Nezgode u kucanstvu

Forum za high-tech cure te sve one koje kućne popravke i zamjenu ulja u autu znaju obaviti same i žele to podijeliti s drugima. One koje to ne znaju, mogu saznati ovdje.
Odgovorite
Avatar
jpeg
Postovi: 5413
Pridružen/a: 02 stu 2005 00:10
Spol/rod: žensko

Nezgode u kucanstvu

Post Postao/la jpeg » 03 tra 2010 19:37

Vjerojatno ste vise puta cule da se najvise nesreca dogadja bas u kucanstvu.
Prije odredjenog vremena i sama sam u cudu promatrala explodiranu masinu za pranje rublja. Netom prije cuo se prasak kao da ju je Schwarzenegger raznio bazukom. Srecom nisam sjedila na wc-u, mislim da bih imala traume do kraja zivota..
Jednom sam prikopcala termo pecicu sa par "laksih" potrosaca na neki mini produzni kabel koji se nakon par minuta poceo topiti od muke. Ok, bar se nije stigao zapaliti.

Jeste imale kakvih zgodica? I dal se snalazite u takvim situacijama, dal vam mozak radi ili vas panika uhvati?

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Nezgode u kucanstvu

Post Postao/la Kroacija » 03 tra 2010 19:41

jednom sam slucajno zapalila kosu jedne lutke o grijalicu, jednom je iz iste grijalice pocelo toliko dimiti da se prostorija usmrdila...ne sjecam se neikh vecih eskapada, vise ih imam s autima :D

Avatar
dorothy
Postovi: 253
Pridružen/a: 09 srp 2006 09:59
Lokacija: 4:20

Re: Nezgode u kucanstvu

Post Postao/la dorothy » 03 tra 2010 19:58

jednom sam prilikom opalila dlanom po tek ugasenoj el. ploči na šporetu: "gdje je moja narančasta šalica-tu je bila..." pljas!!!
slijedece cega se sjecam-bijela svijetlost...bolnica, zavoji...
there is no spoon....

net
Postovi: 32
Pridružen/a: 22 sij 2010 20:33

Re: Nezgode u kucanstvu

Post Postao/la net » 03 tra 2010 22:17

Grijalice znaju bit opasne :dada: Meni je jednom gitara skliznula (bila je naslonjena sa strane) na grijalicu i zapalila se. Recimo da sam ok reagirala, primila gitaru i počela mahati njome dok se nije ugasila. :D Jednom sam uspjela rukom, u prolazu srušit uključenu peglu, ali srećom nije bilo velikih posljedica, manja opekotina. Uglavnom, ima više toga :D

Avatar
roadkill
Postovi: 3338
Pridružen/a: 22 sij 2008 01:01

Re: Nezgode u kucanstvu

Post Postao/la roadkill » 03 tra 2010 23:39

vise puta sam stavila nesto kuhati i zamislila se/otisla/zagledala u tv. dim me uvijek vratio. jednom sam i pojela jaja koja sam stavila kuhati a ona su izgorila u loncicu. bila su dva zadnja. :D
bring your mind into my head...

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Nezgode u kucanstvu

Post Postao/la Bash » 04 tra 2010 13:57

Dok san živila u domu, na ormariću u dnu mog kreveta držale smo malo kuhalo na struju. Jedno jutro me cimerica budi vikom, soba u dimu, smrdi na požar. :eek: Ispada da san nogom okrenila kotačić i upalila kuhalo na kojem je bila krpa. Inače čvrsto spavam i da nije bila u sobi, pitanje je bi li se probudila ili ugušila.
Jednom mi je vruća pegla pala na golo stopalo, ali to je ona bila ostavila nasred sobe. :shinner:

Odgovorite