Mačka naučila jesti vilicom

Igrice, linkovi za razonodu, šale i pošalice.
Odgovorite
Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Mačka naučila jesti vilicom

Post Postao/la tamara3 » 15 ožu 2009 00:05


Avatar
Uliana
Postovi: 1325
Pridružen/a: 21 pro 2008 19:47
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: ZG

Post Postao/la Uliana » 15 ožu 2009 12:40

siroče. sigurno su je izgladnjivali dok nije prihvatila vilicu.

nije to toliko teško naučit, ja sam svog miceka par puta uhvatila kako grabi sa šapom iz konzerve i trpa u ustašca. :inlove:

bio je presladak..imam čak i seriju fotki tog događaja
Idem trenutak samo, popravit šminku malo!!

Avatar
calypso
Postovi: 586
Pridružen/a: 23 lip 2007 20:21
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la calypso » 15 ožu 2009 12:58

Neke fakat treba zatvorit zbog zlostavljanja zivotinja! Sta im sve nece past na pamet! Jadna maca!
"The real voyage of discovery consists not in seeking new landscapes, but in having new eyes."

FOR ONE HUMAN BEING TO LOVE ANOTHER,THAT IS PERHAPS THE MOST DIFFICULT OF ALL OUR TASKS...THE WORK FOR WHICH ALL OTHER WORK IS BUT PREPARATION

Avatar
tamara3
Just tax the stupid people.
Postovi: 8744
Pridružen/a: 01 stu 2005 16:44
Spol/rod: žensko
Status: U životnom partnerstvu
Lokacija: Oblačić.
Kontakt:

Post Postao/la tamara3 » 15 ožu 2009 15:11

Kaj jadna maca, jede više i kvalitetnije od tebe i mene skupa :o

Avatar
roadkill
Postovi: 3338
Pridružen/a: 22 sij 2008 01:01

Post Postao/la roadkill » 15 ožu 2009 15:21

Jadna macka. :o

Iako, ne mislim da je osobito tesko ovo izvesti. Vecina macaka koje sam vidjela ima nagon da kupi sapom/kandzama hranu. Ako zakljuci da joj je presuha, moja uredno sapom prebaci one svoje njokice u posudu s vodom, malo priceka i onda ih iz nje vadi (opet sapom, naravno) i jede.

Ovu ludacu koja joj je vezala vilicu na sapu bih rado milovala po sjebanoj joj glavi nekim tezim predmetom.
bring your mind into my head...

Avatar
calypso
Postovi: 586
Pridružen/a: 23 lip 2007 20:21
Spol/rod: žensko
Ja sam: lezbijka
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la calypso » 15 ožu 2009 20:10

tamara3 je napisao/la:Kaj jadna maca, jede više i kvalitetnije od tebe i mene skupa :o
To sto jede kvalitetno ne znaci i da joj je zivot kvalitetan! Koliko su je jadnu, jos stvari tjerali da nauci osim ovog,raznih budalastina?
Imam psa i nikad od njega nisam pravila redikula,nego je pustam da bude pas u mojoj obitelji.Ima svoje mjesto u nasim zivotima i ima svoje "ja",a ne glumi mi robotiziranog kucnog ljubimca!
"The real voyage of discovery consists not in seeking new landscapes, but in having new eyes."

FOR ONE HUMAN BEING TO LOVE ANOTHER,THAT IS PERHAPS THE MOST DIFFICULT OF ALL OUR TASKS...THE WORK FOR WHICH ALL OTHER WORK IS BUT PREPARATION

call_me_not
Postovi: 3418
Pridružen/a: 22 stu 2005 20:13

Post Postao/la call_me_not » 16 ožu 2009 22:03

ljudi koji to rade su bolesni.
zvir i bestimja.

Zita

Post Postao/la Zita » 16 ožu 2009 22:08

a gle isto tak se moze reci da je robotiziran ako ga naucis da sjedne, legne, hoda uz nogu, ne pisa po kuci itd

nitko nije radio ovakve probleme kad je ona macka prije par godina igrala ping pong
pa kaj sad-brijem da je macki dobro i da se za nju okej brine
to kaj joj je zvezala vilicu oko sape je isto ko da joj je stavila ogrlicu oo vrata
pa nije joj zabila vilicu u sapu

u svakom slucaju toj macki je bolje nego velikoj vecini koje vlasnici napustaju, ubijaju, ne hrane, muce, ne lijece itd itd...bolje joj je i od bar nekoliko 100 miliona ljudi

Avatar
Hidden_soul
Devil in details
Postovi: 4982
Pridružen/a: 17 stu 2005 13:00
Spol/rod: žensko
Lokacija: On stranger tides

Post Postao/la Hidden_soul » 16 ožu 2009 22:39

Koja je razlika izmedju papige koja je naucena izgovorit neke rijeci koje naravno ne razumije i macke koja koristi pribor za jelo?

Nikakva, osim da se na prvo dosad nitko nije zgrazao, dapace, smatralo se smijesnim i simpaticnim, postalo hit igracka u trgovinama sa pricajucim papigama, a u trgovinama kucnim ljubimcima se pocele uglavnom prefererirat Are i sl.

S obzirom da danas se ljudi sve vise animaliziraju, to je daleko veca tragedija od toga da se zivotinje pocovjecuju.

Sto, ponekad, ne mora imati uopce lose posljedice.
Zasto? Ček dis aut:
http://dnevnik.hr/vijesti/svijet/papige ... oriti.html
Ajmo i ovog covjeka razapet jer eto, iskoristava zivotinje za puku zabavu na ljudskim zabavama.

Pliz, odjebite sa moraliziranjem i brinite se radije za to sto vam mozda susjed do vas zivi na razini neke praprimitivne zivotinjske vrste kopajuc po smecu i zderuci sve moguce, sto nam svakodnevnica sve vise postaje zakon copora, a prezivljavanje - prirodna selekcija najjacih.
"Allow me to lend a machete to your intellectual thicket..."

Avatar
ticklebook
Postovi: 3637
Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Svemir
Kontakt:

Post Postao/la ticklebook » 16 ožu 2009 23:13

Nek netko mom macku proba zavezati bilo sta za capice. :D
Masakr.

P.S.. Moj macak komadice hrenovke jede capicama. Nabode na kandzicu i gricka. (Kad mu razrezem hrenovke to mu nije to, i ne, nisam ga ucila).

Zita

Post Postao/la Zita » 16 ožu 2009 23:18

pa eto. maca sa osobnoscu :D
svatko tko je imao macku zna da se njih jako tesko na nesto natjera
one rade sto one zele :)

Avatar
ticklebook
Postovi: 3637
Pridružen/a: 09 srp 2007 13:27
Spol/rod: žensko
Ja sam: ne želim se identificirati
Status: U vezi
Lokacija: Svemir
Kontakt:

Post Postao/la ticklebook » 17 ožu 2009 01:40

apsurdna je napisao/la:uopce nemam rijeci.. i imala sam potrebu to reci..
"Wovon man nicht sprechen kann, darüber muß man schweigen."
(Wittgenstein) :lol: :lol: :lol:

Odgovorite