Autocorrect

Igrice, linkovi za razonodu, šale i pošalice.
Odgovorite
Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Autocorrect

Post Postao/la Bash » 12 srp 2016 18:51

Eo nešto potencijalno fun za one sa smartphoneom. Zadam vam riječ, sljedeći upisuje tu riječ u odgovor i klika isključivo na srednju ponuđenu autocorrect opciju na tipkovnici (SwiftKey ili šta već imate) i tako napiše neki tekst kao odgovor (mix vaših sms/whatsapp i dr dijareja :D). Zatim zada riječ ili može i izraz za sljedeću osobu.

Riječ: ja

Avatar
Capt. Kirk
Postovi: 2724
Pridružen/a: 04 ruj 2009 15:07
Spol/rod: žensko

Re: Autocorrect

Post Postao/la Capt. Kirk » 12 srp 2016 19:23

Jebeno! :D

Evo, moj SwiftKey je nevin i kaže "Ja sam tu."

Sljedeća riječ: Što

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Autocorrect

Post Postao/la Bash » 12 srp 2016 19:34

Dosta si to skromno poklikala, ko zna kako li se nastavilo.

Što je to sve za danas je bila iznimka da je bilo ranije je bilo i u inboxu i ja sam se samo sramotila putem interneta i ja sam se samo sramotila putem interneta i ja sam se samo sramotila putem interneta...
:lol:

Next: Ajde

Avatar
Capt. Kirk
Postovi: 2724
Pridružen/a: 04 ruj 2009 15:07
Spol/rod: žensko

Re: Autocorrect

Post Postao/la Capt. Kirk » 12 srp 2016 19:42

Ajde baš super. Ali, to je valjda i nije mi se da je sve ok. : )

Sljedeće: Kako

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Autocorrect

Post Postao/la Bash » 12 srp 2016 20:50

Kako je to imat normalno pamćenje lica i imena i općenito informacija o tim osobama koje su mislim bile inspirirane posebnim postovima u tadašnje vrime.

Ti

Avatar
omnia
Postovi: 4605
Pridružen/a: 14 sij 2012 18:36

Re: Autocorrect

Post Postao/la omnia » 19 srp 2016 19:56

Ti se meni nekad činiš i ja sam skroz uvjerena da je to baš tako jednostavno i lako ih je bilo u redu da te dane budem do 6.

Koja fora tema :D

Sljedeća riječ : Moja

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Autocorrect

Post Postao/la Bash » 29 ruj 2016 14:57

Moja jedina je razlika između njih i da je bolje upoznam i ja sam se samo sramotila putem interneta i ja sam se samo sramotila putem interneta i ja sam se samo sramotila putem interneta

Ma daaaj :lol:

Zašto

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Autocorrect

Post Postao/la degenereginald » 08 sij 2019 18:44

Zašto nitko nije imun na zabranjeno voće a zvuči kao prizor iz trash seksi komedije ali priče o zaglavljenim partnerima za vrijeme paranoična da je Tereza Kesovija i Kemal Monteno i Danijela Martinović i lubanja pozadine za desktop i pozadinu i lubanja pozadine za desktop i pozadinu i lubanja pozadine

Doslovno ne znam odakle riječ prizor, koristim ju ravno nikad. Ovo je samo moj mobitel, niš ja. Also, ovaj kombo likova :')))))

Next up: kome
I have no money and I have to scream.

menu
Postovi: 33
Pridružen/a: 21 ožu 2019 23:57
Spol/rod: žensko

Re: Autocorrect

Post Postao/la menu » 09 tra 2019 22:22

Kome was a great night for you a great day and is a great day to come back and was a good night to you and is your time for your birthday party on Saturday I have to come back and was a great night to come back and is that you have a D night we are in the same boat with the apartment around a great day and was the night that I.

Gdje

marelica
Postovi: 37
Pridružen/a: 01 lis 2016 22:45
Spol/rod: žensko
Ja sam: biseksualka

Re: Autocorrect

Post Postao/la marelica » 09 tra 2019 22:44

Gdje da te netko probudi me u pekari i razmišljam kako moram počet zdravije i to u sebi kak je i meni odgovara i subota i ja se ne bih rekla da staro i mlado je u susjedstvo i to vlasnik tvrtke za subotu ili ne bi ti to bilo bed da je ona stara nasa mozda si i ja se ne bi ja razmisljala o tome vjerojatno cu nastaviti sa spavanjem u zivotu ne treba mail za to je i ja se ustajem u zivotu ne treba mail za to


:win:
:ne-treba-mail-za-to:



Kako
...msve to kej.

Bash
Postovi: 6512
Pridružen/a: 07 kol 2009 12:56

Re: Autocorrect

Post Postao/la Bash » 10 tra 2019 21:52

Kako je nekad život tako da se ne može kupiti nikakva metoda kontracepcije za ljude koji poput tebe imaju genetsku mutaciju fenotipa sperma suza the first night in the league with the kardashians season 12 episode of the job description of an executive assistant at the top of the league league game on the other hand might have doctor'd the information you have in mind for the best possible chance to win the game by winning the win win win win win win win win win win win win win win win win win win win win win

Sviđa mi se kako je ovo mix crola i mojih shameful Google pretraga.

Ponekad

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Autocorrect

Post Postao/la degenereginald » 10 tra 2019 22:00

Ponekad i u petak je otišao u mirovinu i da je moje štovanje pički bilo samo you can have a good night out there for a night or two night sleep in a row with your baby baby baby baby baby baby baby baby baby baby baby

Mirovina i pičke, idk, može. I dalje malo unrelated sa bilo čime o čemu tipkam, tho, I don't get it.
+
Jesam li ikome ikad napisala 'baby'? N i k a d.

Samo
I have no money and I have to scream.

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Autocorrect

Post Postao/la Coffeemug » 10 tra 2019 22:04

Samo was the fun day of the season to come back and play with me again and I will be happy to je to this day and I love you and your friends and family I wanna puke is always the way to go hard to make you feel like you have a good time and I love you and I hope you have a great time in the worlds best way to get to know you better than me I love you so when I get home I will be there in a bit I wanna was a good day I love you so when do you want to go get some stuff to do you come get me a little bit I wanna was a good day I love you I love you I love you

Well... play with me hehehe. moglo je i gore :hideunderrock:

Trazim

menu
Postovi: 33
Pridružen/a: 21 ožu 2019 23:57
Spol/rod: žensko

Re: Autocorrect

Post Postao/la menu » 10 tra 2019 22:17

Trazim I like the most addictive and I have to je this app I am so super happy and I love my life so sad I love the.

Poštovani

Avatar
Coffeemug
Postovi: 4320
Pridružen/a: 02 lis 2018 16:12
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati

Re: Autocorrect

Post Postao/la Coffeemug » 10 tra 2019 22:23

Postovani gospodine has been an awesome night of fun and fun for a long islandu day and a great way home fun for me a bit of a bit but I love the music and the way I can get the music and the fun times of the day you can play with me and I wanna was a great night to see how much I love you I love the way you do the fun times I love to play with me and you come to me and I love you I love you

Ok, dosta! :blushes:

Pokazi

Odgovorite