mreza za komarce, bube, govna i opcenito

Forum za high-tech cure te sve one koje kućne popravke i zamjenu ulja u autu znaju obaviti same i žele to podijeliti s drugima. One koje to ne znaju, mogu saznati ovdje.
Odgovorite
Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

mreza za komarce, bube, govna i opcenito

Post Postao/la Kroacija » 11 tra 2012 13:41

nakeljila sam nekakvu mrezu protiv komaraca na prozor. odnosno, na jedno okno, jer sam se polomila sva dok sam to napravila. kupila sam neku kenjavu bijelu mrezicu u kastelanskom baumaxu zvanom brico-store, to cudo me doslo samo nekih 30 kn :o i sad, ja sam uspjela nekako zalipetati tu mrezicu, malo selotejpom, malo cicak-trakom, uglavnom, to stoji. :shinner: however, oko prozora viđam neke jebene male baje, zuto-crne bubamarice. mozda ulaze na drugo okno. vidjate li vi takvu gamad po stanu? nesto ih je previse lately, jel to dolazi s predivnim proljecem u paketu ili se meni nesto koti po kuci?
i moze malo opis kako se efikasno stavlja mreza na prozor bez da se koristi 3 vrste ljepila :D

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: mreza za komarce, bube, govna i opcenito

Post Postao/la slapa » 11 tra 2012 13:48

moji doma su ih na drvenim škurama zaklamali :D a na ovim aluminijskima su mislim zaljepljene nečim ala silikon.
u apartmanima imaju one što se dižu i spuštaju. to je valjda kupljeno po mjeri.

i ne znam dal to ima veze ili slučajno, kod nas su sve te mrežice tamne boje. mislim da te svijetle boje možebitno čak i privlače kukce. ali ovo je već moja filozofija :D
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: mreza za komarce, bube, govna i opcenito

Post Postao/la Kroacija » 11 tra 2012 14:04

ima logike. zato sam prestala nositi kricavo-zute majice. :D steta, bile su mi fejvrit.

Avatar
otep_
Postovi: 265
Pridružen/a: 11 tra 2012 04:06
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: Solo
Kontakt:

Re: mreza za komarce, bube, govna i opcenito

Post Postao/la otep_ » 11 tra 2012 14:30

i ja imam te mreže na prozorima, tamne boje. al čini mi se da ne pomažu nešto pretjerano, jer ljeti pronalazim svakakvih letećih čuda po sobi. ah, who knows.

Avatar
Zita
Postovi: 6235
Pridružen/a: 01 stu 2005 01:14
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Zgb

Re: mreza za komarce, bube, govna i opcenito

Post Postao/la Zita » 11 tra 2012 15:17

i ja sam to stavljala ove iz bauhausa jer sam bila skrta platit vise..
imas te mreze protiv komaraca na njuskalu. il rolo mrezice il one sa okvirima napravljene po mjeri al dode ti oko 200kn/m2
u svakom slucaju vrijedi to imati
Measure of a woman is her sense of humor

Avatar
mango
Postovi: 1165
Pridružen/a: 21 pro 2010 16:42
Spol/rod: žensko
Status: U vezi
Lokacija: Zg

Re: mreza za komarce, bube, govna i opcenito

Post Postao/la mango » 11 tra 2012 15:31

Ja zivin na 5 katu pa mi samo ti i tamo muha uleti u stan al nju pas slisti, nedavno mi je rođak u svom stanu stavlja nove alu prozore i mozes ih narucit s tim mrezicama mislin da se zovu komarice, i to su skroz prakticno napravljene stoje nekako uz rolete i mozes ih isto tako skrolati gore dolje kako ti pase, cak mi i neki materijal od kojeg su napravljene pari kvalitetan...sad ko zna koliko je on to platia..je da ionako ima para na izvoz :)

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: mreza za komarce, bube, govna i opcenito

Post Postao/la Kroacija » 11 tra 2012 19:56

mozda da ih opituram u crno :D
pricekat cu ljeto i vidjeti hoce li me jos koja tarantela docekati u sobi. ako bude, stavljam metalne poklopce. :D

Avatar
OtherMe
Postovi: 1175
Pridružen/a: 30 svi 2011 09:17
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: mreza za komarce, bube, govna i opcenito

Post Postao/la OtherMe » 13 tra 2012 11:26

Mozda da omrezis sve moguce rupe u stanu/kuci?!Jer jedno okno mi nekak nema smisla :-). Ja nemam ti mrezica al koristim one trakice sto objesis s lustera ili stropa pa ti se gamad na to poljepi.I nekak je multifunkcionalno, jer ako ja ne zapnem i uljepim se u to 20-30puta dnevno, mozes ih onak pune krepanih letecih stvorova koristiti kao dekoracije za razlicite prigode :read:
----Hello I'm your mind, giving you someone to talk to...Hello...----

Avatar
mango
Postovi: 1165
Pridružen/a: 21 pro 2010 16:42
Spol/rod: žensko
Status: U vezi
Lokacija: Zg

Re: mreza za komarce, bube, govna i opcenito

Post Postao/la mango » 14 tra 2012 14:51

Ajme te trakice su moji neki rođaci na hvaru imali, jednom su me pozvali na neki rucak ili veceru, i ono sidnes za stol, lagani propuh, pogledas gore a ono se zelene muhe lelujaju povise tvog tanjura......:D instant nisi gladan nakon toga...mogla bi si zapravo to ja sad doma stavit, mozda i i skinila koje kilo :)

Avatar
Vdara
Postovi: 39
Pridružen/a: 13 tra 2012 20:43
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka

Re: mreza za komarce, bube, govna i opcenito

Post Postao/la Vdara » 14 tra 2012 17:07

A kaj je sa onim napravama koje proizvode ultrazvučnu galamu koju komarci (i njima slični) mrze?
Na svijetu ima dovoljno za svačiju potrebu, ali ne i za svačiju pohlepu. - Mahatma Gandhi

Avatar
Kroacija
Postovi: 16674
Pridružen/a: 02 stu 2005 11:37
Spol/rod: ne želim definirati
Ja sam: ne želim se identificirati
Lokacija: Njemačka

Re: mreza za komarce, bube, govna i opcenito

Post Postao/la Kroacija » 15 tra 2012 23:02

necu ja to, ja sam tradicionalna.
ja bih ovo. i nekakav seks mozda tu. :D


slika

Odgovorite