Aplikacije za smartphone

Forum za high-tech cure te sve one koje kućne popravke i zamjenu ulja u autu znaju obaviti same i žele to podijeliti s drugima. One koje to ne znaju, mogu saznati ovdje.
Avatar
Fuga
Postovi: 7525
Pridružen/a: 12 tra 2010 08:33
Spol/rod: žensko
Lokacija: Wien

Re: Aplikacije za smartphone

Post Postao/la Fuga » 26 stu 2011 23:56

Koji si uzela? Ovaj najnoviji 4s?

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: Aplikacije za smartphone

Post Postao/la Zita » 27 stu 2011 11:48

i kolko ti traje baterija?
Measure of a woman is her sense of humor

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Aplikacije za smartphone

Post Postao/la Kroacija » 27 stu 2011 17:23

nije 4S, to je najnoviji, zeznula sam se. moj je cetvorka. ali according to reviews, nema neke posebne razlike izmedju njih kod performansi, osim sto je cetvorkaS za pola sekunde brza. tu je i kamera koja je kod 4S puno bolja ali to bi otprilike bilo to.
baterija traje ovisno o tome koliko drkam po njemu a otkad sam ga dobila drkam konstantno jer istrazujem stvarcice, iTunes, aplikacije, igram pingvinica i slicno. konstantno mi je na WiFi, punim ga jednom dnevno. ali brijem da bi to trajalo duze da ja ne pizdim toliko po njemu. ja sam poprilicno zadovoljna, mobitel mi prvenstveno treba zbog prirode posla ali priznajem da mi se svidjaju sve ove sitnice.
dogovorila sam s frendicom iPhone savjetovanje, tu je toliko stvarcica koje su yet to discover :D

Avatar
ticklebook
Postovi: 3637
Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Svemir
Kontakt:

Re: Aplikacije za smartphone

Post Postao/la ticklebook » 27 stu 2011 18:40

Gtalk i chat programi, Face.. -za komunikaciju
miCoach i Endomondo free ed. za sport (više miCoach, zaakon, ali telefon mora imati GPS)
I jos neke aplikacije novina za citanje u tramvaju kad en ponesem knjigu :D
“If my critics saw me walking over the Thames they would say it was because I couldn't swim.” Margaret Thatcher

Odgovorite