Stan

Forum za high-tech cure te sve one koje kućne popravke i zamjenu ulja u autu znaju obaviti same i žele to podijeliti s drugima. One koje to ne znaju, mogu saznati ovdje.
Avatar
call_me
Postovi: 2892
Pridružen/a: 19 sij 2010 21:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: Stan

Post Postao/la call_me » 06 lis 2011 21:20

Pi je napisao/la:
Vi purgeri to uzimate kao nekakvu korupciju i zgražate se nad takvim stvarima. Nama je to više kao negdje izgubiš negdje dobiješ, ali reputacija da si pomogao nekome znači puno više od profita, ipak nas nema puno.

Zapravo ne vjerujem da je ograničeno na Hercegovce, mislim da bi trebalo biti po defaultu tako, samo što je za Zagrepčane malo teže jer nitko nikome ne vjeruje, druže se u manjim grupama i isključivo pomažu unutar uže obitelji, kod nas je samo to malo šire jer smo povezaniji.
a koji ste to vi???

Avatar
Pi
Postovi: 1297
Pridružen/a: 28 svi 2007 14:44
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Stan

Post Postao/la Pi » 06 lis 2011 22:15

@tamara3 - možda jest predrasuda, ali je za to zaslužno i to što sam u ovih purgera koje poznajem uočila takvo ponašanje.

@call me - što si se natakarila na mene BA. Jučer klima, danas ovo. Do we have a problem? :D

Dva posta iznad ti velim da mislim na Hercegovce. Možeš se naravno složiti ili ne složiti s onime što sam uočila ili shvatila tijekom svog nedvojbeno kraćeg životnog iskustva nego je tvoje, ali nema potrebe da pišem dva puta na koga mislim. Osim ako to pitanje nije bilo retoričko, kao pokušaj naglašavanje potencijalne greške.

Off topic debeli, a i dosadne su mi te socijalne i političke rasprave u zadnje vrijeme. To je samo bio odgovor na Tamarino pitanje, jer je pristojno odgovoriti, a ne zato što mi se raspravlja o tome.

Ali kad si već tu, ako imaš kola, daj reci koliko mjesečno trošiš na gorivo. Moram nešto izračunati.
Whatever makes you happy
Whatever you want

Odgovorite