"kako se poziva na domjenak u finim zapadnim firmama&qu

Igrice, linkovi za razonodu, šale i pošalice.
Odgovorite
Avatar
nika
Postovi: 532
Pridružen/a: 02 stu 2005 08:45

"kako se poziva na domjenak u finim zapadnim firmama&qu

Post Postao/la nika » 03 sij 2007 08:42

1.12. – SVIM SURADNICAMA I SURADNICIMA


Želim Vas sve srdačno pozvati za naš ovogodišnji Božićni tulum koji će biti 20.12. u Argentina-Steakhouse. Uz malu glazbenu grupu pjevat ćemo poznate Božićne pjesme, a naš poslovođa će upaliti Božićna svjetla na boru kostimiran kao Djed Mraz!

Veselim se Vašem dolasku i želim Vama i Vašim obiteljima mirno vrijeme adventa.


Bernfried Meier-Eiergeist

Voditelj Human Resources


2.12. – SVIM SURADNICAMA I SURADNICIMA

Naravno ni u kojem slučaju naš jučerašnji poziv ne bi trebao izolirati naše turske suradnike. Svjesni smo da njihovi blagdani nisu isti kao i naši te ćemo zato od sada naše okupljenje zvati „tulum prije kraja godine“. Također neće biti bora niti ćemo pjevati božićne pjesme. Želim Vama i Vašim obiteljima lijepo vrijeme.

Bernfried Meier-Eiergeist

Voditelj Human Resources


3.12. - SVIM SURADNICAMA I SURADNICIMA

Javljam se na diskretan ukaz jednog člana anonimnih liječenih alkoholičara koji zahtijeva „suhi“ stol. Drago mi je da mogu ispuniti ovu želju, ali ukazujem da anonimnost time više neće biti sto posto garantirana…

Bernfried Meier-Eiergeist

Voditelj Human Resources



7.12. - SVIM SURADNICAMA I SURADNICIMA

Uspio sam rezervirati stol svim članovima udruge “Kontrolirana prehrana” daleko od švedskog stola, a svim trudnicama stol blizu toaleta. Pederi smiju sjesti zajedno. Lezbijke ne moraju sjesti s pederima nego će imati stol za sebe. Naravno pederi će dobiti aranžman cvijeća za njihov stol. Jeste li napokon svi zadovoljni?

Bernfried Meier-Eiergeist

Voditelj Human Resources


9.12. - SVIM SURADNICAMA I SURADNICIMA

Naravno da ćemo zaštiti i nepušače od pušača i koristit ćemo težak zastor koji može odvojiti dvoranu tuluma te ćemo smjestiti pušače u šator.



10.12.

Vegetarijanci! Vas sam čekao! Boli me kurac da li Vam se sviđa ili ne: ići ćemo u Steakhaus!!! Možete ako želite letjeti na Mjesec da biste sjeli 20.12. što je moguće dalje od “grila smrti” kako Vi to nazivate. Hranite se salatama iz salad bara i požderite sve sirove rajčice!

P.S.: I rajčice imaju osjećeje, deru se kad ih režemo, već sam ih čuo kako se deru, hahahaha! Želim Vam svima kurčev Božić, napijte se i poginite!!!!


Ful-budala s trećeg kata, koji S VAMA izgubi svoje vrijeme.

Bernfried Meier-Eiergeist

Voditelj Human Resources


14. 12. DRAGI SURADNICE I SURADNICI

Kako smo saznali gospodin Meier-Eiergeist je već puno bolje. Rukovodstvo sanatorija je odlučilo da će ga već za nekoliko mjeseci moći posjetiti.


P.S.: Božićni tulum 20.12. je otkazan.
"..jedini lijek je uzeti jetru krastace, cvrsto je oviti oko vrata i pod svjetlom punog Mjeseca nag stati u bacvu ispunjenu ocima jegulja.."

Tiho
Postovi: 71
Pridružen/a: 04 stu 2005 23:20

Post Postao/la Tiho » 05 sij 2007 19:45

:D :D :D
dobih ovo na mail.. predobro je! :D :D :D
I raised my head and saw you there
Across the room from me.
A smile had started in your eyes
And it was - good - to see.

When I feel tired, or low within
As I often do,
It's good to look across the room
And have a smile - from you.

Malena
Postovi: 982
Pridružen/a: 12 stu 2005 00:20

Post Postao/la Malena » 05 sij 2007 21:34

ae :D
drinkin' wine, killin' time, sittin' in the summer sun...

Odgovorite