odstopavanje odvoda

Forum za high-tech cure te sve one koje kućne popravke i zamjenu ulja u autu znaju obaviti same i žele to podijeliti s drugima. One koje to ne znaju, mogu saznati ovdje.
Aven

Re: odstopavanje odvoda

Post Postao/la Aven » 20 sij 2013 18:02

A propos struje, sjetila sam te se (i onog topika) jedan dan kad me struja stepla na autu. Ove zime mi se samo jednom to dogodilo. :D

Avatar
roadkill
Postovi: 3338
Pridružen/a: 22 sij 2008 01:01

Re: odstopavanje odvoda

Post Postao/la roadkill » 20 sij 2013 18:07

samo strpljivo. :D cekaj suho vrijeme pa da vidis veselja. pazi sto oblacis i uzemlji se.
bring your mind into my head...

black.cat
Postovi: 1706
Pridružen/a: 30 stu 2011 16:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: odstopavanje odvoda

Post Postao/la black.cat » 23 sij 2013 15:01

a, kaj ti se to desava sa strujom?
kad je odvod stvarno zastopan, onda ne pomazu nikakva sredsta, a posto to ne mozes odmah znat, eksperimentiras.
znaci, radi se o kuhinjskom odvodu pa obicno bude par cjevcica ispod sudopera i onaj jedan mali ko "bubanj" kaj lici. ispod tog "bubnja" stavis kantu, odvrnes taj bubanj (jer se na njemu bas vidi komad tog neceg sa utorima sto je predvidjeno za otvaranje) i kad to napravis, ono smece kaj te je zafrkavalo, iscuri van.
i to sto spominjes da te zafrkava struja, mislim da znas i sama da ako ides kaj radit oko vode koja je blizu neke stvari koja je povezana sa strujom, makar se radilo i o samom štekeru da to bas i nije za igranje ;)

Avatar
roadkill
Postovi: 3338
Pridružen/a: 22 sij 2008 01:01

Re: odstopavanje odvoda

Post Postao/la roadkill » 23 sij 2013 15:40

ocistila sam ga, case closed. ovdje se jos eventualno mogu podijeliti crtice iz zivota zabavne prirode koje ukljucuju sanitarije. :D
bring your mind into my head...

Avatar
gigiONlajna
Postovi: 2336
Pridružen/a: 02 stu 2005 19:15
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Status: Solo

Re: odstopavanje odvoda

Post Postao/la gigiONlajna » 23 sij 2013 21:32

Ima i savitljiva šipkica za kupiti. Zanimljivo je istina ad se ona zaglavi. Meni je to najučinkovitije nakon odšerafljivanja sifona. I one gume (odštopavač) kaj je isto ponekad magična (ona što odvakumira..štoveć).

Kemijske odčepljivače izbjegavajte. Rekao mi je jednom vodoinstaleter da od njih zarađuje puno love.

black.cat
Postovi: 1706
Pridružen/a: 30 stu 2011 16:52
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: odstopavanje odvoda

Post Postao/la black.cat » 24 sij 2013 08:58

a, postoje i sluzbe za odstopavanje ;)

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: odstopavanje odvoda

Post Postao/la slapa » 24 sij 2013 09:08

roadkill je napisao/la:ocistila sam ga, case closed.
ne trolajte više bezveze (žena zna da postoje vodoinstalateri), bar pročitajte topic prije.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
roadkill
Postovi: 3338
Pridružen/a: 22 sij 2008 01:01

Re: odstopavanje odvoda

Post Postao/la roadkill » 24 sij 2013 09:17

Sta da? Vodoinstalateri, kazes?
:D
bring your mind into my head...

Odgovorite