computer games :nerd:

Forum za high-tech cure te sve one koje kućne popravke i zamjenu ulja u autu znaju obaviti same i žele to podijeliti s drugima. One koje to ne znaju, mogu saznati ovdje.
Odgovorite
Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: computer games :nerd:

Post Postao/la degenereginald » 05 vel 2011 16:23

i tako. skinula sam fire emblem- sacred stones, prosla igru, i preporucam. sjajno nesto.
jedino sto deprimira je cinjenica da je svaki nastavak za drugu konzolu (ako se dobro sjecam. mislim, suze su mi vec krenule kad sam vidjela da nisu sve za gba, pa mi je sve ostalo vise-manje mutno). ali je sacred stones nastavak zaseban po prici, pa je oke.
I have no money and I have to scream.

Avatar
funcutica
Postovi: 417
Pridružen/a: 28 svi 2010 01:38
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: 45°47'N 15°56'E

Re: computer games :nerd:

Post Postao/la funcutica » 06 vel 2011 15:45

reginald je napisao/la:skinula sam fire emblem- sacred stones, prosla igru, i preporucam. sjajno nesto.
konačno nešto u ovoj temi što ja mogu igrati. meni treba hrpu vremena jer nemam reflekse i onda mi strategije na poteze najviše odgovaraju.
fire emblem mi je bio super. cool je kako kombinira rpg sa strategijom.
preporučam i advance wars ako nisi igrala, slično, ali manji naglasak na pojedinoj jedinici a veći na strateškoj raspodjeli i planu borbe. kasnije misije su preteške :ljubav:
a ako ti se više sviđa rpg đir onda definitivno: golden sun. prekul nešto. hrpa zagonetki i razmišljanja, pričica neloša, zapravo skroz dobra.
obje igrice su za gba.
Second to the right, and straight on till morning.

Avatar
Rock Faerie
Postovi: 2015
Pridružen/a: 21 pro 2006 15:22
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: computer games :nerd:

Post Postao/la Rock Faerie » 06 vel 2011 17:03

Zadnji put kad sam nešto igrala je bilo prije 12 godina i to Tekken, od tad ništa.
They share a look in silence and everything is understood

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: computer games :nerd:

Post Postao/la degenereginald » 07 vel 2011 00:19

funcutica je napisao/la: preporučam i advance wars ako nisi igrala, slično, ali manji naglasak na pojedinoj jedinici a veći na strateškoj raspodjeli i planu borbe. kasnije misije su preteške :ljubav:
a ako ti se više sviđa rpg đir onda definitivno: golden sun. prekul nešto. hrpa zagonetki i razmišljanja, pričica neloša, zapravo skroz dobra.
obje igrice su za gba.
najs. mislim, frend mi je vec preporucio ogre tactics, advance wars i onaj ff koji si spominjala, s snjeznim kuglama ( :rap: ), ali za golden sun prvi put cujem. skidam veceras :shinner:
sjajno. a ruke mi se vec koce od igranja na emulatoru :violent:
I have no money and I have to scream.

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: computer games :nerd:

Post Postao/la Bash » 07 vel 2011 00:36

za one koji vole fantasy rpg(u biti avanture), nikako nemojte skinit Magicku.
jednostavno je prekjut za vlastito dobro :x :inlove:
slika
i kad je takvu prekjut skineš ovaj vikend, skužiš da ne moš opsesivno kompulzivno sejvat svako 5 koraka, već imaš checkpointove na koje te baci kad rikneš od prekjut neprijatelja. a ne moš ni ugasit igru kad bi ti, jer se sejva po poglavljima od kojih svako traje bar sat vremena. :x :cry: :inlove: :cry:

dany
Postovi: 609
Pridružen/a: 21 sij 2011 19:05
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: computer games :nerd:

Post Postao/la dany » 19 vel 2011 15:14

godinu dana nakon šta je izašao, opet u vrijeme ispitnih rokova, skinem ja mass effect 2.

oliverovim riječima - vridilo je. :D
jebote b*g

Avatar
Rogue_813
Postovi: 246
Pridružen/a: 15 ožu 2011 22:16
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: computer games :nerd:

Post Postao/la Rogue_813 » 19 ožu 2011 12:17

Comupter games! :ura:

Najviše volim igrati FPS-e i RPG-e (zalomi se i pokoji besplatni MMORPG)... dok strategije ne podnosim, a male flash igrice izbjegavam. Preferiram također single player, a ako je multiplayer, onda coop (kao u Borderlands ili Left 4 Dead, na primjer), mrzem pvp. Freak sam za igre, iako osobno smatram da nisam preveliki. OK, po ljetu znam igrati do 16 sati dnevno (iliti noćno), gotovo u komadu... :oops: ali kad se moram obrazovati, onda tu i tamo po par sati dnevno kad stignem.

Trenutačni popis najnajdražih: The Elder Scrolls (prvenstveno Morrowind), Half-Life (od prve do zadnje), F.E.A.R (i Extraction Point), Fallout 3, Left 4 Dead (i L4D2)... recimo i Portal, no nije mi dovoljno mračan ugođaj.
To naravno nije sve što sam igrala, stalno pucam/mlatim po nečemu. :D Jučer po drugi put završih HL2 i epizode, sad treba odlučiti što ću sljedeće... vjerojatno dovršiti Dead Space ili Borderlands... ili se baciti na Lord of The Rings Online... ili Fallout: New Vegas... decisions, decisions.
'Look at me and promise that you'll never stop what you're doing just because someone looks at you funny. And that the words "I hate myself" will never come from your mouth. (...) Promise the universe that you'll do the thing that makes your house rock.' - Diane DiMassa (?)

Avatar
phos
Postovi: 6858
Pridružen/a: 10 tra 2010 14:24
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zg

Re: computer games :nerd:

Post Postao/la phos » 19 ožu 2011 17:31

Ima jedna povijesna, lai mi je jako draga...jednom kad odem u penziju defnitivno cu si priustiti ponovnu ovisnost - Baldurs gate.
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupaslika
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba :D - autor nepoznat

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: computer games :nerd:

Post Postao/la degenereginald » 20 ožu 2011 23:58

zbilja? nije ti smetala rezolucija?
baldurs gate 2 se cini bolji. doduse, mozda sam ja samo razmazena :D
I have no money and I have to scream.

Avatar
phos
Postovi: 6858
Pridružen/a: 10 tra 2010 14:24
Spol/rod: žensko
Lokacija: Zg

Re: computer games :nerd:

Post Postao/la phos » 21 ožu 2011 08:40

smetala rezolucija?!
pa sta ako imaju glave ko televizore ? :D
ionako sam sismis, pa mi takvi detalji ne smetaju. naime-vidim samo tockice a ne likove, pa ono ....
Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke
Ružna, ali glupaslika
imas tako dobru sisu da ti druga ni ne treba :D - autor nepoznat

dany
Postovi: 609
Pridružen/a: 21 sij 2011 19:05
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: computer games :nerd:

Post Postao/la dany » 26 ožu 2011 15:30

sve se mislim hoću li skinut jedan od elder scrollsa. od rpg-ova su mi dosad pažnju uspjeli zadržat samo biowareovi, jer su naprosto jebeni.
nekad davno mi je frend bio posudio oblivion, al nešto nije bilo u redu s instalacijom pa se nisam puno trudila oko njega. mogla bih. da.
jebote b*g

Avatar
Rogue_813
Postovi: 246
Pridružen/a: 15 ožu 2011 22:16
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: computer games :nerd:

Post Postao/la Rogue_813 » 27 ožu 2011 12:27

dany je napisao/la:sve se mislim hoću li skinut jedan od elder scrollsa. od rpg-ova su mi dosad pažnju uspjeli zadržat samo biowareovi, jer su naprosto jebeni.
nekad davno mi je frend bio posudio oblivion, al nešto nije bilo u redu s instalacijom pa se nisam puno trudila oko njega. mogla bih. da.
Samo naprijed! :D Morrowind je mnogo bolji od Obliviona, za Dagerfall ne mogu reći ništa jer se nije dalo instalirati kod mene. Morrowind, s druge strane... ah, good times, good times. Oblivion je isto odličan, ali pored Morrowinda sve to izgleda plitko. *fan*
'Look at me and promise that you'll never stop what you're doing just because someone looks at you funny. And that the words "I hate myself" will never come from your mouth. (...) Promise the universe that you'll do the thing that makes your house rock.' - Diane DiMassa (?)

michelle

Re: computer games :nerd:

Post Postao/la michelle » 27 ožu 2011 13:27

Nisam igrala Morrowind, ali Oblivion Elder scrolls IV me oduševio :)
jedva čekam da izbace V-icu :cool2:

Avatar
Rogue_813
Postovi: 246
Pridružen/a: 15 ožu 2011 22:16
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: computer games :nerd:

Post Postao/la Rogue_813 » 27 ožu 2011 17:02

Također jedva čekam, iako nekako sumnjam da će mi je laptop moći podnijeti - zbog grafike.
'Look at me and promise that you'll never stop what you're doing just because someone looks at you funny. And that the words "I hate myself" will never come from your mouth. (...) Promise the universe that you'll do the thing that makes your house rock.' - Diane DiMassa (?)

dany
Postovi: 609
Pridružen/a: 21 sij 2011 19:05
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: computer games :nerd:

Post Postao/la dany » 29 ožu 2011 21:23

nije me baš oduševio oblivion, jednostavno me nije uspio uvuć u sebe. :/
odo ja skinut najnoviji dlc mass effecta. :D
jebote b*g

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: computer games :nerd:

Post Postao/la Bash » 29 ožu 2011 21:26

kako to misliš? :x jesi klala jelene? jesi jahala Shadowmere? jesi se borila protiv naslikanih trolova? :inlove: oh bože

dany
Postovi: 609
Pridružen/a: 21 sij 2011 19:05
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: computer games :nerd:

Post Postao/la dany » 29 ožu 2011 21:29

je je, nekad bi možda bila iznimno zadovoljna, al nakon dragon agea mi ništa nije isto. pa čak ni dragon age 2 iako mu je to šta je dinamičniji veliki plus. :(
jebote b*g

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: computer games :nerd:

Post Postao/la Bash » 29 ožu 2011 21:36

ok, aj Oblivion je ipak stara igra, kužim da je teško unazad kriterijima

Avatar
Rogue_813
Postovi: 246
Pridružen/a: 15 ožu 2011 22:16
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: computer games :nerd:

Post Postao/la Rogue_813 » 30 ožu 2011 01:16

Kvaliteta igre nema veze s njenom starošću. Ako ima, onda su starije igre često čak bolje. Morrowind > Oblivion (po priči, questovima, čemu-sve-ne)

Ali Oblivion ima mnogo toga što je u najmanju ruku zabavno. Shadowmere, The Dark Brotherhood quest-line. The Thieves Guild quest-line. And, oh the dungeons... the dungeons you could just storm or sneak in and kill everything inside, in so many ways. The battle of Kvatch. All the Oblivion gates available for closing, all the Daedra you could slaughter. Burning dogs raining onto a village populated bye cat-people (Khajiit). Umbra (sword + person). Arkved's Tower (Vaermina's quest, anyone?) I još mnogo toga, ne mogu se sad ni svega sjetiti. Glavni quest nije ništa posebno zapravo, treba tražiti sa strane.
:hidden2:
'Look at me and promise that you'll never stop what you're doing just because someone looks at you funny. And that the words "I hate myself" will never come from your mouth. (...) Promise the universe that you'll do the thing that makes your house rock.' - Diane DiMassa (?)

Plague

Re: computer games :nerd:

Post Postao/la Plague » 30 ožu 2011 01:30

Rogue_813 je napisao/la:Ali Oblivion ima mnogo toga što je u najmanju ruku zabavno. Shadowmere, The Dark Brotherhood quest-line. The Thieves Guild quest-line. And, oh the dungeons... the dungeons you could just storm or sneak in and kill everything inside, in so many ways. The battle of Kvatch. All the Oblivion gates available for closing, all the Daedra you could slaughter. Burning dogs raining onto a village populated bye cat-people (Khajiit). Umbra (sword + person). Arkved's Tower (Vaermina's quest, anyone?) I još mnogo toga, ne mogu se sad ni svega sjetiti. Glavni quest nije ništa posebno zapravo, treba tražiti sa strane.
:hidden2:
malo sam svršila čitajući ovo. :shinner: krajnje je vrijeme da dovršim morrowind i bacim se na oblivion.
jedini bed je što sam pogubila modove, a u međuvremenu ga instalirala na drugi komp. skroz mi je štur i neprivlačan taj svijet sad.

dany
Postovi: 609
Pridružen/a: 21 sij 2011 19:05
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: computer games :nerd:

Post Postao/la dany » 30 ožu 2011 01:57

mislim da mi jednostavno ne paše, ja se ložim na priču, na likove i odnose s njima ili jednostavno sve šta ima star wars predznak. :D
upravo prekucala mass effect 2: arrival DLC. :inlove:
+ uspjela sam imat 2 pičke i 2 ljubavne scene, šta je kao nemoguće. hah! zajebala sam igricu. idem sad po treću kuju. :D
jebote b*g

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: computer games :nerd:

Post Postao/la degenereginald » 30 ožu 2011 11:54

nu, igraj planescape torment i deus ex. te dvije igre imaju presjajnu pricu, i bolesno su zarazne :D
I have no money and I have to scream.

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: computer games :nerd:

Post Postao/la Bash » 30 ožu 2011 20:08

Rogue_813 je napisao/la:Kvaliteta igre nema veze s njenom starošću.
naravno da ima. kvalitetu ne čini samo zanimljivost priče. nešto je ipak i u grafici i naviknutosti na određeni standard koji prati tehnologiju. nisam igrala fallout 2 kad je bio aktualan, a sad ga ne mogu igrat kad vidim tu grafiku. probala sam :D

Avatar
Rogue_813
Postovi: 246
Pridružen/a: 15 ožu 2011 22:16
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: computer games :nerd:

Post Postao/la Rogue_813 » 31 ožu 2011 10:42

Ah... grafika...
'Look at me and promise that you'll never stop what you're doing just because someone looks at you funny. And that the words "I hate myself" will never come from your mouth. (...) Promise the universe that you'll do the thing that makes your house rock.' - Diane DiMassa (?)

dany
Postovi: 609
Pridružen/a: 21 sij 2011 19:05
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: computer games :nerd:

Post Postao/la dany » 07 tra 2011 23:17

želim star wars: the old republic! nerd mode: on. :agresivna:
jebote b*g

Avatar
lokvica
Postovi: 81
Pridružen/a: 03 vel 2011 22:35
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka

Re: computer games :nerd:

Post Postao/la lokvica » 01 svi 2011 17:27

igra itko ovo?

slika
He had a lot to say, he had a lot of nothing to say
We will miss him, we are gonna miss him

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: computer games :nerd:

Post Postao/la Kroacija » 24 svi 2011 22:06

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Zl1IyicG ... re=related[/youtube]

netko igrao abea? stara je igra. <3

Avatar
Rogue_813
Postovi: 246
Pridružen/a: 15 ožu 2011 22:16
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: computer games :nerd:

Post Postao/la Rogue_813 » 24 svi 2011 23:49

Je li igrao tko Portal 2? Ili jedinicu? *_* Mene oduševilo.
'Look at me and promise that you'll never stop what you're doing just because someone looks at you funny. And that the words "I hate myself" will never come from your mouth. (...) Promise the universe that you'll do the thing that makes your house rock.' - Diane DiMassa (?)

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: computer games :nerd:

Post Postao/la Kroacija » 27 svi 2011 00:05

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=2eacxC3D4uo[/youtube]

ovdje abe repa. :D mislim da je jedino meni fan ovo i da nitko od vas mladjih generacijica nema pojma za ovo :/ idem sad malo.

dany
Postovi: 609
Pridružen/a: 21 sij 2011 19:05
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: U vezi

Re: computer games :nerd:

Post Postao/la dany » 27 svi 2011 16:24

počela sam igrat portal 2. samo nešto nisam u fazi igranja u zadnje vrime pa nikako da se baš uhvatim to ozbiljno. igrica je vauuuuu. :inlove:
jebote b*g

Odgovorite