Tema sa svim potrebnim dokazima, časni sude

Igrice, linkovi za razonodu, šale i pošalice.
Odgovorite
Reginald

Tema sa svim potrebnim dokazima, časni sude

Post Postao/la Reginald » 16 lis 2019 14:09

A ne znam, ajmo probat.

Ok, ideja je da probaš biti manje stabilna od osobe prije (outcrazy? Neš takvo). Nije mojih ruku genijalno djelo, inspirirali su me Interneti.

Primjer
Osoba A- poslala bi ti doma tvoje odrezane nokte i kosu
Osoba B- vratila bi ti taj paket prekriven spermom.
Osoba C- ukrala bi taj paket, koristila sve kao punjenje za tortu i čekala da ti roditelji umru, pa to skrivečki postavila među švedski stol na karminama

Nema ograničenja. Igra završava kad jedna od dvije fikcionalne osobe umru ili na neki način ne mogu nastaviti igru.
Poanta je graditi na prethodni post i polako mučiti. Muč, Muč, hahhah. Kul.

Kužim da ova tema nije u flavouru foruma, ali kaj sad. Unaprijed se ispričavam na otvaranju ovakvog treša.
+
pitanje--dal da temu nazovem kalodont 2 ili je ovaj naslov okej?

Ne znam, aj prvi, neš lagano:
Pronašla bih sve tvoje mliječne zube, otela te preko noći i platila zubara da ti ih ugradi umjesto trajnih, u spavala te i vratila u krevet. Sweet dreams.

adamicaaa
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Tema sa svim potrebnim dokazima, časni sude

Post Postao/la adamicaaa » 22 stu 2019 06:42

Probudila bih se ranim jutrom, pronasla te pored sebe, umornu od nocne akcije, izgrizla bih te i izgrebala po rukama do te mjere da svi drugi dan pomisle kako si bila suicidalna.
To nisam ja, to je moja schauma...

Reginald

Re: Tema sa svim potrebnim dokazima, časni sude

Post Postao/la Reginald » 22 stu 2019 09:20

:')))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
(ovo je fakat bizarna tema, malo sam zaboravila da postoji :'D)

I'd lean on it, počela bi kampanju u kojoj govorim da jesam nestabilna i u kurcu i da si ti razlog jer me cijelo vrijeme zlostavljaš, a bilo mi je teško govoriti o tome. Pokrenula bi mini kampanju među ljudima koje znamo tako da te malo bacim u soc. izloaciju.

Odgovorite