Tema sa svim potrebnim dokazima, časni sude

Igrice, linkovi za razonodu, šale i pošalice.
Odgovorite
Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Tema sa svim potrebnim dokazima, časni sude

Post Postao/la degenereginald » 16 lis 2019 14:09

A ne znam, ajmo probat.

Ok, ideja je da probaš biti manje stabilna od osobe prije (outcrazy? Neš takvo). Nije mojih ruku genijalno djelo, inspirirali su me Interneti.

Primjer
Osoba A- poslala bi ti doma tvoje odrezane nokte i kosu
Osoba B- vratila bi ti taj paket prekriven spermom.
Osoba C- ukrala bi taj paket, koristila sve kao punjenje za tortu i čekala da ti roditelji umru, pa to skrivečki postavila među švedski stol na karminama

Nema ograničenja. Igra završava kad jedna od dvije fikcionalne osobe umru ili na neki način ne mogu nastaviti igru.
Poanta je graditi na prethodni post i polako mučiti. Muč, Muč, hahhah. Kul.

Kužim da ova tema nije u flavouru foruma, ali kaj sad. Unaprijed se ispričavam na otvaranju ovakvog treša.
+
pitanje--dal da temu nazovem kalodont 2 ili je ovaj naslov okej?

Ne znam, aj prvi, neš lagano:
Pronašla bih sve tvoje mliječne zube, otela te preko noći i platila zubara da ti ih ugradi umjesto trajnih, u spavala te i vratila u krevet. Sweet dreams.
I have no money and I have to scream.

adamicaaa
Postovi: 190
Pridružen/a: 31 lis 2019 13:33
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Tema sa svim potrebnim dokazima, časni sude

Post Postao/la adamicaaa » 22 stu 2019 06:42

Probudila bih se ranim jutrom, pronasla te pored sebe, umornu od nocne akcije, izgrizla bih te i izgrebala po rukama do te mjere da svi drugi dan pomisle kako si bila suicidalna.

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Tema sa svim potrebnim dokazima, časni sude

Post Postao/la degenereginald » 22 stu 2019 09:20

:')))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
(ovo je fakat bizarna tema, malo sam zaboravila da postoji :'D)

I'd lean on it, počela bi kampanju u kojoj govorim da jesam nestabilna i u kurcu i da si ti razlog jer me cijelo vrijeme zlostavljaš, a bilo mi je teško govoriti o tome. Pokrenula bi mini kampanju među ljudima koje znamo tako da te malo bacim u soc. izloaciju.
I have no money and I have to scream.

adamicaaa
Postovi: 190
Pridružen/a: 31 lis 2019 13:33
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Tema sa svim potrebnim dokazima, časni sude

Post Postao/la adamicaaa » 23 stu 2019 08:36

Zavrsila bih u ustanovi za mentalnu skrb, postala bih posve opsjednuta tvojim likom. Ti ne bi mogla zivjeti od mene. Proganjala bih te i onda kada to ne cinim. Svaku noc bi zaspala s mojim licem pred ocima. Jedno jutro zbilja bi ga ugledala.

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Tema sa svim potrebnim dokazima, časni sude

Post Postao/la degenereginald » 24 stu 2019 15:06

Zbog noćnih mora i straha bi držala service bokser ispod jastuka--da mi pomogne zaspati svaku večer- i onda bih ga iskoristila u ovom trenutku. Nasilje!
Dok si pod utjecajem potresa mozga bi te urokala tabletama za spavanje, napravila mini nimalo sterilnu operaciju s kojom ti zašijem taj bokser u tijelo da me se sjećaš, ostavila te negdje na rubu grada i zvala hitnu da te pokupi.



Ovo je fakat užasna tema, adamice, zaš sudjeluješ u ovom plodu dosadne pauze za ručak? :'D
I have no money and I have to scream.

adamicaaa
Postovi: 190
Pridružen/a: 31 lis 2019 13:33
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Tema sa svim potrebnim dokazima, časni sude

Post Postao/la adamicaaa » 24 stu 2019 18:20

Nosila bih taj dio u sebi, rezao bi me i bolio pri svakom pokretu. Svaki moj pokret, svaka moja bol, bio bi tvoj napadaj panike. Mene bi boljelo, tebe bi gusilo.

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Tema sa svim potrebnim dokazima, časni sude

Post Postao/la degenereginald » 24 stu 2019 19:13

Aukurac <3

Okokok.
Živjela bih s tim godinama, to bi bio moj pečat pravde. Dok jednog dana, nakon godina sretnog braka (s drugom ženom, da ne bi bilo zabune) s klincima, ne bih shvatila

da si ti
ti si zapravo bila moja srodna duša cijelo ovo vrijeme.

Ostavila bih ženu i klince i otišla ispaštati negdje daleko, u liku, jer ljubav? Ljubav je najopasnije oružje od svih! Mislim, slala bih ti pisma, poruke, mejlove i sve što ide, jel, I to dost redovito. Svaka tri mjeseca, što kažeš, jel zvuči dobro?
I have no money and I have to scream.

adamicaaa
Postovi: 190
Pridružen/a: 31 lis 2019 13:33
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Tema sa svim potrebnim dokazima, časni sude

Post Postao/la adamicaaa » 24 stu 2019 20:13

Svaka tri mjeseca na svako tvoje pismo, mejl, ja bih ti uzvratila s zajednickom fotografijom tvojih klinaca, tvoje zene i mene <3

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Tema sa svim potrebnim dokazima, časni sude

Post Postao/la degenereginald » 24 stu 2019 20:30

Aaa vrh :'D

Ma mislim, ovo je klasik---> poslala bih ti nazad fotografiju isprintane fotke (tebe, žene i klinaca) i sperme preko svega. Potpis--samo xoxo
I have no money and I have to scream.

adamicaaa
Postovi: 190
Pridružen/a: 31 lis 2019 13:33
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Tema sa svim potrebnim dokazima, časni sude

Post Postao/la adamicaaa » 24 stu 2019 21:34

Sliku tvoje sperme preko lica tvoje djece dala bi u sve medije. Neka svi vide tvoju gnjusnu stranu.

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Tema sa svim potrebnim dokazima, časni sude

Post Postao/la degenereginald » 25 stu 2019 08:15

Ma da, svi će vjerovati osobi koja je bila u ustanovi za mentalnu skrb.

Tajno bi opet došla u kontakt s klincima, te bi ih iskoristila da dobijem pristup vašem domu dok te nema i spajkam svu hranu koju očekujem da ćeš jesti (jasno da želim da budeš odjednom nepredvidiva i nestabilna) kao i da ukradem hrpu sitnica iz vašeg doma ili ih samo ispremještam i sakrijem, jednu po jednu, kao mini bonus mindfuck. Niš veliko, samo što parfem više nije desno na polici nego lijevo, a odjednom nema štapića za uši, a kupili smo ih prošli tjedan, the fuck, i ostali smo na jednoj roli wc papira, pa jesu se klinci zajebavali i sve potrošili?
I have no money and I have to scream.

adamicaaa
Postovi: 190
Pridružen/a: 31 lis 2019 13:33
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka

Re: Tema sa svim potrebnim dokazima, časni sude

Post Postao/la adamicaaa » 26 stu 2019 10:20

Tvoja zena, tvoja djeca i ja nestali bi. Ostala bi samo ta jebena rola papira. Prolazi jedno duze vrijeme u kojem ti ne mozes nista. Mahnito trazis dok te mahnito i dalje gusi. Moja nestabilnost je posve presla na tebe. Ti nisi nista bolje nego sto sam ja. Hodas tako danima, nekim poznatim ulicama dok se glasovi svih nas mijesaju u odjeku. Jednog dana posaljem ti u kovertici jednu tableticu.

Avatar
degenereginald
cryptid
Postovi: 3449
Pridružen/a: 04 ožu 2010 21:19

Re: Tema sa svim potrebnim dokazima, časni sude

Post Postao/la degenereginald » 26 stu 2019 20:33

Dobijem nepoznatu tabletu u pošti i jasno da je popijem jer ima li bolji način da testiraš kaj radi?
Odjednom sam minjaturna, mogla bih stati u ljudsku oraha. K o m a. Ne znam, frend iz pošte me ubaci u omotnicu s računima koje ti dostavlja doma, ja se isčeprkam čim imam pristup tvom domu, zavučem ti se u tijelo dok spavaš i iznutra te izbodem s iglom jer je unutarnje krvarenje sasvim dobar poklon za ovo blagdansko razdoblje.
Partij, čagica.
Kupam se u tvojoj krvi i osjećam se da smo toliko blizu kao da smo jedno. <3

e: ovo je televisa presenta, ali why, god, why edition. Svaki dan žalim što sam otvorila temu, ali ne mogu prestati.
I have no money and I have to scream.

Odgovorite