Topic za nepopularna mišljenja

Igrice, linkovi za razonodu, šale i pošalice.
Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Topic za nepopularna mišljenja

Post Postao/la Bash » 07 lip 2016 12:16

One razne tumblr leptiriće "seksualnosti" obično dovoljno dobro opisuje jedna od dvije opcije: biseksualnost ili fetišizam.

Avatar
Andain
Postovi: 5430
Pridružen/a: 03 pro 2012 23:17
Spol/rod: žensko

Re: Topic za nepopularna mišljenja

Post Postao/la Andain » 06 srp 2016 19:34

Užasno me smeta zapadno-liberalno medijsko licimjerje, koje će se zgražati danima nad 'seksističkim' komentarima BBCevih voditelja (koje se svode na izjave da im je neka žena hot i sl.), dok će s druge strane prešućivati trend seksualnog nasilja nad ženama od muslimanskih imigranata kako ne bi slučajno ili bili proglašeni islamofobima ili potaknuli ljude da se postave kontroverzna pitanja.
“She's hot. I trust her.”
Hansel

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Topic za nepopularna mišljenja

Post Postao/la ariadne » 07 srp 2016 19:16

Bash je napisao/la:Kriste Isuse. Ova tema mi testira samokontrolu :brainless:
Tebi je još i OK, ja mislim da mi je negdje nešto metastaziralo. :lol: Dobro da je tema otvorena na 1. travanj, seems fitting, somehow. :D
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Topic za nepopularna mišljenja

Post Postao/la Moloko » 12 ruj 2016 20:07

Zgražam se nad činjenicom da smo u 21.stoljecu a idejama, postupcima i komentarima u 19.

Ne podnosim ljude koji funkcioniraju kako vjetar puše.

Ne razumijem potrebu maloljetnih curica da daju svoje sise na "izvolte". Da sam im ja majka sve bi prosle kroz disciplinski postupak.
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Odgovorite