ne završiš :D

Ok ... imam ja još da dodam punooo toga haha ali polako ... :duckdance: :duckdance: :duckdance:
Nakon 28 godina, Milk se nasmijala iskreno. Nakon jebenih 28 godina. Zahvaljujući meni i samo meni.

Avatar
Neznanka2
Postovi: 43
Pridružen/a: 31 lis 2016 17:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Ostalo

Re: computer games :nerd:

Post Postao/la Neznanka2 » 03 pro 2016 11:03

Dragon Age Origins mi je broj jedan. Dvojka me razočalala malo žešće, a trojka...a nisam s njom na čisto. Grafika je odlična, igrivost također, ali se nikako nisam uspjela povezati sa likovima. Jbt skoro sam se rascmizdrila za mojim wardenom kad sam završila origins, a ovi su me ostavili ravnodušnom.
Skyrim je priča za sebe. Naprosto stvara ovisnost, a bugovi mu daju posebnu čar.
Tu je još, Mass Efect, Tomb Raider(kako bi ovo prošlo bez Lare i njenog stenjanja :D ) Metal gear solid, Call of duty, a nova opsesija mi je Witcher 3 :)

TheaX
Postovi: 434
Pridružen/a: 27 stu 2016 05:08
Spol/rod: žensko

Re: computer games :nerd:

Post Postao/la TheaX » 03 pro 2016 15:30

Neznanka2 je napisao/la: Tu je još, Mass Efect, Tomb Raider(kako bi ovo prošlo bez Lare i njenog stenjanja :D ) Metal gear solid, Call of duty, a nova opsesija mi je Witcher 3 :)
Sve je to respect! ali za mene too much "vojnicki"

zadnje ... moze proci :D

eee za sve one crazy cat womens ... :P :sealedlips: :hugsqueeze:

Igra koja je proglasena jednom od najzanimljivijih .... great soundtrack, dark, orginalna prica i art ... danas cu to poceti mozda ... :D
Nakon 28 godina, Milk se nasmijala iskreno. Nakon jebenih 28 godina. Zahvaljujući meni i samo meni.

Avatar
Neznanka2
Postovi: 43
Pridružen/a: 31 lis 2016 17:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Ostalo

Re: computer games :nerd:

Post Postao/la Neznanka2 » 03 pro 2016 15:41

TheaX je napisao/la:
Neznanka2 je napisao/la: Tu je još, Mass Efect, Tomb Raider(kako bi ovo prošlo bez Lare i njenog stenjanja :D ) Metal gear solid, Call of duty, a nova opsesija mi je Witcher 3 :)
Sve je to respect! ali za mene too much "vojnicki"

zadnje ... moze proci :D

eee za sve one crazy cat womens ... :P :sealedlips: :hugsqueeze:

Igra koja je proglasena jednom od najzanimljivijih .... great soundtrack, dark, orginalna prica i art ... danas cu to poceti mozda ... :D
Te "vojničke" igram da si skratim vrijeme dok mi ne izađe nešto od fantasy žanra :)

TheaX
Postovi: 434
Pridružen/a: 27 stu 2016 05:08
Spol/rod: žensko

Re: computer games :nerd:

Post Postao/la TheaX » 03 pro 2016 15:44

:D a sta je sa interection dramas adventures? sandbox? GTA???
Nakon 28 godina, Milk se nasmijala iskreno. Nakon jebenih 28 godina. Zahvaljujući meni i samo meni.

Avatar
Neznanka2
Postovi: 43
Pridružen/a: 31 lis 2016 17:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Ostalo

Re: computer games :nerd:

Post Postao/la Neznanka2 » 03 pro 2016 16:09

Zadnji Gta koji sam igrala bio je San Andreas, nastavci me nisu privukli. Nekao je izgubio čar, nije to više to.

TheaX
Postovi: 434
Pridružen/a: 27 stu 2016 05:08
Spol/rod: žensko

Re: computer games :nerd:

Post Postao/la TheaX » 09 pro 2016 09:41

Je li ko probao ovo? ako je jel sta valja?

Zasto ne mogu naci nikakve dobre vamp igre i sve sve vrti oko jeben.... zombija -.- :sulking:

http://www.thesecretworld.com/
Nakon 28 godina, Milk se nasmijala iskreno. Nakon jebenih 28 godina. Zahvaljujući meni i samo meni.

Avatar
Neznanka2
Postovi: 43
Pridružen/a: 31 lis 2016 17:09
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: Ostalo

Re: computer games :nerd:

Post Postao/la Neznanka2 » 11 pro 2016 01:08

TheaX je napisao/la:Je li ko probao ovo? ako je jel sta valja?

Zasto ne mogu naci nikakve dobre vamp igre i sve sve vrti oko jeben.... zombija -.- :sulking:

http://www.thesecretworld.com/

Castelvania Lords of Shadow ti je odlična vamp igra. Ima dobru priču, lijepu igrivost, čak je i grafika dobra iako je igra relativno stara. Nisam ljubitelj, al ova mi se svidjela.

Bloodlust Shadowhunter je također ok.

Avatar
Vox Feminae
Postovi: 1495
Pridružen/a: 12 svi 2007 15:21

Re: computer games :nerd:

Post Postao/la Vox Feminae » 28 pro 2016 21:11

TheaX je napisao/la:baš sve od Quantic Dreama
Počela sam gledati tutoriale od Heavy Rain, nije mi sjeo... i onda je došao Beyond: Two souls. Pregledala sam apsolutno sve, hooked so much.

O. O. Čak i alternativne krajeve. Dođe mi da kupim PS3. :wow:

I Detroit je nešto što si neću spojlat. No no. No.

Tnks!
The eyes, chico, they never lie.

black.cat
Postovi: 1706
Pridružen/a: 30 stu 2011 16:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: computer games :nerd:

Post Postao/la black.cat » 29 pro 2016 17:55

zadnje sto sam igrala su bile neke igrice iz DOS-a, ali u ovom stoljecu :D
malo da vas prisjetim:
slika

slika

slika

Auri
Postovi: 3
Pridružen/a: 16 stu 2015 01:35
Spol/rod: žensko

Re: computer games :nerd:

Post Postao/la Auri » 25 vel 2017 16:25

U nekoj sam čudnoj fazi kad mi ništa ne izgleda dovoljno privlačno pa samo do besvijesti listam PS store i ponekad Steam. I čekam Mass Effect: Andromeda.

Od žanrova mi najviše paše fantasy rpg. Ljubav je počela kad sam prvi put zaigrala Final Fantasy IX na PSOne. Ta će igra i svi njeni likovi uvijek imati posebno mjesto u mom srcu.

Sljedeći rpg vrijedan spomena je DA: Origins. Dan i noć sam ga igrala. Drago mi je vidjeti da vas ima još kojima je tako dobro sjeo. I mene je nastavak razočarao. Još se sjećam tog trenutka kad sam upalila dvojku i u šoku gledala što se to odvija na ekranu. A Inquisition... ne znam... jedan veliki meh.

Zato je Witcher 3 bio sve što se poželjeti može. A nakon njega rpg suša...

Od ostalih sam odigrala Dishonored I i II, novi Deus Ex, Uncharted 4, Metal Gear Solid V, GTA V, Destiny, uvrnuti Inside, sve Assasine, par Tomb Raidera i ostale sitnarije od igara (Stardew Valley je presladak, a Journey poseban). Rado bih poslušala vaše prijedloge za PS4. Za komp baš i nemam volje nakon osam sati posla.

sokr47
Postovi: 33
Pridružen/a: 22 svi 2017 13:51
Spol/rod: žensko

Re: computer games :nerd:

Post Postao/la sokr47 » 22 svi 2017 13:53

Jel možda netko igra Minecraft? :)

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: computer games :nerd:

Post Postao/la degenereginald » 29 svi 2017 01:11

Void Pyramid
Vrh.
Lik je napravio i Ramble planet, što je vizualno divna, ali manje koherentna (ak se dobro sjećam) igra od Void Pyramida.
(a i tek sad vidim da ima neke random videe na youtubu. Koji lik, koji lik! Mislim, malo su užasni, ali samo ti brij svoje brije, lik, hajfajv :'D)


Horse Master je fakat već poznata igra, brijem, i može se igrati online, što je supač dupač, ali i super očekivano jer je twine igra. Rokenrol sam tak'.


Spaceplan. Space clicker, ali onak, lijepo dizajniran i s pričom (?!?!?!), pa je okej pustiti da se vrti u pozadini i povremeno vidjeti kak' ti rastu krumpiri. Igrala sam samo prototip, ali to mi je bilo više neg' dovoljno.
Kul.


Tetrageddon kolekcija je vizualno superduper, ali je dosadno za igrat i čisti je, destilirani fors. Radije bi samo gledala animacije, pa sam izbrisala sve nakon dvajst minuti vrtenja po svemu pomalo.

E, i Card Thief je super.

e:
Sjetila sam se i jedne jebene igre, Passpartout, u kojoj si umjetnik. Mehanika je jako jednostavna i super- samo radiš slike, staviš ime i cijenu i šibneš sve u galeriju (u koju onda dolaze ljudi i komentiraju/ kupuju tvoje radove).
Jedno vrijeme sam opsesivno ovo igrala jer je užasno inspirativno; moraš imati dobar omjer svih elemenata tako da možeš uopće priuštiti život/nastaviti igru, što znači da u nekom trenu šibaš masu radova, što opet znači da dosta ideš na minimalizam/ stilizaciju jer nemaš vremena za išta više od toga i taj dio mi je baš jeben, baš jeben.
S tim da možeš šibat bilo što u galeriju- nije da te itko spriječava- ali ako ideš za tim da napraviš nešto što je tebi dovoljno dobro, praktički igraš na hard modu, ali je i igra puno zabavnija.
I have no money and I have to scream.

Avatar
Nirya
Postovi: 3057
Pridružen/a: 21 sij 2016 21:15
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: computer games :nerd:

Post Postao/la Nirya » 29 svi 2017 07:51

Za sve koji vole indie avanture (posebno one s malo uvrnutim humorom :D), toplo preporučujem:
"Don't underestimate the seductive power of a decent vocabulary."

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: computer games :nerd:

Post Postao/la Bash » 04 lip 2017 16:19

Nova Zelda.
Zelda Zelda Zelda.
Zelda. Zelda.
Zelda
<3 <3 <3 <3 <3

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: computer games :nerd:

Post Postao/la degenereginald » 02 vel 2019 13:59

Review time!
Po kvaliteti, od najboljeg na lošije

It's Just TIC TAC TWO
V r h. Ima i jedinica, ali je dvojka isto to, samo upgrejdano. Preporuka samo takva! 10/10

Baseball
Ovo je isto super, ali je pojeb što nisu collisions baš najbolje sređene? Oh, well, game jam igra il neš, brijem. Došla sam do 5 bodova, i to samo zato što sam imala streak normalnih lopti +- koji curveball ili neš tak basic. Košarkaška lopta me redovito ubije, nikak da pogodim. Al super, def.

goodbye, doggy
Kratko i slatko.

--
I neš u kategoriji 'ne mogu vjerovat da mi je ovo izlječilo frustracije, baš je jako besmisleno'; neš iz 2005.
Interactive Buddy v.1.01
Oh, well.
I have no money and I have to scream.

Odgovorite