Orange is the new black- #CROL edition#

Igrice, linkovi za razonodu, šale i pošalice.
Avatar
Nirya
Postovi: 3057
Pridružen/a: 21 sij 2016 21:15
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Orange is the new black- #CROL edition#

Post Postao/la Nirya » 04 srp 2016 23:21

Uprava je u Molokinim rukama, dakle špijuniraš za Moloko :D
"Don't underestimate the seductive power of a decent vocabulary."

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Orange is the new black- #CROL edition#

Post Postao/la ariadne » 04 srp 2016 23:22

Tolko dobro špijuniram za nju da ona ni nema pojma da špijuniram za nju.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Nirya
Postovi: 3057
Pridružen/a: 21 sij 2016 21:15
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Orange is the new black- #CROL edition#

Post Postao/la Nirya » 04 srp 2016 23:27

Naravno, uvijek postoji mogućnost da zatvorska psihologinja nekoga procijeni kao neuračunljivog i opasnog i odredi joj samicu na neodređeno vrijeme. Tako da je bolje da knjige ostanu čitave, a probavne smetnje stanovite zatvorenice prestanu :D
"Don't underestimate the seductive power of a decent vocabulary."

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Orange is the new black- #CROL edition#

Post Postao/la ariadne » 04 srp 2016 23:30

Tori je napisao/la:spijuniraj za koga hoces, nisam rekla da cu ti i u kojem trenutku odati ikakve namjere, a i zivot u zatvoru me naucio da vjerujem samo sebi, tako da, ove lazne informacije u startu padaju u vodu jer sve stavljam pod upitnik. samo trebam piromana ako mi zatreba, a mislim da sam ti dala ok ponudu za jednu malu (potencijalnu) uslugu. a cula sam da knjige jako dobro gore....
Suits me. Ja ne vjerujem tebi, ti ne vjeruješ meni, al imamo koristi jedna od druge i to je to. Čast među lopovima. :D
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Nirya
Postovi: 3057
Pridružen/a: 21 sij 2016 21:15
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Orange is the new black- #CROL edition#

Post Postao/la Nirya » 04 srp 2016 23:33

Ariadne, s obzirom da je tvoje druženje s Tori primijećeno, zatvorska psihologinja je odjednom počela jako paziti na to piješ li svoje lijekove ili ne. Meaning - svaki put kad trebaš popiti lijek, stražari te odvode kod nje, ona ti daje lijek u ruku i čašu vode koju moraš cijelu popiti, i potom moraš zinuti i dokazati da si ga doista popila. Meaning, nemaš više što dilati.

:P
Zadnja izmjena: Nirya, dana/u 04 srp 2016 23:34, ukupno mijenjano 1 put.
"Don't underestimate the seductive power of a decent vocabulary."

Avatar
Nirya
Postovi: 3057
Pridružen/a: 21 sij 2016 21:15
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Orange is the new black- #CROL edition#

Post Postao/la Nirya » 04 srp 2016 23:33

Tori, samica je gadna stvar. Just saying :P
"Don't underestimate the seductive power of a decent vocabulary."

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Orange is the new black- #CROL edition#

Post Postao/la ariadne » 04 srp 2016 23:35

Kakvo druženje, ja samo učim španjolski. Que hora es?
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Nirya
Postovi: 3057
Pridružen/a: 21 sij 2016 21:15
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Orange is the new black- #CROL edition#

Post Postao/la Nirya » 04 srp 2016 23:36

The effect is still in place :P

Bolje da se počneš što prije ulizivati kraljici ludih zatvorenica :P :D
"Don't underestimate the seductive power of a decent vocabulary."

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Orange is the new black- #CROL edition#

Post Postao/la ariadne » 04 srp 2016 23:39

Počinje mi ova zatvorska psihologinja lagano smetat. Dosad se nisam miješala u njen posao jer ni ona nije u moj, ali mislim da ću razmisliti malo o tome sad. :sinister:
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Nirya
Postovi: 3057
Pridružen/a: 21 sij 2016 21:15
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Orange is the new black- #CROL edition#

Post Postao/la Nirya » 04 srp 2016 23:44

Zatvorska psihologinja je upravo započela novi projekt. Eksperimentalni lijekovi. Sasvim legit, ima apsolutno svu potrebnu papirologiju, sve potrebne dozvole, sve je totally legal. Lijekovi se uzimaju na način opisan za ariadne, dakle ne možemo ih ne uzeti. Neki lijekovi imaju nezgodne nuspojave, od proljeva, preko glavobolje, do narkolepsije i generalne snižene životne energije, a posebno sniženog libida. Neke se zatvorenice od tih lijekova jako debljaju, nekima opasno pada tonus mišića. Takve stvari :P

Nekako, one zatvorenice koje su u dobrim odnosima sa zatvorenicom Niryom nemaju nikakve nuspojave...
"Don't underestimate the seductive power of a decent vocabulary."

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Orange is the new black- #CROL edition#

Post Postao/la ariadne » 04 srp 2016 23:51

Od sniženg libida samo postanem još neugodnija. Sad se čak i Šlapa počela bojat da ja nju gledam dok spava, umjesto ona mene. And not in a good way. :D
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Nirya
Postovi: 3057
Pridružen/a: 21 sij 2016 21:15
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Orange is the new black- #CROL edition#

Post Postao/la Nirya » 05 srp 2016 00:02

Tori, potpuno sam sigurna. Žena je luda za mnom skroz i samo čeka da izađem iz zatvora da me može ženit :D

Zatvor ima i zubara. Koji jako voli praxitene. Just sayin' :P

Jadna Šlapa. Moram je nekako zaštititi od izdajice ariadne :D
"Don't underestimate the seductive power of a decent vocabulary."

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Orange is the new black- #CROL edition#

Post Postao/la Moloko » 05 srp 2016 05:15

Tori, jutarnja kava je bila točno kako pijem-jedna i pol žlicica instant kave i mlijeko,bez šećera. Drago mi je da ju je donijela druga Spanjolka i da onu od jucer nikako ne mogu naći. Dogovorila sam da je ni neće naći. Nikada.Znala sam da mogu računati na tebe.

Gato Negro će te čekati na starom mjestu u knjižnici. Fino ohlađen. Radim na novom vinu koje ćeš imati čast prva probati.

Čula sam i da je zatvorska psihologinja jučer bila kod tebe u ćeliji kad su svi zaspali. Sva sreća da imam čepiće za uši.
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
Nirya
Postovi: 3057
Pridružen/a: 21 sij 2016 21:15
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Orange is the new black- #CROL edition#

Post Postao/la Nirya » 05 srp 2016 07:05

Tori je napisao/la:praxiten? daj, dapace, sve i krece od toga da ja ne mogu spavati jer mi je kurvarluk u celiji, bring it on.
Khm, zubar voli praxitene gutati, a ne davati pacijentima. Znači da je u mom džepu. Ali ako ih i ti želiš, možemo se dogovoriti :D

Moloko, to su ti bile halucinacije od eksperimentalnih lijekova. Gdje ostavljaš vino za Tori kad je knjižnica spaljena? Mislim, jest da se renovira i da će to biti brzo gotovo, ima ovaj zatvor novaca, ali trenutno je knjižnica van pogona. Što je, moram reći, sve one zatvorenice koje vole čitati učinilo vrlo nezadovoljnima i bit će linča kad otkriju tko je zapalio knjižnicu i po čijem nalogu. Naravno da su im vrlo sumnjive one koje sa mnom nisu u dobrim odnosima.
"Don't underestimate the seductive power of a decent vocabulary."

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Orange is the new black- #CROL edition#

Post Postao/la slapa » 05 srp 2016 07:28

Nirya je napisao/la:Also, slapu želim u svoju ekipu jer tako luda baš privlači mene psihologa :D Spremna sam na kojekakve ustupke u tu svrhu :D
hate to tell you, ali moja ljubav je u drugom timu pa nema tih ustupaka kojima bi me mogla privući u svoj. jedino ak nju pridobiješ. lijekovi mi ne trebaju, ionako me zatvorski čuvari svakodnevno šopaju sredstvima za smirenje kad počnem vikati jer moloko nije u ćeliji pa ju ne mogu gledati. na one dane kada mi dopuste da izlazim pratim ju diskretno. znam gdje čuva vino ali to je naša tajna. znate ono kad su pronašli onu malu španjolku izbodenu na hodniku? uhvatila sam ju da slijedi moju dragu, mislim da ju je netko poslao u izvidnicu. ili je možda bacila oko na m. u svakom slučaju trebalo je to riješiti.
ova mala koju su mi uvalili u ćeliju je ok. nekad ju gledam dok spava. smiruje me to. ne priča puno. to je isto ok.
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
Nirya
Postovi: 3057
Pridružen/a: 21 sij 2016 21:15
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Orange is the new black- #CROL edition#

Post Postao/la Nirya » 05 srp 2016 07:55

Svi su, znači, protiv mene :cries: :cry: :shakehead:
"Don't underestimate the seductive power of a decent vocabulary."

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Orange is the new black- #CROL edition#

Post Postao/la slapa » 05 srp 2016 07:58

mislim da moraš otkriti način da pridobiješ moloko na svoju stranu. ali, kako nadmašiti klopu? i, nemoj ni slučajno izvoditi neke ljubavne peripetije jer ćeš brzo ostati kraća za glavu. :D
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Orange is the new black- #CROL edition#

Post Postao/la Moloko » 05 srp 2016 07:59

Ajme Šlapo :lol:

Nirya vino je uvijek na sigurnom. A gdje točno,znamo samo Tori i ja.

Jednom kad ti organiziras da mi se donosi kava u ćeliju,možda dobiješ deci. Iako,teško. Predobra sam sa Tori da bih trazila drugu kolegicu.

:coffeedance:
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
Nirya
Postovi: 3057
Pridružen/a: 21 sij 2016 21:15
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Orange is the new black- #CROL edition#

Post Postao/la Nirya » 05 srp 2016 08:01

Da pridobijem Moloko na svoju stranu??? Imaš smisla za humor :D Moloko iz principa neće na moju stranu. ;) Još uvijek mi nije oprostila incident s cigaretom i sad je napokon našla način da mi se osveti pa ga iskorištava do maksimuma :D

Moloko, ta zatvorska psihologinja je i kavopija... Piješ s mlijekom ili bez? S toplim ili hladnim? :D
"Don't underestimate the seductive power of a decent vocabulary."

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Orange is the new black- #CROL edition#

Post Postao/la slapa » 05 srp 2016 08:02

Moloko je napisao/la:Nirya vino je uvijek na sigurnom. A gdje točno,znamo samo Tori i ja.
i šlapa, ali psssssss

btw moloko, na tvom bih se mjestu zapitala zašto te mala španjolska slijedila. zna se s kim rade španjolke. ali bez brige, čuvam ti leđa. :D :*
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
slapa
i'm watching u
Postovi: 16056
Pridružen/a: 19 ruj 2011 11:34
Spol/rod: žensko

Re: Orange is the new black- #CROL edition#

Post Postao/la slapa » 05 srp 2016 09:26

^
ne znam, ne sviđaš mi se baš. i to tvoje prijateljstvo s moloko mi se ne sviđa. :impatient:
mi imamo sve što nam treba,
prostor od zemlje pa do neba...

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Orange is the new black- #CROL edition#

Post Postao/la ariadne » 05 srp 2016 09:32

Ja ću izazvat pobunu ako me ne maknete s lijekova, pa onda kud koji. Čuvajte glave. :D
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Orange is the new black- #CROL edition#

Post Postao/la Moloko » 05 srp 2016 09:37

Nirya je napisao/la:Da pridobijem Moloko na svoju stranu??? Imaš smisla za humor :D Moloko iz principa neće na moju stranu. ;) Još uvijek mi nije oprostila incident s cigaretom i sad je napokon našla način da mi se osveti pa ga iskorištava do maksimuma :D

Moloko, ta zatvorska psihologinja je i kavopija... Piješ s mlijekom ili bez? S toplim ili hladnim? :D
Ajme kako se dobro razvila ova tema. :lol:

Pijem s toplim mlijekom. Ali Spanjolke slusaju samo Tori sto se donosenja kave tiče. Samo Tori i ja znamo razlog zasto je to tako.Tako da...ne znam :D

Nasla sam nekakve lijekove pokraj svoje ćelije,s vanjske strane. Ariadne jel to tebi ispalo?
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Orange is the new black- #CROL edition#

Post Postao/la ariadne » 05 srp 2016 09:48

I can neither confirm nor deny that. Al daj mi ih da provjerim.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Moloko
Postovi: 16477
Pridružen/a: 28 sij 2010 11:10
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi

Re: Orange is the new black- #CROL edition#

Post Postao/la Moloko » 05 srp 2016 11:23

Tori je napisao/la:
slapa je napisao/la:ne znam, ne sviđaš mi se baš. i to tvoje prijateljstvo s moloko mi se ne sviđa. :impatient:
mislis moje prijateljstvo s vinom? moloko i ja se samo jako dobro razumijemo, ali nemam drugih interesa u toj prici. trenutno mi je zabavno zabadat prste u niryina posla, metaforicki i doslovno, kaze psihologinja da bolje relaksiram od bilo koje droge, bavim se time dok ne vidim kojoj tocno spanjolki da se preselim u celiju.
Kako mislis s vinom? Ja sam mislila da smo mi zatvorske kolegice. Ovo me natjeralo da dobro razmislim. Bit ce da me iskoristavas samo za crno vino. Not good,not gooood!
"Koliko me je tko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kad ima tko da sve i ponese."

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Orange is the new black- #CROL edition#

Post Postao/la ariadne » 05 srp 2016 13:40

To sam joj ja podvalila jedan od onih eksperimentalnih lijekova kojima me je šopala, bit će ona u tom WC-u malo duže. U međuvremenu ću spalit zatvorsku bolnicu/ordinaciju/štogod je bilo. Obnova će potrajat, tako da zatvorski doktori više neće moć zlouporebljavat svoj položaj. :D

Sori, nema više drogiranja ex machina kad vam nešto ne ide kako želite. :D

Di smo stali s onim španjolskim, umorilo me ovo spaljivanje svega? Nešto nešto fuego
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Nirya
Postovi: 3057
Pridružen/a: 21 sij 2016 21:15
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Orange is the new black- #CROL edition#

Post Postao/la Nirya » 05 srp 2016 13:43

:P :P :P

Nirya je bila na sudu. Case review. Skratili mi kaznu zbog dobrog ponašanja :D Plakala sam malo na sudu zbog knjižnice, čisto da izazovem suosjećanje. Očigledno je upalilo.

Tori, kako ti imaš Španjolke a Moloko talijansku mafiju, tako i ja imam lude zatvorenice ovisne o lijekovima koje im nabavljam :P Sve su spremne napraviti za te lijekove. Sve.

Također, neću ti baš sve odati, ali navodno se nešto od tih lijekova dostavlja i u tvoju kuhinju... Znaš li koja je u tvom klanu zapravo u mom džepu, hmmm?

A što se tiče psihologinje... Gle, cure, jasno je meni da je zatvorska psihologinja apsolutno najbolji komad tamo, i da bi se sve rado malo podružile s njom - vjerojatno je zato halucinirate u usamljenim noćima, ili vidite njeno lice na svojim ljubavnicama. Sve su vam to nuspojave tih eksperimentalnih lijekova. A navodno ih baš i nije pametno miješati s alkoholom. :P
"Don't underestimate the seductive power of a decent vocabulary."

Avatar
Nirya
Postovi: 3057
Pridružen/a: 21 sij 2016 21:15
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Orange is the new black- #CROL edition#

Post Postao/la Nirya » 05 srp 2016 13:45

Hej, ne možeš mijenjati pravila, lijekovi su moj trade od početka! :P

Spalila si ordinaciju? Jao svakoj koja se nekako ozlijedi :P
"Don't underestimate the seductive power of a decent vocabulary."

Avatar
ariadne
hladan tuš
Postovi: 12774
Pridružen/a: 27 ruj 2010 17:17
Spol/rod: žensko

Re: Orange is the new black- #CROL edition#

Post Postao/la ariadne » 05 srp 2016 13:56

Instinkt za opstankom u krajnjem slučaju prevlada, u zatvoru će neko vrijeme biti mir, iako poprilično napet, jer se nijedna ne želi ozlijedit. Možda se okrenu nekim drugačijim fizičkim aktivnostima sad kad im se libido vratio u normalu. A ja napokon mogu u miru pročitat koju od onih knjiga koje sam zdipila prije nego sam spalila knjižnicu.
Ye ever wanty just wrap yersel up in tin foil nice and cosy and then just fucking get right inty the microwave and blow yersel up tae fuck

Avatar
Nirya
Postovi: 3057
Pridružen/a: 21 sij 2016 21:15
Spol/rod: žensko
Status: U vezi

Re: Orange is the new black- #CROL edition#

Post Postao/la Nirya » 05 srp 2016 14:13

Odlično, dakle nemaš problem s time što neke od tvojih Španjolki nabavljaju lijekove od mene i ne pitaš se čime ih plaćaju :D Jako si tolerantna šefica, moram priznati :D

Baš vas je lijepo vidjeti kako se sunčate vani.... Bilo bi zbilja šteta da ta lijepa preplanula lica nagrdi kakva gadna alergijska reakcija. Svašta se događa od tih eksperimentalnih lijekova kojima nas filaju :P
"Don't underestimate the seductive power of a decent vocabulary."

Odgovorite