Bidduuuuuuu ilitiga NET SHOPPING

Forum za high-tech cure te sve one koje kućne popravke i zamjenu ulja u autu znaju obaviti same i žele to podijeliti s drugima. One koje to ne znaju, mogu saznati ovdje.
Odgovorite
Avatar
JaNNa
XoXo
Postovi: 14036
Pridružen/a: 22 ožu 2011 20:45
Status: Solo
Lokacija: 00/385/01
Kontakt:

Bidduuuuuuu ilitiga NET SHOPPING

Post Postao/la JaNNa » 18 sij 2012 08:15

Surfam ja tako po fejsu i kad ono iskoči u oglasima sastrane:
NOVI IPHONE 4s za SAMO 150 kuna!!!!
Odmah mahnito požurim, lajkam, dopustim pristup svemu i svačemu i kad ono - BIDDU!
I na tren sam čak mislila da sam otkrila Ameriku, a onda sam malo guglala i sjetila se da sam već prije naletila na to sranje, samo ne u HRV obliku.
Moj novostečeni imaginarni Iphone je pao i razbio se u tisuću komadića, a ja sam otišla na ebay kupit svom malom odjelce za zimu! :)

Što mislite o internet prodaji?
Da li ste ovisnik o ebayu i sličnim portalima?
Da li peglate karticu za svaki klinac ili se znate suzdržat?
Nasjedate li na marketinške trikove tipa BIDDU?
Zablejite li se ikada u TV prilikom TV-shop ponuda?

Avatar
Biseksualna Lezbijka
Nedojebana
Postovi: 7952
Pridružen/a: 06 ruj 2008 00:11
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka
Status: U vezi
Lokacija: Planeta Zemlja.

Re: Bidduuuuuuu ilitiga NET SHOPPING

Post Postao/la Biseksualna Lezbijka » 18 sij 2012 08:39

Prodaja netom zna biti jako praktična. :)
I kartica isto tako dođe handy kad nemaš love uz sebe. Sva sreća pa nisam nikad pretjerala. Puno. :ubergeek:
Ne nasjedam na reklame, teasere i primamljive poruke. Valjda zato jer znam zašto i kako su napravljene pa mi zato nisu privlačne. :)

Na ebayu sam kupila samo par starčica, ali sam se zato nakačila na Ponudu dana, Povoljno, Megapospust, Kolektivu, Kupime, kupise, kupiiiii i ostale kaj imaju.

Dobivam newslettere na mail od tih portala i onda si kupim ono kaj me zanima. Al prije toga provjerim uvijek o čemu se radi i da nije slučajno popust 60% koji je u stari samo 15% :)
Unexpected sex is the best thing to wake up - unless you're in prison... slika

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Bidduuuuuuu ilitiga NET SHOPPING

Post Postao/la slapa » 18 sij 2012 10:05

eBay je zakon. i kinezi koji su se sjetili free shippinga kako bi potakli izvoz. puno sitnica se može naručiti puno jeftinije nego da ih kupiš tu u trgovini. pogotovo nekih tehničkih stvari tipa neki kabel i slično. a ovo u trgovini je isto to s eBaya samo poduplaju cijenu.

šopingiram u fazama :) zasad sam koristila uglavnom eBay, sad sam nešto naručila s DealExtreme-a, naručivala sam i s amazona i još neke čajeve i slično sam naručivala s britanskih i francuskih sajtova koji podržan imaju shipping po Europi. namam nikakvih loših iskustava zasad osim što je jednom ili dvaput došlo nešto što je slabije kvalitete nego se činilo na slici. ali za smiješne cijene pa nema veze. jednom mi se u transportu razbila staklena čaša naručena iz UK. fotkala, poslala im mail i u roku od par dana su poslali novu na njihov trošak.

u hrvatskoj isto primam newslettere sajtova tipa kolektiva. isplati se ful za neke večerice, deserte, vikende u hotelu...
kad kupujem tehniku obavezno skoknem na nabava.net i provjerim kakve su cijene po webu.

i imam posebnu debitnu VISA karticu vezanu za poseban račun koji mi služi samo za internet šopingiranje. kartica radi svugdje a tako sam osigurana od eventualne krađe jer na taj račun prebacim samo onoliko para koliko mi treba.

iz principa uglavnom naručujem izvana stvari koje sa šipingom dođu do 160kn. ne želim im plaćati carinu i poreze...

volim internet shopping :touched:

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: Bidduuuuuuu ilitiga NET SHOPPING

Post Postao/la Kroacija » 19 sij 2012 23:59

ovo me podsjetilo da moram dany naruciti poklon. :mukajezeva:

bacila sam oko nedavno na taj biddu. onda sam ga skupila i vratila natrag.
sefica na poslu mi je objasnila prekjucer kako kolektiva radi. nesto totalno neisplativo za one koji oglasavaju. kolektiva uzima jako velik postotak. premda i to sve ima svoj dobar faktor a to je reklama.

Odgovorite